Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Zona Humoristike

Zona Humoristike Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 25-03-2015, 21:44   #21
Oqeani
V.I.P
 
Avatari i Oqeani
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 8,620
Thanks: 2,185
Thanked 1,220 Times in 816 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: DEKLARIM PUBLIK - nuk do tė postoj pėr njė etapė tė etapės 1998 - 1999

Me duket se Emma - thurri nje thenie te perpiket!

Mos harro, miqt ikin kur ti je me i mire se ta, apo kur kuptojne qe i levizin genjeshtrat!
Me kujtotohet nje "mik" qe ēurrej per LDK - dhe me vdekjen e Presidentit Dr. Rugova - me ishte obligim qe te i shprehja ngushllime!
Ne ato momente me rrjedhnin lotet, kur ne fakt ai as qe u lodh ne te, dhe u shpreh : Kjo eshte jete !
Me kaq perfundoi ēdo gje!
Ketu kuptova qe ai ishte nje hipokrit!
Qe nga ai ēast .............................. !!!!
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-03-2015, 16:33   #22
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,937
Thanks: 15,459
Thanked 9,192 Times in 6,213 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: DEKLARIM PUBLIK - nuk do tė postoj pėr njė etapė tė etapės 1998 - 1999

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga projekti21_dk Shiko postimin
Ju bėj tė ditur se nė tė ardhmen nuk do tė bėj postime pėr njė pjesė tė politikės/historisė sonė pėr etapėn 1998 - 1999 ( njė pjesė tė veēantė tė saj)

Me duket se jam rikthyer ne jete apo kam pasur nje vegim qe e kam lexuar diku!
Miqesisht...
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-03-2015, 14:38   #23
Ganimet
V.I.P
 
Avatari i Ganimet
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Ne toke
Posts: 5,398
Thanks: 216
Thanked 195 Times in 144 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 27
Ganimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: DEKLARIM PUBLIK - nuk do tė postoj pėr njė etapė tė etapės 1998 - 1999

ėshtė nė doren tuaj te shkruash ose t'mos shkruash.Por e verteta nuk duhet t'mos thuhet,te pakten jemi borgjeli ndaj gjeneratave te tashme e te ardhme ,t'ju themi ku gabuam.Luften e Kosoves 1998-1999 e quaj luft t'zorit.Kur neve si kombė na u imponua ajo luft me 'parrullen ' me mbyt ose t'mbys.Perpjekja e popullit tone per liri kulmoj me nji luft pas burgosjeve,turturimebe,rrahjeve,helmimeve,dhunimev e,poshtrimeve.Lufta nuk e siguron kurrė te qenurit i lir per ni kombė? Lufta per dinjitet kombetar nuk mbrohet veq me pushke...ajo mbrohet me punen ,angazhimin mbarkombetar duke qen i gatshem ta mbrojsh tragun e kėmbes...
Kur te vje puna dy duar per nji koke,djalli leta merr edhe ate luft.
Une do flas..nuk e di sa e ke len ne duar te sigurta historin e asaj lufte
Nji popull qe se don atdheun ne paqe,nuk e do as nė lufte.Kta teveqelat e rropen Kosoven...merre me mend si e kan masakru nė luft.
Lavdi heronjeve tan,martirve tan,popullit tane heroik,por pik fal mos u qofsha ktyre qe po trumbetojn per te bemat ne lufte,e stacionin e autobusve nė vushttri e kishin ngren,edhe themelit ja kishin nis.Flitej se do ta bejn nji stacion ne ajrė,veq avijon ne ndertofshin.Por se besoi!
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=jE_nX_SSPKM
Ganimet nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-02-2018, 21:49   #24
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 12,590
Thanks: 10,923
Thanked 5,953 Times in 2,816 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 186
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: DEKLARIM PUBLIK - nuk do tė postoj pėr njė etapė tė etapės 1998 - 1999

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
Projekt miku, jetojme ne nje bote te lire dhe s'ke pse shqetesohesh edhe nese miqte e tu nuk kane te njejtin opinion apo spjegim rreth nje dukurie .
Miqte i duam dhe na duan pa kushte. Nese ty te kane thene "te kam mik me perjashtim te nje etape te etapes * atehere nuk kane mik pa kushte.
Sa bukur e paske thėnė kėtė leafkė.
Merre me mend pėr "miq" i kam thyer parimet e mia dhe pėr kė: pėr miq virtualė!

Kėtė kėshillė do ta mbaj "vath nė vesh"

Mė pėr kėtė punė nuk do ta mėrzit as Karolinėn. Sepse edhe kjo tė njėtat fjalė m'i ka pas thėnė aso kohe. ( Karolina ėshtė njė fqinja ime ).
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-02-2018, 21:53   #25
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 12,590
Thanks: 10,923
Thanked 5,953 Times in 2,816 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 186
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: DEKLARIM PUBLIK - nuk do tė postoj pėr njė etapė tė etapės 1998 - 1999

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Oqeani Shiko postimin
Me duket se Emma - thurri nje thenie te perpiket!

Mos harro, miqt ikin kur ti je me i mire se ta, apo kur kuptojne qe i levizin genjeshtrat!
Me kujtotohet nje "mik" qe ēurrej per LDK - dhe me vdekjen e Presidentit Dr. Rugova - me ishte obligim qe te i shprehja ngushllime!
Ne ato momente me rrjedhnin lotet, kur ne fakt ai as qe u lodh ne te, dhe u shpreh : Kjo eshte jete !
Me kaq perfundoi ēdo gje!
Ketu kuptova qe ai ishte nje hipokrit!
Qe nga ai ēast .............................. !!!!
eeeee .
ai paska qenė nga ata qė e ka pasur mirė me gjithė sistemet: mirė me kralin, mirė me Titėn, mirė me LDK-nė, mirė ... nė vazhdimėsi mirė.
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-02-2018, 22:13   #26
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 12,590
Thanks: 10,923
Thanked 5,953 Times in 2,816 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 186
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: DEKLARIM PUBLIK - nuk do tė postoj pėr njė etapė tė etapės 1998 - 1999

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
I dashur PROJEKTI 21-DK, respektoj cdo zgjedhje tenden, per cfare do lloj arsyeje, por me vjen keq qe shuhet edhe nje ze i paster dhe i pa kompromentueshem ne problematikat shqiptare! E di qe vetem te flasesh, pa aksione konkrete nuk eshte se sjell ndryshime radikale dhe te menjehershme, por ama di shume mire qe te flasesh per problemet qe na torturojne ndikojne ne formesimin e ndergjegjes individuale, dhe asaj kombetare, dhe nga kjo perfitojme te gjithe!
Si e gjeta kėtė temė,mor aman.
Tė faleminderit Baba nga Durrsi. Paske thėnė gjera me vlerė. Respekt.
E thashė edhe mė lart: pėr "miq" i theva parimet e mia!
__________________
devollitėt thonė

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Gi de Masha : 07-02-2018 nė 22:18
🖤 (1)
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-02-2018, 22:18   #27
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 12,590
Thanks: 10,923
Thanked 5,953 Times in 2,816 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 186
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: DEKLARIM PUBLIK - nuk do tė postoj pėr njė etapė tė etapės 1998 - 1999

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ema Shiko postimin
projekti21_dk, vete fakti qe ti ke nje vendim te cilit i qendron eshte per tu respektuar.
Nuk don te thote se nuk mund te marresh vendim tjeter dhe ta nderrosh kete te tanishmin por ajo qe mendoj une eshte se te hequrit dore nga diskutimet e temave nga ana e kompetenteve, tema te cilat ndikojne ne proceset e tanishme per shqiptaret, qe mos ta zgjas, eshte humbje per zbardhjen e se vertetes.
Tė faleminderit Ema.
Nga dėshpėrimi e pata lėnė kėtė temė dhe nuk i kam parė postimet tuaja.
Ju faleminderit pėr kėshillat tuaja miq.Nuk do t'i thej mė parimet e mia

... mė duket shumė tė vėrteta tashmė janė zbardhur dhe do zbardhen edhe mė tej. Dhe do tė habitemi e mbase edhe do tė themi: si ka mundėsi qė kaq e bardhė na u paska dukur kjo e zezė !!
__________________
devollitėt thonė

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Gi de Masha : 07-02-2018 nė 22:24
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-02-2018, 13:34   #28
Damastion
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Posts: 2,186
Thanks: 691
Thanked 528 Times in 372 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 49
Damastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: DEKLARIM PUBLIK - nuk do tė postoj pėr njė etapė tė etapės 1998 - 1999

Adem, mos u ben burre i lige, kurr mos fole, e as mos heshte per hater te tjerve!
🖤 (1)
Damastion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-02-2018, 11:41   #29
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 12,590
Thanks: 10,923
Thanked 5,953 Times in 2,816 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 186
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: DEKLARIM PUBLIK - nuk do tė postoj pėr njė etapė tė etapės 1998 - 1999

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Damastion Shiko postimin
Adem, mos u ben burre i lige, kurr mos fole, e as mos heshte per hater te tjerve!
NJė herė nė jetė kam gabuar soji dhe merre me mend shyqyr nė vitualitet, por nuk besoj se do tė ndodhė mė.

Ishte gabimi im se e mora pėr njeri tė madh personin pėrtė cilin e bėra kėtė "sakrificė"; e mbiēmova, e mbi vlerėsova dhe ndoshta kjo bėri qė ai person tė mendonte se vėrtet ėshtė i tillė. Ai nuk u kėrrlesh fare pėr kėtė punė ,ndėkaq unė meriztesha se po humbisja njė mik qė nuk e kisha njohur. E kisha njohur nė mesenxher ...

Nejse. Tė shkuara tė harruara.

Samiu thotė: Njeriun qė ti do s'ka asnjė tė metė, pa fillo tė mos e duash sheh sa tė meta ka.

Hė! Tė metat e tij tash nuk ēojnė peshė, po shoh tė metat e mia!
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-02-2019, 01:05   #30
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 12,590
Thanks: 10,923
Thanked 5,953 Times in 2,816 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 186
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: DEKLARIM PUBLIK - nuk do tė postoj pėr njė etapė tė etapės 1998 - 1999

Nga 31 dhjetori 2018 - ndryshe!
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur