Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Gjuha shqipe

Gjuha shqipe “Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 09-09-2013, 20:50   #21
Ganimet
V.I.P
 
Avatari i Ganimet
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Ne toke
Posts: 5,404
Thanks: 217
Thanked 209 Times in 149 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 27
Ganimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Si tė shkruajmė me ė dhe ē

une kure e shkruaj me (ė )tek tema e Llapit me fshihet ter shkrimi ..eshe lidhe ė-ja me fisht.ndersa kjo(= )mi be kllapatkjo e fundit sme deshto kurre
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=jE_nX_SSPKM
Ganimet nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-09-2013, 21:00   #22
Kontinenti
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2012
Posts: 1,406
Thanks: 19
Thanked 1,394 Times in 425 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Kontinenti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerKontinenti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerKontinenti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerKontinenti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerKontinenti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerKontinenti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerKontinenti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerKontinenti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerKontinenti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerKontinenti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerKontinenti ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Si tė shkruajmė me ė dhe ē

Kush me thote si behet theksi, psh germa ''e'' me theksin siper, se nuk e mbaj mend kombinimin. A e di njeri kete kombinim ?
Kontinenti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-09-2013, 21:52   #23
Ganimet
V.I.P
 
Avatari i Ganimet
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Ne toke
Posts: 5,404
Thanks: 217
Thanked 209 Times in 149 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 27
Ganimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Si tė shkruajmė me ė dhe ē

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kontinenti Shiko postimin
Kush me thote si behet theksi, psh germa ''e'' me theksin siper, se nuk e mbaj mend kombinimin. A e di njeri kete kombinim ?
' '''''' '''''PROVOJE DUKE SHTYPUR caps lock dhe a"''''""""" ''' ' ' ' ' 't' s'etj a'pra a te e vogla e dores ne pjesen pran shkronjes L dhe alt ė, alte e mba te shtypur pastaj123 tek ENTER ,tek calculatori- Provoje me shpres se ju kom ndihmuar urra-
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=jE_nX_SSPKM
Ganimet nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-09-2013, 10:36   #24
tété
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Do te me besh gje vizite?
Posts: 1,729
Thanks: 0
Thanked 13 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
tété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Si tė shkruajmė me ė dhe ē

Me tastieren franceze eshte shume thjeshte (megjithese pertoj te bej manipulimin cdo here): ė dhe ē
tété nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-09-2013, 18:41   #25
Kontinenti
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2012
Posts: 1,406
Thanks: 19
Thanked 1,394 Times in 425 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Kontinenti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerKontinenti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerKontinenti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerKontinenti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerKontinenti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerKontinenti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerKontinenti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerKontinenti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerKontinenti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerKontinenti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerKontinenti ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Si tė shkruajmė me ė dhe ē

Ganimed, ne fakt e gjeta, qenka: Alt + 130 = é
Dhe Alt + 138 = č
Kontinenti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-10-2013, 08:29   #26
BATO
______
 
Avatari i BATO
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 5,972
Thanks: 560
Thanked 1,182 Times in 625 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
BATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Si tė shkruajmė me ė dhe ē

Atyre qė kanė ndėrmend tė blejnė ndonjė telefon tė ri celular do t'u kėshilloja tė blejnė telefona "Sony", sepse kanė nė menu gjuhėn shqipe, si dhe shkronjat ė dhe ē nė tastierė. Po kėshtu kanė tė instaluar edhe fjalorin shqip qė mund tė pėrdoret gjatė shkrimit. Tė paktėn modeli i ri Xperia Z1 qė mora unė unė i ka kėto funksione, por besoj se duhet t'i kenė edhe modelet mė tė vjetra.
Meqė ne s'bėjmė dot gjė vetė, pėr gjuhėn shqipe menduan japonezėt..BATO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-10-2013, 18:35   #27
wiola
Super Anėtar
 
Avatari i wiola
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 206
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 10
wiola ėshtė vėrtetė talentėwiola ėshtė vėrtetė talentėwiola ėshtė vėrtetė talentėwiola ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Si tė shkruajmė me ė dhe ē

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Unė nuk shkruaj dot me Ē dhe me Ė.
Uné nuk po e gjej kte E.njeher e kam bo nje kombinim rastsisht po nuk e di ēfar kombinimi ishte.-brr
wiola nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-01-2014, 14:05   #28
yllbardh
R.I.P
 
Avatari i yllbardh
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Vendndodhja: as vetė se di.... :)
Posts: 964
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 12
yllbardh ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Si tė shkruajmė me ė dhe ē

Njė nga mundėsit pėr pėrdoruesit e Firefox ėshtė edhe instalimi i njė adds-on tė fjalorit tė gjuhės Shqipe, ku pas ndėrrimit tė fjalorit gjatė shkrimit nė i-net me njė klik tė djathtė nė fjalėn e nėnvizuar, jo qė bėnė korrigjimin drejtshkrimor por edhe shenjat speciale tė shqipes zėvendėsohen shumė lehtė.

Mėnyra mė e lehtė ėshtė qė tė djathtė klikosh nė njė box-mesazhi dhe zgjedhė mundėsinė e korrigjimit tė shkrimit (nė gj.angleze Check Spelling), pastaj edhe njė djathtė klikim dhe zgjedhė mundėsin e gjuhės dhe aty e keni opt e instalimit tė tė fjalorėve (Add dictionary), ku nga faqja vijuese juve ju jepet mundėsia qė tė zgjidhni nga njė mori e fjalorėve nė gjuhė tė ndryshme.
Kėtu keni mundėsin tė zgjidhni Install Dictionary ose Install Language Pack tė gjuhės sė zgjedhur, nė rastin tonė kemi Install Dictionary. Ky ėshtė njė program i cili ėshtė 648KB ku gjatė shkrimit nuk keni nevojė tė pėrdorni shkurtesa tė ndryshme tė keyboardit dhe vvetėm me njė djathtė klikim tė foljes sė nėnvizuar juve ju jepet mundėsia tė zgjidhni foljen/ mėnyrėn e foljes sė dėshiruar. Njė gjė duhet qė tė keni ndėrmend se ky ėshtė vetėm njė fjalor dhe nga madhėsia e tij ka terma tė shumtė mirėpo ēdo gjė ka kufi

Djathtė kliko nė boxmesazh/ check spelling/djathtė kliko/languages/Add Dicttionaries
__________________
Shqiptari qė derdhė gjak shqiptari nuk meriton tė quhet shqiptarė
yllbardh nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-01-2014, 20:55   #29
illyrianboyful
BACA KILĖ KAPUQĖ BARDHĖ
 
Avatari i illyrianboyful
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 572
Thanks: 0
Thanked 5 Times in 5 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
illyrianboyful ėshtė njė i shkėlqyerillyrianboyful ėshtė njė i shkėlqyerillyrianboyful ėshtė njė i shkėlqyerillyrianboyful ėshtė njė i shkėlqyerillyrianboyful ėshtė njė i shkėlqyerillyrianboyful ėshtė njė i shkėlqyerillyrianboyful ėshtė njė i shkėlqyerillyrianboyful ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Si tė shkruajmė me ė dhe ē

Mėnyra mė e thjesht:

Vendosni si gjuhė tė kompjuterit (klavirit) gjuhėn: Franēais(Suisse),

Pastaj, kur tė zgjedhni gjuhėn shqipe pėr shkrimin e teksteve, e gjeni gjermėn " Ė " tek butoni " é ". dhe e gjeni gjermėn " Ē " tek butoni " č "
Me zgjedhjen e gjuhės Franēais (Suisse), adaptohet klaviri! Dhe plus kėsaj nuk do i keni pastaj gjermat e pėrziera si ps, Y nė vendė tė Z dhe e kundėrta, por do jenė secila nė vendė tė vetin!

kalofshi
__________________
Nuk ėshtė i forti ai qė ngadhėnjen njerėzit, por i forti ėshtė ai qė ngadhėnjen vetėvehten!!!
illyrianboyful nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2014, 17:22   #30
kurravica
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 27
Thanks: 0
Thanked 5 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
kurravica ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Si tė shkruajmė me ė dhe ē

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Altruista Shiko postimin
E ka cdo pc . Levizja :

Start-Tutti i programmi- Accessori -Utilitą di sistema -Mappa e caratteri
Aferim t'kjoft Altruista,vet i kam veē dy vjet shkoll n'g'jūhėn Shqipe,por e kam gjet prograimin Charakter Map.Per e pėr nuk āsht barabar,ose dikush e shkrua n'vźt "ē" ose c ose ch e ata nuk āsht n'g'jūhėn Shqipe. Qė jektū i kini ni i dono:"ėźāūīēĒĖŹĀ.
kurravica nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-07-2014, 21:29   #31
BATO
______
 
Avatari i BATO
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 5,972
Thanks: 560
Thanked 1,182 Times in 625 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
BATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Si tė shkruajmė me ė dhe ē

Nė "Windows 8" problemi i shkronjave Ė dhe Ē ėshtė rregulluar.
Zgjidhni nė menu gjuhėn shqipe pėr tastierėn dhe shkronjat Ė dhe Ē do t'i keni anash, nė tė djathtė tė shkronjave P dhe L.
BATO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-07-2014, 21:47   #32
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,680
Thanks: 371
Thanked 1,973 Times in 1,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Si tė shkruajmė me ė dhe ē

perfundimisht une personalisht pasi me iken gjithnje truri dhe i harroj i kam bere save te gjitha ne nje bllok note dhe e kam ne desktop (ne laptop)...nuk ka rruge tjeter; dhe po te kete s'dua dhe pike!

{ ALT+0123
} ALT+0125
| ALT+0124
$ ALT+036
# ALT+035
~ ALT+0126
© ALT+0169 or ALT+g
® ALT+0174 or ALT+r
™ ALT+2
• ALT+8
– ALT+- (en-dash)
— ALT+SHIFT+- (em-dash)
Ė ALT+0203
ė ALT+0235
Ē ALT+0199
ē ALT+0231
« ALT+0171
» ALT+0187
“ ALT+[
” ALT+SHIFT+[
‘ ALT+]
’ ALT+SHIFT+]
m2 m<sup>2</sup> (HTMLorXHTML)
H2O H<sub>2</sub>O
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-07-2014, 21:54   #33
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,431
Thanks: 15,866
Thanked 13,403 Times in 8,482 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 717
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Si tė shkruajmė me ė dhe ē

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BATO Shiko postimin
Nė "Windows 8" problemi i shkronjave Ė dhe Ē ėshtė rregulluar.
Zgjidhni nė menu gjuhėn shqipe pėr tastierėn dhe shkronjat Ė dhe Ē do t'i keni anash, nė tė djathtė tė shkronjave P dhe L.
Unė ashtu e kam...e kthej nė "Albanian" dhe shkruaj.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-07-2014, 09:30   #34
Adria
ON/OFF
 
Avatari i Adria
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Venus
Posts: 915
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
Adria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Si tė shkruajmė me ė dhe ē

Unė i pėrdor lehtėsisht. E rregullova qė tė mė dalin nė tastet e dy simboleve
Ėė Ēē
Asnjėherė s'e kam lodhur kokėn tė mbaj mend kodet e tyre
Unė kam windows 7
Adria nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-07-2014, 13:04   #35
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,891
Thanks: 9,241
Thanked 2,901 Times in 1,478 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 196
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Si tė shkruajmė me ė dhe ē

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga busavata Shiko postimin
une i perdori Alt + 137 = ė , Alt + 135 = ē

Alt duhet mbajtur shtypur deri sa i shtypni tre numrat ..
Hera e parė qė e provova dhe del kjo qė thua ti. Cool! Po shkronjat e mėdha tė shtypit pėr ė dhe ē si bėhen?
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-07-2014, 13:36   #36
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Si tė shkruajmė me ė dhe ē

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hello Kitty Shiko postimin
Hera e parė qė e provova dhe del kjo qė thua ti. Cool! Po shkronjat e mėdha tė shtypit pėr ė dhe ē si bėhen?
Ē ALT+0199

Ė ALT+0203

ti pyet gjithmone ne forum
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-07-2014, 14:01   #37
Elushe
~*~loved~*~
 
Avatari i Elushe
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 4,339
Thanks: 2,024
Thanked 2,256 Times in 965 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 183
Elushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Si tė shkruajmė me ė dhe ē

Une e di ēike me shkurt:

Ē = Alt + 128
ē = Alt +135
ė = Alt + 137
__________________
Ndrysho por beje ngadale, drejtimi eshte me i rendesishem se shpejtesia!
Elushe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-07-2014, 15:17   #38
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,891
Thanks: 9,241
Thanked 2,901 Times in 1,478 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 196
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Si tė shkruajmė me ė dhe ē

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga spike Shiko postimin
Ē ALT+0199

Ė ALT+0203

ti pyet gjithmone ne forum
Ė Ē ė ē = Cool, thank you Spike-y!
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-07-2014, 21:26   #39
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,680
Thanks: 371
Thanked 1,973 Times in 1,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Si tė shkruajmė me ė dhe ē

si nuk tha njeri qe ne laptopet shoqerohen me tastin "Fn", perndryshe nuk del asgje...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-07-2014, 07:50   #40
kurravica
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 27
Thanks: 0
Thanked 5 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
kurravica ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Si tė shkruajmė me ė dhe ē

"Character Map" i gjźni tāna germat ēi i duhen g'jūhes Shqipe.Psh. ėźāūīē.
kurravica nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur