Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Letėrsia shqiptare

Letėrsia shqiptare Diskutime rreth letėrsisė nė Shqipėri . Autorė dhe krijimtaria e tyre.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 25-12-2018, 17:14   #881
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 10,247
Thanks: 1,067
Thanked 2,953 Times in 1,889 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- Nė kohė tė sotme, vetėm budallenjt kanė mbetur tė sinqertė, mbase edhe fėmijėt janė llastuar!
- Nuk ka mėkat mė tė madh se sa tė shpifet njė grua e ndershme!
- Sa i urrej politikanėt pėrqarės e puēistė!
- Edhe fyerja e rėndė nėse pėrcillet me buzėqeshje, kalon disi!
🖤 (1)
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-12-2018, 17:13   #882
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 10,247
Thanks: 1,067
Thanked 2,953 Times in 1,889 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- I eturi, pi ujė edhe nė “bludavica”!
- Me ata qė kanė dije mė shumė, dhe ata qė kanė dije mė pak se ti, mos u lėsho nė duele!
- Me rėndėsi ėshtė tė kesh plis “nė kokė” e jo mbi kokė!
- Shumė nga politikanėt tanė, nė vazhdimėsi e luajnė rolin e puēistėve!
🖤 (1)
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-12-2018, 16:59   #883
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 10,247
Thanks: 1,067
Thanked 2,953 Times in 1,889 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- Politika nuk i njeh lidhjet emocionale e as parimore, por vetėm ato tė interesit!
- Fatkeqėsisht, shumica e analistėve tanė, nuk bėjnė analiza por fabrikime!
- Nė vend se tė kemi analistė politik tė mirė e tė zot, kemi analistė tė mirė sporti!
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-12-2018, 17:16   #884
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 10,247
Thanks: 1,067
Thanked 2,953 Times in 1,889 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- Nė ēdo dėshtim, ka edhe pėrfitim – PĖRVOJA!
- Tė kėmbėngulėsh deri nė fund, do tė vish nė situatėn “tė jesh a tė mos jesh”!
- Nė portat e mėdha, ēdo herė hyhet e dilet me vėshtėrsi!
- Sa ik nga puna, po aq ik nga ndershmėria!
🖤 (1)
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-12-2018, 18:33   #885
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 10,247
Thanks: 1,067
Thanked 2,953 Times in 1,889 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- Marsho pėrpara, por mos i nėnvlerėso ata qė i ke mbrapa!
- Marsho pėrpara, por mos harro tė kaluarėn e lėnė mbrapa!
- Veprimi dhe mosveprimi, tė vlerėsojnė mė sė mirė!
- Populli qė ka vetėdije tė lart dhe arsimim nė nivel, e detyron qeverinė tė veproj nė favor tė popullit!
🖤 (1)
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-01-2019, 17:00   #886
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 10,247
Thanks: 1,067
Thanked 2,953 Times in 1,889 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- Populli sa mė i parsimuar, qeveria sillet nė mėnyrė komode!
- Po fale shpesh, me njerėz vazhdimisht do tė kesh probleme!
- Ka njerėz qė nuk mund ta paramendojnė jetėn pa krijuar probleme!
- Kurajo, dyfishon forcėn!
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-01-2019, 17:22   #887
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 10,247
Thanks: 1,067
Thanked 2,953 Times in 1,889 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- Nėse vėrtet dėshiron ta ndihmosh mikun, ipja kurajon!
- Dashuria vėrtet ta kėnaq shpirtin e zemrėn, por ta deh trurin!
- I marrė ėshtė secili njeri qė kėrkon dashuri tė vėrtetė!
- Dashuri tė pėrjetshme, ka veē nė pėrralla!
🖤 (1)
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-01-2019, 17:16   #888
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 10,247
Thanks: 1,067
Thanked 2,953 Times in 1,889 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- S’ka njeri mė i marrė se sa ai qė kėrkon dashuri tė pėrjetshme!
- Mbase dashuria nuk ka kokė, trup e bisht, vėrtet vėshtirė ėshtė pėr t’u mbajtur!
- Nėse dashurinė e nis pėr njė qėllim, s’ka shanse pa pėrfunduar me ndarje!
- Shpirti dhe zemra nuk gėnjejnė, vetėm kur vie nė shprehje dashuria!
🖤 (1)
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2019, 16:51   #889
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 10,247
Thanks: 1,067
Thanked 2,953 Times in 1,889 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- Nėse e kontrollon dashurinė, atėherė ajo nuk ėshtė dashuri!
- Edhe truri, vazhdimisht ka nevojė pėr “gjimnastikė”!
- Tani mė nuk u besoj as antologjive, mbase kanė devalvuar shumė!
- Grua shumė e bukur, t’i shton miq nė rrėnjė katrore!
🖤 (1)
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-01-2019, 16:15   #890
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 10,247
Thanks: 1,067
Thanked 2,953 Times in 1,889 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- Gratė t’i japin tė gjithat, por jo edhe thashethemet!
- Gratė janė si fėmijėt, sa herė t’i marrish me tė mirė, t’i “lagin” faqet me puthjet!
- Punėn qė e ke nis, mos i lejo kėnaqėsinė qė tjetri ta betis!
- Tek ne, njoh shumė milionerė edhe me katėr klasė tė shkollės fillore e shumė doktorė shkence me xhepat e kthyer mbrapsht, nė kėtė ekuacion. diēka nuk shkon!
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-01-2019, 17:13   #891
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 10,247
Thanks: 1,067
Thanked 2,953 Times in 1,889 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- Vėrtet ndjej dhembje pėr shumicėn e shkrimtarėve qė s’mund tė jetojnė nga puna dhe djersa e vet!
- Nėse do ecje pėrpara, prano ndryshimet!
- Nėse do avansim, pėrqafo ndryshimet e vazhdueshme!
- Ndryshimet tė qojnė pėrpara!
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-01-2019, 17:18   #892
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 10,247
Thanks: 1,067
Thanked 2,953 Times in 1,889 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- Secili qė s’i pranon ndryshimet, jo se ngel nė vend, por kthehet mbrapa!
- Sa tė dashur janė kafshėt nėse i do, e merrni me mend sa mund tė jenė tė dashur njerėzit nėse i do!
- Punėn ose bėre si duhet, ose lėre fare!
- Kush jeton sot pėr sot, tė ardhen e ka tė pasigurt!
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2019, 17:03   #893
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 10,247
Thanks: 1,067
Thanked 2,953 Times in 1,889 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- Identitetin e vet, njerėzit zakonisht e fshehin nė dy raste:nga njė turp i madh, ose nga frika e fuqishme!
- Edhe komunistit mė tė mirė, kurrė mos i besoni, mbase ai nuk beson nė Zot!
- Atdhetarėt e vėrtetė, zakonisht nuk e mbijetojnė luftėn!
- Lufta u takon atdhetaarėve e paqja matrapazve!
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2019, 19:16   #894
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,177
Thanks: 785
Thanked 1,198 Times in 903 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

Po nese atdhetaret luftojne per mireqenien e matrapazeve kjo tregon se keta te fundit jane me te dobishem per shoqerine.
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-01-2019, 17:10   #895
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 10,247
Thanks: 1,067
Thanked 2,953 Times in 1,889 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- Identitetin e vet, njerėzit zakonisht e fshehin nė dy raste:nga njė turp i madh, ose nga frika e fuqishme!
- Edhe komunistit mė tė mirė, kurrė mos i besoni, mbase ai nuk beson nė Zot!
- Atdhetarėt e vėrtetė, zakonisht nuk e mbijetojnė luftėn!
- Lufta u takon atdhetaarėve e paqja matrapazve!
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-01-2019, 17:45   #896
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 10,247
Thanks: 1,067
Thanked 2,953 Times in 1,889 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- Matrapazėt e shfrytėzojnė si luftėn ashtu edhe paqen!
- Narcisoid e politikan, kombinim fatal!
- Lufta zakonisht i “ha” dy kategori tė njerėzve: atdhetarėt dhe budallenj!
- Ēdo punė qė niset me mėdyshje, zakonisht pėrfundon me defekte!
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-01-2019, 16:27   #897
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 10,247
Thanks: 1,067
Thanked 2,953 Times in 1,889 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- Narcisoid e pushtetar, kombinim i rrezikshėm e pėr popull, fatal!
- Na mashtruan komunistėt, po na mashtrojnė demokratėt, o do vetėdijsohemi si popull o do mbetemi tė ngratė!
- Pėr matrapazė, lufta ėshtė treg i lulėzuar!
- Po pate mėdyshje, shtye afatin e marrjes sė vendimit!
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-01-2019, 17:06   #898
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 10,247
Thanks: 1,067
Thanked 2,953 Times in 1,889 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- Edhe njeriu mė tolerant, ka arsyen dhe llogarinė e tolerancės!
- Toleranca tė shpėton nga disfata eventuale!
- Xhepi i plot, karrem pėr shokė e femra!
- Nė politikė, nuk ka dert se thua JO, mbase nė ēdo ēast mund tė thuash PO!
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-01-2019, 17:34   #899
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 10,247
Thanks: 1,067
Thanked 2,953 Times in 1,889 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- Nga fshati, shati e kaci...drejtė nė kryeqytet, nė ministri e qeveri!
- Si mund tė bėhen grupet e organizuar dhe bandat kriminele, nėse shteti nuk i toleron?
- Ditėt e mira do t’i vijnė edhe Kosovės, ama kur gjenerata ime edhe nja dhjetė sosh pas meje, fatkeqėsisht do tė shkojnė nė bregun e varreve!
- Ta keni me dije, njerėzit fshehin edhe ėndrrat e ėndėrruar e lėre mė ndjenjat dhe planet e planifikuar!
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-01-2019, 17:27   #900
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 10,247
Thanks: 1,067
Thanked 2,953 Times in 1,889 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- Grupet kriminelale, direkt janė tė lidhur me biznes e biznesmenėt e nėpėrmjet tyre, indirekt me pushtetin!
- Po pate vetėbesim, s’ka punė a detyrė e rėndė!
- Dashuria ėshtė njė udhė qė pak kush e arrin fundin!
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur