Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Historia e Shqiptarėve > Taxonomy

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 12-11-2018, 10:15   #21
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 12,469
Thanks: 10,719
Thanked 5,801 Times in 2,758 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 186
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Klasifikoni ket Serb

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beast Shiko postimin
Po Serb eshte. E ka kapelen Serb te veshur.

Kodi HTML:
    https://en.m.wikipedia.org/wiki/Šajkača
hahahahhaha. Po mirė, por, po iu tek Fshatarit a Piratit ata ta sjellin Hashimin me shajkaēkė?! Do tė thuash qė Hasha ėshtė serb?!!!
E ke parė ti ndonjėherė atė foto?
__________________
devollitėt thonė
🖤 (1)
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2018, 10:23   #22
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 6,905
Thanks: 7,702
Thanked 3,547 Times in 1,856 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 156
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Klasifikoni ket Serb

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gi de Masha Shiko postimin
hahahahhaha. Po mirė, por, po iu tek Fshatarit a Piratit ata ta sjellin Hashimin me shajkaēkė?! Do tė thuash qė Hasha ėshtė serb?!!!
E ke parė ti ndonjėherė atė foto?
hašimi jo po gjyši i tij po !
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2018, 10:30   #23
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 12,469
Thanks: 10,719
Thanked 5,801 Times in 2,758 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 186
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Klasifikoni ket Serb

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fshatari Shiko postimin
hašimi jo po gjyši i tij po !
hahahah. korrigjim: ata nuk e thonė dot "y", por ose "i", ose "u", kėshtu kėtė fjalėn qė ti e solle, ata ose e thonė/shqiptojnė "gjishi" ose "gjushi"! hahahahah

Pa sillja po deshe atė foton, se mė duket ti e ke sjellė njė ditė dikun!

Pac njė ditė tė mbarė!
__________________
devollitėt thonė

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Gi de Masha : 12-11-2018 nė 10:51
🖤 (1)
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2018, 10:36   #24
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,331
Thanks: 8,124
Thanked 6,184 Times in 2,629 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 186
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Klasifikoni ket Serb

edhe sikur neve shqiptaret te mos jemi te zeshket, gje qe e cila nuk eshte e vertete dhe e mundur sepse klima mediterrane nuk na e mundeson nje gje te tille, sic ndodh me jugun e Italise, Spanjen,Greqine, etj etj, neve nga sjellja dhe mentaliteti sillemi sikur me qene anadollake Azie te Vogel dhe aspak si bardhoshe evropian apo aq me keq si u pelqen shqyptareve te autoproklamohen-si rrace Ariane!
Megjithate, nuk i kam besuar kurre kesaj teorise se rracave, eshte njesoj si puna e rracave te qenve, por njerzit nuk jane qen!
Njerezit dallohen nga sjellja dhe jo nga ngjyra e lekures.
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2018, 10:38   #25
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,425
Thanks: 6,823
Thanked 8,099 Times in 5,176 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 377
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Klasifikoni ket Serb

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gi de Masha Shiko postimin
hahahah. korrigji: ata nuk e thonė dot "y", por ose "i", ose "u", kėshtu kėtė fjalėn qė ti e solle, ata ose e thonė/shqiptojnė "gjishi" ose "gjushi"! hahahahah

Pa sillja po deshe atė foton, se mė duket ti e ke sjellė njė ditė dikun!

Pac njė ditė tė mbarė!
qellimi i temes kush ishte o rilindas?
🖤 (1)
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2018, 10:42   #26
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,331
Thanks: 8,124
Thanked 6,184 Times in 2,629 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 186
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Klasifikoni ket Serb

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
qellimi i temes kush ishte o rilindas?
qellimi eshte na pelqen pjeshka apo jo, vetem kaq
une per vete si cun deti pelqej midhjen ...
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
🖤 (1)
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2018, 10:44   #27
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 6,905
Thanks: 7,702
Thanked 3,547 Times in 1,856 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 156
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Klasifikoni ket Serb

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
qellimi i temes kush ishte o rilindas?

hašimi…...
🖤 (1)
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2018, 10:52   #28
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,425
Thanks: 6,823
Thanked 8,099 Times in 5,176 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 377
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Klasifikoni ket Serb

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fshatari Shiko postimin
hašimi…...
special SH fshatunar
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2018, 10:58   #29
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 5,757
Thanks: 3,327
Thanked 2,654 Times in 1,794 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Klasifikoni ket Serb

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Socio Shiko postimin
@Bardhyl

Viktima ne foto eshte boshnjak, sic shihet edhe nga veshja.
Sidoqe, kjo nuk do te thote se nuk u kane bere edhe shqipetareve keshtu, bile edhe me zi, sigurisht !
Mund tė jetė boshnjak, nuk pėrjashtohet. Unė kėtė fotografi e kam parė diku nė njė forum. Disa kroatė dhe serbė po grindeshin dhe shaheshin me njėri tjetrin dhe nė njė moment njėri nga kroatėt postoi kėtė foto dhe disa tė tjera me tė njėjtėn pėrmbajtje dhe tha qė viktima ishte Shqiptar. Megjithatė nuk pėrjashtohet mundėsia qė tė jetė boshnjak. Tė njėjta gjėra ka bėrė edhe greku nė Jug. Kėta janė rraca bastarde nė kuptimin e mirėfilltė tė fjalės. Nėse do ta vrasėsh tjetrin, nxirre armėn dhe qėlloje. Te ne ka qėnė me Kanun qė kur e vrisje tjetrin duhet qė ta thėrrisje nė emėr nė mėnyrė qė tė kthehesh dhe tė shikonte nė sy.
🖤 (1)
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2018, 11:01   #30
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 5,757
Thanks: 3,327
Thanked 2,654 Times in 1,794 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Klasifikoni ket Serb

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Socio Shiko postimin
100% Serb. Jam rritur me ta. I njoh mire !

Serbet e vertete jane te zeshket, ashtu sic ishte edhe Car Dushani. Aziatik ne origjine. Por per arsye se ne popullin e tyre ka nje perqindje te madhe te vlleheve te serbizuar me kohe, shume nga ta jane edhe te bardhe.

Fig; Car Dushani
Unė mendoj se ėshtė e kundėrta. Vllehėt janė ezmera. Kėtu nga ne njė Vllah dallon nga njė Shqiptar nė radhė tė parė sepse ėshtė mė ezmer dhe e dyta Vllehėt kur flasin kanė kėtė r grykore.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2018, 11:05   #31
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 12,469
Thanks: 10,719
Thanked 5,801 Times in 2,758 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 186
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Klasifikoni ket Serb

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Mund tė jetė boshnjak, nuk pėrjashtohet. Unė kėtė fotografi e kam parė diku nė njė forum. Disa kroatė dhe serbė po grindeshin dhe shaheshin me njėri tjetrin dhe nė njė moment njėri nga kroatėt postoi kėtė foto dhe disa tė tjera me tė njėjtėn pėrmbajtje dhe tha qė viktima ishte Shqiptar. Megjithatė nuk pėrjashtohet mundėsia qė tė jetė boshnjak. Tė njėjta gjėra ka bėrė edhe greku nė Jug. Kėta janė rraca bastarde nė kuptimin e mirėfilltė tė fjalės. Nėse do ta vrasėsh tjetrin, nxirre armėn dhe qėlloje. Te ne ka qėnė me Kanun qė kur e vrisje tjetrin duhet qė ta thėrrisje nė emėr nė mėnyrė qė tė kthehesh dhe tė shikonte nė sy.
Po atėherė ka pasur besė e burra, o Bardhyl.
Por ka edhe kėngė ku kėndohet se e kanė vrarė dikė nė pabesi!
Pabesi ėshte edhe kjo kur i del tjetrit nė pritė dhe kur e di se ėshtė pa armatosur dhe e vret.

Tė kujtohen filmat kowboy? Tė kujtohet shprehja "duel" dhe kjo kishte kėtė kuptim: armatosu mirė e mė dil nė mejdan. Mė vrave tė qoftė fal gjaku, ashtu sic po tė vrava! Po ka pasur trima pra.

I ligu nuk guxon tė tė thėrrasė nė mejdan! Ose ta bėn vetė me tė pabesė, ose e shtin tjetrin!
__________________
devollitėt thonė
🖤 (1)
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2018, 11:05   #32
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,331
Thanks: 8,124
Thanked 6,184 Times in 2,629 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 186
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Klasifikoni ket Serb

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Mund tė jetė boshnjak, nuk pėrjashtohet. Unė kėtė fotografi e kam parė diku nė njė forum. Disa kroatė dhe serbė po grindeshin dhe shaheshin me njėri tjetrin dhe nė njė moment njėri nga kroatėt postoi kėtė foto dhe disa tė tjera me tė njėjtėn pėrmbajtje dhe tha qė viktima ishte Shqiptar. Megjithatė nuk pėrjashtohet mundėsia qė tė jetė boshnjak. Tė njėjta gjėra ka bėrė edhe greku nė Jug. Kėta janė rraca bastarde nė kuptimin e mirėfilltė tė fjalės. Nėse do ta vrasėsh tjetrin, nxirre armėn dhe qėlloje. Te ne ka qėnė me Kanun qė kur e vrisje tjetrin duhet qė ta thėrrisje nė emėr nė mėnyrė qė tė kthehesh dhe tė shikonte nė sy.
Tamam ashtu eshte Kingo, mgjth mendoj qe SOCIO ka te drejte, nga veshja viktima duket turceli i Bosnjes, por kjo ka pak ndryshim pasi masakra ndaj popullsise shqiptare jane bere pa hesap qofte nga "fqinjet" veriore qofte nga "fqinjet" jugore.
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
🖤 (1)
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2018, 11:48   #33
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,474
Thanks: 15,090
Thanked 9,022 Times in 6,086 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Klasifikoni ket Serb

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Socio Shiko postimin
I madhi Xhafer Deva eshte aty
Ne histori je TOP....pavaresisht kendveshtrimeve te ndryshme qe mund te kemi.

Pergezime Socio
🖤 (1)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2018, 11:52   #34
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,474
Thanks: 15,090
Thanked 9,022 Times in 6,086 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Klasifikoni ket Serb

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Po ēne ēetnikė dhe ustasha bashkė nė njė foto? E habitshme.
NE nuk dime shume gjera per historine...e bejne fituesit.Une kur e kam pare foton mendova....edhe BISHAT nuk te shqyejne,pra ne shqip i bie...KRIMINELA te LINDUR ne gen(se skane keta GOVNAT).
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2018, 11:56   #35
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,474
Thanks: 15,090
Thanked 9,022 Times in 6,086 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Klasifikoni ket Serb

Cetniku DANAS,qe ja u kalon paraardheseve te marre zajedno apo...

Sjećamo se gorke prošlosti i šaljemo poruke mira i stabilnosti - njegove su riječi.

Izvinite....nuk shikoj ndonje ndryshim me drazet.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 99.jpg (20.8 KiloByte, 38 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg 5.jpg (17.8 KiloByte, 39 shikimet)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2018, 12:03   #36
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 9,805
Thanks: 29
Thanked 88 Times in 76 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Klasifikoni ket Serb

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gi de Masha Shiko postimin
Je i bindur se vėrtet ėshtė serb?!
mos folni kush keq per te paret e SystemA,dhe Gi de Masha se mos po hidherohen ne shpirt e zemer.
__________________
Lirinė s’mund ta gjykojė askush!

Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2018, 12:05   #37
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,474
Thanks: 15,090
Thanked 9,022 Times in 6,086 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Klasifikoni ket Serb

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Llokumi Shiko postimin
mos folni kush keq per te paret e SystemA,dhe Gi de Masha se mos po hidherohen ne shpirt e zemer.
SYSTEMA-s ti si vje ke themra....shpijun
🖤 (1)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2018, 12:56   #38
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,668
Thanks: 371
Thanked 1,961 Times in 1,326 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Klasifikoni ket Serb

Po te ishte fotua bardhe e zi si do e komentojeshit?


p.s. une idem
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2018, 14:03   #39
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 24,811
Thanks: 10,797
Thanked 9,127 Times in 5,835 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 471
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Klasifikoni ket Serb

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
Po te ishte fotua bardhe e zi si do e komentojeshit?


p.s. une idem
Tecken e menckes....ki cica-vica i ngjaka fotos tende me fotoshqop re bambuq.

Per foton, do tja coja atij mama-fakerit Anders Behring Breivik ta mbane ne qeli e ta kamaroste.
__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2018, 16:36   #40
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,668
Thanks: 371
Thanked 1,961 Times in 1,326 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Klasifikoni ket Serb

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Tecken e menckes....ki cica-vica i ngjaka fotos tende me fotoshqop re bambuq.

Per foton, do tja coja atij mama-fakerit Anders Behring Breivik ta mbane ne qeli e ta kamaroste.
o Colo, kur ban do kshu bejte shkruj or taj ne shqip se s'jena me marr vesht gjo hiiiic...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur