Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli > Russia 2018

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 14-11-2017, 19:07   #21
Prishtinasi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 1,425
Thanks: 79
Thanked 333 Times in 231 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
Prishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tifozat e Italise

Traineri i paafte te merr ne qafe.
Prishtinasi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-11-2017, 19:40   #22
Samiu
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 6,352
Thanks: 4,989
Thanked 3,167 Times in 1,572 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 151
Samiu ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Tifozat e Italise

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Mu DHIM vetem PORTIERI me GRANDIOS.
Por me ve(n)tura demode ose karakatina nuk i jep dot gaz kerrit.
Mire tju bohet.
Tani ne ARD, para fillimit te ndeshjes Gjermania-Franca, e pash duke qare e duke fol Buffon (nuk e kam pa ndeshjen...)....woow, shume me erdhi keq. Vertet njeri shume i mire. Sportist absolut. Nga fjalet edhe i mencur. Nder te tjera foli edhe se si humbja do te mund te kete efekt negativ ne aspektin social...
Une gjithmone e kam dasht e admiru kete sportist...
Vertet Grande Buffon!!!
__________________
Mos ma vritni dėshirėn qė t ju dua, aman.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Samiu : 14-11-2017 nė 19:54
Samiu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2017, 14:36   #23
par
V.I.P
 
Avatari i par
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Vendndodhja: Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak dinjitet vardiset anes.
Posts: 5,063
Thanks: 2,037
Thanked 2,951 Times in 1,645 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 107
par ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Tifozat e Italise

Low ndjen keqardhje pėr Italinė / “Gjesti qė bėri De Rossi ėshtė madhėshtor”

Trajneri i Gjermanisė, Joachim Low, nuk e ka pritur aspak mirė eliminimin e Italisė. Pėr trajnerin gjerman, mungesa e Italisė nė Botėror ėshtė tragjike pėr futbollin.

“Mė vjen realisht keq, ėshtė fatkeqėsi pėr tė gjithė, ku mungon njė emėr si Italia, apo Gjermania, Franca, Brazili apo Argjentina. Ėshtė e trishtueshme tė mos shohėsh nė Botėror gjigantė si Bufon e tė tjerėt”, – ka deklaruar trajneri i botės.

I pyetur pėr gjestin qė bėri De Rossi kur refuzoi tė futej nė fushė, duke thėnė se nuk duhej nevoja e njė lojtari me tipare mbrojtėse, kur duhej sulmuar patjetėr, Jogi u pėrgjigj: “E pashė atė episod, ku De Rossi kėshillonte futjen e njė sulmuesi. Pėr mua ėshtė shenjė madhėshtie”.
__________________
KUR FUQIA E DASHURISE TE MPOSHT DASHURINE PER PUSHTET DO TE GJEJ PAQE NJEREZIMI
par nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-12-2017, 01:16   #24
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,999
Thanks: 1,111
Thanked 1,260 Times in 702 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tifozat e Italise

Siē e kam thene me vjen keq qe Italia do mungoj ne boteror, pavarsishte se nga ne Tifozat Gjerman urrehet. Kurjoz jam te di se si ndjehen tifozat auxurr per menyren se si do shikojne boterorin nga ekrani..
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-05-2018, 11:48   #25
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,999
Thanks: 1,111
Thanked 1,260 Times in 702 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tifozat e Italise

Tifozat e Italise, mund te merni pjese ne diskutime, edhe pse do e shikoni boterorin duke pi ca birra para televizorit pa ekipin tuaj te zemres lol
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-03-2019, 06:45   #26
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,260
Thanks: 16,510
Thanked 9,757 Times in 6,602 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tifozat e Italise

KEAN te NGORDH.

09-08-2018, 14:10.

Dhe ka SHUME te DREJTE....HULUMTUESI.Nje tifoz i Juventusit ka FOLUR: L INVIDIA E UNA BRUTTA BESTIA.

Nga Maurice me tanto Amore.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-06-2019, 04:26   #27
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,260
Thanks: 16,510
Thanked 9,757 Times in 6,602 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Angry Pėrgjigje e: Tifozat e Italise

Mi vreni PAKEZ ju lutna...


AJO BONANSEA eshte ...MONSTRUOSA.

Grande ITALIA ne do morrin kupen dhe perse????
Sepse 8 jane TONAT apo te JUVENTUSIT.
AproPO....me mire lujne FEMRAT,dhe nuk dijne te bejne...simulime.

RESPEKT.

SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-06-2019, 10:21   #28
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,260
Thanks: 16,510
Thanked 9,757 Times in 6,602 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tifozat e Italise

Sdua te hap teme te re....


Per SYTE te BALLIT....luajne me bukur...FEMRAT.

Me erdhi keq qe humbi KINA.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-06-2019, 19:15   #29
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,260
Thanks: 16,510
Thanked 9,757 Times in 6,602 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tifozat e Italise

Nje fitore e SHKELQYER e Femrave TONA.

Partita senza storia, con le juventine scatenate: tripletta per Cristiana e doppietta per Aurora.

Permbledhja....ka LEZET ti VRESH, se sa te lexosh LLAFAZANE ka ish lagja.

Fund jave te mbare...SORELLE
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2019, 00:50   #30
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,260
Thanks: 16,510
Thanked 9,757 Times in 6,602 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tifozat e Italise

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Nje fitore e SHKELQYER e Femrave TONA.

Partita senza storia, con le juventine scatenate: tripletta per Cristiana e doppietta per Aurora.

Permbledhja....ka LEZET ti VRESH, se sa te lexosh LLAFAZANE ka ish lagja.

Fund jave te mbare...SORELLE
Me tere MEND kenaqesh kur i SHIKON(ke)...


SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-09-2019, 21:17   #31
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,260
Thanks: 16,510
Thanked 9,757 Times in 6,602 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Tifozat e Italise

Ekip i maru.....


Mezi rrafin kta jevgjit e armenise....boahhhhhhhhhh

@Venom

Ky Emerson me duket lojtar i mire por nuk e njof shume.

@dardanet.

Ja vlen te vejme 10 euro per Kosoven kundra Qekeve??????
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-09-2019, 22:31   #32
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,662
Thanks: 2,920
Thanked 2,921 Times in 1,626 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Re: Tifozat e Italise

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Ekip i maru.....https://www.youtube.com/watch?v=kEN0YExTTQ8Mezi rrafin kta jevgjit e armenise....boahhhhhhhhhh@VenomKy Emerson me duket lojtar i mire por nuk e njof shume.@dardanet.Ja vlen te vejme 10 euro per Kosoven kundra Qekeve??????
Emerson Palmieri ka qene goxha premtues kur ishte ke Roma, pasi e bleu Chelsea pesoj demtim te gjate e doli nga skena. Eshte permendur se dhe Juventus ka qene e interesuar ne periudhen kur flitej per largimim e Alex Sandro.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-09-2019, 22:44   #33
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,271
Thanks: 0
Thanked 740 Times in 609 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Tifozat e Italise

Eshte brazilian i naturalizuar, oriundo, si i qujn taljont.
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-09-2019, 20:38   #34
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,260
Thanks: 16,510
Thanked 9,757 Times in 6,602 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Question Re: Tifozat e Italise

Me kte katnarin ka ushnja imobile,me aqerba,e tjere jena....ibret.

I vetmi ky Sensi i Interit qe eshte lojtar me VISION.Thjesht...duket lojtari i mire.Kur e thote ne PABLITO.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-09-2019, 12:34   #35
Rex
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 13,654
Thanks: 3,724
Thanked 4,298 Times in 2,414 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Re: Tifozat e Italise

Sys mos shaj rende. Lol

Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-09-2019, 13:30   #36
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,936
Thanks: 892
Thanked 1,693 Times in 990 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 173
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Re: Tifozat e Italise

Italia ka brez shume te mire tani , sensi , pellegrini , palmieri , chiesa , tonali , zaniolo , barella , kean ..etj.
Mu mpelqen si ekip , dhe futbollin e ben t'mire sulmus.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-09-2019, 14:52   #37
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,260
Thanks: 16,510
Thanked 9,757 Times in 6,602 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Re: Tifozat e Italise

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Sys mos shaj rende. Lol

Shikoje ke ka Italia ne grup...


PS: ta dija do shikoja keta dhe perseja?

Se keta PESHTARAKIS i rraf....une,ti,drague,baba ka durrsi,viking,doganieri pa bo stervitje hiq.

Pra Italia fiton me....NGORDHESIRA.

Kta lojtaret e Romes apo Laqit jane te mire me bo....prashitje nga myzeqeja.
border=
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2019, 20:38   #38
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,260
Thanks: 16,510
Thanked 9,757 Times in 6,602 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Question Re: Tifozat e Italise

Hajde mo..............

PS: Hollande(qe per Benin jane FAVORITE),Gjermania,Spanja,Anglia lere me Franca na .......ZHDEPIN me tre te notes,apo hame DRU si gamori m`dahon.

Skemi c“bojm.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur