Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Pėrshėndetje & urime

Pėrshėndetje & urime Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 23-01-2019, 17:49   #901
Samiu
V.I.P
 
Avatari i Samiu
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 5,941
Thanks: 4,487
Thanked 2,781 Times in 1,387 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 130
Samiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Pershendetje miku im Agaa.

U perjashtua Sopoti Edhe nuk e di Po nuk besoj se do hyj me ktu . Ndaj Uroj te jet mire .
Ktu njerezit e njohin si njeri qe ofendon, acarues, i ashper etc nderkohe qe un e njoh pertej kesaj faqe dhe per syte e mi Eshte komplet ndryshe.
Ky Eshte mendimi im si Beaute per te tjere nuk mbaj pergjigjesi madje e respektoj mendimin e tyre sado qe mund Te mendoj ndryshe.
Voilą miku im .
Te uroj nje mbremje te mrekullueshme.

@ Uroj dhe Benin , Baben dhe te gjithe miqt /mikeshat e mi.
Ashtu? Une mendova se mos i ka ndodh nojsen tjeter ne privat...larg qofte!!!
"Perjashtimi apo "bani" i tij nuk m`paska rene n`sy. Por ska cka bohet merak ai e as tjeterkush. Une kom kriju qemoti bindjen se, te vetmen vlere qe ka forumi eshte "bani" apo "perjashtimi", anipse mbi 99% zbatohet pavend (te shumten e rasteve per inate personale te stafit...).
Gabim e ke, e dashur, se Sopoti njihet si "ofendues". Ata qe e njohin si te tille, jane vet pra ofendues e provokator ofendimi....nejse...

Kalofsh mire, e nderuar
__________________
Mos ma vritni dėshirėn qė t ju dua, aman.
Samiu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Samiu pėlqehet nga
i vjetėr 23-01-2019, 17:53   #902
Samiu
V.I.P
 
Avatari i Samiu
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 5,941
Thanks: 4,487
Thanked 2,781 Times in 1,387 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 130
Samiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Po do kete ofenduar ndonje <moderne>...te SCH.....IT.
Do t`jet provoku, sigurisht.
__________________
Mos ma vritni dėshirėn qė t ju dua, aman.
Samiu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Samiu pėlqehet nga
i vjetėr 23-01-2019, 18:30   #903
Golden_Boy
No Vip
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Diku!
Posts: 2,209
Thanks: 1,472
Thanked 671 Times in 293 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 36
Golden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėm
Re: Pershendetjet e anetareve!

Mirembrema te gjitheve..
__________________
We search for love in empty promises.
Golden_Boy nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Golden_Boy pėlqehet nga
i vjetėr 24-01-2019, 01:40   #904
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 43,027
Thanks: 13,325
Thanked 7,866 Times in 5,256 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 334
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve!

Miremattina te xhithe LLudave

Nuk paskeni dormuar,apo asht gjinja e agravuar

__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 24-01-2019, 06:39   #905
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 4,123
Thanks: 2,040
Thanked 2,029 Times in 1,149 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 82
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve!

Ja miremengjes iher, kush do kafe bujrum.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Venom pėlqehet nga
i vjetėr 24-01-2019, 07:43   #906
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 18,088
Thanks: 8,257
Thanked 6,617 Times in 3,464 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 272
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Pershendetje miku im Agaa.

U perjashtua Sopoti Edhe nuk e di Po nuk besoj se do hyj me ktu . Ndaj Uroj te jet mire .
Ktu njerezit e njohin si njeri qe ofendon, acarues, i ashper etc nderkohe qe un e njoh pertej kesaj faqe dhe per syte e mi Eshte komplet ndryshe.
Ky Eshte mendimi im si Beaute per te tjere nuk mbaj pergjigjesi madje e respektoj mendimin e tyre sado qe mund Te mendoj ndryshe.
Voilą miku im .
Te uroj nje mbremje te mrekullueshme.

@ Uroj dhe Benin , Baben dhe te gjithe miqt /mikeshat e mi.


Ma beauté une te kuptoj se eshte njesoj si ty me venom
Ti e urren kurse une e dua si njeri ahahahahah. dhe se di pse e urren aq shume kur ai ka shume gallata

Ti ndoshta e njeh nga afer Sopotin por ai sme ka lene fjale nga fjalori pa me thene. Keshtu qe une them me mire mos vij me ketu
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-01-2019, 07:44   #907
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 18,088
Thanks: 8,257
Thanked 6,617 Times in 3,464 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 272
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Ja miremengjes iher, kush do kafe bujrum.
shife robi punetor si ngrihet heret

Edhe une kafen po pi.
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Si Bora pėlqehet nga
i vjetėr 24-01-2019, 08:31   #908
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 4,600
Thanks: 5,107
Thanked 2,182 Times in 978 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 171
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve!

Miremengjesi kafexhinjve, edhe tju bej mire kafeja.
Edhe une tani po e pi
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i *ARiel* pėlqehet nga
i vjetėr 24-01-2019, 08:56   #909
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 7,592
Thanks: 3,160
Thanked 3,389 Times in 2,289 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 159
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
Ma beauté une te kuptoj se eshte njesoj si ty me venom
Ti e urren kurse une e dua si njeri ahahahahah. dhe se di pse e urren aq shume kur ai ka shume gallata

Ti ndoshta e njeh nga afer Sopotin por ai sme ka lene fjale nga fjalori pa me thene. Keshtu qe une them me mire mos vij me ketu
edhe une them, mire i kane bere qe i kane bere bannedin se ai shan, shume keq shane


me paska ikur pa e hetuar, qe ishte i perjashtuar, ndersa per sa e njof Sopotin dhe ka vite qe shkruanim edhe ne nje medium tjeter, por e njof per njeri te mbare, nuk kam verejtje per te, eshte korrekt dhe per sa e di eshte i vetepermbajtur.

Tani qe gricemi ketej, na ndodhe nganjehere hyhyhyhy dalim autostrades dhe i futemi arave ama komunikimi mes njerezve eshte me i nderlikuar se ai i autostradave.


Shpresoj te kthehet dhe te mos e marre personale. Meqe ra dhafi, me paten bere keshtu nje banned modhe tek nje mediumi, qe e patem ngritur me vite, ama ju tregova qe kur ik une, i marre te gjitha me vete, vetem serveri do ngelet i juaji dhe sot e asaj dite kane ngelur 3-4 veta bashke me serverin e tyre
__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur