Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 24-05-2014, 15:33   #41
Jetmira
💙🌙
 
Avatari i Jetmira
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 2,830
Thanks: 1,744
Thanked 1,256 Times in 519 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Jetmira ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfarė duhet te veshin (femrat dhe meshkujt) nė takimin e parė?

sa me thjesht aq me mir,por shumica vishen ekstravagante saqe mendojn se po shkojn nfest
Jetmira nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2014, 15:35   #42
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,278
Thanks: 1,894
Thanked 2,095 Times in 1,574 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė duhet te veshin (femrat dhe meshkujt) nė takimin e parė?

Jam dakort me shilen.

Do ju tregoja per nje takim lol por smundem
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2014, 15:49   #43
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 16,004
Thanks: 893
Thanked 1,514 Times in 1,130 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė duhet te veshin (femrat dhe meshkujt) nė takimin e parė?

ne takimin e pare eshte e mira te jene lakuriq..me pas le te fillojne te vishen nese kane deshire
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2014, 15:53   #44
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,242
Thanks: 352
Thanked 2,592 Times in 1,499 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė duhet te veshin (femrat dhe meshkujt) nė takimin e parė?

mundesisht, veshjen me te shemtuar qe gjejne ne dollap
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2014, 15:56   #45
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 16,004
Thanks: 893
Thanked 1,514 Times in 1,130 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė duhet te veshin (femrat dhe meshkujt) nė takimin e parė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cherry blossoms Shiko postimin
mundesisht, veshjen me te shemtuar qe gjejne ne dollap
c'lidhje ka e shemtuar apo e bukur..veshja kryen vetem nje funksion,ate te fshehjes
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2014, 15:58   #46
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,242
Thanks: 352
Thanked 2,592 Times in 1,499 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė duhet te veshin (femrat dhe meshkujt) nė takimin e parė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
c'lidhje ka e shemtuar apo e bukur..veshja kryen vetem nje funksion,ate te fshehjes
dhe te mbrojtjes...
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2014, 16:03   #47
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 16,004
Thanks: 893
Thanked 1,514 Times in 1,130 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė duhet te veshin (femrat dhe meshkujt) nė takimin e parė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cherry blossoms Shiko postimin
dhe te mbrojtjes...
ky eshte arsyetim konfeksionesh,psiqike e fabrikuar njesoj si krishterimi..do ishim me te mbrojtur nese do ishim pa rroba
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2014, 16:06   #48
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,242
Thanks: 352
Thanked 2,592 Times in 1,499 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė duhet te veshin (femrat dhe meshkujt) nė takimin e parė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
ky eshte arsyetim konfeksionesh,psiqike e fabrikuar njesoj si krishterimi..do ishim me te mbrojtur nese do ishim pa rroba
eshte teper vone tashme per te ndrequr gabimet e te tjereve. s'eshte faji im qe i humbem qimet si specie. do ishim me te mbrojtur thua? kete e thua ti, mua s'ma mban per vete te rri zhveshur
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2014, 16:10   #49
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 16,004
Thanks: 893
Thanked 1,514 Times in 1,130 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė duhet te veshin (femrat dhe meshkujt) nė takimin e parė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cherry blossoms Shiko postimin
eshte teper vone tashme per te ndrequr gabimet e te tjereve. s'eshte faji im qe i humbem qimet si specie. do ishim me te mbrojtur thua? kete e thua ti, mua s'ma mban per vete te rri zhveshur
jo te gjithe i kane humbur qimet,gjithsesi ngrohja globale premton kushte optimale edhe per nje lekure te zbuluar..sa per frikerat e tua,jam i bindur se do te te zhduken ne momentin qe do hasesh nje njeri mirekuptues
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2014, 16:14   #50
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,242
Thanks: 352
Thanked 2,592 Times in 1,499 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė duhet te veshin (femrat dhe meshkujt) nė takimin e parė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
jo te gjithe i kane humbur qimet,gjithsesi ngrohja globale premton kushte optimale edhe per nje lekure te zbuluar..sa per frikerat e tua,jam i bindur se do te te zhduken ne momentin qe do hasesh nje njeri mirekuptues
s'besoj jo. e provova njehere e ngela nje jave me temperature. shendeti mbi te gjitha
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2014, 16:19   #51
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 16,004
Thanks: 893
Thanked 1,514 Times in 1,130 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė duhet te veshin (femrat dhe meshkujt) nė takimin e parė?

nuk ka asgje te rrezikshme ne kete mes,ajo per te cilen ke nevoje jane thjesht instruksionet,vetem se duhet po aq pune per ti zhveshur njerezit sa eshte dashur per ti veshur
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2014, 16:22   #52
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 9,788
Thanks: 0
Thanked 694 Times in 249 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 169
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė duhet te veshin (femrat dhe meshkujt) nė takimin e parė?

Qyqja si me dul perpara kjo teme me mshkoj mendja dje ta kerkoi kisha nevoj per ca definicione
__________________
Ne nuk mund tė bėjmė Gjithēka...
Se gjithēka bėn vetėm ZOTI!
Por mund tė bėjmė diēka dhe vetėm me ndihmėn e ZOTIT!
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2014, 16:33   #53
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,424 Times in 6,365 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė duhet te veshin (femrat dhe meshkujt) nė takimin e parė?

Leckaman ...per meshkujt.
Femrat do qieshin.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2014, 16:38   #54
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,242
Thanks: 352
Thanked 2,592 Times in 1,499 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė duhet te veshin (femrat dhe meshkujt) nė takimin e parė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
nuk ka asgje te rrezikshme ne kete mes,ajo per te cilen ke nevoje jane thjesht instruksionet,vetem se duhet po aq pune per ti zhveshur njerezit sa eshte dashur per ti veshur
te kryhen studimet njehere, te publikohen (mundesisht ne revistat shkencore me prestigjioze) e pastaj shohim e bejme... keshtu mua s'ma mban, se e pesova njehere. ti meqe e ke kaq perzemer dhe nuk frikesohesh, dil vullnetar per studimet
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2014, 16:43   #55
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 16,004
Thanks: 893
Thanked 1,514 Times in 1,130 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė duhet te veshin (femrat dhe meshkujt) nė takimin e parė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cherry blossoms Shiko postimin
te kryhen studimet njehere, te publikohen (mundesisht ne revistat shkencore me prestigjioze) e pastaj shohim e bejme... keshtu mua s'ma mban, se e pesova njehere. ti meqe e ke kaq perzemer dhe nuk frikesohesh, dil vullnetar per studimet
ketu nuk shtrohet problemi per mua se une nuk besoj ne revista prestigjoze shkencore dhe i kam flakur tej gjithe komplekset e frikerat..thjesht kam deshire qe edhe ju te hiqni dore nga unifomiteti..natyra na ka qepur nje kostum te mrekullueshem,kush jemi ne qe ta sfidojme!
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2014, 16:51   #56
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,242
Thanks: 352
Thanked 2,592 Times in 1,499 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė duhet te veshin (femrat dhe meshkujt) nė takimin e parė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
ketu nuk shtrohet problemi per mua se une nuk besoj ne revista prestigjoze shkencore dhe i kam flakur tej gjithe komplekset e frikerat..thjesht kam deshire qe edhe ju te hiqni dore nga unifomiteti..natyra na ka qepur nje kostum te mrekullueshem,kush jemi ne qe ta sfidojme!
prestigjioze ne kuptimin qe duhet te jene te besueshme per informacionet qe japin ne lidhje me zbulimet e bera. une s'fola gje per komplekse... ti e quan uniformitet, por eshte thjesht perkujdesje per shendetin. ai kostum i dikurshem, ka ndryshuar me kohe, nuk mund ta kthejme me si ka qene me pare, sepse nuk varet nga ne.
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2014, 16:55   #57
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,424 Times in 6,365 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė duhet te veshin (femrat dhe meshkujt) nė takimin e parė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
ketu nuk shtrohet problemi per mua se une nuk besoj ne revista prestigjoze shkencore dhe i kam flakur tej gjithe komplekset e frikerat..thjesht kam deshire qe edhe ju te hiqni dore nga unifomiteti..natyra na ka qepur nje kostum te mrekullueshem,kush jemi ne qe ta sfidojme!
Ate tanksin vere ne muze...
Kot e mban
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2014, 16:57   #58
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 16,004
Thanks: 893
Thanked 1,514 Times in 1,130 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė duhet te veshin (femrat dhe meshkujt) nė takimin e parė?

nuk ka asgje te besueshme ne vepren njerezore..eshte e gjitha nje genjeshter e madhe,e sa per semundje,ato jane shume here me prezente tani se kur jetonim ne gjirin e natyres
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2014, 21:01   #59
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,242
Thanks: 352
Thanked 2,592 Times in 1,499 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė duhet te veshin (femrat dhe meshkujt) nė takimin e parė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
nuk ka asgje te besueshme ne vepren njerezore..eshte e gjitha nje genjeshter e madhe,e sa per semundje,ato jane shume here me prezente tani se kur jetonim ne gjirin e natyres
kjo ceshtja e semundjeve eshte e diskutueshme... gjithsesi ne parim jam dakord me ty jemi treguar e vazhdojme te jemi shume mosmirenjohes ndaj natyres
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2014, 21:06   #60
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 12,384
Thanks: 184
Thanked 1,409 Times in 1,060 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 137
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė duhet te veshin (femrat dhe meshkujt) nė takimin e parė?

varet nga takimi ku dhe kur. pastaj vendoset duke u pershtatur dhe me vendin dhe kohen qe po del plus mbi te gjitha dhe sipas qejfit tend.
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur