Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Letėrsia shqiptare

Letėrsia shqiptare Diskutime rreth letėrsisė nė Shqipėri . Autorė dhe krijimtaria e tyre.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 23-01-2019, 17:50   #901
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 10,257
Thanks: 1,070
Thanked 2,972 Times in 1,902 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- Dėshirat mė tė mėdha se sa mundėsitė, vazhdimisht prodhojnė pakėnaqėsitė!
- Nėse tė mungon guximi i pėrballjes, priti rezultatet gjysmake!
- Intelektualėve sa herė u ka munguar guximi, nė pushtet janė “ulur” tė tjerėt!
- Intelektualit qė i mungon guximi, barazohet me tė padijturin!
🖤 (1)
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-01-2019, 17:33   #902
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 10,257
Thanks: 1,070
Thanked 2,972 Times in 1,902 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- Risku i pėrjetshėm i gazetarit me famė – flirtimi me pushtetarėt!
- Secili qė fsheh identitetin, pavarėsisht shkakut, do tė dal humbės!
- Vlerat secili i pranon, interesi i mohon!
- Ka gra qė me tė kėqijat, u kalojnė edhe shtrigave!
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-01-2019, 16:46   #903
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 10,257
Thanks: 1,070
Thanked 2,972 Times in 1,902 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- Grua e mirė, ėshtė frymėmarrja e familjes!
- Edhe si e pi kafenė, identifikohen karakteret!
- Po nuk pate grua/burr siē duhet, kjo botė bėhet ferr i vėrtetė!
- Njeriu qė dėshton, xhelozinė e shumėfishon!
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-01-2019, 16:56   #904
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 10,257
Thanks: 1,070
Thanked 2,972 Times in 1,902 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- Dashuria, nuk ėshtė drejtėz qė shkon vetėm drejtė!
- Dėshtim nė dashuri – dėshtim nė jetė!
- Njerėzit mė tė rrezikshėm janė ata qė dėshtojnė nė profesion e nė dashuri!
- Dėshtaku ēdo herė gjenė arsyetimin!
🖤 (1)
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-02-2019, 17:35   #905
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 10,257
Thanks: 1,070
Thanked 2,972 Times in 1,902 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- Arsyetimin e tė vobektit dhe tė dėshtakut, merri me shumė rezerv!
- Tė gjithė vjedhin:Vjedh miza, vjedh bleta, vjedh maca, vjedh qeni, vjedh luani edhe ariu...mbi tė gjithė, vjedh njeriu!
- Mė dhemb shumė vjedhjet e njerėzve, mbase kjo botė do tė ishte parajsė!
- Tė vegjėl kemi qenė tė gjithė, lum ai qė mund tė bėhet i madh!
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-02-2019, 16:38   #906
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 10,257
Thanks: 1,070
Thanked 2,972 Times in 1,902 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- Zoti kėtė botė e bėri parajsėn, njerėzit e shndėrruan nė ferr!
- Dijetari i njėmend ėshtė si njė femėr e bukur, tė gjithė i japin pėrparėsi!
- Edhe pse s’kam pėrvojė me shkrime nė zhanrin e komedive, politikanėt do t’mė detyrojnė pa kusht!
- Shumė nga politikanėt tanė janė bėrė si feniksa, sa herė mendoj qe kanė vdekur, sėrish ringjallen nga hiri i popullit!
🖤 (1)
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-02-2019, 17:38   #907
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 10,257
Thanks: 1,070
Thanked 2,972 Times in 1,902 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- Dashuria ėshtė i vetmi “mall” qė s’i kalon afati!
- Aspak nuk mė pengon SHAMIA, por IDEOLOGJIA!
- As vetėtima e as bubullima, s’mė trembin mė shumė se njė hipokrit!
- S’ka njeri mė i dėmshėm dhe mė i rrezkshėm se sa intelektuali i dėshtuar i cili futet nė fe si ekstremist i pėrbetuar!
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-02-2019, 16:52   #908
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 10,257
Thanks: 1,070
Thanked 2,972 Times in 1,902 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- DUA dhe S’DUA, mund tė bėjnė gjėrat e paimagjinueshme dhe skajshmėrisht tė mrekullueshme!
- Kurrė mos u NDAL nė pėrpjekjen e PARĖ!
- Grua/burri smirake, ta gėrdit jetėn!
- Ēuditėrisht, sot njerėzit mė shumė i tremben tė mirės se sa tė keqes!
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-02-2019, 17:09   #909
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 10,257
Thanks: 1,070
Thanked 2,972 Times in 1,902 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- Nė rrethin e njėjtė, tė miqve tė njėjtė, veten nuk e ndryshon dot!
- S’ka njeri nė botė qė mund tė t’mashtroj mė keq se sa vetja jote!
- Kryelartėsia tė shtrin pėr toke!
- Momenti politik, mund tė jet mė i rėndėsishėm se tė dy bashkė - guximi i trimave dhe dija e dijetarėve!
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-02-2019, 17:10   #910
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 10,257
Thanks: 1,070
Thanked 2,972 Times in 1,902 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- Siē po shihet, tani shumica e punėve po kryhen me gishtin tregues! - S’ka demokraci, pa arsimim maksimal e bashkėkohor!
- Pushtetarėt i adhurojnė njerėzit e dijshėm, ama derisa qėndrojnė jashtė dhe larg politikės!
- Bėjė para sa tė duash, shpirtin nuk e ndėrron!
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-02-2019, 18:34   #911
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 10,257
Thanks: 1,070
Thanked 2,972 Times in 1,902 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- Me para, do t’i ndėrrosh tė gjithat, edhe gruan...por shpirtin kurrsesi!
- Personaliteti krijohet dalėngadalė, sikurse njė kėshtjellė, derisa i vehet pika (kulmi)!
- Pesė minutat e gruas, janė shumė, shumė tė gjata!
- Nė mungesė tė guximit, njeriut i ikin me mija ēaste nė pakthim!
🖤 (1)
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-02-2019, 16:58   #912
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 10,257
Thanks: 1,070
Thanked 2,972 Times in 1,902 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- Nėse arma bėhet ushqim shpirti, vdekja bėhet pėrditėshmėri!
- Kush dashurohet nė armė, vdekjen do ta mbaj me vete si trupi lėkurėn!
- Secili qė mban armėn, vdekjen e mban nėn sqetull!
- Pėrshtatja ka dallim tė madh nga pėrulja!
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-02-2019, 18:02   #913
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 10,257
Thanks: 1,070
Thanked 2,972 Times in 1,902 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- Pa u bė beter, nuk bėhesh dot milioner!
- Nėse jeton ndershėm, do t’i ngushtos pasardhėsit me shpenzime edhe pėr njė gur varri tė vogėl!
- Tė gjithė ata qė s’merren me punė, janė tė bezdisshėm kudo qė hedhin hapin!
- Nga i moshuari, mos prit ambiciet e mėdha!
- Grua buzėqeshė pėrnjėmend, vetėm atėherė kur triumfon!
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-02-2019, 16:46   #914
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 10,257
Thanks: 1,070
Thanked 2,972 Times in 1,902 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- Secili qė tė ndjek, tė ndjek vetėm pėr interes!
- Kur pushon interesi, edhe grua me burrin flejnė ndaras!
- Liket nė Facebook janė si tregu me shumė domate – aftėsi ėshtė t’i dallosh kualitetet e domateve!
- Besimtarėt militantė, janė ata njerėz qė kanė njohuri shumė tė cekta!
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-02-2019, 17:15   #915
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 10,257
Thanks: 1,070
Thanked 2,972 Times in 1,902 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- Po pate luhatshmėri, rezultatet kulmore vetėm mund t’i ėndėrrosh!
- Personi i luhatshėm, vazhdimisht ec pėrpara – mbrapa!
- Pėr personin e luhatshėm, edhe shtegu shumė i shkurtėr, ėshtė pėrjetėsi!
- Personi qė luhatet, edhe shtegun mė tė shkurtėr, e kalon me shumė vėshtėrsi!
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2019, 17:10   #916
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 10,257
Thanks: 1,070
Thanked 2,972 Times in 1,902 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- Drama nuk pėrfundon me mbylljen e perdes!
- Dashuria nuk i njeh kohėt e as largėsitė!
- Secilit qė i mungon guximi e dinjiteti, kėrkon rrugė dytėsore!
- Nė portėn kryesore, futen tė gjithė ata qė kanė ndėrgjegjen e pastėr, tė tjerėt kėrkojnė rrugė anėsore!
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-02-2019, 17:21   #917
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 10,257
Thanks: 1,070
Thanked 2,972 Times in 1,902 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- Militantizėm partiak pa interes, budallaki i pakuptimt!
- Tė gjithė ata qė nuk i kuptojnė femrat – gratė, vazhdimisht thojnė:”Runa Zot prej sherrit tė grave”!
- I dobėti dhe i vobekti, kėrkesėn kurrė nuk e artikulojnė nė mėnyrė tė prerė!
- Kėrkesa e tė dobėtit, ēdo herė ėshtė e mėshefur!
- I dobėti, edhe kur buzėqeshė, buzėqeshė me frikė!
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-03-2019, 17:54   #918
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 10,257
Thanks: 1,070
Thanked 2,972 Times in 1,902 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- Tė dobėtit dhe tė vobektit, “sakica kurrė nuk i rreh nė njė vend”!
- Mendjemadhėsia, ēdo kund t’i mbyll portat!
- Po u bėre mendjelehtė, do mashtrohesh vend e pa vend!
- Shumica vrapojnė ta hajnė djersėn e huaj, nuk ia di shijen!
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-03-2019, 17:21   #919
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 10,257
Thanks: 1,070
Thanked 2,972 Times in 1,902 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- Djersa e huaj duket e shijshme, nė fund tė del pelin!
- Po hėngre djersėn e huaj, ēdo herė do mbetesh i unt!
- Aty ku nuk mund tė depėrtoj inati dhe forca, me shumė lehtėsi depėrton dashuria!
- Ku ka shumė para, ka edhe shumė mbeturina!
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-03-2019, 19:11   #920
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 10,257
Thanks: 1,070
Thanked 2,972 Times in 1,902 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Aforizmat e Agim Metbalės 3

- Para se tė futesh dikund, paraprakisht siguroje mirė daljen!
- Tė pamerituarit, gjatė jetės dekorohen; tė merituarit, pas vdekjes vlerėsohen!
- Ku ka shumė para, ka shumė punė tė ndyta, ku ka shumė punė tė ndyta, ka shumė krimet e mėdha!
- Nėse zgjedh rrugėn e suksesit kulmor, pėrgatitu pėr ndeshje e luftėra tė pandershme!
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur