Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Thashetheme

Thashetheme Thashetheme-t e pėrditshme.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 12-05-2019, 15:16   #141
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 15,402
Thanks: 11,686
Thanked 7,170 Times in 4,181 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 217
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
I do not fucking care any more.

Onyx vec t'a dish cfare je ne boten time do habitesh!Adea
Thuja ta lexojm dhe ne ...lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Performer pėlqehet nga
i vjetėr 12-05-2019, 15:42   #142
Adea
Banned
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,755
Thanks: 3,602
Thanked 604 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Shume vete perpiqen te imitojne Zanen.

Nuk lind me nena NJE si ajo!

Ka qene shtepia ime dikur.

E ftohte akull.


E kam mike ketu. Te madhe.


Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Adea pėlqehet nga
i vjetėr 14-05-2019, 06:11   #143
Adea
Banned
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,755
Thanks: 3,602
Thanked 604 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Sopoti dhe Baba nga Durresi kane ngjashmeri te madhe fizike.Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-05-2019, 01:04   #144
Adea
Banned
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,755
Thanks: 3,602
Thanked 604 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Pirati quhet Bujar dhe eshte bashkshorti i Sorkadhes se Kelcyres. Permetar.

Duhet te burgoset menjehere.Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-05-2019, 01:08   #145
Adea
Banned
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,755
Thanks: 3,602
Thanked 604 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Drague eshte gardieni i burgut.Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-05-2019, 13:42   #146
Adea
Banned
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,755
Thanks: 3,602
Thanked 604 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Mistrecen e quajne Eli dhe eshte nga Permeti. Gruaja e Piratit.


Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-05-2019, 13:50   #147
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,888
Thanks: 966
Thanked 1,624 Times in 928 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Adea.... mirė je Adea ?

Tė pėrshėndes....
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-05-2019, 13:57   #148
Adea
Banned
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,755
Thanks: 3,602
Thanked 604 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Cfare te ben te mendosh qe nuk jam mire, Bad Teacher!


PS. Une nuk ju shoh si individe te vecante, por si shpirtra qe ekzistoni dhe do te ekzistoni brenda krijuesit tuaj.

Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-05-2019, 14:02   #149
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,011
Thanks: 6,493
Thanked 7,740 Times in 4,956 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 358
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Adea hidhet nga ujvara e Niagares. e shpetojn peshkataret e rastit

Ledio
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-05-2019, 14:06   #150
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,888
Thanks: 966
Thanked 1,624 Times in 928 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Cfare te ben te mendosh qe nuk jam mire, Bad Teacher!


PS. Une nuk ju shoh si individe te vecante, por si shpirtra qe ekzistoni dhe do te ekzistoni brenda krijuesit tuaj.

Adea
As mirė as keq nuk mė shkoj nė mėndje.... ishte pėrshėndetje....

Ja psh...
A u lodhe Drague ?
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i edlin pėlqehet nga
i vjetėr 15-05-2019, 14:17   #151
Adea
Banned
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,755
Thanks: 3,602
Thanked 604 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
Adea hidhet nga ujvara e Niagares. e shpetojn peshkataret e rastit

Ledio

Ai qe u hodh ishte shpirti im binjak. U hodh por jo per mua.

Une e kalova Niagaren ne nje fije spangoje. Mberrita ne Kanada tek vetvetja, Eleonore.


Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-05-2019, 14:23   #152
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 45,125
Thanks: 13,412
Thanked 11,802 Times in 7,307 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 633
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Ai qe u hodh ishte shpirti im binjak. U hodh por jo per mua.

Une e kalova Niagaren ne nje fije spangoje. Mberrita ne Kanada tek vetvetja, Eleonore.


Adea
Me fillispanjė jo me spango, mos i ndrysho versionet.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-05-2019, 14:26   #153
Adea
Banned
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,755
Thanks: 3,602
Thanked 604 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Me fillispanjė jo me spango, mos i ndrysho versionet.
Faktikisht ishte litar.


Cfare kemi smokkie?


Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-05-2019, 14:32   #154
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 45,125
Thanks: 13,412
Thanked 11,802 Times in 7,307 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 633
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Po po, po tymos tani.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 15-05-2019, 14:40   #155
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 8,671
Thanks: 3,621
Thanked 3,932 Times in 2,662 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 194
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Aaaa nuk ja qedhove hiq, as ne thashethema, se ato as friendsa nuk i kam, se jo me qashtu qysh ke shkronjtur qashtu librashfletaqa as ne thashetheme nuk i marr me vete
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Pirati pėlqehet nga
i vjetėr 15-05-2019, 14:48   #156
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 12,366
Thanks: 49
Thanked 3,721 Times in 2,113 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 285
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Mistrecen e quajne Eli dhe eshte nga Permeti. Gruaja e Piratit.


Adea
Me quajne Vjollca dhe kam lindur ne Tomorr. Burrin tim te pare e kane quajtur Ali. Kete qe thua ti mbaje per vete se nuk ben.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-05-2019, 19:56   #157
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 20,090
Thanks: 4,068
Thanked 4,800 Times in 2,343 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 218
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Shume vete perpiqen te imitojne Zanen.

Nuk lind me nena NJE si ajo!

Ka qene shtepia ime dikur.

E ftohte akull.


E kam mike ketu. Te madhe.


Adea

Awwww Adea, zemra e ime tiPs ... Boh , Une nuk ja them fare per thashetheme : )
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-05-2019, 20:04   #158
The ICEman
░░░░░░░░░░░░░░░░░
 
Avatari i The ICEman
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Posts: 934
Thanks: 570
Thanked 254 Times in 198 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 27
The ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Xhoana , interpreton komentin tim ne menyre te padrejt.
Pun femnash!

Djalli
__________________
I never lose, I either win or I learn.
The ICEman nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-05-2019, 20:32   #159
Adea
Banned
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,755
Thanks: 3,602
Thanked 604 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Ti e di kush je.

Yt ate ka qene mik me tim ate. I shkreti Pandeli!

Femija e Pandes TI!

JOETISTI


Pata meshire deri par dy tre minutave.


Sic ju lava dhe ju zbardha do t'ju nxi.

Jola, Mistrece, Landi, Ardi ....it's a question of BOOOOOOOOM!

Final decision.


By the way. G de Masha ua ka futur te gjitheve.Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-05-2019, 20:36   #160
magnus
©
 
Avatari i magnus
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 8,880
Thanks: 168
Thanked 614 Times in 399 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 189
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Thashethemi i dites.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Ai qe u hodh ishte shpirti im binjak. U hodh por jo per mua.

Une e kalova Niagaren ne nje fije spangoje. Mberrita ne Kanada tek vetvetja, Eleonore.


Adea
Do te thote se je pjes e string theory!
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur