Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 25-02-2010, 22:31   #1
ARIS
Super Anėtar
 
Avatari i ARIS
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 193
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
ARIS ėshtė nė rrugė tė mbarė
Perse te dua.....?!!

formoni dicka ose thoni dicka duke fidhuar me fjalet perse te dua.....

po fidhoj un. Tė Dua sepse je gjysma ime.
__________________
Vetem dy personave ju besoj vertet. Njer jam une.... dhe tjetri nuk je ti.
ARIS nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-03-2010, 16:48   #2
kukulla
Super Anėtar
 
Avatari i kukulla
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Italy
Posts: 108
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
kukulla ėshtė nė rrugė tė mbarė
Re: Perse te dua.....?!!

te dua sepse jemi dy trupa me nje zemer
kukulla nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-03-2010, 16:55   #3
utopia
V.I.P
 
Avatari i utopia
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Posts: 614
Thanks: 1
Thanked 12 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
utopia ėshtė njė i shkėlqyerutopia ėshtė njė i shkėlqyerutopia ėshtė njė i shkėlqyerutopia ėshtė njė i shkėlqyerutopia ėshtė njė i shkėlqyerutopia ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Perse te dua.....?!!

Te dua sepse, jeta ime je ti !
__________________
Solo i morti sanno il vero significato di pazienza!
utopia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-03-2010, 21:54   #4
Lela
shiraz
 
Avatari i Lela
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Posts: 107
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 11
Lela do tė bėhet i njohur mjaft shpejtLela do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Perse te dua.....?!!

Te dua sepse e meriton te te dua...
__________________
Life is a moment in space when the dream is gone...
Lela nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-03-2010, 20:31   #5
clizia
V.I.P
 
Avatari i clizia
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: ne zemren e dikujt
Posts: 302
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
clizia ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Perse te dua.....?!!

perse te dua?

kush se di pse te dua une ty, per 1001 e nje arsye te cmendura.
te dua sepse ti me ploteson
te dua sepse ti me dashuron ne menyren me te cmendur te mundur
te dua sepse tek syte e tu shikoj qiellin tim
te dua sepse tek ti gjej sigurine, mbrojtjen, mbeshtetjen
te dua sepse kam frike se mos te humbas
clizia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-03-2010, 23:06   #6
Mikela
V.I.P
 
Avatari i Mikela
 
Data e antarėsimit: Mar 2009
Vendndodhja: U.S.A
Posts: 335
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 11
Mikela ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Perse te dua.....?!!

Te dua se je endrra ime
Te dua se je zemra ime
Te dua se je fryma ime
Te dua se i feel sorry for you
Mikela nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-03-2010, 12:45   #7
Dori
V.I.P
 
Avatari i Dori
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Tirane
Posts: 441
Thanks: 6
Thanked 5 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Dori do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Perse te dua.....?!!

Ste du hic
Dori nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-03-2010, 18:47   #8
clizia
V.I.P
 
Avatari i clizia
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: ne zemren e dikujt
Posts: 302
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
clizia ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Perse te dua.....?!!

te dua sepse ti je enderr sepse je deshire.
clizia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-03-2010, 18:50   #9
Golden_Boy
No Vip
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Diku!
Posts: 2,572
Thanks: 1,878
Thanked 867 Times in 378 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 39
Golden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėm
Re: Perse te dua.....?!!

Te dua sepse smund te bej dot ndyshe
__________________
Tk.
Golden_Boy nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-03-2010, 18:51   #10
clizia
V.I.P
 
Avatari i clizia
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: ne zemren e dikujt
Posts: 302
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
clizia ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Perse te dua.....?!!

te dua, sepse ne cdo perpelitje qepallash ti je me mua
clizia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-03-2010, 21:44   #11
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,207
Thanks: 5,765
Thanked 12,032 Times in 4,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 366
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Perse te dua.....?!!

ja te mendohem nese te dua d'abor
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-03-2010, 21:48   #12
SubZ
A Legend Never Dies
 
Avatari i SubZ
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Underground
Posts: 745
Thanks: 0
Thanked 9 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
SubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Perse te dua.....?!!

Sepse e meriton te te dua, me ke pranuar keshtu si jam. Me ke mbeshtetur dhe me ke dhene gjithcka qe kerkon nje mashkull. Me ke plotesuar dhe mesuar shume, te jam mirenjohes qe me do pa asnje interes. Te dua sepse ke celesat e zemres time.
__________________
जीव हस अनुरज
Live Laugh Love
Jetė Qesh Dashuri
SubZ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-03-2010, 23:42   #13
Meri
...
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 11,159
Thanks: 2,061
Thanked 2,321 Times in 1,533 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 353
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Perse te dua.....?!!

Nuk e di perse !
__________________
M2.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-03-2010, 23:16   #14
clizia
V.I.P
 
Avatari i clizia
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: ne zemren e dikujt
Posts: 302
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
clizia ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Perse te dua.....?!!

te dua sepse ti nxjerr ne pah dobsite me te medha qe kam, i kuron ato, kujdesesh, i puth dhe me bene te ndihem e forte perseri
clizia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-03-2010, 07:54   #15
patrokli
Super Anėtar
 
Avatari i patrokli
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Posts: 155
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
patrokli ėshtė nė rrugė tė mbarė
Re: Perse te dua.....?!!

Te dua sepse ti me ben te besoj ne dashuri!!!!
patrokli nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-03-2010, 11:24   #16
Oltina
Anėtar
 
Avatari i Oltina
 
Data e antarėsimit: Mar 2010
Vendndodhja: •------»AtY Ku Sje Tii«------•
Posts: 45
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
Oltina ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Perse te dua.....?!!

Perse te dua loch pers te ndje
__________________
;)°ØØ°ŗ"°ØØ°(*)(_.•“Æ`•N'zemer T'kom Pas Kurr Sta Kom Rras Loqk Tash e Tutje Zemren Kom Me Ta Plas.«¤° ) °¤»•“Æ`•._)(*)°ØØ°ŗ
Oltina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-04-2011, 01:04   #17
Kryeplaku
Kryeplak
 
Avatari i Kryeplaku
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Albania
Posts: 1,769
Thanks: 0
Thanked 47 Times in 45 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Kryeplaku do tė bėhet i njohur mjaft shpejtKryeplaku do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Perse te dua.....?!!

Ke te duash?
__________________
Jesus is Love. http://www.youtube.com/watch?v=9E3VVFS_jUg
Kryeplaku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-04-2011, 19:35   #18
megg
Anėtar
 
Avatari i megg
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: "
Posts: 68
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
megg ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Perse te dua.....?!!

Kot,,per fixim
__________________
6 billion people in the world, 6 billion souls and sometimes... all you need is 1..
megg nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-04-2011, 12:24   #19
sara28
I miss you
 
Avatari i sara28
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: ne zemren e zemres time
Posts: 62
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
sara28 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Perse te dua.....?!!

te dua sepse je endrra ime e bere realitet
__________________
Bota ėshtė njė skenė, ku ndarja e roleve ėshtė shumė e gabuar.
sara28 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-04-2011, 09:21   #20
unlovely
V.I.P
 
Avatari i unlovely
 
Data e antarėsimit: Nov 2009
Vendndodhja: Lost in the air
Posts: 485
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
unlovely ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėunlovely ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėunlovely ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėunlovely ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėunlovely ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėunlovely ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Pėrgjigje e: Perse te dua.....?!!

kot se skam ca te bej
__________________
Do te doja shume te mund ti beja REFRESH jetes sime,DELETE problemeve,UNDO gabimeve,dhe SAVE momenteve me te bukura..
unlovely nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur