Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Arti Shqiptar

Arti Shqiptar Gjithēka mbi artin. Nė kėtė dhomė ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre. Kėnaqni fansat tuaj por dhe tė gjithė komunitetin tonė!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Shiko rezultatet: Cila eshte me e talentuara dhe me e dashura per publikun Shqiptar?
Dua Lipa 19 82.61%
Rita Ora 4 17.39%
Votues: 23. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh

Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 18-08-2018, 12:13   #61
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 6,949
Thanks: 2,885
Thanked 2,999 Times in 1,991 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 136
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dua Lipa VS Rita Ora

Rita Sahati me duket me energjike, Dua eshte goce simpatike,mund te kendoje ndoshta edhe bukur, por per nga stili muzikor, votoj per Rita Horen
__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-09-2018, 10:29   #62
{A_N_G_E_L_69}
Bavarez
 
Avatari i {A_N_G_E_L_69}
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,401
Thanks: 1,111
Thanked 908 Times in 500 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dua Lipa VS Rita Ora

Zbulohet arsyeja e vėrtetė pėrse Rita Ora dhe Dua Lipa nuk flasin


Rita Ora dhe Dua Lipa ndoqėn tė njėjtėn shkollė nė Londėr, kanė tė njėjtėt miq tė pėrbashkėt dhe familjet e tyre vijnė nga Kosova, por vajzat nuk flasin me njėra-tjetrėn! Kjo ishte enigma e madhe e “The Sun”, qė nė njė shkrim shumė tė detajuar ka zbėrthyer arsyet e vėrteta, pėrse dy vajzat me origjinė shqiptare kanė zgjedhur tė mos kenė asnjė kontakt me njėra-tjetrėn.


Burime pėr “The Sun” kanė zbuluar se ka pasur njė grindje sekrete mes tyre sė fundmi, pasi Dua zuri vendin e Rita Orės si imazhi i “Adidas”. Ndėrsa nė tentativat e para tė Dua-s pėr t’u bėrė pjesė e muzikės ndėrkombėtare, motra e Ritės, Elena Ora, e cila punon nė njė kompani menaxhimi muzike, i ka kthyer kurrizin, me frikėn se njė ditė Dua do t’i rrėmbente kurorėn Ritės.


Kjo ėshtė e vetmja arsye pėrse nuk flasin. Nisi nga motra e Ritės dhe tani Dua mendon se ajo nuk donte tė ishte rivalja e Ritės! Nga ajo ditė, nuk janė pajtuar” – tregoi burimi.
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
{A_N_G_E_L_69} nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-09-2018, 12:28   #63
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 4,130
Thanks: 3,087
Thanked 2,431 Times in 1,194 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dua Lipa VS Rita Ora

ka dale edhe nje kengetare e re
Bebe Rexha
shqiptaret po monopolizojne podiumet e kengeve ne shtete te ndryshme
Bravo Ora, bravo Dua, Bravo bebe
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-09-2018, 13:26   #64
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,438
Thanks: 363
Thanked 1,842 Times in 1,237 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 61
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dua Lipa VS Rita Ora

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga {A_N_G_E_L_69} Shiko postimin
“Luftė e ftohtė” mes Dua Lipės dhe Rita Orės!
e ka fajin xha Kasčmi
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur