Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 09-08-2018, 11:20   #21
Ragnar
Undisputed
 
Avatari i Ragnar
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 14,440
Thanks: 170
Thanked 2,240 Times in 1,214 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 241
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Hiqe kete fjale urrejtje,mbahe ose perdore per shkinat.Mund te shkruash....si honeps dot,i kam inat apo me mire....nuk i kqyr

Ja hudhe ne Afganistan
Hhahahhahaha me fal Beni, por tani patjeter duhet me urrejt se na iku ky legjend dhe ky ka qene lojtar qe perveq me Real Madrid nuk e kisha pare.
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2018, 11:24   #22
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 4,039
Thanks: 1,968
Thanked 1,989 Times in 1,121 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Nuk je hic koherent Ragnar. Shif ketu ca ke shkrujt.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2018, 11:25   #23
Ragnar
Undisputed
 
Avatari i Ragnar
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 14,440
Thanks: 170
Thanked 2,240 Times in 1,214 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 241
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Po mire de Venom, jo vetem une po cdo tifoz e kishte thene ate fjale, qe gjithe ato finale qe ka humb Juventusi apo cili do ekip, secili nuk do i kish ardh keq nese e kish fitu nje finale. Sepse per kete gje Juventusi e meriton 100 % se gjynah prej juve beso
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2018, 11:28   #24
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 4,039
Thanks: 1,968
Thanked 1,989 Times in 1,121 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Po mos thuaj e urrej, te gjithe e dim qe ti e dashuron CR7 e kur te bej gola ai do gezohesh dhe ti.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2018, 12:40   #25
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 42,904
Thanks: 13,194
Thanked 7,795 Times in 5,198 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Po mire de Venom, jo vetem une po cdo tifoz e kishte thene ate fjale, qe gjithe ato finale qe ka humb Juventusi apo cili do ekip, secili nuk do i kish ardh keq nese e kish fitu nje finale. Sepse per kete gje Juventusi e meriton 100 % se gjynah prej juve beso
Juvja kete VIT ka vetem nje PYKE apo sulmues qendror...Mario Mandžukić.Dhe kjo mua sme pelqen.
PERSE???
milan dhe inter une i mujt me cfar ka ne qarkullim.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2018, 12:47   #26
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 4,039
Thanks: 1,968
Thanked 1,989 Times in 1,121 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Juvja kete VIT ka vetem nje PYKE apo sulmues qendror...Mario Mandžukić.Dhe kjo mua sme pelqen.
PERSE???
milan dhe inter une i mujt me cfar ka ne qarkullim.
Ronaldo mund te luaj si sulmues kryesor pa problem, Dybala gjithashtu mundet pasi tek Palermo ate pozicion kishte.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2018, 12:57   #27
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 42,904
Thanks: 13,194
Thanked 7,795 Times in 5,198 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Ronaldo mund te luaj si sulmues kryesor pa problem, Dybala gjithashtu mundet pasi tek Palermo ate pozicion kishte.
Tek Palermo sulmonte 30 metra jashte zones,KINGU DYBALA.Ndersa PIPITA ke NAPOLI te <vdiste>.Ky MAJMUNI jone ju hoqi ROLIN.Ndersa(sipas mendimit tim) Ronaldo nuk pret topa,por gjen kohen e duhur.PYKE....nuk e di a mund ta beje!!!NE kemi nje BOMBE SULMUES...inshallah nuk e shesin pa te drejten e karteles.Dhe ti e DI se kush eshte.

FAZIT: po ta coshe Panajot Panon me shijakun dhe laqin nuk behej i MADH.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2018, 13:01   #28
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 4,039
Thanks: 1,968
Thanked 1,989 Times in 1,121 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Tek Palermo sulmonte 30 metra jashte zones,KINGU DYBALA.Ndersa PIPITA ke NAPOLI te <vdiste>.Ky MAJMUNI jone ju hoqi ROLIN.Ndersa(sipas mendimit tim) Ronaldo nuk pret topa,por gjen kohen e duhur.PYKE....nuk e di a mund ta beje!!!NE kemi nje BOMBE SULMUES...inshallah nuk e shesin pa te drejten e karteles.Dhe ti e DI se kush eshte.

FAZIT: po ta coshe Panajot Panon me shijakun dhe laqin nuk behej i MADH.
Favilli apo Kean thua?

Te dy do shiten me te drejte blerje nga Juve.

Sa per Ronaldon e ke gabim, do kete mundesi te luaj dhe si sulmues i pare.

Gjithsesi duke njohur Allegrin besoj se Mandzukic do luaj si qendersulmues e Ronaldo nga e majta.

Shpresojme te pakten te luajme me 4-2-3-1 se do ishte krim te lihej jashte Dybala apo Costa per te luajtur Mandzukic.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2018, 13:10   #29
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 42,904
Thanks: 13,194
Thanked 7,795 Times in 5,198 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Favilli apo Kean thua?

Te dy do shiten me te drejte blerje nga Juve.

Sa per Ronaldon e ke gabim, do kete mundesi te luaj dhe si sulmues i pare.

Gjithsesi duke njohur Allegrin besoj se Mandzukic do luaj si qendersulmues e Ronaldo nga e majta.

Shpresojme te pakten te luajme me 4-2-3-1 se do ishte krim te lihej jashte Dybala apo Costa per te luajtur Mandzukic.
I dyti ne rrjeshtin e pare qe ke shkruar.KEAN te NGORDH.Skam kundershtim po ishte MANDZUKIC.....realkave ja u PALLAKUQI 2 ne rolin e tij.DIFEKTI i JUVES apo makaronaxhinjve ne Magrebi eshte qe te RINJTE i cojne....ne Abisini.
Favilli tek Genoa ist okay.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2018, 13:15   #30
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 4,039
Thanks: 1,968
Thanked 1,989 Times in 1,121 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
I dyti ne rrjeshtin e pare qe ke shkruar.KEAN te NGORDH.Skam kundershtim po ishte MANDZUKIC.....realkave ja u PALLAKUQI 2 ne rolin e tij.DIFEKTI i JUVES apo makaronaxhinjve ne Magrebi eshte qe te RINJTE i cojne....ne Abisini.
Favilli tek Genoa ist okay.
Asnje nga ata te dy nuk eshte gati per te luajtur tek Juventus, nese do qendronin do kishin 0 hapesira.

Juventus nuk ka gabuar me te rinjte vitet e fundit e nuk me duket se ka dale ndonje Italian qe po shkelqen, pervec Verratit deri diku por ne ate periudhe Juventus nuk e kishte luksin te shpenzonte 15 mln euro per nje lojtar qe vinte nga Serie B.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2018, 13:22   #31
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 42,904
Thanks: 13,194
Thanked 7,795 Times in 5,198 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Asnje nga ata te dy nuk eshte gati per te luajtur tek Juventus, nese do qendronin do kishin 0 hapesira.

Juventus nuk ka gabuar me te rinjte vitet e fundit e nuk me duket se ka dale ndonje Italian qe po shkelqen, pervec Verratit deri diku por ne ate periudhe Juventus nuk e kishte luksin te shpenzonte 15 mln euro per nje lojtar qe vinte nga Serie B.
Verrati per mua eshte lojtar i MBIVLERESUAR,si ai jevgu i Brazilit tek psg.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2018, 13:26   #32
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 4,039
Thanks: 1,968
Thanked 1,989 Times in 1,121 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Prandaj thasj deri diku, dhe une ashtu mendoj qe eshte i mbivleresuar si lojtar.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2018, 13:34   #33
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 42,904
Thanks: 13,194
Thanked 7,795 Times in 5,198 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Prandaj thasj deri diku, dhe une ashtu mendoj qe eshte i mbivleresuar si lojtar.
Shenja POSITIVE.
MAJTAS...ALEX SANDRO(qe nuk e shes KURRE),DOUGLAS COSTA.
DJATHTAS...Cancelo,QUADRADO.
RULES.
U KRYE.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2018, 13:39   #34
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 4,039
Thanks: 1,968
Thanked 1,989 Times in 1,121 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Shenja POSITIVE.
MAJTAS...ALEX SANDRO(qe nuk e shes KURRE),DOUGLAS COSTA.
DJATHTAS...Cancelo,QUADRADO.
RULES.
U KRYE.
Une do luaja keshtu por Allegri ska per ta bere kurre.

Scezny

Cancelo - Bonucci - Chiellini - Sandro

Cuadrado - Emre Can - Pjanic- Costa

Dybala

CR7

4-4-2 E nga krahet kemi lojtare shume te forte.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2018, 13:49   #35
Ragnar
Undisputed
 
Avatari i Ragnar
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 14,440
Thanks: 170
Thanked 2,240 Times in 1,214 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 241
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Po mos thuaj e urrej, te gjithe e dim qe ti e dashuron CR7 e kur te bej gola ai do gezohesh dhe ti.
Jo shoku nuk do me beje pershtypje edhe nese i shenon 100 gola. Edhe pse ka kapacitet te shenon sa here te doj, sidomos ne Itali sa here t'i doj qejfi
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2018, 13:51   #36
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 5,836
Thanks: 2,229
Thanked 2,100 Times in 1,094 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Lord Ragnar eshte ne fazen e te konvertuarit ne Juventin.
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2018, 13:53   #37
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 4,039
Thanks: 1,968
Thanked 1,989 Times in 1,121 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Jo shoku nuk do me beje pershtypje edhe nese i shenon 100 gola. Edhe pse ka kapacitet te shenon sa here te doj, sidomos ne Itali sa here t'i doj qejfi
Douglas Costa tha eshte e pamundur te ndjekesh Ronaldon aq shume sa stervitet, e gjeta duke u stervitur kur erdha dhe e lash duke u stervitur edhe kur ika nga fusha.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2018, 13:55   #38
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 42,904
Thanks: 13,194
Thanked 7,795 Times in 5,198 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Une do luaja keshtu por Allegri ska per ta bere kurre.

Scezny

Cancelo - Bonucci - Chiellini - Sandro

Cuadrado - Emre Can - Pjanic- Costa

Dybala

CR7

4-4-2 E nga krahet kemi lojtare shume te forte.
E pyeten zonjen NEDVED....cfar tipi eshte burri i juaj???
<Idiot>.
PERSE???
Per krishtlindje,natale apo compleano del bo vrap ose fugo.
ALE

U KRYE.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 17-08-2018, 11:02   #39
King Bardhyl
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 3,042
Thanks: 1,614
Thanked 1,381 Times in 912 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 56
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i King Bardhyl pėlqehet nga
i vjetėr 17-08-2018, 11:42   #40
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 42,904
Thanks: 13,194
Thanked 7,795 Times in 5,198 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Kete VIT DO i THERRIM pa brerje ndergjegjeje,por ka nje problem ne centro!!!
Cilet?
KUFOMAT.
Aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur