Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Ndihmoni njėri-tjetrin

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 17-05-2018, 04:51   #1
Miti
V.I.P
 
Avatari i Miti
 
Data e antarėsimit: Sep 2012
Posts: 1,077
Thanks: 34
Thanked 46 Times in 15 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Miti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Kerkoj puntore shqiptare te cilet kane nenshtetesi Greke apo Italiane.

Behet fjale per pune te profileve te ndryshme ne lemine e ndertimtarise, vendi i punes eshte ne gjermani.
Miti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2018, 05:16   #2
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 1,801
Thanks: 353
Thanked 366 Times in 276 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
B.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Kerkoj puntore shqiptare te cilet kane nenshtetesi Greke apo Italiane.

Sa eshte paga per profesiniste?
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2018, 06:56   #3
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 3,766
Thanks: 4,768
Thanked 1,371 Times in 756 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kerkoj puntore shqiptare te cilet kane nenshtetesi Greke apo Italiane.

Une dua pune, kam nenshtetsi amerikane dhe nuk kam pervoje pune, si i behet plako?
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2018, 07:27   #4
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 18,012
Thanks: 8,214
Thanked 6,581 Times in 3,444 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 272
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kerkoj puntore shqiptare te cilet kane nenshtetesi Greke apo Italiane.

po une qe di greqisht shume mire , me nenshtetesi franceze perfitoj gje?
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2018, 07:42   #5
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 2,859
Thanks: 697
Thanked 1,167 Times in 667 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 49
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kerkoj puntore shqiptare te cilet kane nenshtetesi Greke apo Italiane.

Ju qė s'ja keni haberin ndėrtimit dilni jasht...
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i edlin pėlqehet nga
i vjetėr 17-05-2018, 07:49   #6
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 18,012
Thanks: 8,214
Thanked 6,581 Times in 3,444 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 272
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kerkoj puntore shqiptare te cilet kane nenshtetesi Greke apo Italiane.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Ju qė s'ja keni haberin ndėrtimit dilni jasht...
pse me sja kemi haberin? sdo ndonje shkence te madhe ndertimi
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2018, 08:11   #7
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 2,859
Thanks: 697
Thanked 1,167 Times in 667 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 49
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kerkoj puntore shqiptare te cilet kane nenshtetesi Greke apo Italiane.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
pse me sja kemi haberin? sdo ndonje shkence te madhe ndertimi
Unė s'vura nė dyshim aftėsitė e tua...
Po me sa kuptova tema ėshtė pėr hallexhinj... Ky mė lart ka hall.. dhe kėrkon hallexhinj tė tjerė... qė ti zgjidhin hall njeri _tjetrit..
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i edlin pėlqehet nga
i vjetėr 17-05-2018, 10:54   #8
King Bardhyl
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 3,060
Thanks: 1,636
Thanked 1,385 Times in 916 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 56
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kerkoj puntore shqiptare te cilet kane nenshtetesi Greke apo Italiane.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Une dua pune, kam nenshtetsi amerikane dhe nuk kam pervoje pune, si i behet plako?
Ngrohu ne diell dhe keputi nje black jack.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i King Bardhyl pėlqehet nga
i vjetėr 17-05-2018, 11:43   #9
Lea
Duaj né di te duash!
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Aty ku zemra rreh!
Posts: 7,981
Thanks: 2,721
Thanked 2,324 Times in 1,504 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 61
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Kerkoj puntore shqiptare te cilet kane nenshtetesi Greke apo Italiane.

Une kam nenshtetesi italiane, e di pak greqishte : p
__________________
Duaj né di te duash, dhuro ate qe tek te tjeret shum kerkon!

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Lea : 17-05-2018 nė 11:46
Lea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2018, 11:48   #10
rolex
V.I.P
 
Avatari i rolex
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Vendndodhja: Tirane
Posts: 552
Thanks: 163
Thanked 219 Times in 107 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
rolex ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kerkoj puntore shqiptare te cilet kane nenshtetesi Greke apo Italiane.

Une jam italian por flas shqip. A pranohem?
__________________
A goal without a plan is just a wish
rolex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2018, 11:49   #11
Eden
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,516
Thanks: 2,242
Thanked 3,729 Times in 2,432 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kerkoj puntore shqiptare te cilet kane nenshtetesi Greke apo Italiane.

Ore ju do beheni serioze ndonjehere apo si?

Lerni hallexhinjte te ndihmohen,ose nese njihni dike qe ka nevoje dhe kerkon te shkoje jashte per shkak te krizes ,njoftoheni ...beni dicka te vogel por shume,shume te mire...Gjithmone nese posti i anetarit eshte i vlefshem dhe serioz.Zoti ua shperblefte miresine
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2018, 11:53   #12
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 41,471
Thanks: 12,078
Thanked 10,740 Times in 6,539 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 553
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kerkoj puntore shqiptare te cilet kane nenshtetesi Greke apo Italiane.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Miti Shiko postimin
Behet fjale per pune te profileve te ndryshme ne lemine e ndertimtarise, vendi i punes eshte ne gjermani.
Merr Kurt-in si pėrgjegjės punimesh.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 17-05-2018, 15:19   #13
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 5,853
Thanks: 2,241
Thanked 2,108 Times in 1,101 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kerkoj puntore shqiptare te cilet kane nenshtetesi Greke apo Italiane.

Ndoshta eshte me efektive ne rrjete sociale si Facebook te postohet. Ketu mjeshter ndertimtarie veshtire se gjen.
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2018, 15:24   #14
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 4,087
Thanks: 2,011
Thanked 2,013 Times in 1,137 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kerkoj puntore shqiptare te cilet kane nenshtetesi Greke apo Italiane.

Edhe une mendoj si Hawk.Nxirr nje lajmerim tek Jeta Osh Qejf ne fb e ndonje faqe tjeter e ke mundesi te biesh ne kontakt me shume persona te interesuar.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2018, 17:51   #15
BARAT
tăl'ithu kyOO'mI
 
Avatari i BARAT
 
Data e antarėsimit: Nov 2012
Vendndodhja: Himarjot jet' e jet', Zot mbi male Hyll mbi det
Posts: 654
Thanks: 301
Thanked 136 Times in 75 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
BARAT ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBARAT ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBARAT ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBARAT ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBARAT ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBARAT ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBARAT ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBARAT ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBARAT ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBARAT ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBARAT ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Kerkoj puntore shqiptare te cilet kane nenshtetesi Greke apo Italiane.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hawk Shiko postimin
Ndoshta eshte me efektive ne rrjete sociale si Facebook te postohet. Ketu mjeshter ndertimtarie veshtire se gjen.
Mos mendo se ne forum ka vetem antare, mos harrojm dhe vizitoret qe na ndjekin ne cdo kohe. Ata qe do jene te interesuar normal qe do shfaqen dhe do kontaktojn me Miti.
Sa per facebook nuk eshte thjesht fjale goje, nje postim te “jetaoqef” apo ndonje tjeter varion nga 150$ e siper.
BARAT nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i BARAT pėlqehet nga
i vjetėr 18-05-2018, 06:33   #16
Miti
V.I.P
 
Avatari i Miti
 
Data e antarėsimit: Sep 2012
Posts: 1,077
Thanks: 34
Thanked 46 Times in 15 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Miti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Kerkoj puntore shqiptare te cilet kane nenshtetesi Greke apo Italiane.

........3A4080F7-FB8D-4CA1-9D2C-0A56D497BC05.jpg
Miti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Miti pėlqehet nga
i vjetėr 18-05-2018, 06:51   #17
King Bardhyl
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 3,060
Thanks: 1,636
Thanked 1,385 Times in 916 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 56
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kerkoj puntore shqiptare te cilet kane nenshtetesi Greke apo Italiane.

O vlla, ti kėrkon puntore apo puntorė?
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-05-2018, 18:36   #18
xhori
V.I.P
 
Avatari i xhori
 
Data e antarėsimit: Feb 2016
Vendndodhja: MARCHE
Posts: 923
Thanks: 161
Thanked 357 Times in 206 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
xhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kerkoj puntore shqiptare te cilet kane nenshtetesi Greke apo Italiane.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Miti Shiko postimin
kerkon skllever per njemij euro ne muaj eshte ne mod ne gjermani keto kohet e krizes ne it dhe gr tedhe neper restorante ne gjermani kerkojne nga italia dhe paga 1000 euro nje gjerman i kushton 4fishin
__________________
pis milet
xhori nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i xhori pėlqehet nga
i vjetėr 19-05-2018, 18:48   #19
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,581
Thanks: 5,909
Thanked 6,989 Times in 4,458 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 317
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kerkoj puntore shqiptare te cilet kane nenshtetesi Greke apo Italiane.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga xhori Shiko postimin
kerkon skllever per njemij euro ne muaj eshte ne mod ne gjermani keto kohet e krizes ne it dhe gr tedhe neper restorante ne gjermani kerkojne nga italia dhe paga 1000 euro nje gjerman i kushton 4fishin
dihet ai muhabet.
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 19-05-2018, 20:08   #20
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 42,986
Thanks: 13,266
Thanked 7,835 Times in 5,233 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 332
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Kerkoj puntore shqiptare te cilet kane nenshtetesi Greke apo Italiane.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
dihet ai muhabet.
Disa kujtojne se ne Gjermani ka akoma Shtet social???
Ta HARROJNE edhe.....do ta kerkojne Murin e Berlinit.....antidarat e trojeve.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur