Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 02-06-2017, 23:57   #281
USA NR1
United State of Albania
 
Avatari i USA NR1
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: uhu sa larg
Posts: 1,885
Thanks: 73
Thanked 36 Times in 10 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
USA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Pėrgjigje e: Manchester United

edhe pse dobet jemi,jo ate qe e kam pritur, prape Man Utd!!
USA NR1 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2017, 00:50   #282
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,919
Thanks: 1,111
Thanked 1,232 Times in 681 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Manchester United

U ngushelluat mire sivjet me trofeun e Europa league, por jo vetemDo jeni dhe pjesmares ne champions me ate rast
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2017, 22:08   #283
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,718
Thanks: 5,876
Thanked 6,257 Times in 3,116 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 272
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Manchester United

__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-04-2018, 10:44   #284
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,040
Thanks: 829
Thanked 3,136 Times in 1,746 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Manchester United

Ēmenduri nė “Etihad”, United pėrmbys 2-3 City-n, shtyhet festa e titullitManchester United bėn tė paimagjinueshmen “Etihad Stadium”, nga 2-0 fiton 2-3 me Manchester City-n nė derbi dhe u shtyn festėn e titullit rivalėve tė pėrjetshėm. Njė ndeshje me dy fytyra nga “Djajtė e Kuq”, qė nuk e shėnjestruan qoftė njė herė portėn nė pjesėn e parė, por shtangėn vendasit nė pjesėn e dytė me tre gola, dy prej tė cilėve mbajnė firmėn e Pogbasė.

Skuadra e Jose Mourinhos thuasje nuk ekzistonte nė fushė nė pjesėn e parė, teksa u ndėshkua me dy gola me autorė Vincent Kompany dhe Ilkay Gundogan. Asnjė goditje nė portėn e Ederson nga futbollistėt e Mourinhos, por e pabesueshmja ishte rezervuar nė fraksionin e dytė.

Nė minutėn e 54-t, Pogba, deri nė atė momente nė hije, shfrytėzoi mė sė miri shėrbimin e Herreras, duke kthyer nė lojė United, 1-2.

Vetėm dy minutė mė vonė, francezi doli sėrish nė sulm dhe u gjend nė vendin e duhur pas krosimit tė Sanchez, pėr golin e 2-2.

Por Manchester United nuk do tė ndalej me kaq. Nė minutėn e 69-tė, Smolling e detyroi portierin Ederson ta nxirrte pėr herė tė tretė topin nga rrjeta brenda 16 minutave lojė.

E pabesueshme sesi gjyqtari Atkinson nuk vėrshėllen pėr 11-metėrsh, pas ndėrhyrjes sė Young ndaj Agueros. Nė minutėn e fundit Manchester City u ndal nga shtylla, pa mundur qė ta shmangte tė paktėn humbjen. Skuadra e Guardiolės duhet tė presė ndeshjet e radhės pėr t’u shpallur matematikisht kampion nė Premier League, ndėrsa United blindon vendin e dytė, edhe pse me 15 pikė mė pak.

Gazeta Tema.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-04-2018, 16:30   #285
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,063
Thanks: 15,617
Thanked 9,255 Times in 6,259 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 397
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Manchester United

Kte GOREN arab ASIHERE se kam DURUAR.
GOU SPURS.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-05-2018, 11:34   #286
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,063
Thanks: 15,617
Thanked 9,255 Times in 6,259 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 397
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Manchester United

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Kte GOREN arab ASIHERE se kam DURUAR.
GOU SPURS.
Ku qendron DALLIMI???
CONTE eshte....MOTIVATOR.
GORJA eshte LLAPAqeneror.
Pergezime...CELSIT.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-05-2018, 11:47   #287
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,876
Thanks: 875
Thanked 1,648 Times in 961 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Manchester United

Murinjo e gjeti fajtorin dhe ksaj rradhe. Jane Lukaku dhe Fellaini qe sbene mjaftueshem per tu rikuperuar sepse po kursenin veten per boteror

Kaq i ka mjaftuar gazetave qe te merren 3 dite me ket ceshtje dhe te harrohet qe Manchesteri e mbylli sezonin pa trofe.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-05-2018, 11:53   #288
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,063
Thanks: 15,617
Thanked 9,255 Times in 6,259 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 397
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Manchester United

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Murinjo e gjeti fajtorin dhe ksaj rradhe. Jane Lukaku dhe Fellaini qe sbene mjaftueshem per tu rikuperuar sepse po kursenin veten per boteror

Kaq i ka mjaftuar gazetave qe te merren 3 dite me ket ceshtje dhe te harrohet qe Manchesteri e mbylli sezonin pa trofe.
Ky llapaqeni pati FAT se Interi ishte i KOMPLETUAR ne cdo SEKTOR.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-08-2018, 05:57   #289
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,919
Thanks: 1,111
Thanked 1,232 Times in 681 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Manchester United

Manchester United, ju ēa farafallja ne javen e dyte! Mourinjo nuk besoj qe do e shty me shume se ne Janar kete vit.
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-02-2019, 15:03   #290
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,063
Thanks: 15,617
Thanked 9,255 Times in 6,259 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 397
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Manchester United

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angel69 Shiko postimin
Manchester United, ju ēa farafallja ne javen e dyte! Mourinjo nuk besoj qe do e shty me shume se ne Janar kete vit.
Si ka shkrujt BENI....GOREVE ju ka merdhif koha.E vreni se CBO Trainieri qe e NJEF AMBIENTIN dhe MOTIVON....ekipin.Sikur pese jave me pare ta kishin QERRUAR kte arabin,DJAJTE do luanin per TITULL.Por nuk i dihet.Futbolli nuk eshte shkence.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-02-2019, 19:26   #291
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,919
Thanks: 1,111
Thanked 1,232 Times in 681 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Manchester United

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Si ka shkrujt BENI....GOREVE ju ka merdhif koha.E vreni se CBO Trainieri qe e NJEF AMBIENTIN dhe MOTIVON....ekipin.Sikur pese jave me pare ta kishin QERRUAR kte arabin,DJAJTE do luanin per TITULL.Por nuk i dihet.Futbolli nuk eshte shkence.
Me kto ritme qe po hecen Man Utd vendi dyte eshte I garantuar. Mou = deshtak, dy here e kane perzen nga Chelsea, nje here nga Real Madrid, dhe nje here nga Manchester. Ta mbaj per vete ter arrogance qe I shkoi huq...
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur