Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Zona Humoristike

Zona Humoristike Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 07-05-2019, 17:51   #1
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 12,636
Thanks: 11,000
Thanked 5,972 Times in 2,828 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 186
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Koka bā e zez'dita!

Besoni a nuk besoni ... besoni more se u bā e zez'dita.

Merreni me mend "paria" jonė ( pas 20 vitesh ) e kish marrė vesh se para 20 vitesh nė Kosovė paska patur njė luftė dhe shumė masakra, shumė shumė...

Ooooo ish hallakatė ish qartė krejt kryetari i shtetit!

Kryeparlamentari ish betue:

Ish idhnue kryeparlamentari
ish idhnue e kish ba be
prej sodit ku tė shoh shka,
Veshtė kam me ia pre!!!

Kurgja s'ua kam bā asokohe ēka kam me ua ba tash!

Dojnė me na qitė nė bela kėta belaxhi!!!!
__________________
devollitėt thonė

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Gi de Masha : 07-05-2019 nė 17:53
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-05-2019, 21:25   #2
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 12,636
Thanks: 11,000
Thanked 5,972 Times in 2,828 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 186
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: Koka bā e zez'dita!

E vura te humori, por faktikisht ėshtė temė shumė serioze! ( natyrisht pėr ironi )
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2019, 12:56   #3
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 612 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Koka bā e zez'dita!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gi de Masha Shiko postimin
Besoni a nuk besoni ... besoni more se u bā e zez'dita.

Merreni me mend "paria" jonė ( pas 20 vitesh ) e kish marrė vesh se para 20 vitesh nė Kosovė paska patur njė luftė dhe shumė masakra, shumė shumė...

Ooooo ish hallakatė ish qartė krejt kryetari i shtetit!

Kryeparlamentari ish betue:

Ish idhnue kryeparlamentari
ish idhnue e kish ba be
prej sodit ku tė shoh shka,
Veshtė kam me ia pre!!!

Kurgja s'ua kam bā asokohe ēka kam me ua ba tash!

Dojnė me na qitė nė bela kėta belaxhi!!!!Bravo per kontributin.

Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-05-2019, 06:38   #4
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 12,636
Thanks: 11,000
Thanked 5,972 Times in 2,828 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 186
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: Koka bā e zez'dita!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gi de Masha Shiko postimin
E vura te humori, por faktikisht ėshtė temė shumė serioze! ( natyrisht pėr ironi )
s'duan more njerėzit tė qeshin!... as tė qajnė!
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-05-2019, 23:13   #5
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 612 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Koka bā e zez'dita!

Kush eshte Gorilla?Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur