Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Ankesa | Kėrkesa | Sygjerime > Mbi forumin

Mbi forumin Postoni ktu ēdo problem qė ju jan ankuar userat ose qė keni hasur nė navigimin nė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 09-03-2019, 22:54   #21
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,637
Thanks: 6,991
Thanked 8,238 Times in 5,271 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ignore user

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
jo pak, po shume ti hengert dreqi injurantat kujtojne qe ka njeriu kohe te mirret me ta , sikur Don Kishotja me mudhinjet e eres

ēfaaaap nje te futur ne injorante thes edhe mbylli gryken Bac u kry!
o mein gott ist nicht tot
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-03-2019, 22:59   #22
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 12,818
Thanks: 11,238
Thanked 6,126 Times in 2,891 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 189
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ignore user

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Sorry Mandi is a moderator/admin and you are not allowed to ignore him or her.

Une e dija qe jo por e bera nje prove.... Mandi eshte admin por gjithsesi nuk besoj se eshte e mundur te injorosh stafin...
po prandaj hoqa dorė dhe as ata dy anėtarėt e thjeshtė nuk i injorova! ( nga 6 sa e kisha ndėrmend t'i injoroja )
__________________
devollitėt thonė

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Gi de Masha : 09-03-2019 nė 23:02
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-03-2019, 23:04   #23
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,644
Thanks: 4,304
Thanked 4,611 Times in 3,066 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 249
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ignore user

ca thua mo Demke, ky eshte shpetim, nuk e di, pse nuk e ka vendosur Mandi me heret, mjafton ta lexosh, ja shembudh mua, me del per nje mesazhin me larte siē vijon: Ky mesazh ėshtė fshehur sepse drague gjindet ne thesin e injorantave qe e keni vendosur edhe futi kapakun tenxherese siper.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-03-2019, 23:16   #24
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,637
Thanks: 6,991
Thanked 8,238 Times in 5,271 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ignore user


haleluja
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-03-2019, 23:28   #25
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 12,818
Thanks: 11,238
Thanked 6,126 Times in 2,891 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 189
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ignore user

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
ca thua mo Demke, ky eshte shpetim, nuk e di, pse nuk e ka vendosur Mandi me heret, mjafton ta lexosh, ja shembudh mua, me del per nje mesazhin me larte siē vijon: Ky mesazh ėshtė fshehur sepse drague gjindet ne thesin e injorantave qe e keni vendosur edhe futi kapakun tenxherese siper.
jo problemi im ishte i tjetėr natyre. Unė pėr nė thesin e injorantave i kisha katėr me grada tė larta dhe dy pa grada ama fort tė lidhur me gardistėt.
Kur nuk arrita t'i fusja nė koshin e injorantave ata katėr, i fala edhe kėta pleshtat.

P.S. Gjithmonė flas pėr datėn 31 dhjetor. Atė kohė mė nuk do ta kujtoj, bile mė nė kėtė temė nuk do tė diskutoj pėr kėtė.
__________________
devollitėt thonė

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Gi de Masha : 09-03-2019 nė 23:51
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-03-2019, 23:36   #26
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,637
Thanks: 6,991
Thanked 8,238 Times in 5,271 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ignore user

dhezja llullen zvicerlandit
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-03-2019, 09:55   #27
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 10,322
Thanks: 23
Thanked 3,017 Times in 1,872 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 196
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ignore user

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Uee atje me siper vallahi qe po ,por thash mos e them se te ngrihet mendja ty pastaj e thu qe po t'jap shume rendesi jo per gje looool

E qe ta dijsh ti nuk po te lexoj ,ende ne ignore te kam
Hahahhaha me ngrihet mua ngrihet humori mos qaj ate hall ti hahahhahahaha

Nuk i jap rendesi gjerave pa lidhje une ti kenaqu me liket e smirushve
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-09-2019, 08:43   #28
Jetmira
💙🌙
 
Avatari i Jetmira
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 2,830
Thanks: 1,744
Thanked 1,256 Times in 519 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Jetmira ka mbyllur reputacionin
Re: Ignore user

Mire ne femrat qe fusim meshkujt ne listen e injorimeve.
Po kta meshkujt qe na fusin ne femrave ne listen e injorimeve.
C'fare problemi kane ??
Shpresoj mos ta perdor kurre kte opsion
Jetmira nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-09-2019, 12:39   #29
Esther
∞∞∞∞∞∞
 
Avatari i Esther
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Zero-Free-Time Zone
Posts: 5,814
Thanks: 3,175
Thanked 2,130 Times in 926 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Esther ka mbyllur reputacionin
Re: Ignore user

Kam shume vite qe perpiqem te bej ignore dike ose me sakte ta shoh me vize ne mes. Kushedi sa ore kam harxhuar per t’i crackuar passwordin. Nuk kam lene me kombinime emrash e datash te rendesishme, por aha. Kam shkuar deri aty sa i kam bere dhe darka mondane me alkol nga me te fortet qe te pihej e te me tregonte si mund ta perjashtoj nga ky forum, por ncuq. Shpresa vdes e fundit!!!
__________________
"You may shoot me with your words,
You may cut me with your eyes,
You may kill me with your hatefulness,
But still, like air, I’LL RISE." M.A.
Esther nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-09-2019, 12:43   #30
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,611
Thanks: 13,592
Thanked 7,556 Times in 4,800 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 441
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Ignore user

Eshte i zoti i shtepise ai Esther
E ka me letra me tapi me legalizim and so on
Te veshtire e ke
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-09-2019, 15:18   #31
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 26,111
Thanks: 11,750
Thanked 9,678 Times in 6,185 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 504
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Re: Ignore user

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Esther Shiko postimin
Kam shume vite qe perpiqem te bej ignore dike ose me sakte ta shoh me vize ne mes. Kushedi sa ore kam harxhuar per t’i crackuar passwordin. Nuk kam lene me kombinime emrash e datash te rendesishme, por aha. Kam shkuar deri aty sa i kam bere dhe darka mondane me alkol nga me te fortet qe te pihej e te me tregonte si mund ta perjashtoj nga ky forum, por ncuq. Shpresa vdes e fundit!!!
Ke dhe nje menyre tjeter....eshte e permasave me te vogla, ndofta e ben me mire ajo kombinimin...

__________________________________________________ ____

Dua te prompozoj dicka: perse te mos kete nje nen teme (e qarkullueshme vetem per anetaret e regjistruar) ku te kete vetem sharje me edukate dhe te sjellshme....
p'shemudh: ta pruni nonjona/ni termometrin ne graden e vlimit tek tema e pershendetjeve, cifisht hidhesh tek tema "sharje dhe fyerje simpatike" dhe ja thua fet e fet sharjet gazmore pa ofenduar temen e pershnetjeve.

Kerkoj mirkuptimin e stafit dhe keshtu I sherbejme me mire frymes demokratike........dhe po u pranua meqe kam ekskluzvitetin e patentes do te doja me shum respekt qe akēcilen teme ta inaguroja une.

Respectfully Cool
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga cool_shqype : 15-09-2019 nė 15:40
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-09-2019, 15:33   #32
Kasėmi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 1,159
Thanks: 46
Thanked 425 Times in 252 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Kasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyer
Re: Ignore user

Car dmth Ignore user?


p.s. je ti aty, jam une ketu...ignorant
__________________
Shes rrush per dhelpra
Kasėmi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-09-2019, 17:19   #33
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,961
Thanks: 6,869
Thanked 1,958 Times in 1,103 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 108
Kurt ka mbyllur reputacionin
Re: Ignore user

Noe-in nuk mundem ta injoroj dot, me fal, meqe e ke marr si shembull sugjerimi,lol
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-09-2019, 17:29   #34
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,637
Thanks: 6,991
Thanked 8,238 Times in 5,271 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Re: Ignore user

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kasėmi Shiko postimin
Car dmth Ignore user?


p.s. je ti aty, jam une ketu...ignorant
Na trave capin KAsom.dmth
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur