Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 17-05-2018, 00:20   #601
nghi ngo
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 1,449
Thanks: 1,066
Thanked 411 Times in 321 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
nghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

kshu si moter me duket vetja...
nghi ngo nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 17-05-2018, 00:23   #602
Eden
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,516
Thanks: 2,242
Thanked 3,728 Times in 2,431 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

Ahahah epo mire se pata friken mos po te nderroja dhe gjinine lol,si baterite
Eden nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 17-05-2018, 00:29   #603
nghi ngo
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 1,449
Thanks: 1,066
Thanked 411 Times in 321 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
nghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

Qe je bere e parezistushme kohet e fundit, je bere
nghi ngo nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 17-05-2018, 00:40   #604
Eden
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,516
Thanks: 2,242
Thanked 3,728 Times in 2,431 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

Ne cin aspekt moj Mos na e vini re aman,po kalojme periudhen e adoloshences lol
Eden nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 17-05-2018, 08:26   #605
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Posts: 4,717
Thanks: 5,352
Thanked 3,274 Times in 1,293 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
Hope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

Deksh per mu
__________________
Femna nuk fitohet as nuk blihet,femna zgjedh
Hope nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 17-05-2018, 14:45   #606
Eden
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,516
Thanks: 2,242
Thanked 3,728 Times in 2,431 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

Qe ngordhc jarebi eja vdesim te dy naq te lem histori (Romeo-Juliet)
Eden nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 26-05-2018, 09:18   #607
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 42,936
Thanks: 13,218
Thanked 7,812 Times in 5,212 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 332
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

Katunare....hidhi mbeturinat ne vendin e duhur....
Se do vuajne flamurtaret vocrrake....ne te metejshmen.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 27-05-2018, 01:28   #608
*GI*
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: May 2018
Posts: 25
Thanks: 7
Thanked 9 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
*GI* ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

Zemra bukur, dashuria ime, me ne fund te gjeta. Ne fakt me gjete, por e rendesishme eshte qe tani nuk pres me dite e nete te gjata pafund, qe me copezuan nje jete. Tani edhe pse grindemi, se jemi te dy hund-perpjet, me jep gezim. Ndjej nje lumturi ne zemer, sepse e di qe zemra jote rreh per kete zemren time. Mua me pelqen te te quaj Mbreti im. Ti per mua perjetesisht do te jesh Mbreti im, i bukuri im, dashuria ime. Je dashuri pertej dashurise se kesaj bote, je ajo hyjnore qe vjen si bekim nga Ai qe njeh zemrat dhe bashkon ke do vete. Asgje dhe askush nuk e zbeh kete qe ndjej une per ty, sot e pergjithmone. Mbreti im, i bukuri im, te kam boten time. Bota ime mban emrin tend. Mban emrin e dashurise zemer. Une e di qe e ke te veshtire te kuptosh sa mall ndjej une per ty, per buzet e tua, per prekjen tende, sepse ti nuk e di qe jeta me ka kaluar para syve dhe une jam tretur ne pritjen time. Ti nuk e percepton te dashurohesh me tjetrin vetem permes nje endrre. Ti shikon zenkat e dashurise ku une cfare nuk them qe te terheq vemendjen tende, sepse jam e etur per ty, per shpirtin tend. Dashuria ime ti, zemra ime ti, shpirti bukur, je fryma qe marr, je drita e syve te mi. Ndalon bota se ekzistuari kur mendoj per ty. Qielli eshte gjithmone blu e paster dhe pa re, sepse ti je prane meje. Do te jesh prane meje pergjithmone Mbreti im. Mezi pres une diten kur te te prek, te shikoj thell ne sy, te them sa shume te dua. Ty dhe vetem ty, pergjithmone!!
*GI* nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 27-05-2018, 01:35   #609
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 33,050
Thanks: 14,053
Thanked 17,529 Times in 6,899 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 407
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

sa i thash te marri ne film tek redbox
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Rexhina pėlqehet nga
i vjetėr 31-05-2018, 22:48   #610
Eden
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,516
Thanks: 2,242
Thanked 3,728 Times in 2,431 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

Jam e lodhur dhe s’arrij te mendoj ne lidhje me asgje.
Thjesht kam nevoje te vendos koken ne gjoksin tend, te ndjej doren tende teksa me lemon floket dhe te rri ashtu gjer ne pafundesi.
Eden nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Eden pėlqehet nga
i vjetėr 01-06-2018, 00:52   #611
Buzeqeshje
Omelsin me krip
 
Avatari i Buzeqeshje
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 1,931
Thanks: 352
Thanked 1,182 Times in 511 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 48
Buzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

Mos gerhit
__________________
Let Me Love You a Little More, Before You’re Not Little Anymore
Buzeqeshje nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-06-2018, 07:11   #612
Frank
V.I.P
 
Avatari i Frank
 
Data e antarėsimit: Aug 2017
Vendndodhja: Here!
Posts: 1,579
Thanks: 305
Thanked 354 Times in 237 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 20
Frank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

loool

Te dua pavaresisht gjithēkaje!
Frank nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Frank pėlqehet nga
i vjetėr 01-06-2018, 07:33   #613
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Posts: 4,717
Thanks: 5,352
Thanked 3,274 Times in 1,293 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
Hope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Qe ngordhc jarebi eja vdesim te dy naq te lem histori (Romeo-Juliet)
Amin edhe atje bashk
__________________
Femna nuk fitohet as nuk blihet,femna zgjedh
Hope nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-06-2018, 12:34   #614
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 4,394
Thanks: 3,340
Thanked 2,642 Times in 1,296 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 94
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

me fal qe te bie ne qaf nganjehere pa te drejte ,
dua te te marr ne tel, por mbase je i zene
dhe nuk dua te te shqetesoj edhe une me apelin se e di qe tani te bombardojne nga te gjitha anet
je per mua gjithcka i dashur im shoq
baba, vella,koleg

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Marya : 01-06-2018 nė 12:38
Marya nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Marya pėlqehet nga
i vjetėr 01-06-2018, 12:45   #615
Eden
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,516
Thanks: 2,242
Thanked 3,728 Times in 2,431 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hope Shiko postimin
Amin edhe atje bashk
Dashurite e medha ne kete jete kurr nuk perfundojne bashke,kshu qe u pa puna dashurohemi ne boten tjeter lol

@Marya ,duhet te ndihet mashkull shume fatlum yt shoq qe ka nje femer si ty prane
Eden nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-06-2018, 12:51   #616
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 4,394
Thanks: 3,340
Thanked 2,642 Times in 1,296 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 94
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Dashurite e medha ne kete jete kurr nuk perfundojne bashke,kshu qe u pa puna dashurohemi ne boten tjeter lol

@Marya ,duhet te ndihet mashkull shume fatlum yt shoq qe ka nje femer si ty prane
faleminderit eden

po te njihje tim shoq do thoje te kunderten
Marya nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-06-2018, 12:59   #617
Eden
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,516
Thanks: 2,242
Thanked 3,728 Times in 2,431 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

Kam pershtypjen se meshkujt duken pak te ftohte e indiferente ne pamje te pare,dmth veshtire se hapen e te thone nje fjale te mire apo nje kompliment ,ndoshta sepse nga natyra jane shume me te mbyllur nga ne femrat..por qe gjithsesi kam bindjen se brenda tij te cmon e ndihet njeriu me me fat qe ka nje femer si ty prane
Eden nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Eden pėlqehet nga
i vjetėr 01-06-2018, 13:46   #618
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 12,034
Thanks: 9,583
Thanked 6,138 Times in 3,500 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 149
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

maria mos ja caj koken e shife sa do te doje lol
Performer nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Performer pėlqehet nga
i vjetėr 01-06-2018, 14:30   #619
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 20,034
Thanks: 8,512
Thanked 7,419 Times in 4,761 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 377
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

Kurrajo shpirt......c'do gje do te shkoje mire.....do te behet ashtu sic ti e deshiron.
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i cool_shqype pėlqehet nga
i vjetėr 01-06-2018, 14:56   #620
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 12,034
Thanks: 9,583
Thanked 6,138 Times in 3,500 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 149
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Performer nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur