Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 31-07-2019, 11:33   #1
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 4,883
Thanks: 406
Thanked 1,601 Times in 1,014 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 64
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet socialePublikimi i ēdo gjėje qė ndodh ēdo ditė nė rrjetet sociale ėshtė bėrė zakon i zakonshėm dhe pėr shumė njerėz, ėshtė pothuajse thelbėsore. Megjithatė, pas ekzibicionizmit, kėrkimi i dėshpėruar pėr “vėmendje” mund tė fshehė njė ndjenjė tė thellė pasigurie dhe pakėnaqėsie.

Prova ėshtė se, statistikisht, njerėzit qė jetojnė njė marrėdhėnie tė lumtur janė pikėrisht ata qė shpenzojnė mė pak kohė duke e shpėndarė atė nė rrjetet sociale. Pėrveē rasteve tė rralla, ėshtė e qartė se ajo qė vihet nė internet ėshtė pothuajse gjithmonė njė objekt, i manipuluar qėllimisht, nė praktikė ėshtė gjithēka tjetėr veēse spontane.

Gjesti i bėrjes sė njė “selfie” pėrfshin paraqitjen, duke marrė pozėn e duhur dhe duke e pėrsėritur derisa tė jeni tė kėnaqur me rezultatin. I njėjti koncept i fotografimit tė njė personi, njė objekti ose njė situate, e cila shtrembėron realitetin sepse pret momentin e duhur, inkuadrimin perfekt. Argumenti ėshtė edhe mė i vėrtetė pėr marrėdhėniet, kur ēiftet shpesh njihen duke postuar foto qė pėrshkruajnė tė gjithė dashurinė dhe lumturinė e tyre pėr tė qenė sė bashku.

Duke pėrdorur njė shprehje tė pėrbashkėt, mund tė themi se “Jo tė gjitha ato qė shkėlqejnė janė prej ari”, nė fakt, nė shumė raste, realiteti ėshtė shumė ndryshe nga mėnyra se si pėrfaqėsohet. Ata qė jetojnė nė njė histori vėrtet tė kėnaqshme dhe tė qetė nuk kanė as dėshirė as kohė pėr t’u dukur, sepse ata janė shumė tė zėnė.

Sa herė qė dikush shkruan nė internet se sa mė fat ėshtė qė po jeton njė dashuri tė tillė tė mrekullueshme, mund tė pyesim veten pse po harxhon kohė pėr ta thėnė atė, nė vend qė ta shijojė. Natyrisht qė nuk ka asgjė tė keqe me publikimin e diēkaje kohė pas kohe, duke kujtuar tė jesh mė “shoqėror dhe mė pak social”!
__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-07-2019, 11:38   #2
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 4,883
Thanks: 406
Thanked 1,601 Times in 1,014 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 64
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

Plotesisht e sakte, plotesisht. Njoh shume cifte, qofte ne moshe te re, por edhe te shtyre ne moshe, qe te bene te urresh Inastagramin apo Facebook kur i sheh si tentojne te tregohen sa duan njeri tjetrin, sa me fat jane etj, ku ne fakt jeta e tyre eshte nje deshtim total, e mbushur edhe me tradheti nga me te ndryshmet.
__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-07-2019, 11:53   #3
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,626
Thanks: 13,615
Thanked 7,564 Times in 4,805 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 441
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

Po nuk eshte jeta si ne Instagram o jo
Njof njeren qe cdo jave ndahet dhe bashkohet me burrin e saj lol
Ta shikosh ne Instagram eshte shembulli i nje cifti perfect
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-07-2019, 12:01   #4
Dulcis in Fundo
echoes
 
Avatari i Dulcis in Fundo
 
Data e antarėsimit: Jun 2014
Posts: 4,853
Thanks: 756
Thanked 825 Times in 586 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 149
Dulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

Prandaj s'perdor instagram une, qe te bashkohem e te ndahem rehat.
Dulcis in Fundo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-07-2019, 12:02   #5
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,626
Thanks: 13,615
Thanked 7,564 Times in 4,805 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 441
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dulcis in Fundo Shiko postimin
Prandaj s'perdor instagram une, qe te bashkohem e te ndahem rehat.
Fillo perdore do ndihesh e plotesuar
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-07-2019, 12:03   #6
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,291
Thanks: 1,898
Thanked 2,100 Times in 1,577 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Po nuk eshte jeta si ne Instagram o jo
Njof njeren qe cdo jave ndahet dhe bashkohet me burrin e saj lol
Ta shikosh ne Instagram eshte shembulli i nje cifti perfect
Whats your instagram?
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-07-2019, 12:04   #7
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 19,978
Thanks: 15,680
Thanked 9,552 Times in 5,495 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 277
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Exclamation Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

Le te bejn cte duan .veten rrejn lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-07-2019, 12:05   #8
Dulcis in Fundo
echoes
 
Avatari i Dulcis in Fundo
 
Data e antarėsimit: Jun 2014
Posts: 4,853
Thanks: 756
Thanked 825 Times in 586 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 149
Dulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Fillo perdore do ndihesh e plotesuar
Ah nuk do dija nga t'ia nisja, nga bashkimet apo nga ndarjet.
Dulcis in Fundo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-07-2019, 12:05   #9
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,291
Thanks: 1,898
Thanked 2,100 Times in 1,577 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Le te bejn cte duan .veten rrejn lol
Per cfare e rren veten?
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-07-2019, 12:06   #10
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 19,978
Thanks: 15,680
Thanked 9,552 Times in 5,495 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 277
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

Kta kujtojn se po rrejn tjeret pra se bejn jet perfekte lol
Te gjith ashtu bejn fb insta etc.hajt mo .if it makes them feel good ...lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-07-2019, 12:10   #11
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,291
Thanks: 1,898
Thanked 2,100 Times in 1,577 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Kta kujtojn se po rrejn tjeret pra se bejn jet perfekte lol
Te gjith ashtu bejn fb insta etc.hajt mo .if it makes them feel good ...lol
Ok whats your fb?
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-07-2019, 12:11   #12
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 19,978
Thanks: 15,680
Thanked 9,552 Times in 5,495 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 277
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

Skam .e kam mbyll lol
Me mir realiteti mizor
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-07-2019, 12:11   #13
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 22,003
Thanks: 10,289
Thanked 9,616 Times in 4,743 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 322
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

Lexojeni pak kete perlen ketu��

Sa here dal ndonje xhiro nga instagrami kuptoj, ndjej dhe prek se nė ē'lloj mizerabiliteti emocional, psikologjik dhe shpirteror jetojne njerezit ne kete vend. Nevoja e njerezve per t'i treguar te tjereve sesa te lumtur jane, me kaq sforco, ėshtė ne thelb tregues ulerites i mungeses se lumturise. Njerezit jane shnderruar ne skllever te rrjeteve sociale dhe te nevojes per t'u treguar te tjereve se ata bejne jete te bukur. Ti je i lire sigurisht te besh ate qe te do zemra ty, por une e ndjej tensionin, dhimbjen, shtirjen, friken, deshiren qe ke per te rene ne sy, dhe vartesine qe ke ndaj syve te mi dhe miratimin e tyre per lumturine tende. Ti po humbet fuqine per te qene i/e lumtur pa syte e mi. Ti po humbet fuqine per t'u gezuar pa te pare te tjeret. Ti je nje skllav/e i/e dhimbjes, xhelozise dhe smires se atyre qe te shohin dhe kjo ėshtė e rrezikshme shume. Ti ke filluar te mos gezohesh me nese e ndjen se lumturia jote nuk helmon askend. Ti ke humbur fuqine per te qene i/e lumtur vete, pa mua. Ti ke humbur fuqine per ta shijuar lumturine, sepse lumturine tende e kemi ne dore ne. Ne qe vendosim te te shohim, ose qe vendosim te tė ndeshkojme me harrese. Ne e kemi dorezuar sovranitetin e lumturise sone plotesisht dhe jemi te varur nga syte e njerezve. Te atyre njerezve te cilet e dine sesa ju dhemb po nuk ju pane dhe ju kafshojne sa here te duan duke mos iu pare me. Po te kishte rrjete sociale ku njerezit do te mund te postonin ndjenjat, do te shikonit se syte qe ju shikojne me shpesh, jane ato qe mendoni se nuk ju shikojne kurre dhe nuk duan t'ia dine per ju!
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-07-2019, 12:13   #14
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,626
Thanks: 13,615
Thanked 7,564 Times in 4,805 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 441
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dulcis in Fundo Shiko postimin
Ah nuk do dija nga t'ia nisja, nga bashkimet apo nga ndarjet.
Nisja nga fundi gjithmone

Ps. Thirsty jam only ndjekse
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-07-2019, 12:14   #15
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,291
Thanks: 1,898
Thanked 2,100 Times in 1,577 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Nisja nga fundi gjithmone

Ps. Thirsty jam only ndjekse
Is ok u can follow me aftervi unfollowyou
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-07-2019, 12:14   #16
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 4,883
Thanks: 406
Thanked 1,601 Times in 1,014 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 64
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Nisja nga fundi gjithmone

Ps. Thirsty jam only ndjekse
Me kete zemer prej gurri qe ke, mos kerko lule te te japin neper tema

Jepja djalit ato qe kerkon hahaha
__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-07-2019, 12:17   #17
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,626
Thanks: 13,615
Thanked 7,564 Times in 4,805 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 441
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Onyx Shiko postimin
Me kete zemer prej gurri qe ke, mos kerko lule te te japin neper tema

Jepja djalit ato qe kerkon hahaha
Ja ti i dhe lulet pa ndonje interes

Thirsty e ka por ben kot
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-07-2019, 12:28   #18
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,291
Thanks: 1,898
Thanked 2,100 Times in 1,577 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

Edhe kur se kam prape kot bej lol
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-07-2019, 13:08   #19
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 14,089
Thanks: 1,569
Thanked 8,900 Times in 3,929 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 306
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

Mua me ‘shkrijne’ ato qe I dedikojne hartime burrit apo gruas, apo kujtdo femijeve, pjesetarve te famijes ... ne social media. Nuk ka gje te keqe te ndjesh certain feelings ne momente te caktuara ne jete, po te ngresh ne piedestal neper fb apo Instagram... lol. Mendoj se eshte mania qe bota ta marri vesht sa e do burrin, kaq. Se burri te kolltuku tjeter eshte per ti uruar bday fjala vjen. E uron personalisht biles per ta festu I fut dhe nje tegel, pa e marre vesht bota, lool.
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-07-2019, 13:13   #20
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,700
Thanks: 5,592
Thanked 11,577 Times in 3,898 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēiftet e lumtura nuk flasin pėr marrėdhėniet e tyre nė rrjetet sociale

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Mua me ‘shkrijne’ ato qe I dedikojne hartime burrit apo gruas, apo kujtdo femijeve, pjesetarve te famijes ... ne social media. Nuk ka gje te keqe te ndjesh certain feelings ne momente te caktuara ne jete, po te ngresh ne piedestal neper fb apo Instagram... lol. Mendoj se eshte mania qe bota ta marri vesht sa e do burrin, kaq. Se burri te kolltuku tjeter eshte per ti uruar bday fjala vjen. E uron personalisht biles per ta festu I fut dhe nje tegel, pa e marre vesht bota, lool.
Ca esht tegeli mi se ka ditlindjen sot trimi im
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur