Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Pėrshėndetje & urime

Pėrshėndetje & urime Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 17-11-2019, 12:29   #761
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,839
Thanks: 16,298
Thanked 10,079 Times in 5,790 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 282
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Pershendetje per anetaret.

Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-11-2019, 12:31   #762
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 13,095
Thanks: 11,538
Thanked 6,268 Times in 2,981 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: Pershendetje per anetaret.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Cfare koincidence vertete!

Permende tre here numrin gjashte. Thone se eshte numri i djallit. Whatever that means!

Nuk e di ne do shihemi pas gjashte muajsh, por ne qofte se deshira jote eshte e madhe, kushti im i vetem per ty eshte te mos me flasesh me me gje e gjeza dhe me kode se une nuk i kuptoj.

Une ndjej se ju doni te me jepni nje lloj mesazhi por nuk e di ekzaktesisht cfare.

Kjo thene, iniciativa juaj per te bere nje permbledhje te temes mbi mini Schengenin nuk u kurorezua me sukses. Sepse njerezit terhiqen pas fjaleve dhe jo pas ideve.


Adea
Per minishengenin kam sjelle per miqte dy tema: njera nga Arben Cokaj, se perse ai mendon se minishengeni ballkanik eshte i mire dhe tjetra nsa Sokol Kolgjine, cka “fitojme” nese hyjme ne minishengen.

Une kur bej postime, temat qe perzgjedh kane nje porosi dhe karakter edukativ. Thjdsht i hap pa kompleksin se do t’i pelqeje dikush a jo.

Temat e mia lexohen me vendje nga te gjithe ketu, ndaj kane lexueshmeri te larte.

Demka
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-11-2019, 12:58   #763
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,968
Thanks: 3,611
Thanked 696 Times in 548 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Re: Pershendetje per anetaret.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gi de Masha Shiko postimin
Per minishengenin kam sjelle per miqte dy tema: njera nga Arben Cokaj, se perse ai mendon se minishengeni ballkanik eshte i mire dhe tjetra nsa Sokol Kolgjine, cka “fitojme” nese hyjme ne minishengen.

Une kur bej postime, temat qe perzgjedh kane nje porosi dhe karakter edukativ. Thjdsht i hap pa kompleksin se do t’i pelqeje dikush a jo.

Temat e mia lexohen me vendje nga te gjithe ketu, ndaj kane lexueshmeri te larte.

Demka

Me thene te drejten jane interesante. Sidomos ato te ciftimit.

E di qe te pelqejne komplimentet. Faktikisht une doja te te pergezoja per iniciativen sepse ajo tema e meparshme u be corap. Mendova se dikush do te perpiqej te kuptonte iniciativen tende dhe do te diskutonte temen ne parim pa vajtur deri tek sallatoret, karrotat dhe bananet. Oh, harrova edhe domatet.

Me pelqeu edhe ajo tema ne lidhje me burrin qe i kishte treguar te verteten gruas.


Edhe ajo tema e kerkimit te faljeve ne lidhje me "ferkimet" ne forum me pelqeu shume.

Une votova se i falja keto "ferkime".

Ata qe nuk falin jane Rexhina dhe Sopoti.

Tani do t'i bej nje kompliment te madh vetes per mbajtje mend te ketyre detajave.


Sinqerisht,

Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-11-2019, 13:17   #764
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,940
Thanks: 9,319
Thanked 2,959 Times in 1,508 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 198
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Re: Pershendetje per anetaret.

Kohe e mrekullueshme perjashta dhe une po e shoqeroj me kete lloj muzike nga brenda - Celesat e makines dhe po iki.

Ju pershendes te gjithe pa pushim me kete kenge!


__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-11-2019, 09:56   #765
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 7,239
Thanks: 4,535
Thanked 5,013 Times in 1,940 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Re: Pershendetje per anetaret.

Mirmėngjesi miqtė e mi.
Ditė dhe javė tė mbarė ju uroj......
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj se: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-11-2019, 10:03   #766
Guest88
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Posts: 2,927
Thanks: 2,313
Thanked 931 Times in 728 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 90
Guest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėm
Re: Pershendetje per anetaret.

Mirmengjesi e nderuar , edhe per ty nje jave e mbare dhe e ngroht.
Guest88 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-11-2019, 18:12   #767
Xhenet
Amoureus <3
 
Avatari i Xhenet
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Ne mes endrrave dhe realitetit
Posts: 1,024
Thanks: 1,099
Thanked 931 Times in 250 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 37
Xhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėm
Re: Pershendetje per anetaret.

Mirembrema gjitheve, ju uroje qaste te kendshme ne Forum
__________________
Ne laisse pas une mauvaise période te faire croire que tu as une mauvaise vie !
Xhenet nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur