Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Ankesa | Kėrkesa | Sygjerime > Mbi forumin

Mbi forumin Postoni ktu ēdo problem qė ju jan ankuar userat ose qė keni hasur nė navigimin nė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 23-10-2017, 22:40   #1
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,122
Thanks: 6,490
Thanked 3,075 Times in 1,264 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Facebook video

Pershendetje te gjithve, kam bere update opsionin e videove nga facebook.Bejm komplet copy link nga video e facebook dhe e vendosim midis kodit [fbv] [/fbv] dhe video shfaqet automatikisht.Kalofshi mire ne vazhdim.

Mandi
__________________


Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Mandi : 10-11-2017 nė 23:23
Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-01-2018, 15:58   #2
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 11,806
Thanks: 2,455
Thanked 4,395 Times in 2,826 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 156
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Facebook video

Nuk se eshte ndonje problem i madh por meqe postova tani tek tema e prap me ndodhi e njejta gje ,me nxjerr jashte e me thote dicka si error... tek linku me poshte:

http://www.forum-al.com/showthread.p...74#post1334874
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-01-2018, 17:54   #3
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,122
Thanks: 6,490
Thanked 3,075 Times in 1,264 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Facebook video

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Anita Shiko postimin
Nuk se eshte ndonje problem i madh por meqe postova tani tek tema e prap me ndodhi e njejta gje ,me nxjerr jashte e me thote dicka si error... tek linku me poshte:

http://www.forum-al.com/showthread.p...74#post1334874
Postimi i videos ne ate teme eshte postuar. Cfare lloj errori te doli ?
__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-01-2018, 18:01   #4
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 11,806
Thanks: 2,455
Thanked 4,395 Times in 2,826 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 156
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Facebook video

Po Mandi ne momentin qe postova videon po prisja te hapej faqja ta shihja me nxorri jashte..bera refresh tre kater here prap me nxirrte jashte....heren e pare s'me la te postoj fare se me nxirrte jashte forumit direkt ne nje faqe te bardhe qe thesh error...do mundohem ti bej nje foto e ta sjell...
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-01-2018, 18:09   #5
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 11,806
Thanks: 2,455
Thanked 4,395 Times in 2,826 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 156
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Facebook videoJa kete me nxjerr,dicka nuk shkon mire...faqja nuk punon dicka e till...
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-01-2018, 18:12   #6
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,122
Thanks: 6,490
Thanked 3,075 Times in 1,264 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Facebook video

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Anita Shiko postimin
Po Mandi ne momentin qe postova videon po prisja te hapej faqja ta shihja me nxorri jashte..bera refresh tre kater here prap me nxirrte jashte....heren e pare s'me la te postoj fare se me nxirrte jashte forumit direkt ne nje faqe te bardhe qe thesh error...do mundohem ti bej nje foto e ta sjell...
E mare me mend tani cfare lloje errori ka qen. Cdo jave serveri i forumit ben update, dhe ne kohen e update forumi nuk punon per disa minuta. Por nuk eshte gje per tu shqetesuar.

Kalofsh mire
__________________

🖤 (1)
Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2018, 04:01   #7
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,408
Thanks: 6,806
Thanked 8,026 Times in 5,132 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 377
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Facebook video

🖤 (1)
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-03-2018, 07:15   #8
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,408
Thanks: 6,806
Thanked 8,026 Times in 5,132 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 377
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Facebook video

🖤 (1)
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2019, 20:29   #9
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,461
Thanks: 3,584
Thanked 4,092 Times in 2,293 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 430
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Facebook video

........,,......
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur