Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 21-05-2019, 23:10   #181
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 14,309
Thanks: 1,618
Thanked 9,108 Times in 4,000 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 306
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Po ke mollja si ja ben? ja parko ati qetrit qe e ke te pakru ne krah te djathte, aq afer deres se vet sa te detyrohet ai/ajo te futet ne makine te vet nga dera pasagjert aaaaaa???
E shef parking lot-en?? I shef si jane rreshtu n’vije?? Nese jam une aty parkuar, makina ime, bytha makines del jashte. Nuk eshte ne vije. Prish vijen. Si me ta shpjegu ndryshe. E kam delete ate foto qe ma coi shoqja. Is this ur car???! Yes it is
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-05-2019, 23:10   #182
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

Meshkujt, agresive driving.
Femrat i japin si shpirt.
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-05-2019, 23:17   #183
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 26,406
Thanks: 12,070
Thanked 9,838 Times in 6,298 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 504
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga magnus Shiko postimin
Meshkujt, agresive driving.
Femrat i japin si shpirt.
Provokacia........furce lart e poshte e poshte e larte... po, jo, po, jo, jo, po.....
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-05-2019, 23:19   #184
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 26,406
Thanks: 12,070
Thanked 9,838 Times in 6,298 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 504
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
E shef parking lot-en?? I shef si jane rreshtu n’vije?? Nese jam une aty parkuar, makina ime, bytha makines del jashte. Nuk eshte ne vije. Prish vijen. Si me ta shpjegu ndryshe. E kam delete ate foto qe ma coi shoqja. Is this ur car???! Yes it is
E kuptoj shka thu oj goc por un e kisha qeter stil pytjen.....po e le mythen e kerrit qashtu te dal jashta 8.5'x18' qe mesatarisht eshte nje p.s. do te ta godasin e do te ikin njerezia por ki kujdes.
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-05-2019, 23:21   #185
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Provokacia........furce lart e poshte e poshte e larte... po, jo, po, jo, jo, po.....
Furce sa t'dush dhe asnjera s'm'jep like, femra pa shpirt lol.
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-05-2019, 23:24   #186
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 26,406
Thanks: 12,070
Thanked 9,838 Times in 6,298 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 504
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga magnus Shiko postimin
Furce sa t'dush dhe asnjera s'm'jep like, femra pa shpirt lol.
U dridhet dora per nje like.....cipo piplla...e kene kycur shpirtin ne frigorifer....jazek.
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-05-2019, 23:31   #187
Elushe
~*~loved~*~
 
Avatari i Elushe
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 4,356
Thanks: 2,043
Thanked 2,296 Times in 974 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 183
Elushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

Mund te themi meshkujt sa per tju bere qejfin por statistikat thone femrat (bazuar ne algoridhma qe matin “rrisk “. Ndaj edhe pagesen per siguracion e kane me te ulet femrat.
__________________
Ndrysho por beje ngadale, drejtimi eshte me i rendesishem se shpejtesia!
Elushe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-05-2019, 23:35   #188
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,839
Thanks: 16,297
Thanked 10,078 Times in 5,790 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 282
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

Varet nese ka me shume shofer meshkuj a femra Elushe
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-05-2019, 23:42   #189
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Varet nese ka me shume shofer meshkuj a femra Elushe
Ska rendesi se ka me shume meshkuj shofere, ne perqindje bejne shume me teper aksidente.
Kjo eshte pa furce, me statistike.
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-05-2019, 23:44   #190
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,839
Thanks: 16,297
Thanked 10,078 Times in 5,790 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 282
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

Ka te beje se sa me shum shofere aq me shume rritet mundesia aksidenteve mendoj.
Gjithsesi worst drivers jan kinezet .pale kur jan woman ..chinese woman the worst lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-05-2019, 23:53   #191
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Ka te beje se sa me shum shofere aq me shume rritet mundesia aksidenteve mendoj.
Gjithsesi worst drivers jan kinezet .pale kur jan woman ..chinese woman the worst lol
Chinese women e kan te vogel, prandaj preferojn white men.
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-05-2019, 23:55   #192
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,839
Thanks: 16,297
Thanked 10,078 Times in 5,790 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 282
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

Mos esht e anasjellta ...do thonte Zana lol

Ska lidhje me temen . U crazy
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-05-2019, 23:57   #193
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Mos esht e anasjellta ...do thonte Zana lol

Ska lidhje me temen . U crazy
Zana nuk e di, un e di.
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-05-2019, 01:11   #194
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 10,322
Thanks: 23
Thanked 3,021 Times in 1,874 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 197
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

Sipas stastikave te autoriteve rrugore dhe sipas testeve te cilat ju eshte shtuar kjo pyetje del qe Shofer te Mire ska.
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-05-2019, 01:28   #195
Buzeqeshje
Omelsin me krip
 
Avatari i Buzeqeshje
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 4,285
Thanks: 929
Thanked 3,911 Times in 1,374 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 108
Buzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

Shoferi me i mir e ka emrin shofer pak rendesi ka gjinia kush din ti japi din.
__________________
Let Me Love You a Little More, Before You’re Not Little Anymore
Buzeqeshje nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-05-2019, 01:31   #196
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 10,322
Thanks: 23
Thanked 3,021 Times in 1,874 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 197
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

Di moj di si i thone dyshit ne laberi jo din
Ska shofer te mire sepse asnjehere nuk je i sigurt perderisa gabimet jane njerzore.
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur