Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 09-03-2015, 22:34   #981
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,105
Thanks: 15,560
Thanked 13,203 Times in 8,340 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 708
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė dashuria?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Sopoti Shiko postimin
Ik tani!
More noten 10.

Nqs doja mendimin tend te replikoja.
Sopot, "egoja" te njėriu nuk ka vetėm konotacion negativ.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-03-2015, 22:35   #982
Fleur Blanche
Hiram Abiff
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Posts: 876
Thanks: 0
Thanked 354 Times in 145 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 67
Fleur Blanche ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė dashuria?

Devijim mjeran... sinqerisht mė vjen pėr tė qeshur me sjellje tė tilla; nganjėra anė tė sillen si meshkuj tė respektueshėm e tė sjellshėm, e nga ana tjetėr mjafton tė mos biesh dakort me ta, dhe menjėherė dalin nė origjinėn e tyre agresive tė meshkujve primitivė.
Ah... harrova... sot ėshtė 9 marsi, dita e burrave... ata urdhėrojnė e zaptojnė edhe temat e njė forumi social virtual!

Punė skiptarėsh hesapi...
Fleur Blanche nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-03-2015, 22:41   #983
Sopoti
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 11,967
Thanks: 5,179
Thanked 5,759 Times in 3,036 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 209
Sopoti ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė dashuria?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fleur Blanche Shiko postimin
Devijim mjeran... sinqerisht mė vjen pėr tė qeshur me sjellje tė tilla; nganjėra anė tė sillen si meshkuj tė respektueshėm e tė sjellshėm, e nga ana tjetėr mjafton tė mos biesh dakort me ta, dhe menjėherė dalin nė origjinėn e tyre agresive tė meshkujve primitivė.
Ah... harrova... sot ėshtė 9 marsi, dita e burrave... ata urdhėrojnė e zaptojnė edhe temat e njė forumi social virtual!

Punė skiptarėsh hesapi...
Nqs insiston akoma me shume ,me ben me bindes qe dsshuria ngelet opsioni qe parashtroni(iluzionit).

Mjeran?
Ndoshta e kerkoj te me heqesh perden ti me bindin se padituria keto shenja ka.

Festove nga Mumja qe me drejtohesh ashtu?


Rezervome .
Sopoti nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-03-2015, 22:48   #984
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 7,417
Thanks: 0
Thanked 1,063 Times in 923 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė dashuria?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga broken_smile Shiko postimin
magjia e jetes
ncuk.

jeta eshte (vetem) nje shprehje e magjise se dashurise.
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-03-2015, 22:51   #985
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,996
Thanks: 10,287
Thanked 9,611 Times in 4,740 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 321
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė dashuria?

Patjeter qe hyn te egoizmi dashuria. Duke rene ne dashuri me dike duam fillimisht veten tone. I plotesojme deshiren vetes tone. Nqs nuk na do athere ne vuajme dhe hidherohemi shume pikerisht sepse na mungon ajo qe ne duam.
Nese e thjeshtesojme pak kete pyetje mijera vjecare ath le tju them a do e donit nje njeri qe ju dashuron dhe ju aspak? dhe perse? (do shihni se si brenda kesaj pyetje ekziston egoizmi)
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-03-2015, 23:01   #986
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,856
Thanks: 365
Thanked 1,156 Times in 314 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė dashuria?

Atehere bini dakort me mua kur them se te besh femije eshte ceshtje e madhe egoje?

..dhe ja si nisi lufta e trete boterore...
Robbery nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-03-2015, 23:08   #987
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 6,847
Thanks: 2,556
Thanked 2,539 Times in 1,322 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 132
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė dashuria?

Mendoj se vendasi im Roni ka dhene nje sqarim te mire kur e pershkruajti dashurine si fluske sapuni.

Une them se dashuria eshte fiksim, obsesion, pasion, iluzion, droge.
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-03-2015, 23:08   #988
Ema
V.I.P
 
Avatari i Ema
 
Data e antarėsimit: Dec 2013
Posts: 1,242
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Ema ka shumė pėr tė qenė krenarėEma ka shumė pėr tė qenė krenarėEma ka shumė pėr tė qenė krenarėEma ka shumė pėr tė qenė krenarėEma ka shumė pėr tė qenė krenarėEma ka shumė pėr tė qenė krenarėEma ka shumė pėr tė qenė krenarėEma ka shumė pėr tė qenė krenarėEma ka shumė pėr tė qenė krenarėEma ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė dashuria?

Dashuria eshte kur qenien tone e peshtjell deshira qe personit qe dashurojme ti dhurojme ēdo ēast te jetes tone, ēdo gje per ta bere te lumtur, pavaresisht formes.
Veprimi sublim i dhurimit te shpirtit, trupit apo mendjes nje njeriu i cili e ben te njejten per tydhe kenaqesia qe ndjen ne kete raport, kjo eshte dashuri.
Dashuri nuk eshte kur mendja ose shpirti preokupohet vetem per te marre dhe jo per te dhene ne te njejten mase. Ketu qendron dallimi midis dashurise dhe egoizmit, kjo eshte bindja ime.
Ema nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-03-2015, 23:11   #989
Xhebraili
El Pistolero
 
Avatari i Xhebraili
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Peja
Posts: 4,028
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Xhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė dashuria?

Droge por nga ato te lehtat se kur gjen ndonje mall me te mire nuk te bie mend per ate drogen e vjeter..
__________________
Mixhok..
Xhebraili nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-03-2015, 23:14   #990
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,856
Thanks: 365
Thanked 1,156 Times in 314 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė dashuria?

Epo, i bie te jete heroine pra!
Robbery nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-03-2015, 23:18   #991
Xhebraili
El Pistolero
 
Avatari i Xhebraili
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Peja
Posts: 4,028
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Xhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė dashuria?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Robbery Shiko postimin
Epo, i bie te jete heroine pra!
Nuk e besoj se askush nuk ka vdek nga dashuria deri me sot,Heroina mbyt perdit njerez ..
__________________
Mixhok..
Xhebraili nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-03-2015, 23:39   #992
bindi
dolcinio
 
Avatari i bindi
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Ne bregdet
Posts: 1,884
Thanks: 5
Thanked 11 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
bindi ka shumė pėr tė qenė krenarėbindi ka shumė pėr tė qenė krenarėbindi ka shumė pėr tė qenė krenarėbindi ka shumė pėr tė qenė krenarėbindi ka shumė pėr tė qenė krenarėbindi ka shumė pėr tė qenė krenarėbindi ka shumė pėr tė qenė krenarėbindi ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė dashuria?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Robbery Shiko postimin
Atehere bini dakort me mua kur them se te besh femije eshte ceshtje e madhe egoje?

..dhe ja si nisi lufta e trete boterore...
Refarenca je gjithon ti dhe vetem ti,eshte pak e komplikuar per tu kuptuar,por keshtu eshte,..se mos ato fmijet qe ke lindur apo do te lindesh,akoma pa lindur kane pronotuar lindjen e tyre,..
__________________
Mos i bej dikujt ate,qe nuk ke deshire te ta bej dikush.
bindi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 10-03-2015, 00:05   #993
Zana
e....Thjeshte
 
Avatari i Zana
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 24,168
Thanks: 6,158
Thanked 6,622 Times in 3,240 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 280
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė dashuria?

Ego disconnects , Love connects. Egoja ti mbyll te gjitha dyert, nderkohe qe dashuria ben te kunderten... lidhet dhe ka te beje me egzistencen. Plotesisht, dakort qe nuk ka te beje me Egon. Kur kalon ne interes... atehere Shformohet ne tip Iluzioni.
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 10-03-2015, 02:05   #994
Puhiza
E mėngjesit
 
Avatari i Puhiza
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Nė kėshtjellėn e njė ėndrre!
Posts: 3,885
Thanks: 1,598
Thanked 1,467 Times in 700 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 96
Puhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė dashuria?

.....gjithēka.. I lumi ai qe e posedon
__________________
Buzėqesh se e tėra u bė pėr njeriun, por njeriu nuk ėshtė e tėra!!
Puhiza nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-03-2015, 07:57   #995
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,448
Thanks: 15,908
Thanked 9,430 Times in 6,368 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Smile Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė dashuria?

Sa vine e po shtohen debila(e)t......
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-03-2015, 08:46   #996
Dulcis in Fundo
echoes
 
Avatari i Dulcis in Fundo
 
Data e antarėsimit: Jun 2014
Posts: 4,828
Thanks: 753
Thanked 814 Times in 581 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 149
Dulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė dashuria?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fleur Blanche Shiko postimin
Ėmmm... bie dakort me mendimin tėnd lidhur me Egon. E mendoj edhe unė qė Dashuria ėshtė Ego; e, nė kėtė linjė mendimi nuk e shoh si diēka "negative" le tė themi. Pėrkundrazi Egoja - ėshtė vetė qėnia jonė qė ndjek natyrėn e saj tė vėrtetė: plotėsinė!
Mendja jonė do skicojė vazhdimisht njeriun qė ngjan me veten tonė dhe, na bėn tė ndihemi vetė vetja jonė nė formėn e saj mė tė lartė dhe tė plotė...

Ndėrsa pėr pjesėn tjetėr tė postimit, mė solle nė mendje njė pjesė nga libri "arratisje nga liria" e Erich Fromm... ku shumica e njerėzve krijojnė njė lidhje me atė tė ashtėquajturin "personi magjik" nga i cili mbėshtesin shpresat/interesat/pritshmėritė e asaj qė do dėshironin nga njė lidhje... por ėshtė ēik e gjatė dhe e koklavitur kjo pjesė dhe s'dua ta teproj
Une do thoja qe edhe mund ta teprosh.
Dulcis in Fundo nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-03-2015, 16:58   #997
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 16,005
Thanks: 893
Thanked 1,515 Times in 1,130 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė dashuria?

Ku di un !
shoku_tanku ėshtė nė linjė  
i vjetėr 14-03-2015, 19:43   #998
peshkaqeni33
nje ze midis jush
 
Avatari i peshkaqeni33
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Posts: 5,598
Thanks: 339
Thanked 603 Times in 396 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
peshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė dashuria?

Si perfundim cfare doli?

Per mua nje gjeegjeze eshte.
__________________
Zoti ne qiell... Une ne det...


(Po ne toke kush do jete?!)
peshkaqeni33 nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-03-2015, 19:58   #999
Roni
V.I.P
 
Avatari i Roni
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 1,150
Thanks: 194
Thanked 147 Times in 109 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 12
Roni ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėRoni ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėRoni ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėRoni ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėRoni ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėRoni ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė dashuria?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Sa vine e po shtohen debila(e)t......
https://www.youtube.com/watch?v=FdZgI5bVj4k
hahaha...ec aty!!!!!......me debilla pa debilla le te mbyten ,le te rroj rexhi ...roni e kall krejt boten per rexhin.....

Roni nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-03-2015, 20:01   #1000
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,448
Thanks: 15,908
Thanked 9,430 Times in 6,368 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė dashuria?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Roni Shiko postimin
hahaha...ec aty!!!!!......me debilla pa debilla le te mbyten ,le te rroj rexhi ...roni e kall krejt boten per rexhin.....

https://www.youtube.com/watch?v=YT_y...M&spfreload=10
YES RONI....se ke hedhur TUC ndonjeren tek Taivani!
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur