Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 11-04-2013, 20:55   #1
tipi engjellor
V.I.P
 
Avatari i tipi engjellor
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 922
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
tipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Jeta dhe dashuria, te dyja jane mjaft te komplikuara , nganjehere.......... Ndodh nganjehere ne jete, te dashurohemi gabim, ne nje person qe ne fillim na duket perfekt, mu ai/ajo qe kerkojme dhe fillojme ta duam.......... Mbas nje kohe verejme se megjithate nuk qenka ai/ajo qe kemi menduar,deshiruar megjithese jemi thelle te dashuruar...........
Pyetja ime tash........ qfar te bejme nese e kuptojme se qenkemi dashuruar ne personin e gabuar................. te rrime me te per hater te dashurise ,me shprese se nje dite do ndryshoje, apo te ndahemi sa nuk eshte bere me vone.........

Mendimet tuaja ne lidhje me kete tem.....
tipi engjellor nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-04-2013, 21:23   #2
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,072
Thanks: 836
Thanked 3,152 Times in 1,757 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Haver a edhe shkrime po i kushton ahhahahahahaa, haver i papar je

Ishalla Akrepi nuk e ka pa se e din per kend e ke fjalen.

Se ma Beaute kur ta lexon do te qan me lote
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-04-2013, 21:54   #3
atrevido
edamus bibamus gaudeamus
 
Avatari i atrevido
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 3,125
Thanks: 0
Thanked 606 Times in 346 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
atrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

E rendesishme eshte ta kuptosh. Problemet lindin kur dikush s'e kupton qe eshte lidhur me personin e gabuar dhe injoron realitetin.
__________________
La vita č come il mare, non gliene frega un cazzo se non sai nuotare.
atrevido nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-04-2013, 21:57   #4
tipi engjellor
V.I.P
 
Avatari i tipi engjellor
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 922
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
tipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lumi_ftp Shiko postimin
Haver a edhe shkrime po i kushton ahhahahahahaa, haver i papar je

Ishalla Akrepi nuk e ka pa se e din per kend e ke fjalen.

Se ma Beaute kur ta lexon do te qan me lote
haver tem eshte......me diskutu....mos na i personalizo temat ......
tipi engjellor nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-04-2013, 22:41   #5
J-W
J-W-R-Unlimited
 
Avatari i J-W
 
Data e antarėsimit: Jun 2010
Posts: 2,965
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
J-W ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Ku e di ti se "Ti" je i duhuri ?
J-W nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2013, 05:53   #6
SystemA
Shqiptar....mer
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,428 Times in 6,366 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga tipi engjellor Shiko postimin
Jeta dhe dashuria, te dyja jane mjaft te komplikuara , nganjehere.......... Ndodh nganjehere ne jete, te dashurohemi gabim, ne nje person qe ne fillim na duket perfekt, mu ai/ajo qe kerkojme dhe fillojme ta duam.......... Mbas nje kohe verejme se megjithate nuk qenka ai/ajo qe kemi menduar,deshiruar megjithese jemi thelle te dashuruar...........
Pyetja ime tash........ qfar te bejme nese e kuptojme se qenkemi dashuruar ne personin e gabuar................. te rrime me te per hater te dashurise ,me shprese se nje dite do ndryshoje, apo te ndahemi sa nuk eshte bere me vone.........

Mendimet tuaja ne lidhje me kete tem.....
Qpaske cen ti me lumin per kto tema bu,bu,bu

atrevideo ka dhene nje pergjigje te sakte,pra kqyr per ndonje tjeter.
Po doli prap e gabuar,mos u dorezo por vazhdo me nje tjeter
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2013, 10:24   #7
Miti
V.I.P
 
Avatari i Miti
 
Data e antarėsimit: Sep 2012
Posts: 1,071
Thanks: 33
Thanked 45 Times in 13 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Miti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Jo ishalla, e me ndodhe ashu ateher vete i qesim nje Q perpara, qdashurohemi
Miti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2013, 10:36   #8
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,911 Times in 2,593 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Po s'ka shume rendesi me ke dashurohesh (sipas meje). Puna eshte te perjetosh kete ndjenje ne tere qenien tende, as long as ....God will.
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2013, 10:42   #9
Loreal
V.I.P
 
Avatari i Loreal
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,756
Thanks: 806
Thanked 787 Times in 352 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
Loreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Gjera qe ndodhin,mesojme te mos dashurohemi me ne personin e gabuar!
Loreal nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2013, 10:52   #10
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,911 Times in 2,593 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elita Shiko postimin
Gjera qe ndodhin,mesojme te mos dashurohemi me ne personin e gabuar!

Dashuria s'ka vaksine qe ta parandalosh dhe as formule qe ta mesosh. Bjer edhe falendero Zotin e Madh qe re. Kaq!
Seize the day! Tomorrow will be another day!
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2013, 10:56   #11
Miti
V.I.P
 
Avatari i Miti
 
Data e antarėsimit: Sep 2012
Posts: 1,071
Thanks: 33
Thanked 45 Times in 13 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Miti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Sa te jemi ne gjendje te dashurohemi, mire eshte puna,
Miti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2013, 12:05   #12
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,856
Thanks: 365
Thanked 1,156 Times in 314 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga tipi engjellor Shiko postimin
Jeta dhe dashuria, te dyja jane mjaft te komplikuara , nganjehere.......... Ndodh nganjehere ne jete, te dashurohemi gabim, ne nje person qe ne fillim na duket perfekt, mu ai/ajo qe kerkojme dhe fillojme ta duam.......... Mbas nje kohe verejme se megjithate nuk qenka ai/ajo qe kemi menduar,deshiruar megjithese jemi thelle te dashuruar...........
Pyetja ime tash........ qfar te bejme nese e kuptojme se qenkemi dashuruar ne personin e gabuar................. te rrime me te per hater te dashurise ,me shprese se nje dite do ndryshoje, apo te ndahemi sa nuk eshte bere me vone.........

Mendimet tuaja ne lidhje me kete tem.....
A me qafsh me plako ē'i ke keto tema. Personi i gabuar nuk ekziston.
Te gjithe njerezit qe kalojne ne jeten tende sherbejne per te te mesuar diēka. Cdo gje rjedh si ka per te rjedhur... "...te ndahemi sa nuk eshte bere vone." Mos shkruaj me gjera te tilla se eshte turp.
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2013, 12:28   #13
Elushe
~*~loved~*~
 
Avatari i Elushe
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 4,205
Thanks: 1,862
Thanked 2,067 Times in 887 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 173
Elushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga tipi engjellor Shiko postimin
Jeta dhe dashuria, te dyja jane mjaft te komplikuara , nganjehere.......... Ndodh nganjehere ne jete, te dashurohemi gabim, ne nje person qe ne fillim na duket perfekt, mu ai/ajo qe kerkojme dhe fillojme ta duam.......... Mbas nje kohe verejme se megjithate nuk qenka ai/ajo qe kemi menduar,deshiruar megjithese jemi thelle te dashuruar...........
Pyetja ime tash........ qfar te bejme nese e kuptojme se qenkemi dashuruar ne personin e gabuar................. te rrime me te per hater te dashurise ,me shprese se nje dite do ndryshoje, apo te ndahemi sa nuk eshte bere me vone.........

Mendimet tuaja ne lidhje me kete tem.....
Persosmeria nuk ekziston ne kete bote o Tip. Me menyren si ke shtruar pyetjen, me dukesh pak i hutuar! Eshte e pamundur te jesh 100% dakort gjate gjithe kohes me gjysmen tjeter, ate te duhurin/duhuren. Por nese mes ēiftit ka dashuri atehere problemet e medha duhen minimizuar edhe problemet e vogla s'duhen mare parasysh fare. Ka nevoje per kompromis e perkushtim. Pa ushqim ē'do gje thahet/vyshket/vdes. Menyra me e lehte eshte te thuash "hajt shnet", duhet te mendojme pak me thelle.
Elushe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2013, 12:36   #14
BATO
______
 
Avatari i BATO
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 5,972
Thanks: 560
Thanked 1,182 Times in 625 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
BATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Nuk ka njeri tė gabuar, i gabuar je ti qė zgjedh.
Dhe pastaj puna shkon tek listat; sa mė tė gjatė ta kesh listėn, aq mė i gabuar je si njeri.
BATO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2013, 20:53   #15
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,911 Times in 2,593 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Bato kriteret e zgjedhjes ti I ke permendur disa here,por edhe ai tjetri qe do lidhet ka kritere dhe eshte e veshtire te kombinohen,sepse gjithmone njeri do te lere ndonje pa permbushur.
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2013, 21:06   #16
Loreal
V.I.P
 
Avatari i Loreal
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,756
Thanks: 806
Thanked 787 Times in 352 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
Loreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Dashuria s'ka vaksine qe ta parandalosh dhe as formule qe ta mesosh. Bjer edhe falendero Zotin e Madh qe re. Kaq!
Seize the day! Tomorrow will be another day!
hahahahaa ,ketu flitet qe ke ra ne dashuri me personin e gabuar,mesim ne rastin tjeter te jesh me e vemendshme pse jo edhe pak egoiste per veten tende!
Loreal nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2013, 21:09   #17
BATO
______
 
Avatari i BATO
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 5,972
Thanks: 560
Thanked 1,182 Times in 625 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
BATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO
Bato kriteret e zgjedhjes ti I ke permendur disa here,por edhe ai tjetri qe do lidhet ka kritere dhe eshte e veshtire te kombinohen,sepse gjithmone njeri do te lere ndonje pa permbushur.
Kriteret mė kryesore duhet t'i kenė tė dy tė pėrbashkėta, por ka edhe kritere qė janė ēėshtje dėshire ose vullneti, e qė janė tė rregullueshme. Po kėshtu nuk ndahen njerėzit se nuk plotėsojnė ndonjė kriter, se s'ka njerėz pa tė meta.
Ėshtė mė shumė ēėshtje pėrgjegjshmėrie. Po nuk ishe i pėrgjegjshėm pėr lidhje, s'ka si tė jesh i pėrgjegjshėm pėr ndarje.
BATO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2013, 21:23   #18
tipi engjellor
V.I.P
 
Avatari i tipi engjellor
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 922
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
tipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BATO Shiko postimin
Nuk ka njeri tė gabuar, i gabuar je ti qė zgjedh.
Dhe pastaj puna shkon tek listat; sa mė tė gjatė ta kesh listėn, aq mė i gabuar je si njeri.
si thua ti personat per tu dashuruar zgjidhen ne menyre matematikore a hahahah
tipi engjellor nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2013, 21:24   #19
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,911 Times in 2,593 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Per ato kriteret e deshirave e kam fjalen. Te themi se ti lexon me endje Schopenhaurin dhe ke deshire ta komentosh me gruan,ta diskutosh ta flasesh me te. Por ajo edhe pse me deshiren e mire per tu bere pjese e ketij bashkebisedimi,edhe pse e lexon tre here rresht nje faqe perseri nuk e kupton e gjora. Ndersa 'ajo' tjetra tek zyra jote,mire qe e kupton,por eshte dhe fusha e saj e preferuar,ndaj flet me pasion per te. A nuk do ndjesh keqardhje per veten Bato?
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2013, 21:26   #20
tipi engjellor
V.I.P
 
Avatari i tipi engjellor
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 922
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
tipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ēka nese dashurohemi ne personin e gabuar?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Robbery Shiko postimin
A me qafsh me plako ē'i ke keto tema. Personi i gabuar nuk ekziston.
Te gjithe njerezit qe kalojne ne jeten tende sherbejne per te te mesuar diēka. Cdo gje rjedh si ka per te rjedhur... "...te ndahemi sa nuk eshte bere vone." Mos shkruaj me gjera te tilla se eshte turp.
robbery plak nuk jam hahahah pike se pari se dyti ....dashuria psh qe thuhet ne shikim te pare hyhet pa pyetur asgje ajo vjen vet po me kohen kupton qe nuk eshte person i duhur per ty psh.....e per turp nuk po e di si e merrni ju ...pse turp te hap tem te tille
tipi engjellor nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur