Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Ndihmoni njėri-tjetrin

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 16-09-2019, 16:15   #261
Ēaushi
V.I.P
 
Avatari i Ēaushi
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 3,355
Thanks: 6,560
Thanked 2,772 Times in 1,385 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 109
Ēaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Demo Labi Shiko postimin
Mos e vrit mendjen kot moj sheqerke e xhaxhait.

Sa here ia kam kerkuar une Zenepes dhe aje shejtan se ve fare ujen ne zjarr. "Vere moj e shuar unjin ne zjarre te laj kembet" i thesha kur te thom, po pse e vinte ajo. Ia kerkova me insistim une qe e vuri ajo ujin ne zjarre. Ndryshe vate puna ime, o flija me kembet pa lare une ate nate.

Po hė mo Xha Labi , t'paqim me jetė tė gjatė, se na i thave syt pa ardhur knej ka lagja jone...
siē the dhe ti...ohuuu sa here kemi fjet me kembe te pa lare , se i kemi njė ēikėz si dembele keto Zejnepet tona...pastaj me kto teknologjite e reja se ven ujen fare ne zjarr ...ndryshe do beheshim nje mahall e madhe lagja jone...

Une t\pershnes o xha Labi, dhe ja mire se na u ktheve ....
__________________
Dhuro shumė...e prit pak!
Ēaushi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-09-2019, 16:18   #262
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,057
Thanks: 15,604
Thanked 9,254 Times in 6,258 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 397
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prudence Shiko postimin
Po sikur keto pune mos ti bej eprori por nje koleg i te njejtit nivel si ju?

Cdo benit?

Nja ca ketu, do e kishin shemb nė dru. Po ju te tj?
Tashti....une nuk e di se cfar eshte hr, apo relatat ne pune,distanca,afersia qe jane permendur me siper,apo se cfar perfaqeson ai personi si rang.Ajo qe mendoj vete eshte,qe ai personi ose e ka pasur mendjen diku tjeter,i ka rreshqitur ose ka simpati.Tashti per mbarevajtjen ne pune,per aftesine apo dicka me teper kete nuk mund ta di.DI kete qe....eprori im nuk e thote dicka te tille,apo femrave.I te njejtit nivel si puna e ime(per shembull)pa problem fare ose....du bist Süss,Lieb dhe kjo varet nga njohja apo koinfidenca.Por andej funksionoka ndryshe,e kam per pasojat qe mund te kete personi ne fjale.Por sipas mentalitetit tim,kot nuk e ka thene.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-09-2019, 16:20   #263
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,057
Thanks: 15,604
Thanked 9,254 Times in 6,258 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 397
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ēaushi Shiko postimin
Po hė mo Xha Labi , t'paqim me jetė tė gjatė, se na i thave syt pa ardhur knej ka lagja jone...
siē the dhe ti...ohuuu sa here kemi fjet me kembe te pa lare , se i kemi njė ēikėz si dembele keto Zejnepet tona...pastaj me kto teknologjite e reja se ven ujen fare ne zjarr ...ndryshe do beheshim nje mahall e madhe lagja jone...

Une t\pershnes o xha Labi, dhe ja mire se na u ktheve ....
juve nuk e kuptoni Demo LABIN ku e ka fjalen

SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur