Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 16-02-2009, 06:23   #1
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,256
Thanks: 7,134
Thanked 3,319 Times in 1,349 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Do kisha deshire te dija nese dikush ka provuar te kete sukse ne dashuri permes internetit...Une mund ta quaj lidhje moderne te kohes..Njerezit takohen ne rruge,shkolle,universitet,ne pune etj...e pse jo edhe ne internet....E shikoj si shume normale dhe te mundshme...Eshte ndjenje e papershkruar,kur bisedon nje kohe te gjate me nje person,i tregon njeri tjetrit per gjithcka te rrethon dhe gjithe kjo do te mbetet vetem nje enigme po te mos ishte takimi...
__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-02-2009, 13:26   #2
ToNi
Anėtar
 
Avatari i ToNi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Tiron, sa knej anej
Posts: 37
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
ToNi ėshtė nė rrugė tė mbarė
Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

shiko mando, persa i perket ksaj teme doja te thoja qe shume programe apo website ne internet jane krijuar per te njohur njerzit ane e mbane botes. pra do te thote qe ti njihesh me te fillimisht ne chat apo forum dhe ne rast se te pelqen biseda dhe ke perputhje karakteresh gjithcka ndodh, megjithse dashuri pa qene face2face nuk eshte se mund te quhet kjo e internetit por ideja eshte qe dhe ketu lind nje ndjenj. dashuriė mbase pelqim eshte me mire te themi

p.s ku te ka shku menja mer qen me hap ket temen pyppyppyp n
ToNi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-02-2009, 19:55   #3
vajze_labe
Anėtar
 
Avatari i vajze_labe
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Posts: 27
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
vajze_labe ėshtė nė rrugė tė mbarė
Titulli: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

kemi degjuar qe egziston kjo lloj lidhje po akoma se kemi provuar
vajze_labe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-02-2009, 21:12   #4
Golden_Boy
No Vip
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Diku!
Posts: 2,572
Thanks: 1,878
Thanked 867 Times in 378 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 39
Golden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėm
Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Eshte ne mode keto kohet e fundit kjo lloj dashurie ,
Une them ndoth edhe keshtu
__________________
Tk.
Golden_Boy nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-02-2009, 23:19   #5
LoLiTa
Super Anėtar
 
Avatari i LoLiTa
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: U.S.A
Posts: 118
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
LoLiTa ėshtė nė rrugė tė mbarė
Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Hmmm Normale ce Mundesh Te Duash Nji Person Ose Ta Respektosh Nqs Njifeni Nji Kohe Te Gjate Se Une Kam Respekt Per Ca Ce I Kam Njofur Ne Internet Por Ama "Ne Dashuri"
Hmm Se Di Nqs Bije Do Ju Them Por Eshte E Veshtire Sepse Te Duhet Te Jesh Afer
Atij/Asaj To Feel Them Close To U , Sepse Eshte Mundesia Ce Kur Te Takoheni Nuk Ju Pelqen Gjaku
__________________
HeAvEn SeNt
LoLiTa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-02-2009, 01:50   #6
Raul
Super Anėtar
 
Avatari i Raul
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Breda - Netherlands
Posts: 94
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Raul ėshtė nė rrugė tė mbarė
Titulli: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

i besoj sepse e kam provuar
__________________
RENDE
Raul nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-02-2009, 23:52   #7
Ana
Super Anėtar
 
Avatari i Ana
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Somewhere far from home
Posts: 158
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Ana ėshtė nė rrugė tė mbarė
Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Varet. simpati/ nje lloj ngrohtesie dicka qe te terheq por dashuri se besoj you care about someone but because they are not close there is not much you can do
__________________
Love all, trust a few. Do wrong to none.

Non nobis, non nobis, Domine
Sed nomini tuo da gloriam.
Kinghts Templar
Ana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-02-2009, 02:10   #8
hax0r
Tech Support
 
Avatari i hax0r
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Tirane
Posts: 105
Thanks: 3
Thanked 10 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
hax0r ėshtė nė rrugė tė mbarė
Titulli: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Mando kjo eshte teme me te futme
mos na i boj mo kto gjona
__________________
Nothing is expected, or Required.
Everything is Appreciated.
hax0r nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-02-2009, 07:25   #9
Dori
V.I.P
 
Avatari i Dori
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Tirane
Posts: 441
Thanks: 6
Thanked 5 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Dori do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Titulli: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Hmmmmmmmmmm Sa Jom Menu Un Per Ket Tem Sa Jom Menu . Tani Te Dashurohesh Esht Cik Si E Pamundur Po Qe Te Lind 1 Ndjenje Simpatie As Qe DIskutohet
Dori nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-03-2009, 02:32   #10
Firewall
Super Anėtar
 
Avatari i Firewall
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Tirane
Posts: 127
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Firewall ėshtė nė rrugė tė mbarė
Titulli: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

"Pa Ndjenj Ska Dashuri, Pa Dashuri Ska Ndjenj " Ekziston Dhe Kjo Lloj Dashurie, Madje Le Te Themi Qe Eshte Dashuri Ne Sakrific Dhe Ndjenjat Jan te Medha ...!!!
__________________
Keep Going Because You Never Know What's Out There......!!
Firewall nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-03-2009, 01:23   #11
GOC_LACJANE
Anėtar i ri
 
Avatari i GOC_LACJANE
 
Data e antarėsimit: Mar 2009
Vendndodhja: ATY KU DUA
Posts: 15
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
GOC_LACJANE ėshtė nė rrugė tė mbarė
Titulli: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Nuk besoj ne kete lloj dashurie, pasi sot eshte shume e veshtire te besosh personin qe ke prane e jo me personin qe jeton ne anen tjeter te botes, besoj se mund te jet vetem nje ndjenj kalimtare.
GOC_LACJANE nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-03-2009, 08:44   #12
Dori
V.I.P
 
Avatari i Dori
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Tirane
Posts: 441
Thanks: 6
Thanked 5 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Dori do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Titulli: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Po pse e boni kaq te pamundur se kuptoj tani ne pamje te par ashtu duket po fjala dashuri nepemjet internetit nuk do te thot qe vetem tu fol ne msn ene u dashurove .Mund ta njohesh ne internet edhe me pas lind nji ndjenje simpatie edhe nqs se e takon personin mund te biesh ne dashuri ska nonji gjo te pamundur, ne spo themi te dashurohesh me kompiuterin PO re po dashurohesh sa ne te semes ( sa kom fol yyyyy )
Dori nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-04-2009, 13:19   #13
4x4
V.I.P
 
Avatari i 4x4
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Posts: 682
Thanks: 13
Thanked 5 Times in 5 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
4x4 ėshtė njė gur i ēmuar4x4 ėshtė njė gur i ēmuar4x4 ėshtė njė gur i ēmuar
Titulli: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Si Dihet Jan Dashuruar Plot Nepermjet Internetit
__________________
Loading....
4x4 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-10-2009, 17:38   #14
PUPA
V.I.P
 
Avatari i PUPA
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: Italy
Posts: 671
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
PUPA ėshtė nė rrugė tė mbarė
Titulli: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Sentimente jan,, te bejn te ndihesh mir nganjeher nje fjal e bukur hi zemer si je yll
mah them se i besoj per aq sa e jetoj..
__________________
Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerņ alla mia volontą di seguirti. (William Shakespeare )
PUPA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2010, 06:57   #15
kukulla
Super Anėtar
 
Avatari i kukulla
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Italy
Posts: 108
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
kukulla ėshtė nė rrugė tė mbarė
Re: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

dhe po dhe jo varet nqs ekziston ne te du personat te bien ne dashuri vertet
kukulla nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2010, 13:09   #16
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,817
Thanks: 6,753
Thanked 8,359 Times in 3,992 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Titulli: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Un se besoj, mund te jet nje simpati qe e keqkupton, virtualiteti kenaqesi e chastit.
Te ishte fjala per shoqeri Defenitly
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-01-2010, 14:01   #17
Just myself
Beautiful Soul
 
Avatari i Just myself
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: Ne hapat e jetes ...
Posts: 936
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
Just myself ėshtė vėrtetė talentėJust myself ėshtė vėrtetė talentėJust myself ėshtė vėrtetė talentėJust myself ėshtė vėrtetė talentėJust myself ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Kurre mos thuaj kurre gjithsesi personalisht nuk e besoj dicka te tille!
Eshte e pamundur te linde nje ndjenje e vertete,nje dashuri vetem ketu ne virtualtet! Jam mese dakord qe mund te linde njefare afeksioni,deshire per te komunikuar pambarimisht me nje person te caktuar,nje boshllek te vogel kur ai person nuk eshte ne linje per tu pergjigjur gjithsesi nuk mund te konsiderohet ndjenje e vertete! Eshte thjesht nje simpati,qe nese ushqehet me realitetin mund te dale dicka e bukur,perse jo !
Ndonese jam paksa skeptike ...
__________________
Kristal!

.... Tė tė mashtroj ndoshta kėshtu
dhe tė tė puth tė ik pa kthim
dhe nuk do dine, as ne, askush
harrim ish ky a s’ish harrim ...
Just myself nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-01-2010, 14:05   #18
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,259
Thanks: 5,821
Thanked 12,105 Times in 4,238 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 370
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

I vej vulen postimit te hax0r lol
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-02-2010, 17:44   #19
SmiLey
Only God Can Judge Me!
 
Avatari i SmiLey
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Negli occhi suoi! ♥ ♥
Posts: 1,288
Thanks: 0
Thanked 15 Times in 14 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
SmiLey ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Titulli: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga GOC_LACJANE Shiko postimin
Nuk besoj ne kete lloj dashurie, pasi sot eshte shume e veshtire te besosh personin qe ke prane e jo me personin qe jeton ne anen tjeter te botes, besoj se mund te jet vetem nje ndjenj kalimtare.

Jam me ty patriote
SmiLey nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-02-2010, 18:09   #20
CarpeDiem
Super Anėtar
 
Avatari i CarpeDiem
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Albania, Tirana
Posts: 108
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 17
CarpeDiem ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėCarpeDiem ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėCarpeDiem ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėCarpeDiem ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėCarpeDiem ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėCarpeDiem ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Pėrgjigje e: A i besoni dashurise nepermjet Internetit

Hmm c`do te thot dashuri nepermjet internetit ?
Per mua pyetja duhet shtruar keshtu : Sa mendoni se do funksionoj nje lidhje e njohur ne internet. Sepse lidhje online ska kuptim.
CarpeDiem nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur