Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Arti i kuzhinės

Arti i kuzhinės Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 25-08-2018, 15:29   #981
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 3,508
Thanks: 1,548
Thanked 1,611 Times in 916 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 61
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Si ishte ushqimi?
Se atje bukuria natyrore s'ka tė paguar po lokali ka qėn pėrtokė.
Mua me pelqeu, shume i mire mishi hellit, djathi, patate bio..etc..
Venom nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Venom pėlqehet nga
i vjetėr 25-08-2018, 16:30   #982
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 6,949
Thanks: 2,885
Thanked 2,999 Times in 1,991 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 136
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

ke mua in the home, po ziene fasulja ne tenxhere
__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Pirati pėlqehet nga
i vjetėr 25-08-2018, 16:51   #983
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,449
Thanks: 12,082
Thanked 6,976 Times in 4,671 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 313
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Wink Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
ke mua in the home, po ziene fasulja ne tenxhere
Aleeeeeeeeeeeeeeeeeee...kqyre turkoSEZIN


Niks da....mit Rusland

__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 25-08-2018, 17:54   #984
Buzeqeshje
Omelsin me krip
 
Avatari i Buzeqeshje
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 1,741
Thanks: 310
Thanked 1,034 Times in 448 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 48
Buzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.


The tyrrliu is ready nuk ka dal shum simpatike
__________________
Let Me Love You a Little More, Before You’re Not Little Anymore
Buzeqeshje nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Buzeqeshje pėlqehet nga
i vjetėr 25-08-2018, 18:59   #985
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,438
Thanks: 363
Thanked 1,842 Times in 1,237 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 61
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Tema te mbyllet! Gjellet u Dogjen!
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 26-08-2018, 03:36   #986
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 11,937
Thanks: 4,460
Thanked 9,135 Times in 3,090 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

pule e pilaf sot per darke
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg IMG_7351.jpg (23.3 KiloByte, 78 shikimet)
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Leaf pėlqehet nga
i vjetėr 26-08-2018, 14:31   #987
busavata
Dr. pėr Rock & Roll
 
Avatari i busavata
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Gjilan
Posts: 8,165
Thanks: 1,961
Thanked 1,759 Times in 655 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 103
busavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

..per sot burek me mish edhe sallate ..
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg pite.jpg (18.8 KiloByte, 70 shikimet)
__________________
I know it's only Rock 'n Roll but I like it
busavata nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i busavata pėlqehet nga
i vjetėr 26-08-2018, 14:56   #988
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 6,302
Thanks: 6,303
Thanked 4,733 Times in 2,007 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Te mungon birra ne tavoline o BUSA. Na se ta sjell une ne cast...

__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i BABA nga DURRSI pėlqehet nga
i vjetėr 26-08-2018, 19:25   #989
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 3,508
Thanks: 1,548
Thanked 1,611 Times in 916 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 61
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Tave me zog fshati dhe pilaf, perime zgare..

Venom nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Venom pėlqehet nga
i vjetėr 26-08-2018, 19:27   #990
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 39,542
Thanks: 11,380
Thanked 10,209 Times in 6,167 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 540
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Tave me zog fshati dhe pilaf, perime zgare..

Nji kėtė kam edhe unė pėr darkė pa perimet e zgarės.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 26-08-2018, 19:28   #991
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,438
Thanks: 363
Thanked 1,842 Times in 1,237 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 61
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

si nuk ha njeri zocka? te gjithe pula hane
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 26-08-2018, 19:35   #992
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 3,508
Thanks: 1,548
Thanked 1,611 Times in 916 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 61
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Nji kėtė kam edhe unė pėr darkė pa perimet e zgarės.
Ku tipi ketu e bo shume te mire.
Venom nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 26-08-2018, 19:36   #993
Jolene
.
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 13,531
Thanks: 4,353
Thanked 5,576 Times in 2,613 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 619
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Ato zarzavatet shkojne shume me levrek, kaloi ktej.
Zogun haje vete
Jolene nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Jolene pėlqehet nga
i vjetėr 26-08-2018, 20:02   #994
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 10,941
Thanks: 1,097
Thanked 6,336 Times in 2,851 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 202
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Do grill salmon,
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 29-08-2018, 17:20   #995
lonely_lion
V.I.P
 
Avatari i lonely_lion
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 2,662
Thanks: 0
Thanked 925 Times in 698 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 37
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Zura djathe.3 kile qumesht me 4% yndyre.Gati 500 gram djathe.Si hera e pare jo keq. Gati e zjeva dhe e preva me uthull te bardhe. E kullova me nje si nape te trashe. Duhet ta shtrydhja me fort , por dhe keshtu sic u be, jo keq.Per here tjeter mbase i hedh ndonje arome per shije dhe kripe. Kete rradhe pa kripe. Ne fakt une doja hire.Nuk qe qellimi per djathe.
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 29-08-2018, 17:26   #996
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 10,941
Thanks: 1,097
Thanked 6,336 Times in 2,851 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 202
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Si e bere djathin? Mos ke bere gjize e thua djath? na trego me foto qe te te besojme lol
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 29-08-2018, 17:27   #997
Jolene
.
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 13,531
Thanks: 4,353
Thanked 5,576 Times in 2,613 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 619
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Na bej edhe i byrek je qe je
Jolene nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 29-08-2018, 18:47   #998
lonely_lion
V.I.P
 
Avatari i lonely_lion
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 2,662
Thanks: 0
Thanked 925 Times in 698 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 37
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Na bej edhe i byrek je qe je
Po mi. Nuk kam bere ndonjehere por e bej.Nuk do shkence. Do behen petet e trasha si fillim por nuk ka problem (se nuk kam as pec te holle ketu me vete).Por ....mundohem te menjanoj brumerat.Po perdor miell elbi dhe thekre keto kohe ose corba me grure,bizele apo perime. Nuk jane keq. Une kam nje parim.Ha ca te me pelqeje mua.NUk i bej naze dhe nuk kam pordhe ..jo keshtu po ashtu...Shume me thone, qe ato qe gatuaj une , nuk i ha as .... Po c'me plas mua ? Une jam OK me veten.
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-09-2018, 03:38   #999
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 11,937
Thanks: 4,460
Thanked 9,135 Times in 3,090 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

ravioli per darke
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg IMG_7523.jpg (23.8 KiloByte, 26 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg IMG_7524.jpg (23.7 KiloByte, 26 shikimet)
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Leaf pėlqehet nga
i vjetėr 01-09-2018, 13:26   #1000
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,449
Thanks: 12,082
Thanked 6,976 Times in 4,671 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 313
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
Te mungon birra ne tavoline o BUSA. Na se ta sjell une ne cast...

Po e mso <keq> Babe....


Tashimo...kur e pin <murgeshat> lere me FRATET

Birra eshte produkt USHQIMOR....na dann...... MEIN FREUND.

__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur