Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 10-01-2019, 12:46   #441
Oqeani
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 8,421
Thanks: 1,799
Thanked 1,145 Times in 769 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė dėshironi nga kjo jetė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Te dal ne pension.
E din kush pensionohet
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-01-2019, 12:51   #442
Beaute
.
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 16,478
Thanks: 4,257
Thanked 9,914 Times in 3,400 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 270
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfarė dėshironi nga kjo jetė?

Jo ...kush ??

Je suis trčs fatigué Oqean.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-01-2019, 21:41   #443
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,835
Thanks: 354
Thanked 1,062 Times in 298 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė dėshironi nga kjo jetė?

Dashuri, Liri dhe art.. Dhe te ha mire..
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-01-2019, 21:46   #444
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 13,391
Thanks: 525
Thanked 730 Times in 554 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė dėshironi nga kjo jetė?

Ca ha ti me korbe..ti je thare je bere si dreq
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-01-2019, 22:10   #445
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,647
Thanks: 896
Thanked 1,521 Times in 863 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 64
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė dėshironi nga kjo jetė?

Ēa du...
Si minimum... Bukė e kryp e zemėr
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-01-2019, 23:09   #446
luleshtrydhe
Super Anėtar
 
Avatari i luleshtrydhe
 
Data e antarėsimit: May 2016
Posts: 296
Thanks: 48
Thanked 28 Times in 25 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 4
luleshtrydhe do tė bėhet i njohur mjaft shpejtluleshtrydhe do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Ēfarė dėshironi nga kjo jetė?

1. Te me trajtoje me respekt se vete me solli pa me pyetur.
2. Te kem shendet te plote.
3. Te kem jetegjatesi, e kenaqur jam me 100 vite.
4. Te kem pasuri, posht 1 bilion nuk pranoj, dhe dua te filloje qe ne muajin e pare te ketij viti 2019 dhe te arrihet brenda 5 viteve te ardhshme.
5. Te njejten gje si mua uroj dhe per pasardhesit e mi.
luleshtrydhe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-01-2019, 23:23   #447
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,175
Thanks: 5,491
Thanked 1,564 Times in 858 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 85
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfarė dėshironi nga kjo jetė?

Nuk jam kam haberrin cfar dua nga jeta. Nope, not a clue.lol
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-01-2019, 11:02   #448
Khaleesi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 5,280
Thanks: 2,268
Thanked 2,253 Times in 1,433 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Khaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė dėshironi nga kjo jetė?

Ne menyre magjike mos te me duhet as nje here me te bej pune shpie. Gatimin se kam problem. Por sikur ti gjej ingredients te prera dhe gati nuk do ankohesha. Flm.
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
Khaleesi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Khaleesi pėlqehet nga
i vjetėr 14-01-2019, 11:10   #449
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 44,337
Thanks: 13,059
Thanked 11,470 Times in 7,071 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 588
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė dėshironi nga kjo jetė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Edamame Shiko postimin
Ne menyre magjike mos te me duhet as nje here me te bej pune shpie. Gatimin se kam problem. Por sikur ti gjej ingredients te prera dhe gati nuk do ankohesha. Flm.
Kjo ėshtė panorama e njė njeriu tė pa pėrtuar, si s'pėrtove qė shkruajte kaq shumė?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-01-2019, 11:12   #450
Khaleesi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 5,280
Thanks: 2,268
Thanked 2,253 Times in 1,433 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Khaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė dėshironi nga kjo jetė?

Pertova por me sakrifice dhe durrim behet cdo gje, akrep.
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
Khaleesi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Khaleesi pėlqehet nga
i vjetėr 14-01-2019, 11:15   #451
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 7,260
Thanks: 24
Thanked 1,955 Times in 1,253 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 141
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė dėshironi nga kjo jetė?

Te me lej ta jetoj ashtu sic dua
__________________
Nobody Can Take Away My Smile,
What's mine it will be...
To Eternity....
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-01-2019, 12:47   #452
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 4,950
Thanks: 5,785
Thanked 2,431 Times in 1,108 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 186
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė dėshironi nga kjo jetė?

Vetėm gjėra tė mira.
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i *ARiel* pėlqehet nga
i vjetėr 21-01-2019, 14:45   #453
Anathema
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2015
Vendndodhja: Ne humbetiren e kaosit
Posts: 1,553
Thanks: 185
Thanked 470 Times in 249 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 40
Anathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė dėshironi nga kjo jetė?

Ato qe kam dhe disa te tjera
__________________
Me shprehjen "mos u hiq se di, mos u hiq se ke" pershendes kete dynja boshe qe na rrethon!!!!
Anathema nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-01-2019, 14:50   #454
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 4,843
Thanks: 3,749
Thanked 2,966 Times in 1,455 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 102
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė dėshironi nga kjo jetė?

keto kohe cdo doja
qe artikullli i tim shoqi qe ēoi ne redaksion do zoti te publikohet
dhe une te kem nje roje te lehte te djelen
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-03-2019, 20:45   #455
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 3,626
Thanks: 248
Thanked 1,143 Times in 731 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė dėshironi nga kjo jetė?

Liri ne perzgjedhje, dhe shendet per njerezit qe kane rendesi per mua!
__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-03-2019, 20:55   #456
endrraime
V.I.P
 
Avatari i endrraime
 
Data e antarėsimit: Aug 2017
Vendndodhja: Mk
Posts: 337
Thanks: 212
Thanked 369 Times in 172 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
endrraime ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėendrraime ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėendrraime ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėendrraime ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėendrraime ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėendrraime ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Pėrgjigje e: Ēfarė dėshironi nga kjo jetė?

Asgjė....dhe nese me kishte dhuruar diqka jeta asgjė nuk do te me bente pershtypje!...
endrraime nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-03-2019, 21:00   #457
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 3,626
Thanks: 248
Thanked 1,143 Times in 731 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė dėshironi nga kjo jetė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga endrraime Shiko postimin
Asgjė....dhe nese me kishte dhuruar diqka jeta asgjė nuk do te me bente pershtypje!...
Aaaa, c'eshte gjithe ky refuzim ndaj jetes... 😂😂
__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-03-2019, 21:20   #458
endrraime
V.I.P
 
Avatari i endrraime
 
Data e antarėsimit: Aug 2017
Vendndodhja: Mk
Posts: 337
Thanks: 212
Thanked 369 Times in 172 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
endrraime ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėendrraime ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėendrraime ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėendrraime ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėendrraime ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėendrraime ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Pėrgjigje e: Ēfarė dėshironi nga kjo jetė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Onyx Shiko postimin
Aaaa, c'eshte gjithe ky refuzim ndaj jetes... 😂😂
Pse qfar te mira ne shohim ketu ne ket bot,vetem vuajtje vrasje e pikellime bota e amshuar eshte me e mira!... qdo dit qe kaloj ne ket bot kam vetem vuajtje keshtu eshte edhe refuzimi im ndaj jetes..
endrraime nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-04-2019, 21:03   #459
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 3,626
Thanks: 248
Thanked 1,143 Times in 731 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė dėshironi nga kjo jetė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga endrraime Shiko postimin
Pse qfar te mira ne shohim ketu ne ket bot,vetem vuajtje vrasje e pikellime bota e amshuar eshte me e mira!... qdo dit qe kaloj ne ket bot kam vetem vuajtje keshtu eshte edhe refuzimi im ndaj jetes..
Take it easy... lol
__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-04-2019, 22:52   #460
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 10,610
Thanks: 110
Thanked 1,066 Times in 788 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 116
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė dėshironi nga kjo jetė?

Jeta nuk dua te me jape asgje, dua ti mare cdo gje.
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga kanina : 15-04-2019 nė 23:12
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur