Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Ankesa | Kėrkesa | Sygjerime > Mbi forumin > Sygjerime

Sygjerime Keni ndonjė sygjerim pėr Forum-Al!? Nėse po atėhere bėheni kėtu!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 04-01-2018, 22:37   #21
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,629 Times in 1,038 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pershendetje !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Anita Shiko postimin
Google perdor une cdo here Mandi...

Ena cdo te thuash me shume se nje konto moj xhan?!
llogari do me thene..qe ke me shume se nje llogari
kot per kuriozitet..google chrome e perdor per forum ndersa firefox-in per muzik?
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-01-2018, 23:03   #22
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Posts: 4,726
Thanks: 5,360
Thanked 3,287 Times in 1,299 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
Hope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mandi Shiko postimin
Ste kuptova Hope....
Dmth mund te bashkohen dy forume bashk.?
s dikur kur u bashku albnetwork with fajtorin?
__________________
Femna nuk fitohet as nuk blihet,femna zgjedh
Hope nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-01-2018, 23:06   #23
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 6,545
Thanks: 4,897
Thanked 2,332 Times in 976 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hope Shiko postimin
Dmth mund te bashkohen dy forume bashk.?
s dikur kur u bashku albnetwork with fajtorin?
Nuk ka ndodhur asnjehere bashkim forumesh, chatesh po. Qe te bashkosh forume duhet te jene i njeti skript dhe i njejti version per ti bere merge.
__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Mandi pėlqehet nga
i vjetėr 04-01-2018, 23:10   #24
Eden
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,516
Thanks: 2,242
Thanked 3,729 Times in 2,432 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pershendetje !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mandi Shiko postimin
Ok fshi cookiez dhe provoje serishte.
Thnx Mandi,mendoj se tani eshte ne rregull

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
llogari do me thene..qe ke me shume se nje llogari
kot per kuriozitet..google chrome e perdor per forum ndersa firefox-in per muzik?
E kam aty por se perdor pothuajse asnjehere,kam dashur ta heq qe aty por s'dija si dhe e kam lene ashtu...Jo se e kisha per detyre te jap llogari dmth,por kshu per te shuar kuriozitetin Zirco!

Shpresoj ta kesh me te qarte tash!
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-01-2018, 23:14   #25
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,629 Times in 1,038 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pershendetje !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Anita Shiko postimin
E kam aty por se perdor pothuajse asnjehere,kam dashur ta heq qe aty por s'dija si dhe e kam lene ashtu...Jo se e kisha per detyre te jap llogari dmth,por kshu per te shuar kuriozitetin Zirco!

Shpresoj ta kesh me te qarte tash!
ta tregoj si te fshish nje program nga windows-i?
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-01-2018, 23:18   #26
Eden
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,516
Thanks: 2,242
Thanked 3,729 Times in 2,432 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pershendetje !

Aha s'marr vesh une ashtu po se bere vete ti....

Por gjithsesi ti ma shpjego se ku i dihet ,ndoshta me hyn ne pune
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Eden pėlqehet nga
i vjetėr 04-01-2018, 23:21   #27
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,629 Times in 1,038 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pershendetje !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Anita Shiko postimin
Aha s'marr vesh une ashtu po se bere vete ti....

Por gjithsesi ti ma shpjego se ku i dihet ,ndoshta me hyn ne pune
Open the Start menu.
Click Settings.
Click System on the Settings menu.
Select Apps & features from the left pane. ...
Select an app you wish to uninstall.
Click the Uninstall button that appears.
Click the Uninstall pop-up button to confirm.

nqs e do me figura...
https://www.laptopmag.com/articles/u...ams-windows-10
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-01-2018, 23:25   #28
Eden
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,516
Thanks: 2,242
Thanked 3,729 Times in 2,432 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pershendetje !

Obobo cfare corbe eshte kjo?!

Paska pune shume kjo lol ,ose me duket mua ashtu ngaqe se kam idene...
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-01-2018, 23:52   #29
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 10,871
Thanks: 9,196
Thanked 4,820 Times in 2,212 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 142
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Probleme rreth forumit

Duhet ndjekur kėtė rrugė:
1. Pėrzgjedh anėtarin qė do t'i shkruash.
2. Klikon mbi emrin e tij; hapet njė dritare. Klikon mbi opasionin "dėrgo njė mesazh "
3. Tė hapet direkt dritarja nė adresėn e personit tė pėrzgjedhur dhe i shkruan ( sic tė shkrova edhe unė )
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg anita 1.jpg (24.4 KiloByte, 121 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg anita 2.jpg (25.2 KiloByte, 124 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg anita 3.jpg (25.9 KiloByte, 122 shikimet)
__________________
Mirėkuptim, tolerancė dhe shumė, shumė dashuri!
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Gi de Masha pėlqehet nga
i vjetėr 04-01-2018, 23:54   #30
Eden
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,516
Thanks: 2,242
Thanked 3,729 Times in 2,432 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Probleme rreth forumit

Z.Gi problemi ish se s'me dilnin ato opsionet fare ,por tani u rregullua gjithcka me pastrimin e cokies...gjithsesi te flm per mundin
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-01-2018, 23:59   #31
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 10,871
Thanks: 9,196
Thanked 4,820 Times in 2,212 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 142
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Probleme rreth forumit

Nėse tė ēon direkt te profili i anėtarit
1. shko te ikona _ dėrgo mesash
2. te hapet dritarja ku tė thotė : dėrgoji mesazh privat ... anėtarit tė pėrzgjedhur
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg anita 4.jpg (19.5 KiloByte, 123 shikimet)
__________________
Mirėkuptim, tolerancė dhe shumė, shumė dashuri!
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Gi de Masha pėlqehet nga
i vjetėr 05-01-2018, 00:01   #32
Eden
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,516
Thanks: 2,242
Thanked 3,729 Times in 2,432 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Probleme rreth forumit

Po tani eshte ne rregull,me dalin te gjitha opsionet sic dhe ju mi tregoni Z.Adem

Flm e njehere!
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Eden pėlqehet nga
i vjetėr 18-07-2018, 20:22   #33
Miranda
V.I.P
 
Avatari i Miranda
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 2,028
Thanks: 532
Thanked 830 Times in 333 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
Miranda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Probleme rreth forumit

Kush esht ai moderatori qe fshin postimet e mia ?
Mbrem lash 1730 postime ne forum,e sot e gjeta 1662.
Edhe tashti mi fshin postimet.
Nqs mi fshini postimet si tju teket juve ma mir thoni qe mos tlodhem kot.
Ktu nket forum dashka ti lepihem moderatorit qe tmos mi luni postimet.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Miranda : 18-07-2018 nė 20:25
Miranda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-07-2018, 20:28   #34
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 6,545
Thanks: 4,897
Thanked 2,332 Times in 976 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Probleme rreth forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Miranda Shiko postimin
Kush esht ai moderatori qe fshin postimet e mia ?
Mbrem lash 1730 poatime ne forum,e sot e gjeta 1662.
Edhe tashti mi fshin postimet.
Nqs mi fshini postimet si tju teket juve ma mir thoni qe mos tlodhem kot.
Ktu nket forum dashka ti lepihem moderatorit qe tmos mi luni postimet.
Pershendetje Miranda

Problemi eshte kur poston ne 20 tema te vjetra antarve te tjere i veshtirson shfletimin e forumit. Mundohu te qendrosh ne temat perditshme qe mos te bejm flooding ne forum.

Kalofsh mire
__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-07-2018, 20:29   #35
Miranda
V.I.P
 
Avatari i Miranda
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 2,028
Thanks: 532
Thanked 830 Times in 333 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
Miranda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Probleme rreth forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mandi Shiko postimin
Pershendetje Miranda

Problemi eshte kur poston ne 20 tema te vjetra antarve te tjere i veshtirson shfletimin e forumit. Mundohu te qendrosh ne temat perditshme qe mos te bejm flooding ne forum.

Kalofsh mire
Aha ok temat e perditshme.
Meqe qenka kshu spo lodhem kot tfutem nforum.
Kalofsh mir.
Miranda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Miranda pėlqehet nga
i vjetėr 19-07-2018, 23:11   #36
Aki
misfit
 
Avatari i Aki
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 361
Thanks: 50
Thanked 97 Times in 78 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Aki ka mbyllur reputacionin
Re: Pėrgjigje e: Probleme rreth forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mandi Shiko postimin
Pershendetje Miranda

Problemi eshte kur poston ne 20 tema te vjetra antarve te tjere i veshtirson shfletimin e forumit. Mundohu te qendrosh ne temat perditshme qe mos te bejm flooding ne forum.

Kalofsh mire
Po mire ku qendron e keqja ne ringjalljen e tema te vjetra, ato ekzistojne aty per nje arsye apo jo?
Aki nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2018, 16:43   #37
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 5,259
Thanks: 0
Thanked 662 Times in 580 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 39
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Probleme rreth forumit

A mund te gjej postimin ku m’ka shptu dora gabimisht e kom dhon like?
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2018, 18:40   #38
Eden
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,516
Thanks: 2,242
Thanked 3,729 Times in 2,432 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Probleme rreth forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
A mund te gjej postimin ku m’ka shptu dora gabimisht e kom dhon like?
https://www.forum-al.com/showthread....43#post1450943
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2018, 20:21   #39
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 5,259
Thanks: 0
Thanked 662 Times in 580 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 39
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Probleme rreth forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Fiks. Rrofsh.
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2018, 20:22   #40
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 12,251
Thanks: 9,665
Thanked 6,183 Times in 3,524 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 151
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Probleme rreth forumit

ti mund ta shohesh vet te profili se ku e ke dhene e kujt ja ke dhene
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur