Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 08-11-2019, 17:25   #341
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 13,087
Thanks: 2,695
Thanked 4,963 Times in 3,163 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 206
Eden ka mbyllur reputacionin
Re: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dallas Shiko postimin
Eshte e qarte se nuk kupton dot meshkujt, nese mendon se meshkujt dashurohen me top modele, ose le te themi me pamjen e jashtme. Gabon. Femra nuk eshte vetem cica dhe bythe silikoni. Ke eliminuar pjesen me te rendesishme te saj, inteligjencen. Ne mashkull dashurohet me inteligjencen e nje femre.
Femrat silikon jane vetem per tu shfryre.
Perralla nga e kaluara....
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 17:36   #342
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 37,213
Thanks: 18,182
Thanked 23,620 Times in 9,056 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 527
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

te tere do zgjidhnin maryl streep, se eshte aktore e famshme
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 17:45   #343
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,328
Thanks: 0
Thanked 754 Times in 622 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Kam nje ne pune, qe here oas here fillon, te shtune te djele, do jem me njeren, pastaj me vone me nje tjeter, me nje tjeter....

Nje dite, ma hoqi pinin dhe i them, po mire kot me te pyt, ti me nje femer shkon ne shume se 2-3 here? Ke noj organ tjeter ne trup, pervec pompes hidraulike?
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 21:44   #344
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,281
Thanks: 16,532
Thanked 9,769 Times in 6,611 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Beno....pa kerr sot?

Jom msu UNE duke ec.

Po bi shi ene....Michael,ma co icik Benin ke shpia.

Nuk eshte e nevojshme....aber trotzdem danke Nadia(gjermone ne jo ruse)

Beno....hajde i shoqi apo Micha.

Masanej.....pak qaste me para: urdhero pi i kafe apo birre.

Beno...heren qeter.

KAQ.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 22:22   #345
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 6,881
Thanks: 4,470
Thanked 7,266 Times in 2,531 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 142
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

qe orizi i gatuar vetem 30 min mund ta mbash ne temp ambjenti, me pas direkt ne frigo. Duhet ringrohur vetem nje here. baktere helmuese shfaqen ne te, jashte ketyre rregullave.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 22:59   #346
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 13,087
Thanks: 2,695
Thanked 4,963 Times in 3,163 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 206
Eden ka mbyllur reputacionin
Re: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
te tere do zgjidhnin maryl streep, se eshte aktore e famshme
Kush eshte kjo?
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 23:34   #347
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,281
Thanks: 16,532
Thanked 9,769 Times in 6,611 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Sa PLEHRE eshte ky....olsi JAZEKqiu...

klysh TURKU.

Naten e mire.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 23:36   #348
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,281
Thanks: 16,532
Thanked 9,769 Times in 6,611 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Perralla nga e kaluara....
INSHALLAH JETOJ shume GJATE,masanej ta shof BYCEN me KACKE,apo kur te kete rone.....MAKE UP.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 23:39   #349
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,876
Thanks: 16,329
Thanked 10,112 Times in 5,804 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 289
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

lol …

skam pershtypje , vecse po qesh me dicka ...
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 23:43   #350
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,281
Thanks: 16,532
Thanked 9,769 Times in 6,611 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Re: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
lol …

skam pershtypje , vecse po qesh me dicka ...
Baby....

Po pate nevoje per nihm qe te <eleminojne> te tashmen,per te ardhmen....KAM PLOT idera.

Noten ka Beni.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 23:44   #351
dallas
Carpe noctum
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Vendndodhja: TEXAS
Posts: 391
Thanks: 60
Thanked 227 Times in 142 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 2
dallas ka njė atmosferė spektakolaredallas ka njė atmosferė spektakolare
Re: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Kush eshte kjo?
Eshte njera qe ta heq petllen dhe kur esht 70 vjece, dhe vlen sa per 50 milion modele me ass silikoni

https://www.google.com/imgres?imgurl...&iact=c&ictx=1
dallas nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 23:47   #352
dallas
Carpe noctum
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Vendndodhja: TEXAS
Posts: 391
Thanks: 60
Thanked 227 Times in 142 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 2
dallas ka njė atmosferė spektakolaredallas ka njė atmosferė spektakolare
Re: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
lol …

skam pershtypje , vecse po qesh me dicka ...
Na e trego dhe neve


Baby
dallas nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 23:51   #353
dallas
Carpe noctum
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Vendndodhja: TEXAS
Posts: 391
Thanks: 60
Thanked 227 Times in 142 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 2
dallas ka njė atmosferė spektakolaredallas ka njė atmosferė spektakolare
Re: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Perralla nga e kaluara....
Degjo mua, pasi kalon 30 vjetet, dhe nese je e bukur, fillon dhe venitesh, me inteligjencen nuk ndodh keshtu, ajo mbetet deri ne fund te jetes
dallas nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 23:54   #354
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,876
Thanks: 16,329
Thanked 10,112 Times in 5,804 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 289
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dallas Shiko postimin
Na e trego dhe neve


Baby
haha baby me therret vetem Beni


ska lidhje me forumin po jashte
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 23:55   #355
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,876
Thanks: 16,329
Thanked 10,112 Times in 5,804 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 289
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dallas Shiko postimin
Degjo mua, pasi kalon 30 vjetet, dhe nese je e bukur, fillon dhe venitesh, me inteligjencen nuk ndodh keshtu, ajo mbetet deri ne fund te jetes
po pra eh sikur te ishim gjithmon te rinj


ne fakt me mir kshu se mesojm te behemi me humble
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 00:11   #356
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 13,087
Thanks: 2,695
Thanked 4,963 Times in 3,163 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 206
Eden ka mbyllur reputacionin
Re: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dallas Shiko postimin
Degjo mua, pasi kalon 30 vjetet, dhe nese je e bukur, fillon dhe venitesh, me inteligjencen nuk ndodh keshtu, ajo mbetet deri ne fund te jetes
Hajde se veten tende genjen jo mua, une ose me mire ne femrat e dime ate ceshtja eshte se ju meshkujt vareni komplet nga shikimi I pare ,e nese ajo femer seshte si ajo hirushja e perrallave lol ....mbaron filmi qe aty, sdoni e as ju intereson te shihni me tej ...
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 00:20   #357
dallas
Carpe noctum
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Vendndodhja: TEXAS
Posts: 391
Thanks: 60
Thanked 227 Times in 142 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 2
dallas ka njė atmosferė spektakolaredallas ka njė atmosferė spektakolare
Re: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

........

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga dallas : 09-11-2019 nė 00:42
dallas nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 00:55   #358
dallas
Carpe noctum
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Vendndodhja: TEXAS
Posts: 391
Thanks: 60
Thanked 227 Times in 142 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 2
dallas ka njė atmosferė spektakolaredallas ka njė atmosferė spektakolare
Re: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Hajde se veten tende genjen jo mua, une ose me mire ne femrat e dime ate ceshtja eshte se ju meshkujt vareni komplet nga shikimi I pare ,e nese ajo femer seshte si ajo hirushja e perrallave lol ....mbaron filmi qe aty, sdoni e as ju intereson te shihni me tej ...
Jo jo, nuk genjej veten, je gabim. Femra eshte nje totalitet, jo vetem vithe dhe cica. Nese do mundesha te shprehesha me perqindje( jo korrekte se femra eshte shume komplekse nuk eshte perqindje). Personalisht, 10% vlen pamja e jashtme, 90% vlen inteligjenca etj etj. Cdo te thote kjo? Mund te jesh femra me e bukur ne bote por nga trute kot, a do shkoj une me ty ne krevat? Sigurisht po, nja dy tre here, kaq, this is the end. Nuk do ndodhe e njejta gje me nje femer ugly por tmerresisht inteligjente dhe shume pasionante, ajo eshte tipi i femres me te cilin biet ne dashuri.

Tjeter, per eksperience personale kam vene re qe femrat e bukura jane kot ne sex, nuk e kam kuptuar asnjehere psene????
Ndoshta jane te bindura qe mjafton vetem bukuria dhe aq, hap kembet dhe rri ashtu shtrire kot

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga dallas : 09-11-2019 nė 00:58
dallas nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 03:10   #359
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,876
Thanks: 16,329
Thanked 10,112 Times in 5,804 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 289
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

U know she just pulling ur leg, right?
Now thats smart
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 05:54   #360
dallas
Carpe noctum
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Vendndodhja: TEXAS
Posts: 391
Thanks: 60
Thanked 227 Times in 142 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 2
dallas ka njė atmosferė spektakolaredallas ka njė atmosferė spektakolare
Re: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
U know she just pulling ur leg, right?
Now thats smart
Probably!!!
Not sure!
dallas nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur