Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 23-08-2017, 00:17   #21
Socio
........
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 9,012
Thanks: 7,798
Thanked 6,567 Times in 2,786 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 212
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pyetjet tona per ndihme.

'Ishte' thuhet per personin qe nuk eshte me, dmth qe ka vdekur dhe nuk mirret me me ate profesion, sepse ka vdekur, shoku. !
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-08-2017, 00:20   #22
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,680
Thanks: 371
Thanked 1,973 Times in 1,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pyetjet tona per ndihme.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Socio Shiko postimin
'Ishte' thuhet per personin qe nuk eshte me, dmth qe ka vdekur dhe nuk mirret me me ate profesion, sepse ka vdekur, shoku. !

e ne fakt kush ben 100 pune njehershi nuk perqendrohet...dhe ben edhe pyetje idiote si puna ime...ishte lapsus i momentit...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-08-2017, 00:22   #23
Socio
........
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 9,012
Thanks: 7,798
Thanked 6,567 Times in 2,786 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 212
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pyetjet tona per ndihme.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
a lejoheshin ne kosove me floke te gjata ne vitet kur Gi De Masha ishte 35 vjec?
Jo vetem qe lejoheshin por edhe pambuk ne vesh futshin e mbanin meshkujt ... ashtu ishte moda
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-06-2019, 10:21   #24
Zana
e....Thjeshte
 
Avatari i Zana
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 24,556
Thanks: 6,472
Thanked 7,038 Times in 3,387 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 288
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pyetjet tona per ndihme.

Perse Nuk e gjej dot rregulloren e forumit? Desha ti hudh nje sy per dicka , por nuk e gjej dot ?! 🤯
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-06-2019, 12:14   #25
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,120
Thanks: 862
Thanked 3,192 Times in 1,782 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 331
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pyetjet tona per ndihme.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Perse Nuk e gjej dot rregulloren e forumit? Desha ti hudh nje sy per dicka , por nuk e gjej dot ?! 🤯
Ja ku e ke.

https://www.forum-al.com/showthread.php?t=978
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-06-2019, 12:29   #26
Zana
e....Thjeshte
 
Avatari i Zana
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 24,556
Thanks: 6,472
Thanked 7,038 Times in 3,387 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 288
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pyetjet tona per ndihme.

Flm Ragnar 🙃
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-11-2019, 17:46   #27
Oqeani
V.I.P
 
Avatari i Oqeani
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 8,695
Thanks: 2,342
Thanked 1,262 Times in 840 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Re: Pyetjet tona per ndihme.

Lexoj nje histori dhe thot: mamaja u burgos, ishin konditat.

Ē’do te thote: konditat?

Flm
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-11-2019, 17:50   #28
lonely_lion
在中国的某个地方
 
Avatari i lonely_lion
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 5,218
Thanks: 0
Thanked 1,760 Times in 1,379 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Re: Pyetjet tona per ndihme.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Oqeani Shiko postimin
Lexoj nje histori dhe thot: mamaja u burgos, ishin konditat.

Ē’do te thote: konditat?

Flm
Ca po lexon ti o shoku? Kodin Penal ? Vere fjaline e plote qe te marrim vesh ca behet.
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-11-2019, 17:55   #29
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,539
Thanks: 6,036
Thanked 12,427 Times in 4,341 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 374
Beaute ka mbyllur reputacionin
Re: Pyetjet tona per ndihme.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Oqeani Shiko postimin
Lexoj nje histori dhe thot: mamaja u burgos, ishin konditat.

Ē’do te thote: konditat?

Flm

Konditat dmth kushtet normal.

Po pastaj varet ēfare kushtesh ?! Sille ngjarjen e plote.

Circonstances, situation ou qoi ēa veut dire konditat mais y’a plusieurs situations.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-11-2019, 18:01   #30
Oqeani
V.I.P
 
Avatari i Oqeani
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 8,695
Thanks: 2,342
Thanked 1,262 Times in 840 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Re: Pyetjet tona per ndihme.

Pas prishjes se raporteve me Rusine ! Nena u burgos, ....
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur