Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Ndihmoni njėri-tjetrin

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 08-11-2019, 03:07   #541
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,930
Thanks: 3,610
Thanked 688 Times in 543 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Re: Kam nje pyetje

Pyesni edhe Sokolin. Ai eshte infermier.Adea
Adea ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 08:12   #542
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,229
Thanks: 16,496
Thanked 9,751 Times in 6,597 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Kam nje pyetje

Ka diet per................sex ????

SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 13:29   #543
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,930
Thanks: 3,610
Thanked 688 Times in 543 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Re: Kam nje pyetje

Ne kohe paqe po te rri shkrehur ke problem shendetesor.

Ne kohe lufte po te rri ngrehur je maskara i maskarenjve.

Nuk ngaterrohet kurre lufta dhe zia me seksin.


Do marr ciften do dal per gjah...
Jaman shoko, jaman jaman...

Kur i bie fuqia te atit te maskarenjve e marrin fuqine (energjine) te bijte dhe te bijat.
Kur i bije fuqia femijeve te tij e merr fuqine i ati kurvar.


Ne te sojit tone nuk hame ne canaqe te huaja.

Adea
Adea ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 14:53   #544
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,229
Thanks: 16,496
Thanked 9,751 Times in 6,597 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Kam nje pyetje

O transvestite me dyfek gjalmash,
ke natru adresen,me ahuret e ndrikullave,nga malet e rrjepuna.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 14:59   #545
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,930
Thanks: 3,610
Thanked 688 Times in 543 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Re: Kam nje pyetje

A e dini nga ndodhet nje Mysia, i cmendur shqiptar?Adea
Adea ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 15:12   #546
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,229
Thanks: 16,496
Thanked 9,751 Times in 6,597 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Kam nje pyetje

Nga moqalet e myzeqese duke kaleruar me PELEN e vlashit.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 13:05   #547
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,930
Thanks: 3,610
Thanked 688 Times in 543 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Re: Kam nje pyetje

Ne qofte se une kam munguar per nje periudhe kohe te caktuar nga Forumi, si eshte e mundur qe une te kem dhene disa pelqime pa qene prezent?

Mandi,

A eshte e mundur qe dikush te futet ne llogarine time dhe nen llagapin tim te jap pelqime sa andej kendej?!


Adea
Adea ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 13:17   #548
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 3,461
Thanks: 708
Thanked 850 Times in 580 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
B.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėm
Re: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Ne qofte se une kam munguar per nje periudhe kohe te caktuar nga Forumi, si eshte e mundur qe une te kem dhene disa pelqime pa qene prezent?

Mandi,

A eshte e mundur qe dikush te futet ne llogarine time dhe nen llagapin tim te jap pelqime sa andej kendej?!


Adea
Eshte shpirti yt Adea. Asgje per tu shqetesuar. Ai udheton pa pengesa ne kohe e ne hapsire.
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 13:28   #549
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,229
Thanks: 16,496
Thanked 9,751 Times in 6,597 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Kam nje pyetje

Qetesohuni se ka dhe dislike....
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 13:34   #550
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,229
Thanks: 16,496
Thanked 9,751 Times in 6,597 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Kam nje pyetje

Particularly interesting.

Greece is on account of his extremely high solar irradiation a very interesting market for the investment in photovoltaics, which promises very high yields.

Kush ma perkthen e falenderoj.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 13:37   #551
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,229
Thanks: 16,496
Thanked 9,751 Times in 6,597 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Kam nje pyetje

More interesting.

Well preserved helmet of Illyrian type with beautiful surface, interesting piece from the transition period between the.....

faleminderit.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 13:44   #552
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,930
Thanks: 3,610
Thanked 688 Times in 543 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Re: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga B.E.V Shiko postimin
Eshte shpirti yt Adea. Asgje per tu shqetesuar. Ai udheton pa pengesa ne kohe e ne hapsire.
Hahaha, e prisja nje pergjigje te tille.

Faktikisht une kur jam prezent diku jam 100% prezent ne ate vend.
Prezenca ime mund te ndihet ose jo. Varet nga deshira ime. Mund te mos them asnje fjale dhe te ndihem OSE mund te them shume fjale dhe te mos ndihem.

Nqs une nuk jam prezent ketu, kjo do te thote se nuk jam ketu as me shpirt e as me trup. SEPSE ne ate periudhe kohe kam qene ne nje vend te rendesishem dhe nqs dikush do qe une te "jem" ketu ai dikush deshiron te provoje mungesen time nga nje vend ku kam dhene kontribut. Qe i bie qe nje hajdut provon mungesen time duke provuar prezencen time diku tjeter.


Adea
Adea ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 15:11   #553
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,667
Thanks: 8,789
Thanked 6,775 Times in 2,846 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 195
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Re: Kam nje pyetje

Meqe jemi ne teme, kam edhe une nje pyetje dhe kerkoj nje opinion te juajin.
Para pak kohesh, nje kolege pune e imja, nje vajze e re 20 vjecare, vajze shume e mire dhe korrekte ne pune dhe ne shoqeri, pesoi nje aksident rrugor!
Aksidenti ndodhi ndersa ajo po kalonte nga njeri kah i rruges ne tjetren tek vizat e bardha, ne nje zone urbane, ku dihet qe shpejtesia e automjeteve eshte 40 km/h.
Ajo u perplas ne asfalt nga nje makine qe ecte me shpejtesi te madhe gati 95 km/h, e drejtuar nga nje shqiptar!
Pasojat e aksidentit ishin shume te renda: Kolegia ime e punes u perplas ne asfalt dhe u terhoq zvarre per afro 8-9 metra, pesoi trauma te medha ne koke, kembe, shpatull, legen, (prane brezit) dhe tani dergjet ne spital ne gjendje te rende duke luftuar me vdekjen! Sot nje grup i vogel kolegesh i kishin bere nje vizite ne spital, pasi nuk lejohej me shume sepse ndodhet akoma ne Reanimacion ne koma farmakologjike.
Prinderit e saj natyrisht ishin shume te deshperuar dhe ne diskutime e siper, nuk e fshihnin edhe zemerimin e madh ndaj shoferit shqiptar i cili ja kishte katandisur vajzen e tyre te vetme ne ate gjendje dhe qe ne rastin me te mire nese shpeton, rrezikon te mbetet e paralizuar ne karroce!
Nga ana jone si kolege, tronditja e madhe dhe keqardhja per fatin e keq te kesaj vajze 20 vjecare qe iu modifikua jeta ne moshen me te bukur, ishte evidente dhe per disa dite radhazi, ne pune flitej vetem per kete ngjarje, ku dozat e zemerimit dhe sharjeve ndaj shoferit shqiptar nuk mungonin. Pse kjo vajze e bukur dhe ne lule te moshes (20 vjecare), korrekte dhe shume e sjellshme me te gjithe duhej te kishte kete fat te zi?
Pas disa ditesh duke shpresuar qe ajo te permiresohet sadopak,eshte vendosur qe te gjithe koleget te organizohen ne grupe te vogla per ti bere nje vizite ne spital.
Pyetja qe shtroj eshte:
A duhet te shkoj edhe une ne spital me te tjeret si koleg pune qe jemi pamvaresisht se une jam shqiptar pra bashkekombas i atij qe e katandisi ne kete gjendje?
Si do ta perballoj veshtrimin e perlotur te prinderve te saj apo reagimet e tyre, nqs ata mesojne qe une jam shqiptar?

Kam dite qe e bluaj ne mendje nje situate te tille dhe jam shume ne pozicion te veshtire
por zemra dhe mendja me thote qe te shkoj sepse raportet tona kane qene shume te mira, pamvarsisht sesi i ndodhi dhe kush ja shkaktoi kte fatkeqsi tragjike.
Une nuk mund te mbaj pergjegjsi per idiotsirat qe bejne bashkombasit e mi neper bote dhe anasjelltas, jam pergjegjes vetem ate cka bej,them dhe veproj personalisht.
Pa e minimizuar kete tragjedi dhe situate komplekse, mendoj qe mund te kishte ndodhur edhe e kunderta , pra ku nje drejtuese automjeti vendase, mund te kishte aksidentuar nje te ri shqiptar apo te huaj.
Jeta vertet eshte e mbushur me te papritura dhe fatalitete, te cilat te ndryshojne komplet te ardhmen, te modifikojne egsistencen, endrrat, deshirat dhe objektivat, por keto te papritura dhe fatalitete nuk varen nga perkatesia etnike sesa varen me shume nga rrisku/kismeti qe Zoti i rezervon secilit prej nesh ne jete!
I uroj nga zemra kesaj kolege kaq te mire dhe kesaj vajze te re qe ta kaloje rrezikun sa me shpejt dhe te kthehet ne gjirin tone me e forte dhe me e shendoshe sesa me pare!
Zoti e ndihmofte!
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 15:18   #554
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 5,239
Thanks: 1,421
Thanked 2,359 Times in 1,338 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 81
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Re: Kam nje pyetje

Koleges tė shkuara... por... nuk e prisja njė pyetje tė tillė prej teje....
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 15:28   #555
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,229
Thanks: 16,496
Thanked 9,751 Times in 6,597 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Kam nje pyetje

Poblematika eshte KJO...qe shqiptaret jane te gjithe te virgjer.

Baba ka DURRSI eshte...BRILIANT.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 15:46   #556
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 13,049
Thanks: 2,689
Thanked 4,938 Times in 3,148 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 199
Eden ka mbyllur reputacionin
Re: Kam nje pyetje

Citim:
Une nuk mund te mbaj pergjegjsi per idiotsirat qe bejne bashkombasit e mi neper bote dhe anasjelltas, jam pergjegjes vetem ate cka bej,them dhe veproj personalisht.
Pergjigjen e ke dhene dhe vete,nuk ke pse ndihesh fajtor per faktin qe personi ne fjale eshte nga I njejti vend me ty, dhe gjithsesi harrojeni faktin se ai ka qene shqiptar. Ky aksident mund te ndodhte nga cdokush, cfaredo etnie clidhje ka?!
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 17:09   #557
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,930
Thanks: 3,610
Thanked 688 Times in 543 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Re: Kam nje pyetje

Me cfare kuptoj une Baba nga Durresi, kolegia jote eshte gjermane. Kam pershtypje se ti jeton ne Gjermani.

Nqs vajza eshte ne reanimacion, ajo nuk e di se kush i vjen per vizite.

Prezenca e kolegeve dhe e te njohurve te vajzes ngushellon me teper prinderit dhe te afermit e saj.

Nqs ti do qe te jesh prezent, atehere mos fol shqip. Nqs ke aksent kur flet gjermanisht dhe te pyesin nga je, jam e sigurte qe ti nuk do genjesh.

Per mendimin tim, kur gjakrat jane te ndezura provokimi me i vogel mund te perfundoje keq. Prandaj thuhet, edhe pse e padrejte, qe mekatin e nje njeriu te vetem e mban nje komb i tere. Ky eshte sabotazh.

Me kujtohet, ne nje film, kur avokatja e nje te akuzuari per vrasjen e pese personave, shkon ne shtepine e viktimave per t'i njohur ata personalisht (ceshtje ndergjegjeje) edhe pse ne fund te filmit behet e qarte qe i akuzuari eshte i pafajshem, i ati i vajzes viktime tundohet per nje moment duke nxjerre revolen, qe te vrase avokaten mbrojtese te ketij "krimineli".


Adea

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Adea : 09-11-2019 nė 17:13
Adea ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 17:26   #558
luleshtrydhe
V.I.P
 
Avatari i luleshtrydhe
 
Data e antarėsimit: May 2016
Posts: 534
Thanks: 89
Thanked 92 Times in 73 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 5
luleshtrydhe ka mbyllur reputacionin
Re: Kam nje pyetje

Ti Adea je si kjo kenga qe po degjoj :

, krejt tu kan perzi edhe ty hahahaaa
luleshtrydhe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 17:27   #559
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 5,768
Thanks: 7,650
Thanked 3,314 Times in 1,538 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 214
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Re: Kam nje pyetje

Baba bga Durresi ngjarje shume e rende, te shkuara koleges.
Sa per hallin qe bluan sduhet ta kesh fare hall. Mund te kishte ndodhur dhe ne shqiperi nje ngjarje e tille. Po pastaj , te shihnim nga cili qytet i shqiperise te ishte shoferi dhe ti urrenim?!!. Edhe sikur fajtori te ishte brenda nje fisi apo familjeje perseri cfaj kane pjesetaret e tjere?! Kto lloj urrejtjesh me kujtojne kanunet. Nese duhet te urresh apo te merresh me dike eshte fajtori drejt perdrejt. Secili nga ne mban pergjegjesine e vet.
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 17:47   #560
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,930
Thanks: 3,610
Thanked 688 Times in 543 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Re: Kam nje pyetje

Kam nje pyetje.

Si mund te bjere ne dathuri nje njeri me nje njeri tjeter pa i pare syfetin?Adea
Adea ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur