Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 12-06-2019, 19:07   #41
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 18,028
Thanks: 13,820
Thanked 8,424 Times in 4,930 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 243
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Paraja dhe lumturia!

Kjo ka ekzistuar qe ne koherat e hereshme ..pikerisht ne momentin qe u krijua paraja ndodhi dhe pabarazia...
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-06-2019, 19:08   #42
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 24,870
Thanks: 10,841
Thanked 9,139 Times in 5,846 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 474
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Paraja dhe lumturia!

Keni pare ndonjehere ndonje te semure.....lumturia per ate individ eshte qe merr fryme...... dhe akoma jeton....qe sheh njerezit e dashur ti rrine prane e ti falin buzeqeshje....sepse nuk e blen dot shendetin me pare.

Kam pare une me syte e mi nje nga njerezit me te pasur ne Greqi qe po hante e po pinte e thua ti kulmi i kenaqsise e i lumturise se tij...... e per nje moment dikush i telefonoi e aipas pak min. ra pertoke duke u perpelitur e duke nxjerre shkume nga goja.....mbeti i paralizuar ne gjysmen e trupit.
__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga cool_shqype : 12-06-2019 nė 19:15
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-06-2019, 19:10   #43
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,276
Thanks: 9,908
Thanked 8,925 Times in 4,491 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 308
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Paraja dhe lumturia!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Keni pare ndonjehere ndonje te semure.....lumturia per ate individ eshte qe merr fryme...... dhe akoma jeton....qe sheh njerezit e dashur ti rrine prane e ti falin buzeqeshje....sepse nuk e blen dot shendetin me pare.
Keto dihen o cooli

po ketu po flasim kur je mire me shendet dhe je fukara
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-06-2019, 19:10   #44
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,627
Thanks: 12,590
Thanked 6,982 Times in 4,406 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 402
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Paraja dhe lumturia!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga B.E.V Shiko postimin
Varet se c'mizure i ve ti lumturise. Fukarallek eshte te mos kesh kohe.
I ve mizuren e realitetit.
Fukarallek eshte te jesh i lumtur
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-06-2019, 19:12   #45
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,276
Thanks: 9,908
Thanked 8,925 Times in 4,491 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 308
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Paraja dhe lumturia!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
I ve mizuren e realitetit.
Fukarallek eshte te jesh i lumtur
Jo thjeshte ke trurin e lumtur
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
🖤 (1)
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-06-2019, 19:12   #46
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,634
Thanks: 14,611
Thanked 12,554 Times in 7,865 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 682
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Paraja dhe lumturia!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
I ve mizuren e realitetit.
Fukarallek eshte te jesh i lumtur
Thėnia ėshtė:
Fukarallėk maskarallėk jo fukarallėk lumturillėk.
🖤 (3)
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-06-2019, 19:12   #47
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,458
Thanks: 6,515
Thanked 7,991 Times in 3,817 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Paraja dhe lumturia!

Deja vu lol
E disata here qe lexojme te njejtat gjera
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-06-2019, 19:14   #48
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,634
Thanks: 14,611
Thanked 12,554 Times in 7,865 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 682
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Paraja dhe lumturia!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Deja vu lol
E disata here qe lexojme te njejtat gjera
Ti sa do nė muaj se po ndajmė kėtu apo s'do fare si Ariel edhe ti?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-06-2019, 19:14   #49
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 24,870
Thanks: 10,841
Thanked 9,139 Times in 5,846 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 474
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Paraja dhe lumturia!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
Keto dihen o cooli

po ketu po flasim kur je mire me shendet dhe je fukara
Po te jap nje shembull se si e shoh une lumturine...
Dikur para 1990tes me komshien perballe shkonim si te ishim nje familje....i binte nana murit e ata vinin per te ndenjur e per te ngrene nga ne me ckishim...heren tjeter ata....dilnim rrinim tekj shkallet e pallatit e kishte humor e gezim....mundem ti them edhe lumturi....pra nuk ishte se ishim llocaxhinj....ishim ne fukarallik e me tollona per cdo gje...por kishim gezim e lumturi.

Tashti e ka hanger dreqi ket muhabet.
__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato
🖤 (1)
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-06-2019, 19:14   #50
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,458
Thanks: 6,515
Thanked 7,991 Times in 3,817 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Paraja dhe lumturia!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Ti sa do nė muaj se po ndajmė kėtu apo s'do fare si Ariel edhe ti?
Jo flm, mkap stresi me pas shume
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-06-2019, 19:19   #51
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 5,407
Thanks: 6,835
Thanked 2,916 Times in 1,334 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 203
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Paraja dhe lumturia!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
"La mos tė isha unė la shqiptar la m*t do kishe ngrėnė" i tha kamarieri shqiptarit qė "dinte" frėngjisht dhe porositi njė la fasule dhe njė la pilaf.
Ti do bilbilosje ndryshe mos ta kishe burrin la doktor.

Kjo vlen pėr gjith ata/ato qė janė tė lumtur pa para.
E keni seriozisht apo gallate tani ju?! Akrepi mund te themi qe parajen e kemi nevoje por jo lumturi. Kurrsesi! Cooli e paska hequr ne kurriz se e ka kuptu shume mire se cdo te thote te kesh para, lol
Varet se ku e sheh lumturine njeriu pra. Por nese e sheh tek paraja dije se nuk te zgjat gjate.
Une per vete e shoh lumturine tek gjerat e thjeshta. Te eci zbath me shapkat ne duar buze detit dhe te shoh kembet e mia tek mi perkedhel dallga. Nuk me pelqen jeta e shtrenjte. Nese kam nje frike ne jete eshte frika se mos paraja ma heq lumturine. Burrin nuk e kisha pasanik .
__________________
The problem is, you think you have time.
🖤 (1)
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-06-2019, 19:19   #52
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,276
Thanks: 9,908
Thanked 8,925 Times in 4,491 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 308
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Paraja dhe lumturia!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Po te jap nje shembull se si e shoh une lumturine...
Dikur para 1990tes me komshien perballe shkonim si te ishim nje familje....i binte nana murit e ata vinin per te ndenjur e per te ngrene nga ne me ckishim...heren tjeter ata....dilnim rrinim tekj shkallet e pallatit e kishte humor e gezim....mundem ti them edhe lumturi....pra nuk ishte se ishim llocaxhinj....ishim ne fukarallik e me tollona per cdo gje...por kishim gezim e lumturi.

Tashti e ka hanger dreqi ket muhabet.

Dakort Cooli me keto por mos harro se ashtu ka qene koha per te gjithe.. te gjithe hanim buke me sheqer.. dhe gezonim bashke jashte.. jam shume dakort me kete.. edhe mua me mungon kjo..

por po flasim per ditet e sotme.. ti shife ka ikur e gjithe Shqiperia ne emigrim per ate cop pune dhe leke.. per te ndertuar shtepi, te blej makine, etc.. ja ky eshte realiteti o cooli..
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-06-2019, 19:20   #53
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 6,942
Thanks: 0
Thanked 993 Times in 864 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 58
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Paraja dhe lumturia!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Kjo ka ekzistuar qe ne koherat e hereshme ..pikerisht ne momentin qe u krijua paraja ndodhi dhe pabarazia...
U thellua doje te thoje.
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-06-2019, 19:21   #54
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,627
Thanks: 12,590
Thanked 6,982 Times in 4,406 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 402
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Paraja dhe lumturia!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
Jo thjeshte ke trurin e lumtur
Ika ika kam ca pune per te bere, sot nuk me ka ardhur as sherbyesja

Kush ka para shume dhe nuk eshte I lumtur dhe vuan nga stresi! Mi kaloni ne bank account

Stresin e mbaj une ne kembim te lumturise tuaj
🖤 (1)
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-06-2019, 19:22   #55
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,458
Thanks: 6,515
Thanked 7,991 Times in 3,817 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Paraja dhe lumturia!

Cooli une ate qe skaperdij dot eshte, kur behet xheloz vllai per vllain per pune lekesh!
Familje te percara per pune hisesh!!!
I befsha naften lekut.
__________________
a wolf will never be a pet
🖤 (1)
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-06-2019, 19:23   #56
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 18,028
Thanks: 13,820
Thanked 8,424 Times in 4,930 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 243
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Paraja dhe lumturia!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
U thellua doje te thoje.
Besoj e kupton pse e kan krijuar kete sistem ...per te mbajtur njerezit nen kontroll...

Rokfeleret etc ...
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-06-2019, 19:23   #57
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,276
Thanks: 9,908
Thanked 8,925 Times in 4,491 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 308
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Paraja dhe lumturia!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *ARiel* Shiko postimin
E keni seriozisht apo gallate tani ju?! Akrepi mund te themi qe parajen e kemi nevoje por jo lumturi. Kurrsesi! Cooli e paska hequr ne kurriz se e ka kuptu shume mire se cdo te thote te kesh para, lol
Varet se ku e sheh lumturine njeriu pra. Por nese e sheh tek paraja dije se nuk te zgjat gjate.
Une per vete e shoh lumturine tek gjerat e thjeshta. Te eci zbath me shapkat ne duar buze detit dhe te shoh kembet e mia tek mi perkedhel dallga. Nuk me pelqen jeta e shtrenjte. Nese kam nje frike ne jete eshte frika se mos paraja ma heq lumturine. Burrin nuk e kisha pasanik .

Ariel ti je mire se jeton ne Durres dhe del te deti.. po une qe sjam aty dhe me duhet te vij atje per te ecur zbathur ne breg te detit

me duhen leke te bej ter kete rruge.

pikerisht kjo qe thua ti eshte kur ke gjetur paqen brenda vetes. edhe une e bej kete.. ecje, gjimnastike, etc gjera te vogla.. qe si nderroj me asgje..
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
🖤 (1)
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-06-2019, 19:24   #58
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 3,226
Thanks: 638
Thanked 765 Times in 514 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
B.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Paraja dhe lumturia!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
Atehere ti po thua qe lumturia eshte ne tru. (koke)

Une se kuptoj dot kete mbushjen tuaj pa para.
Lumturia eshte ne zemer jo ne tru .
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-06-2019, 19:25   #59
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 6,942
Thanks: 0
Thanked 993 Times in 864 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 58
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Paraja dhe lumturia!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
I befsha naften lekut.


Sikur te mendonin te gjith kshu.
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-06-2019, 19:27   #60
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,458
Thanks: 6,515
Thanked 7,991 Times in 3,817 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Paraja dhe lumturia!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin


Sikur te mendonin te gjith kshu.
Mjafton te jesh pakez i/e lumtur.
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur