Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Arti Shqiptar

Arti Shqiptar Gjithēka mbi artin. Nė kėtė dhomė ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre. Kėnaqni fansat tuaj por dhe tė gjithė komunitetin tonė!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 21-11-2016, 19:55   #21
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 5,715
Thanks: 3,801
Thanked 6,444 Times in 2,173 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 116
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: paint

IMG_0204.jpg

.....,
Prudence ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Prudence pėlqehet nga
i vjetėr 21-11-2016, 19:56   #22
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 5,715
Thanks: 3,801
Thanked 6,444 Times in 2,173 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 116
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: paint

IMG_0203.jpg

........
Prudence ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-11-2016, 05:33   #23
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 5,715
Thanks: 3,801
Thanked 6,444 Times in 2,173 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 116
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: paint

IMG_0771.jpg

.....
Prudence ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Prudence pėlqehet nga
i vjetėr 29-11-2016, 19:48   #24
ajzberg
ajzberg
 
Avatari i ajzberg
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Tirane
Posts: 100
Thanks: 36
Thanked 73 Times in 30 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
ajzberg do tė bėhet i njohur mjaft shpejtajzberg do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: paint

Nje kafe..........
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg kafe.jpg (10.8 KiloByte, 41 shikimet)
__________________
Dija ėshtė injorancė e mėsuar.....
ajzberg nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i ajzberg pėlqehet nga
i vjetėr 13-12-2016, 12:07   #25
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 5,715
Thanks: 3,801
Thanked 6,444 Times in 2,173 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 116
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: paint

IMG_0980.jpg

Nuk eshte ne paint, thjesht doja ta ndaja ketu. Qe ne 1993 mos gaboj.
Prudence ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Prudence pėlqehet nga
i vjetėr 02-07-2018, 11:05   #26
ana_gend
V.I.P
 
Avatari i ana_gend
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 3,794
Thanks: 663
Thanked 836 Times in 288 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
ana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: paint

Game of life
Me duket nuk doli �� si ta bashkengjis o Mandi

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga ana_gend : 02-07-2018 nė 11:18
ana_gend nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-07-2018, 20:48   #27
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,040
Thanks: 6,215
Thanked 2,994 Times in 1,225 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: paint

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ana_gend Shiko postimin
Game of life
Me duket nuk doli �� si ta bashkengjis o Mandi
Ndiqe kete teme per ti ngarkuar fotot me shpejt

http://www.forum-al.com/showthread.php?t=38211
__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Mandi pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur