Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Pėrshėndetje & urime

Pėrshėndetje & urime Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 17-09-2019, 10:07   #21
Jeta
V.I.P
 
Avatari i Jeta
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Ne mes endrrave dhe realitetit
Posts: 597
Thanks: 261
Thanked 224 Times in 75 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Jeta ka shumė pėr tė qenė krenarėJeta ka shumė pėr tė qenė krenarėJeta ka shumė pėr tė qenė krenarėJeta ka shumė pėr tė qenė krenarėJeta ka shumė pėr tė qenė krenarėJeta ka shumė pėr tė qenė krenarėJeta ka shumė pėr tė qenė krenarėJeta ka shumė pėr tė qenė krenarėJeta ka shumė pėr tė qenė krenarėJeta ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Félicitations Jeta ma chérie .:)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gi de Masha Shiko postimin
Marshalla, marshalla sa ēift i bukur.
U trashėgofshi, Xhenet!

Ku e pashė videon m'u kujtua dicka nga e kaluara. Kur bėhej dasmė, dėgjoja gratė tek bisedonin, natyrisht kur shihnin njė cift tė bukur: "marshalla sa tė bukur: si nusja, si djali. I kish jaratis/falė Zoti pėr njani - tjetrin. Qysh po pėrgajshin si me kanė motėr e vėlla"!

Urime, urime!
Shume falemderit Bac Adem per cdo urim tendin, keni qen dhe dot mbeteni personi me i respektuar
__________________
Gervishtja ne shpirt nuk behen nga thonjet...behen nga fjalet
Jeta nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-09-2019, 10:11   #22
Jeta
V.I.P
 
Avatari i Jeta
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Ne mes endrrave dhe realitetit
Posts: 597
Thanks: 261
Thanked 224 Times in 75 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Jeta ka shumė pėr tė qenė krenarėJeta ka shumė pėr tė qenė krenarėJeta ka shumė pėr tė qenė krenarėJeta ka shumė pėr tė qenė krenarėJeta ka shumė pėr tė qenė krenarėJeta ka shumė pėr tė qenė krenarėJeta ka shumė pėr tė qenė krenarėJeta ka shumė pėr tė qenė krenarėJeta ka shumė pėr tė qenė krenarėJeta ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Félicitations Jeta ma chérie .:)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
Urime Xhenet, jete te lumtur ciftit, paske bere krushni me Naxhiben
Merci ma chčre Marya,
kush qenka Naxhibe ?
__________________
Gervishtja ne shpirt nuk behen nga thonjet...behen nga fjalet

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Jeta : 17-09-2019 nė 11:09
Jeta nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-09-2019, 10:23   #23
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,336
Thanks: 15,070
Thanked 12,885 Times in 8,107 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 686
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Félicitations Jeta ma chérie .:)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
Urime Xhenet, jete te lumtur ciftit, paske bere krushni me Naxhiben
Rrjedhimisht i bie qė ti me Xhenetėn tani tė bėheni mikesha tė afėrta, ju afron Naxhiba.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-09-2019, 10:45   #24
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 5,332
Thanks: 4,508
Thanked 3,504 Times in 1,669 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 121
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Re: Félicitations Jeta ma chérie .:)

e dija qe do pergjigjeshe
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur