Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Shiko rezultatet: Cfare makine do te rekomandonit
Volvo 3 15.00%
BMW 4 20.00%
Benz 11 55.00%
Audi 3 15.00%
Wolkvagen 6 30.00%
Renault 0 0%
Skoda 1 5.00%
Mitsubishi 0 0%
Toyota 2 10.00%
Hundai 0 0%
Subaru 0 0%
Sondazh me disa mundėsi votimi pėr ēdo anėtar Votues: 20. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh

Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 20-05-2019, 12:53   #181
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 5,764
Thanks: 3,335
Thanked 2,664 Times in 1,799 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare makine do te rekomandonit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Lea Shiko postimin
Uroj qe jo king Bardhyli, te pakten mekaniku ku e cuam ma tha qe eshte shum makin e mire dhe e mirembajtur, ai qe e ka pasur i ka ber te tera sherbimet nje me nje.
Edhe unė tė uroj qė ta gėzoni dhe t'ju shkojė sa mė gjatė. Po flisja nė pėrgjithėsi pėr audin dhe jo pėr modelin nė fjalė.
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
🖤 (1)
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2019, 13:14   #182
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 24,872
Thanks: 10,843
Thanked 9,140 Times in 5,847 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 474
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare makine do te rekomandonit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
warum perche amerikanet i kane blere te gjitha liēensat benx .bmw dhe audi? me fal se te fika llullen
Ja mere garuzhden e na e sqaro ket punen e liqncave qe paskan ble HaMerIkOleOlete? mu sme pyti gje Trumpi kur i bleu Ledio???
__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2019, 14:11   #183
Esther
∞∞∞∞∞∞
 
Avatari i Esther
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Zero-Free-Time Zone
Posts: 5,732
Thanks: 2,948
Thanked 1,967 Times in 873 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Esther ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare makine do te rekomandonit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga magnus Shiko postimin
Mandi ka GMC. Po qe per plak un jam, ai esht 2 metro cun
E kisha per Lincoln qe eshte marka e preferuar e pleqeve, jo per GMC. lol
__________________
"You may shoot me with your words,
You may cut me with your eyes,
You may kill me with your hatefulness,
But still, like air, I’LL RISE." M.A.
Esther nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2019, 14:14   #184
Esther
∞∞∞∞∞∞
 
Avatari i Esther
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Zero-Free-Time Zone
Posts: 5,732
Thanks: 2,948
Thanked 1,967 Times in 873 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Esther ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Cfare makine do te rekomandonit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
un e di, dhe sme mungon hic fare by the way another reason pse duhet te blesh honda..ka nje opsion per snow gjitheashtu besides seat and wheel heater
Rexh, boll me reklama se duhet te shlyejme shtepine nje here para se te filloj me monthly car payments. Mos na e prish mendjen, he te keqen. Lol
__________________
"You may shoot me with your words,
You may cut me with your eyes,
You may kill me with your hatefulness,
But still, like air, I’LL RISE." M.A.
🖤 (1)
Esther nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2019, 15:01   #185
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,041
Thanks: 16,918
Thanked 21,497 Times in 8,380 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 510
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare makine do te rekomandonit?

te shlyesh shtepin will take forever ..at least for me
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2019, 15:13   #186
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 24,872
Thanks: 10,843
Thanked 9,140 Times in 5,847 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 474
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare makine do te rekomandonit?

Makina ime e pare......

__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2019, 17:28   #187
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,655
Thanks: 1,254
Thanked 2,057 Times in 1,177 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare makine do te rekomandonit?

I kisha premtu grus nji celular...
Me ato Leka i bleva njė makinė....
U rrofsh mė tha.. ngela me biēikletė me ēantat e shkollės nė kurriz..
Volzvagen polo 150000 km... yll makinė 1200 benzinė..
🖤 (2)
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2019, 19:26   #188
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,348
Thanks: 4,000
Thanked 4,365 Times in 2,940 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare makine do te rekomandonit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
Un nuk lavdova makinat amerikane o pirat. Thash ato japoneze (toyota/lexus, nissan/infiniti, honda/acura)
Ne fakt per stabilitet sigurie jane hamerikon maqinat, i shikoja armaturen qe kane te ndertuar poshte dyshemese se makines, sikur kane vendosur shina treni dhe veshtire e gjene te makinat tjera. Po ashtu edhe comfortin posedojne, sikur je ne Cockpitje te ballones te mete kane qe ata gadhonat e dhogaritura per jurope, jane not compactibile dhe pjeset rezerve i kane icik me te shtrenjeta, se thone, jo ne bejme transportin me Titajnik transoqeani.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur