Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Zhvillimet Urbane > Ekonomi & biznes > Udhėtime

Udhėtime Udhėtimet tuaja

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 16-08-2014, 00:16   #1
Esther
∞∞∞∞∞∞
 
Avatari i Esther
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Zero-Free-Time Zone
Posts: 5,723
Thanks: 2,942
Thanked 1,948 Times in 864 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Esther ka mbyllur reputacionin
Udhetim ne Toronto, Kanada

Pershendetje,

Nuk e di nese ndonje nga anetaret ketu jeton ne Kanada (pervec Hello_Kitty-t kuptohet dhe aq me teper ne Toronto. Gjithsesi, nqs ka, cfare vendesh rekomandoni qe te shkoj te shoh dhe cfare restorantesh rekomandoni? Nuk eshte se kam shume kohe ne dispozicion (3 mbremje dhe nje dite te plote) prandaj dua te di nga lokalet se kuptohet ato/ata i njohin vendet me te vecanta per te vizituar.

Faleminderit paraprakisht!
__________________
"You may shoot me with your words,
You may cut me with your eyes,
You may kill me with your hatefulness,
But still, like air, I’LL RISE." M.A.
Esther nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-08-2014, 01:26   #2
Nova_Design
V.I.P
 
Avatari i Nova_Design
 
Data e antarėsimit: Mar 2014
Posts: 2,435
Thanks: 0
Thanked 202 Times in 163 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Nova_Design ka njė tė ardhme tė shkėlqyerNova_Design ka njė tė ardhme tė shkėlqyerNova_Design ka njė tė ardhme tė shkėlqyerNova_Design ka njė tė ardhme tė shkėlqyerNova_Design ka njė tė ardhme tė shkėlqyerNova_Design ka njė tė ardhme tė shkėlqyerNova_Design ka njė tė ardhme tė shkėlqyerNova_Design ka njė tė ardhme tė shkėlqyerNova_Design ka njė tė ardhme tė shkėlqyerNova_Design ka njė tė ardhme tė shkėlqyerNova_Design ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Udhetim ne Toronto, Kanada

Kush eshte me i bukur Montreali apo Toronto?
Une do shkoj ne Montreal pas 2 javesh
Nova_Design nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-08-2014, 01:31   #3
Skerdilaidas
V.I.P
 
Avatari i Skerdilaidas
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Vendndodhja: Drenic
Posts: 1,293
Thanks: 51
Thanked 130 Times in 96 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Skerdilaidas ėshtė njė gur i ēmuarSkerdilaidas ėshtė njė gur i ēmuarSkerdilaidas ėshtė njė gur i ēmuarSkerdilaidas ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Udhetim ne Toronto, Kanada

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Esther Shiko postimin
Pershendetje,

Nuk e di nese ndonje nga anetaret ketu jeton ne Kanada (pervec Hello_Kitty-t kuptohet dhe aq me teper ne Toronto. Gjithsesi, nqs ka, cfare vendesh rekomandoni qe te shkoj te shoh dhe cfare restorantesh rekomandoni? Nuk eshte se kam shume kohe ne dispozicion (3 mbremje dhe nje dite te plote) prandaj dua te di nga lokalet se kuptohet ato/ata i njohin vendet me te vecanta per te vizituar.

Faleminderit paraprakisht!
Kam qen dy here atje, po nuk i mbaj mend te gjitha, po kqyri kto dy linka ndoshta do gjesh dicka:
https://www.google.ca/webhp?sourceid...20in%20toronto
http://www.seetorontonow.com/attract...e-attractions/
Skerdilaidas nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-08-2014, 01:31   #4
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,788
Thanks: 8,852
Thanked 2,737 Times in 1,410 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 188
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Udhetim ne Toronto, Kanada

- CN Tower me restorantin brenda.
- Niagara Falls dhe ka plot restorante aty. Canadian side eshte me e bukur se ajo e Amerikes.

Downtown Toronto per shopping and restorants. Everywhere you go are pretty much the same. Ah po harrova edhe kete gje: do gjesh ketu te gjitha emrat e rrugeve qe jane ne Amerike, in the exact same order, si psh Bay St, King St Queen St , etj,.

I welcome you to Toronto, and enjoy your trip!
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-08-2014, 01:32   #5
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,788
Thanks: 8,852
Thanked 2,737 Times in 1,410 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 188
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Udhetim ne Toronto, Kanada

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Nova_Design Shiko postimin
Kush eshte me i bukur Montreali apo Toronto?
Une do shkoj ne Montreal pas 2 javesh
Toronto, pa dyshim.
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-08-2014, 01:33   #6
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,950
Thanks: 789
Thanked 3,043 Times in 1,688 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 329
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Udhetim ne Toronto, Kanada

WOW sa e shpejte Hello Kitty, pak me heret e permendi emrin e saj Estheri, ja Hello Kitty erdhi sikur sekondi
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-08-2014, 01:33   #7
Skerdilaidas
V.I.P
 
Avatari i Skerdilaidas
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Vendndodhja: Drenic
Posts: 1,293
Thanks: 51
Thanked 130 Times in 96 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Skerdilaidas ėshtė njė gur i ēmuarSkerdilaidas ėshtė njė gur i ēmuarSkerdilaidas ėshtė njė gur i ēmuarSkerdilaidas ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Udhetim ne Toronto, Kanada

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Nova_Design Shiko postimin
Kush eshte me i bukur Montreali apo Toronto?
Une do shkoj ne Montreal pas 2 javesh
Nuk kam qen ne Montreal kurr, por konsiderohet si perj nje qyteteve me te mira, dhe me shum kultur ne Kanada.

Per qytet te Amerikes Veriore thojn qe Montreali ka shum "vibe" Evropiane.
Skerdilaidas nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-08-2014, 01:38   #8
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,788
Thanks: 8,852
Thanked 2,737 Times in 1,410 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 188
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Udhetim ne Toronto, Kanada

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Skerdilaidas Shiko postimin
Kam qen dy here atje, po nuk i mbaj mend te gjitha, po kqyri kto dy linka ndoshta do gjesh dicka:
https://www.google.ca/webhp?sourceid...20in%20toronto
http://www.seetorontonow.com/attract...e-attractions/
Te dyja linket jane te mira..por reklamimi qe j'u behet nuk i kalon dot expectations.

Nga vendet turisktike do vecoja Casa Loma. Si vend historik ja vlen vertete te vizitohet. Te tjerat vende qe reklamohen jane so-so.
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-08-2014, 01:41   #9
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,788
Thanks: 8,852
Thanked 2,737 Times in 1,410 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 188
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Udhetim ne Toronto, Kanada

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Skerdilaidas Shiko postimin
Nuk kam qen ne Montreal kurr, por konsiderohet si perj nje qyteteve me te mira, dhe me shum kultur ne Kanada.

Per qytet te Amerikes Veriore thojn qe Montreali ka shum "vibe" Evropiane.
Me mire te te dali syri se sa nami...apo si duhet te thuhet per Montrealin "Mire qe i ka dale nami, po syte pse i kane dale?!

Montreal? - GARBAGE.
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-08-2014, 01:45   #10
Skerdilaidas
V.I.P
 
Avatari i Skerdilaidas
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Vendndodhja: Drenic
Posts: 1,293
Thanks: 51
Thanked 130 Times in 96 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Skerdilaidas ėshtė njė gur i ēmuarSkerdilaidas ėshtė njė gur i ēmuarSkerdilaidas ėshtė njė gur i ēmuarSkerdilaidas ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Udhetim ne Toronto, Kanada

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hello Kitty Shiko postimin
Me mire te te dali syri se sa nami...apo si duhet te thuhet per Montrealin "Mire qe i ka dale nami, po syte pse i kane dale?!

Montreal? - GARBAGE.
Nejse, une ende kam per te vizituar dhe ta zhvilloj opinion per Montrealin. Kam shok qe e kan vizitu dhe ju ka pelqy shum, une per veti jetoj ne Kanaden perindimore, dhe sdo jetoja as ne Toronto e Montreal, por per vizit u tjeter sen...
Skerdilaidas nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-08-2014, 02:27   #11
Esther
∞∞∞∞∞∞
 
Avatari i Esther
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Zero-Free-Time Zone
Posts: 5,723
Thanks: 2,942
Thanked 1,948 Times in 864 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Esther ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Udhetim ne Toronto, Kanada

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hello Kitty Shiko postimin
- CN Tower me restorantin brenda.
- Niagara Falls dhe ka plot restorante aty. Canadian side eshte me e bukur se ajo e Amerikes.

Downtown Toronto per shopping and restorants. Everywhere you go are pretty much the same. Ah po harrova edhe kete gje: do gjesh ketu te gjitha emrat e rrugeve qe jane ne Amerike, in the exact same order, si psh Bay St, King St Queen St , etj,.

I welcome you to Toronto, and enjoy your trip!
Thanks
Kam qene dhe nje here tjeter aty por po kerkoja dicka me konkrete, dmth, a ke ti nje favorite restaurant aty qe do e rekomandoje apo nje vend qe me te vertet ja vlen ta shohesh por qe e dine lokalet dhe jo turistet. Po kerkoj per hidden gems qe nuk i gjen thjesht duke bere nje kerkim ne google.
__________________
"You may shoot me with your words,
You may cut me with your eyes,
You may kill me with your hatefulness,
But still, like air, I’LL RISE." M.A.
Esther nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-08-2014, 02:36   #12
Esther
∞∞∞∞∞∞
 
Avatari i Esther
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Zero-Free-Time Zone
Posts: 5,723
Thanks: 2,942
Thanked 1,948 Times in 864 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Esther ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Udhetim ne Toronto, Kanada

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Nova_Design Shiko postimin
Kush eshte me i bukur Montreali apo Toronto?
Une do shkoj ne Montreal pas 2 javesh
Nuk kam qene ne Montreal. Sa per Toronto eshte si qytetet e medha ketu ne US. Vendi ku dua te shkoj me pushime ne fakt eshte Vancuver.
__________________
"You may shoot me with your words,
You may cut me with your eyes,
You may kill me with your hatefulness,
But still, like air, I’LL RISE." M.A.
Esther nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-08-2014, 03:40   #13
Kulpra
A.
 
Avatari i Kulpra
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Vendndodhja: Nė syrin e ėndrrave
Posts: 4,876
Thanks: 0
Thanked 5 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
Kulpra ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Udhetim ne Toronto, Kanada

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Nova_Design Shiko postimin
Kush eshte me i bukur Montreali apo Toronto?
Une do shkoj ne Montreal pas 2 javesh
Mos harro ta vizitosh pjesen e vjeter te qytetit sepse eshte nje mrekulli.
__________________
Amor Vincit Omnia
Kulpra nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-08-2014, 05:38   #14
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,788
Thanks: 8,852
Thanked 2,737 Times in 1,410 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 188
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Udhetim ne Toronto, Kanada

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Esther Shiko postimin
Thanks
Kam qene dhe nje here tjeter aty por po kerkoja dicka me konkrete, dmth, a ke ti nje favorite restaurant aty qe do e rekomandoje apo nje vend qe me te vertet ja vlen ta shohesh por qe e dine lokalet dhe jo turistet. Po kerkoj per hidden gems qe nuk i gjen thjesht duke bere nje kerkim ne google.
Locally do te rekomandoja diku ne Pape and Danforth, qe jane me restorante greke (very good food) dhe frekuentohet shume, shume nga shqiptaret. Shqip, greqisht dhe anglisht nuk shan dot aty, se merresh vesh, but it is a cute place for coffee, nice food and to hang around. Queen St and Young St are good places too, and also you can get souvenirs. Aty ke plot restorante dhe CN Tower afer. Casa Loma nuk lihet pa vizituar. Ja vlen te vizitohet.
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-08-2014, 12:49   #15
Nova_Design
V.I.P
 
Avatari i Nova_Design
 
Data e antarėsimit: Mar 2014
Posts: 2,435
Thanks: 0
Thanked 202 Times in 163 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Nova_Design ka njė tė ardhme tė shkėlqyerNova_Design ka njė tė ardhme tė shkėlqyerNova_Design ka njė tė ardhme tė shkėlqyerNova_Design ka njė tė ardhme tė shkėlqyerNova_Design ka njė tė ardhme tė shkėlqyerNova_Design ka njė tė ardhme tė shkėlqyerNova_Design ka njė tė ardhme tė shkėlqyerNova_Design ka njė tė ardhme tė shkėlqyerNova_Design ka njė tė ardhme tė shkėlqyerNova_Design ka njė tė ardhme tė shkėlqyerNova_Design ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Udhetim ne Toronto, Kanada

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kulpra Shiko postimin
Mos harro ta vizitosh pjesen e vjeter te qytetit sepse eshte nje mrekulli.
Ashtu eshte,pashe te kjo faqja dhe shume vende te bukura

http://www.amontrealerabroad.com/an-...-old-montreal/

Basin Bonsekur parku
Nova_Design nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-08-2014, 05:04   #16
Skerdilaidas
V.I.P
 
Avatari i Skerdilaidas
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Vendndodhja: Drenic
Posts: 1,293
Thanks: 51
Thanked 130 Times in 96 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Skerdilaidas ėshtė njė gur i ēmuarSkerdilaidas ėshtė njė gur i ēmuarSkerdilaidas ėshtė njė gur i ēmuarSkerdilaidas ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Udhetim ne Toronto, Kanada

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Esther Shiko postimin
Nuk kam qene ne Montreal. Sa per Toronto eshte si qytetet e medha ketu ne US. Vendi ku dua te shkoj me pushime ne fakt eshte Vancuver.
Qe ke naj pytje per Vancouver, ksajde m'ki.
Skerdilaidas nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-09-2014, 04:01   #17
Esther
∞∞∞∞∞∞
 
Avatari i Esther
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Zero-Free-Time Zone
Posts: 5,723
Thanks: 2,942
Thanked 1,948 Times in 864 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Esther ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Udhetim ne Toronto, Kanada

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Skerdilaidas Shiko postimin
Qe ke naj pytje per Vancouver, ksajde m'ki.
Patjeter.

__________________________________________________ _

Toronto kishte bukurine e vete si gjithmone, por pjesa me e bukur e 5 diteve ishte udhetimi per ne Niagara Falls dhe kalimi i kohes atje.P.S. The rainbow both times was simply magic by the water.
__________________
"You may shoot me with your words,
You may cut me with your eyes,
You may kill me with your hatefulness,
But still, like air, I’LL RISE." M.A.
Esther nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-11-2018, 09:29   #18
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 601 Times in 474 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Udhetim ne Toronto, Kanada

Dea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-11-2018, 09:31   #19
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 601 Times in 474 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Udhetim ne Toronto, Kanada

Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-11-2018, 10:32   #20
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,668
Thanks: 371
Thanked 1,934 Times in 1,306 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Udhetim ne Toronto, Kanada

Une kam nje shoqe ne Canada..gjithnje shkruan: "Kush ka ndonje rrugen per ne Shqiperi se dua te coj ca ilace?"

p.s. rruge i thencin se ne ajer do kalojne...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur