Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Prezantimi juaj

Prezantimi juaj Kush “fshihet” mbas nickname-it tuaj? ”Njė fotografi tuajėn ? Pse jo.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 18-12-2018, 17:15   #61
Guns_N`Roses
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2018
Posts: 370
Thanks: 219
Thanked 467 Times in 110 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Guns_N`Roses ėshtė njė i shkėlqyerGuns_N`Roses ėshtė njė i shkėlqyerGuns_N`Roses ėshtė njė i shkėlqyerGuns_N`Roses ėshtė njė i shkėlqyerGuns_N`Roses ėshtė njė i shkėlqyerGuns_N`Roses ėshtė njė i shkėlqyerGuns_N`Roses ėshtė njė i shkėlqyerGuns_N`Roses ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Pershendetje!

Goca ditka cka donka.nga jeta
Guns_N`Roses nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2019, 13:22   #62
Miiqtel_M7
Anėtar i ri
 
Avatari i Miiqtel_M7
 
Data e antarėsimit: Jan 2019
Posts: 18
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Miiqtel_M7 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Pershendetje!

Persh Elsa .. Quhem Lulzim Tafiku shkurt call me Luli.. Do doja nje seance te vetme, t’puth nga larg kudo qe te jesh .
Zoti yn Jehova qofte me ty . Amen
Miiqtel_M7 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-02-2019, 06:27   #63
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,516
Thanks: 6,914
Thanked 8,168 Times in 5,218 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 381
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Miiqtel_M7 Shiko postimin
Persh Elsa .. Quhem Lulzim Tafiku shkurt call me Luli.. Do doja nje seance te vetme, t’puth nga larg kudo qe te jesh .
Zoti yn Jehova qofte me ty . Amen
🖤 (2)
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-03-2019, 15:58   #64
nellison122
Mr.
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Vendndodhja: Dayton, Ohio
Posts: 1
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
nellison122 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Pershendetje!

Here by the way, Elsa brings us bio - energy to warm up in the winter so we don't use heat that costs the electricity burden.
__________________
COUNTERFEIT MONEY FOR SALE | BUY SUPER QUALITY COUNTERFEIT MONEY
nellison122 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2019, 08:05   #65
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,516
Thanks: 6,914
Thanked 8,168 Times in 5,218 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 381
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga nellison122 Shiko postimin
Here by the way, Elsa brings us bio - energy to warm up in the winter so we don't use heat that costs the electricity burden.
mos e rruj dhe te mban ngrohte per dimer

ps. ai xhaxhi Sopoti ka hum fare ledio
🖤 (1)
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2019, 08:53   #66
Elushe
~*~loved~*~
 
Avatari i Elushe
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 4,043
Thanks: 1,671
Thanked 1,834 Times in 788 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 155
Elushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje!

Mire se erdhe e pune te mbare lol
__________________
Ndrysho por beje ngadale, drejtimi eshte me i rendesishem se shpejtesia!
🖤 (1)
Elushe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-04-2019, 20:51   #67
Guns_N`Roses
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2018
Posts: 370
Thanks: 219
Thanked 467 Times in 110 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Guns_N`Roses ėshtė njė i shkėlqyerGuns_N`Roses ėshtė njė i shkėlqyerGuns_N`Roses ėshtė njė i shkėlqyerGuns_N`Roses ėshtė njė i shkėlqyerGuns_N`Roses ėshtė njė i shkėlqyerGuns_N`Roses ėshtė njė i shkėlqyerGuns_N`Roses ėshtė njė i shkėlqyerGuns_N`Roses ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Pershendetje!

Sa goc e thjeshte e pa komplekse....sa per.info thumi andej nga ty nga sa ne sa cm varjon?
Guns_N`Roses nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-04-2019, 06:54   #68
Lea
Duaj né di te duash!
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Pran saj, sot e pergjithmon :)
Posts: 9,194
Thanks: 3,646
Thanked 3,029 Times in 1,923 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje!

Mirmengjes persh dhe Kete majmunin siper
__________________
Jeta ime je vetem ti,zgjohem cdo mengjes me ty, e bie te fle prap me aromen tende jam e dashuruar mbas teje sot e pergjithmon, kuklla ime ti, qetesia ime shpirterore!!
Kush ka goca boten ka:* 😍😍😍😍😍
🖤 (1)
Lea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-04-2019, 16:44   #69
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,040
Thanks: 829
Thanked 3,136 Times in 1,746 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pershendetje!

Elsa ku je tani, e sherove ujin me gaz apo ende jo ?
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur