Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 20-03-2019, 18:53   #541
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 13,763
Thanks: 10,477
Thanked 6,561 Times in 3,758 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 174
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

O zije he mi qkemi
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-03-2019, 18:54   #542
Jolene
🔒
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 14,689
Thanks: 5,195
Thanked 6,438 Times in 3,042 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 655
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Okay. Bye
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Jolene pėlqehet nga
i vjetėr 20-03-2019, 19:14   #543
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 12,004
Thanks: 1,242
Thanked 7,181 Times in 3,182 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 244
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Me mire e kishe bere Bee ��, lol.
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-03-2019, 19:52   #544
land
Carpe noctum
 
Avatari i land
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: U.S.A
Posts: 4,573
Thanks: 26
Thanked 138 Times in 97 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
land ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zee Shiko postimin
Okay. Bye
Kush je ti zije lol?
Vere kte firmen, me ujq eshte dhe kjo.

The lion might be the King of jungle, but the wolf never performs in a circus.
land nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-03-2019, 20:12   #545
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 33,879
Thanks: 14,698
Thanked 18,447 Times in 7,248 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 424
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

DMV, prita 3 ore!!! dhe se pash qe ksiha shtypur license per noncitizens dhe kur erdhi rradha refuzuan te me shikojn meqe isha on the wrong line...complete waist of 3 hours
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-03-2019, 20:18   #546
land
Carpe noctum
 
Avatari i land
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: U.S.A
Posts: 4,573
Thanks: 26
Thanked 138 Times in 97 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
land ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
DMV, prita 3 ore!!! dhe se pash qe ksiha shtypur license per noncitizens dhe kur erdhi rradha refuzuan te me shikojn meqe isha on the wrong line...complete waist of 3 hours
akoma s'ke marr driver's license ti lol?
land nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-03-2019, 20:28   #547
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 12,004
Thanks: 1,242
Thanked 7,181 Times in 3,182 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 244
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
DMV, prita 3 ore!!! dhe se pash qe ksiha shtypur license per noncitizens dhe kur erdhi rradha refuzuan te me shikojn meqe isha on the wrong line...complete waist of 3 hours
Nuk u the - ur pregnant!! How dare n yada yada, n all this for a better pic, pfff
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-03-2019, 20:43   #548
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 33,879
Thanks: 14,698
Thanked 18,447 Times in 7,248 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 424
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Nuk u the - ur pregnant!! How dare n yada yada, n all this for a better pic, pfff
loll ik aman, have te “stolisem” perseri te premten i am pissed lol...tani do iki ne pune..as pastrim as gje sbera sot
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-03-2019, 20:44   #549
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 33,879
Thanks: 14,698
Thanked 18,447 Times in 7,248 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 424
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga land Shiko postimin
akoma s'ke marr driver's license ti lol?
expires in august, i dont want to go with a baby to that place
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-03-2019, 21:17   #550
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,712
Thanks: 2,277
Thanked 3,869 Times in 2,498 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 130
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prudence Shiko postimin
Po ti Eden, kush ke qene ne koherat e lashta ?
Nuk ekzistoja une atehere, besa nuk isha lindur akoma ,ose vishja penelina perdor te njejten llogari qe atehere qe jam regjistruar, vecse emrin e kam ndryshuar nje apo dy here!.

Tema; Nje nene 40 vjecare ne Athine, pasi hodhi te bijen 4 vjec nga ballkoni I katit te 5- te me pas u hodh e vete. Rujna zot nga mendt e kokes...
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-03-2019, 21:35   #551
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,192
Thanks: 342
Thanked 2,554 Times in 1,477 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 140
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
DMV, prita 3 ore!!! dhe se pash qe ksiha shtypur license per noncitizens dhe kur erdhi rradha refuzuan te me shikojn meqe isha on the wrong line...complete waist of 3 hours
Nuk e pane qe je shtatzene?
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Persona pėlqehet nga
i vjetėr 20-03-2019, 21:38   #552
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 21,463
Thanks: 8,886
Thanked 7,820 Times in 5,004 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 397
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Persona Shiko postimin
Nuk e pane qe je shtatzene?
A ta merr mendja se c'kualitet njerezish dhe c'edukim kane ata punojne ne ato zyra "sherbimi" ???.

Vetem qe eshte shtatzane, duhej ta kishin drejtuar ata tek nje personel i posatshem qe te mbaronte pune shpejt e jo ta linin te priste me ore e ti thonin shko te linja tjeter.
__________________
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-03-2019, 21:42   #553
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 33,879
Thanks: 14,698
Thanked 18,447 Times in 7,248 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 424
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Persona Shiko postimin
Nuk e pane qe je shtatzene?
pane por si bente pershtypje
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-03-2019, 21:43   #554
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 33,879
Thanks: 14,698
Thanked 18,447 Times in 7,248 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 424
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
A ta merr mendja se c'kualitet njerezish dhe c'edukim kane ata punojne ne ato zyra "sherbimi" ???.

Vetem qe eshte shtatzane, duhej ta kishin drejtuar ata tek nje personel i posatshem qe te mbaronte pune shpejt e jo ta linin te priste me ore e ti thonin shko te linja tjeter.
me than te vija dite tjeter meqe ajo linj u mbyll ne ate kohe :/
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-03-2019, 22:57   #555
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 22,320
Thanks: 6,196
Thanked 7,293 Times in 4,690 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 333
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga land Shiko postimin
Kush je ti zije lol?
Vere kte firmen, me ujq eshte dhe kjo.

The lion might be the King of jungle, but the wolf never performs in a circus.
eshte shoqja e pinkut .lesbisch part time
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-03-2019, 07:45   #556
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 4,738
Thanks: 3,648
Thanked 2,901 Times in 1,418 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 98
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
Ne klinik vijn shpesh femra shtatezane...nje dite thjesht se kan kollitje...bohh smund te presesh sa te shikosh OBGYN. Te japin nje numer qe mund te telefonosh 24 ore. Plus te japin nje flet cfare mund te marresh tek farmacia pa recete qe lejohen per shtatezani. Por me befason sesa shume vijn, dhe as konsultojn OBGYN. Njera dje erdhi sepse kishte dhimbje gryke dhe kollitje per 1 dite dhe ishte 5 muaj shtatezane. I bera nje flu test dhe doli negative, i thash thjesht ka grip...”ok por sdo me japesh dicka per dhimbjen grykes”...je shtatezane, merrrrr doktorin tend dhe pyete cfare mund te marresh over the counter...i thash tylenol dhe salt gargle water ...”oh sme ndihmon”...problemi eshte se disa ilace thon “mund te marresh por ska studime qe jan bere per specin humane” :/...nejse i them te telefonoj ObGYn...me thot “oh ata me thon tr shkoj ne emergjenc”...mu ngriten nervat se e dija qe po ja fuste kote “te thon te shkosh ne emergjence per nje kolle?...zonje e vetmia rast qe do te thon qe shko ne emergjence sepse skan cte te bejn eshte kur po vjell shume, nuk ndjen femijen te levizi, kur ke gjak etc”...njera pastaj u rregjistua ne 11:30 te nates sepse mendonte se mund te kishte “yeast infection” dhe gjitheashtu shtatezane...i them asistentes thuaj te iki se nuk e shikoj...po i shpjegonte asistentia qe ska shume ilace qe mund te jepen ne shtatezani dhe tjetra “por kam kerkuar ne internet gjithe diten smund te me shikoj nese e kam apo jo”...”nooo go to your damn obgyn”
un po kollitem per 4 muaj dite per dite...dhe as me shkon ne mendje te marr ilace
Rexhine , gezohu qe nuk shef ne maje te kokes , pastaj ne fund te fundit ti punon dhe te paguajne per aq persona qe shikon , s'ja gje qe vijne per budallalliqe ; ti paguhesh ;
s'ke pare keq
une kam kete shefin mbi koken plus me Naxhiben qe vjen me idete e saj idiote , plus edhe nje rezidente plake 60 vjece qe tani rimori studimet

dhe kur bejme viziten une them dicak dhe shikoj qe rezidentja ben te kunderten , pastaj vjen shefi qe gjithmon do te thote te kunderten qe them une plasa
kemi tre dite qe vijem verdalle nje paciente qe e gjejme shpesh ne gjendje kome
qe ne fillim u thashe eshte mese e mudnur qe eshte ne gjendje post kritike te nje krize epilepsie , jo dhe jo keta dhe me shikonin me habi duke nxjerre terori nga me idjotet dhe me ne fund nje infermjere e pa kete duke konvulsuar dhe keta ah pooooooooo ...
me te veretet qenka epislepsie
eshte tmerr te besh punen tende e rrethuar nga njerez idjot dhe inkompeten dhe te vijne me idjotesira ..une perpiqem te mbaj qetesine perpara tyre , por kjo c'do dite behet e padurueshme dhe ne fund per nje rroge mizerje dhe fikse
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Marya pėlqehet nga
i vjetėr 21-03-2019, 08:09   #557
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 22,320
Thanks: 6,196
Thanked 7,293 Times in 4,690 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 333
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
Rexhine , gezohu qe nuk shef ne maje te kokes , pastaj ne fund te fundit ti punon dhe te paguajne per aq persona qe shikon , s'ja gje qe vijne per budallalliqe ; ti paguhesh ;
s'ke pare keq
une kam kete shefin mbi koken plus me Naxhiben qe vjen me idete e saj idiote , plus edhe nje rezidente plake 60 vjece qe tani rimori studimet

dhe kur bejme viziten une them dicak dhe shikoj qe rezidentja ben te kunderten , pastaj vjen shefi qe gjithmon do te thote te kunderten qe them une plasa
kemi tre dite qe vijem verdalle nje paciente qe e gjejme shpesh ne gjendje kome
qe ne fillim u thashe eshte mese e mudnur qe eshte ne gjendje post kritike te nje krize epilepsie , jo dhe jo keta dhe me shikonin me habi duke nxjerre terori nga me idjotet dhe me ne fund nje infermjere e pa kete duke konvulsuar dhe keta ah pooooooooo ...
me te veretet qenka epislepsie
eshte tmerr te besh punen tende e rrethuar nga njerez idjot dhe inkompeten dhe te vijne me idjotesira ..une perpiqem te mbaj qetesine perpara tyre , por kjo c'do dite behet e padurueshme dhe ne fund per nje rroge mizerje dhe fikse
vdes kur ju lexoj ju te dyjave.
kam nji problem me hernia diskale(slipped disc
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-03-2019, 08:21   #558
Buzeqeshje
Omelsin me krip
 
Avatari i Buzeqeshje
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 2,002
Thanks: 365
Thanked 1,278 Times in 538 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
Buzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

kjo formula e vlookup se pse sme del sot qe i rafte plasjaaaa
__________________
Let Me Love You a Little More, Before You’re Not Little Anymore
Buzeqeshje nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-03-2019, 13:06   #559
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 33,879
Thanks: 14,698
Thanked 18,447 Times in 7,248 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 424
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Re: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
Rexhine , gezohu qe nuk shef ne maje te kokes , pastaj ne fund te fundit ti punon dhe te paguajne per aq persona qe shikon , s'ja gje qe vijne per budallalliqe ; ti paguhesh ;
s'ke pare keq
une kam kete shefin mbi koken plus me Naxhiben qe vjen me idete e saj idiote , plus edhe nje rezidente plake 60 vjece qe tani rimori studimet

dhe kur bejme viziten une them dicak dhe shikoj qe rezidentja ben te kunderten , pastaj vjen shefi qe gjithmon do te thote te kunderten qe them une plasa
kemi tre dite qe vijem verdalle nje paciente qe e gjejme shpesh ne gjendje kome
qe ne fillim u thashe eshte mese e mudnur qe eshte ne gjendje post kritike te nje krize epilepsie , jo dhe jo keta dhe me shikonin me habi duke nxjerre terori nga me idjotet dhe me ne fund nje infermjere e pa kete duke konvulsuar dhe keta ah pooooooooo ...
me te veretet qenka epislepsie
eshte tmerr te besh punen tende e rrethuar nga njerez idjot dhe inkompeten dhe te vijne me idjotesira ..une perpiqem te mbaj qetesine perpara tyre , por kjo c'do dite behet e padurueshme dhe ne fund per nje rroge mizerje dhe fikse
jam dakort marya, stresi te pakten duhet te perballohet me nje rroge me te mire un me kete kompnin qe jam nuk ankohem per rrogen, por nuk pgiem per cdo pacient qe shikoj, vec per ore... sadoqe eshte nje kompni e madhe qe ka mbi 25 klinika, dhe disa doktor punojn ne te njejten kohe ne klinika te ndryshme, jo te gjithe shikojn aq shume pacient (se varet ku bazohet klinika) dhe cfare ore mbyllet...pshm vec disa mbyllen nga ora 12 te nates, njeri kishte bere 1 ore rruge (sadoqe kishte nje klinik te kompanis tone 10 min larg ku e kishte shtepin) sepse kur telefonoj i than shko tek ky vend (vendi ku punoj une) meqe ata jan te zen, nderkohe ajo klinike ka dy doktor qe punojn naten dhe un jam vetem, shikojm te njejtin numer pacientesh, por ka njerez dembel qe punojn ne front desk qe sduan te punojn dhe i referojn pciwntef tek klinikat e tjera
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur