Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Sporti shqiptar

Sporti shqiptar Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 03-12-2017, 07:48   #1
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 6,464
Thanks: 4,561
Thanked 2,206 Times in 925 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Romela Begaj historike, dy medalje nė AmerikėRomela Begaj nderon Shqipėrinė nė Kampionatin Botėror tė Peshėngritjes, qė po zhvillohet Anaheim, nė Shtetet e Bashkuara nė Amerikės.

Njė mrekulli pėr sportisten 31-vjeēare, por edhe pėr Shqipėrinė, qė fiton njė medalje ari pas 45 vitesh, sepse Begaj fitoi tė artėn nė shkėputje, ndėrsa nė dygarėsh u rendit e dyta, pas kolumbianes Leidi Jesenia Solid Arboleda.

Nė shkėputje Begaj kreu 3 prova perfekte dhe ngriti 107 kg (rekord personal), ndėrsa nė shtytje ngriti 125 dhe 128 kg (rekord personal), por kur provoi 131 kilogramėt, nuk ia doli dhe pėsoi njė dėmtim serioz nė shpinė, duke mbetur e shtrirė nė tokė dhe duke u larguar me ndihmėn e stafit tė saj. Njė sakrificė e madhe pėr Begajn, qė kishte dhimbje qė mė herėt, por tentoi tė pamundurėn, pasi nė provėn e fundit kėrkoi tė siguronte vendin e parė, qė ia mori Solis Arboleda, e jashtėzakonshme nė shtytje, me 135 kg.

Gjithsesi, medalje e argjendtė nė dygarėsh, njė arritje madhėshtore pėr Begajn, qė shkruan emrin e vet me germa tė arta nė historinė e peshėngritjes sonė. Me 235 kg nė dygarėsh, Begaj theu ēdo rekord tė vetin dhe kap kulmin e karrierės sė vet.
__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Mandi pėlqehet nga
i vjetėr 03-12-2017, 09:03   #2
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 3,979
Thanks: 546
Thanked 946 Times in 581 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 96
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Romela Begaj historike, dy medalje nė Amerikė

E pashe mbreme , biles m’kapi ora 2 mgjesit deri sa mbaroi. Ne proven e pare ne shtytje pati nje problem me mesin dhe nuk ishte 100% fit per proven e dyte dhe te trete ,por serish arriti te ngrinte 128kg ke prova e dyte, ndersa ke e treta deshtoi biles ra me gjithe shtange dhe pati nje demtim. Megjithate ishte nje paraqitje shume e mire.

Ndersa Bravo do ti them kur te dalin testet antidoping , se kena dale bllof disa here
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-03-2018, 19:01   #3
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 6,464
Thanks: 4,561
Thanked 2,206 Times in 925 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Romela Begaj historike, dy medalje nė Amerikė

Romela Begaj pozitive dhe nė testin B: Betohet mbi Kuran: Nuk e kam prekur atė substancė tė qelbur, shteti duhet tė mė mbronte !

__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-03-2018, 22:05   #4
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 39,611
Thanks: 11,451
Thanked 10,236 Times in 6,188 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 541
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Romela Begaj historike, dy medalje nė Amerikė

Mjeku i Kombėtares Shqiptare, Lluka Heqimi: Sportistėt tanė janė viktima


Anėtari i Organizatės Botėrore kundėr Antidopingut, si dhe mjeku ikonė i Kombėtares shqiptare, Lluka Heqimi ka folur pėr rastet e fundit, ku krahas peshėngritėses Romela Begaj, edhe futbollisti i Skėnderbeut, Bajram Jashanica doli pozitiv nė testin antidoping.

Heqimi i kontaktuar dje nga “Panorama Sport” ka thėnė se ekspozimi i sportistėve si konsumues tė dopingut vjen si rrjedhojė e pėrjashtimit nga testet pėr kontrollin antidoping.

“Nė pėrgjithėsi futbolli shqiptar nuk kontrollohet pėr antidoping. Jemi tė pėrjashtuar nga testet, duke mos ndjekur shembullin e botės. Nė kampionatin kombėtar nuk ka fare kontrolle dhe kjo ka disa arsye, pėr mė tepėr qė janė edhe tė kushtueshme. E kundėrta ndodh nė kampionatet e tjera europiane, ku kontrolli ėshtė i lartė,” ka thėnė ai.

Ai ėshtė pyetur si pėr rastin e Romela Begajt ashtu dhe atė tė Jashenicės, dhe ai tha se ” kjo ėshtė njė situatė qė vjen prej mungesės sė seriozitetit. Sa herė qė ndodhin, sportistėt mbrohen me tė gjitha format dhe kujtojnė se janė tė pastėr pas atyre gjėrave qė bėjnė.”

I pyetur konkretisht pėr rastin e mbrojtėsit tė Skėnderbeut, Bajram Jashanica, i cili ka pėrdorur substancėn prednisolut, ai shprehet kėshtu:

“U njoha me rastin dhe mė vjen keq, pasi bėhet fjalė pėr njė mbrojtės shumė tė mirė, qė ka marrė njė preparat pėr t’u mjekuar. Nuk e besoj qė ky rast ta bėjė fajtor futbollistin, mė shumė ai ėshtė njė viktimė. Substanca qė ka marrė, nuk ėshtė pėr tė ndryshuar gjendjen e tij sportive, por njė mjekim qė nė kėtė histori i ka munguar dokumenti pėr ta sqaruar nėse ėshtė i ndaluar ose jo. Nėse do tė deklarohej para kryerjes sė testit, atėherė lojtari do tė ishte i pafajshėm.”

Nė intervistė ai thekson faktin se futbollistėt nuk njihen mjaftueshėm me medikamentet qė duhet tė pėrdorin ose jo, dhe kultura e njohjes mund tė kultivohet vetėm nėpėrmjet grantit qė shteti duhet tė japė pėr sportin, dhe veēanėrisht njė pjesė pėr kontrollin antidoping.

s.a/dita
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-03-2018, 10:15   #5
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 12,553
Thanks: 2,882
Thanked 3,290 Times in 1,818 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 353
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Romela Begaj historike, dy medalje nė Amerikė

E kam nje bindje se nuk perdorin substanca te ndaluara qelimisht kur dihet se cfare kontrolle te rrepta anti-doping behen sot.
Nuk dua te besoj se jane aq te cmendur qe ta rrezikojne karrieren ne kete menyre. Besoj se i marrin pa vetedije permes ilaqeve, kozmetikes e ndoshta edhe ushqimeve te ndryshme.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-03-2018, 16:10   #6
xhori
V.I.P
 
Avatari i xhori
 
Data e antarėsimit: Feb 2016
Vendndodhja: MARCHE
Posts: 923
Thanks: 161
Thanked 352 Times in 204 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
xhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Romela Begaj historike, dy medalje nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
E kam nje bindje se nuk perdorin substanca te ndaluara qelimisht kur dihet se cfare kontrolle te rrepta anti-doping behen sot.
Nuk dua te besoj se jane aq te cmendur qe ta rrezikojne karrieren ne kete menyre. Besoj se i marrin pa vetedije permes ilaqeve, kozmetikes e ndoshta edhe ushqimeve te ndryshme.
i marrin me vetdije se pa nje fare ndihme nuk mund te arrien disa nivele pothuajse ne te gjitha sportet vetem se kesaj shoqes dicka nuk i eci ne marrjen e ndihmes nga nxitimi ka harruar te merrte ndonje mas per te qen ne parametra
__________________
pis milet
xhori nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-03-2018, 17:42   #7
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 12,553
Thanks: 2,882
Thanked 3,290 Times in 1,818 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 353
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Romela Begaj historike, dy medalje nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga xhori Shiko postimin
i marrin me vetdije se pa nje fare ndihme nuk mund te arrien disa nivele pothuajse ne te gjitha sportet vetem se kesaj shoqes dicka nuk i eci ne marrjen e ndihmes nga nxitimi ka harruar te merrte ndonje mas per te qen ne parametra
Po sa ia vlene te rrezikohet kur dihet qe sot gjasat per te shpetuar nga analizat antidoping jane thuajse minimale. Sidomos sportistet kulmor si Romela Begaj testohen ne vazhdimesi!

Per Jashanicen e paska dhene sqarimin ky mjeku qe thote se ka qene viktime e nje preparati si dhe neglizhences per tu informuar me shume mbi ate substance.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-03-2018, 17:45   #8
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 39,611
Thanks: 11,451
Thanked 10,236 Times in 6,188 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 541
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Romela Begaj historike, dy medalje nė Amerikė

Nuk pėrdorin vet jo (se s'ka kuptim, e garantuar qė e nxjerrin analizat)
E marrin pa ditur gjė nga ushqimet pa kontroll, nga ilaēet e rekomanduara nga mjekė injorant etj.

Gjithsesi skualifikimi ėshtė i drejtė, le pordhėt e Romelės qė thotė se na gjejnė tė vegjėl.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-03-2018, 17:50   #9
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,083
Thanks: 5,703
Thanked 6,665 Times in 4,250 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 297
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Romela Begaj historike, dy medalje nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Po sa ia vlene te rrezikohet kur dihet qe sot gjasat per te shpetuar nga analizat antidoping jane thuajse minimale. Sidomos sportistet kulmor si Romela Begaj testohen ne vazhdimesi!

Per Jashanicen e paska dhene sqarimin ky mjeku qe thote se ka qene viktime e nje preparati si dhe neglizhences per tu informuar me shume mbi ate substance.
ja fusin trajnerat pisa
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-03-2018, 17:57   #10
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 12,553
Thanks: 2,882
Thanked 3,290 Times in 1,818 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 353
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Romela Begaj historike, dy medalje nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
ja fusin trajnerat pisa
Po trajnerat cfare interesi munden me pas?
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-03-2018, 17:58   #11
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,083
Thanks: 5,703
Thanked 6,665 Times in 4,250 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 297
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Romela Begaj historike, dy medalje nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Po trajnerat cfare interesi munden me pas?
e hongri se hongri morim nai pare me shume
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-03-2018, 17:59   #12
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 15,081
Thanks: 3,330
Thanked 8,561 Times in 2,807 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 221
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Romela Begaj historike, dy medalje nė Amerikė

Rėx suksesin kan interes lol

Urime e Ishalla pa zhgenjime se jemi mesu ne me Na ngel e qeshmja nbuze .
__________________


Kam njė shpirt qė s'njeh urrejtje
Dhe nuk mban, mėri tė kota
Por ndonjėherė , ka dhe vėrejtje
Kėta janė njerėzit, kjo ėshtė bota!

Bledi Ylli
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-03-2018, 18:04   #13
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 10,957
Thanks: 1,097
Thanked 6,347 Times in 2,853 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 208
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Romela Begaj historike, dy medalje nė Amerikė

Ca kernaqesie eshte me ngrit pesha aman. Varja si positive si negative who cares. Lol.
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-03-2018, 18:05   #14
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 12,553
Thanks: 2,882
Thanked 3,290 Times in 1,818 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 353
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Romela Begaj historike, dy medalje nė Amerikė

Po cfare suksesi Beaute kur po perfundojne duke bere be ne kuran e bibel.

Jo vetem qe po i humbin medaljet por edhe po e permbyllin karrieren me turp. Me shume ka mundesi kjo qe thote drague (ja qe ia qellon edhe ky ndonjehre ).. dmth qe iu fut trajneri.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rex pėlqehet nga
i vjetėr 04-03-2018, 18:08   #15
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 15,081
Thanks: 3,330
Thanked 8,561 Times in 2,807 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 221
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Romela Begaj historike, dy medalje nė Amerikė

Ate e Thash dhe un qe Na ngel e qeshmja nbuze.

Sukses pra se arrin résultat i fale punes se te dyve .

Ja éci kombetarja jon ca Kohe ne fout ?
Ganiu i binte gjoKsit , thote fale meje Albania hyri ne histori . Lol
__________________


Kam njė shpirt qė s'njeh urrejtje
Dhe nuk mban, mėri tė kota
Por ndonjėherė , ka dhe vėrejtje
Kėta janė njerėzit, kjo ėshtė bota!

Bledi Ylli
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 04-03-2018, 18:10   #16
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,083
Thanks: 5,703
Thanked 6,665 Times in 4,250 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 297
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Romela Begaj historike, dy medalje nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Po cfare suksesi Beaute kur po perfundojne duke bere be ne kuran e bibel.

Jo vetem qe po i humbin medaljet por edhe po e permbyllin karrieren me turp. Me shume ka mundesi kjo qe thote drague (ja qe ia qellon edhe ky ndonjehre ).. dmth qe iu fut trajneri.
e nigjova dhe une intervisten.kot fare.

Pinko mu do me pelqete nji gru peshngritese.

nji te ngrejtme ajo nji une
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 04-03-2018, 18:37   #17
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 39,611
Thanks: 11,451
Thanked 10,236 Times in 6,188 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 541
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Romela Begaj historike, dy medalje nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
e nigjova dhe une intervisten.kot fare.

Pinko mu do me pelqete nji gru peshngritese.

nji te ngrejtme ajo nji une
Merr pėr grua Ilir Mutėn
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-03-2018, 18:41   #18
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,083
Thanks: 5,703
Thanked 6,665 Times in 4,250 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 297
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Romela Begaj historike, dy medalje nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Merr pėr grua Ilir Mutėn
kur ishte i vogel na blete cigare
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-03-2018, 18:48   #19
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 39,611
Thanks: 11,451
Thanked 10,236 Times in 6,188 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 541
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Romela Begaj historike, dy medalje nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
kur ishte i vogel na blete cigare
Ik kujtoja tani po ta mbajti.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-03-2018, 19:00   #20
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,083
Thanks: 5,703
Thanked 6,665 Times in 4,250 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 297
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Romela Begaj historike, dy medalje nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Ik kujtoja tani po ta mbajti.
nuk kom lek
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur