Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 21-01-2017, 22:03   #421
xhori
V.I.P
 
Avatari i xhori
 
Data e antarėsimit: Feb 2016
Vendndodhja: MARCHE
Posts: 923
Thanks: 159
Thanked 358 Times in 207 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
xhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Mil - Nap min 37
1 - 2
min 150 dhe prap 1-2 te mbaruarit vdekjepruresat
__________________
pis milet
xhori nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-01-2017, 07:31   #422
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,137
Thanks: 16,448
Thanked 9,735 Times in 6,585 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 410
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga xhori Shiko postimin
min 150 dhe prap 1-2 te mbaruarit vdekjepruresat
Chi vince scrive, chi arriva secondo ha fatto un buon campionato ma non ha fatto la storia.
(Antonio Conte)

Aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
Forza JUVE.

Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
KRYE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2017, 04:04   #423
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,137
Thanks: 16,448
Thanked 9,735 Times in 6,585 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 410
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Arrow Pėrgjigje e: AC Milan

Mirese vini dhe fillim jave te mbare!
Do ja u heqim skalpin.
Aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpeg carattere.jpeg (9.9 KiloByte, 40 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg jmilan_1420x933_News_Testi_v2.jpg (20.5 KiloByte, 46 shikimet)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-01-2017, 21:31   #424
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 6,855
Thanks: 2,560
Thanked 2,539 Times in 1,322 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 132
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-01-2017, 21:35   #425
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Posts: 5,028
Thanks: 5,823
Thanked 3,579 Times in 1,369 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
Hope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hawk Shiko postimin


Hawk me kujtove treshen brazliane revaldo ronaldo Ronaldinho
__________________
Femna nuk fitohet as nuk blihet,femna zgjedh
Hope nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-01-2017, 21:49   #426
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,137
Thanks: 16,448
Thanked 9,735 Times in 6,585 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 410
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

E pate Gezim Hysaj...ja napen nje kartona crvena kot.
FORZA JUVE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-01-2017, 21:50   #427
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,137
Thanks: 16,448
Thanked 9,735 Times in 6,585 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 410
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hope Shiko postimin
Hawk me kujtove treshen brazliane revaldo ronaldo Ronaldinho
Ukrainas ahhhhhhhhhhhhhhhhh foto e fundit.
Marre
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-01-2017, 03:21   #428
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,998
Thanks: 1,111
Thanked 1,259 Times in 701 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Systema me thene te drejten kohet e fundit sikur jua ka mar pak doren Milani, dhe Juventus me duket i velitur sa i perket Copa D'italia dhe Seria A.

Ne champions mendoj se do ecni mire pavarsishte se nuk futeni ne rangun e favoriteve.
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-01-2017, 10:56   #429
Peshku i Kuq
JUVE, storia di un grande
 
Avatari i Peshku i Kuq
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Vendndodhja: Tirana & Roma
Posts: 38
Thanks: 6
Thanked 19 Times in 17 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Peshku i Kuq ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: AC Milan

Juventus-Raiola marrėdhėnie e shkėlqyer mes dy palėve. Drejtues tė klubit bardhezi mendojnė qė Donnarumma tė jetė pasuesi i Buffon dhe pritet qė klubi tė plotėsojė ēdo kėrkesė ndaj tij
Da Ibrahimovic a Pogba, passando per Matuidi (che fino a prova contraria non ha ancora rinnovato con il Paris Saint-Germain), la Juventus condivide con Raiola un passato di trionfi e un futuro ricco di potenziali obiettivi di mercato. L’agente italo-olandese e i dirigenti bianconeri si conoscono benissimo e tra un incrocio e l’altro - anche per il piccolo Kean - torneranno presto in contatto. «Mino, che ne sarą di Donnarumma?»: domanda da “x” milioni, alla quale lo stesso agente non saprebbe dare, oggi, una risposta definitiva. Di sicuro converrebbe, a Marotta e Paratici, fare tutte le valutazioni del caso prima di mollare il pennellone rossonero. Per sostituire un santone come Buffon, servirebbe un “nuovo Buffon” e l’identikit del portiere campano č assolutamente perfetto. Il mercato dei dispetti tra i campioni d’Italia e il Milan, del resto, racconta di un paio di precedenti negli ultimi anni da far godere il popolo juventino. Nulla vieta che Donnarumma sostituisca il Gigi nazionale a gioco lungo. Buffon aveva 23 anni quando arrivņ a Torino nel 2001 per 50 milioni di euro secondo il nuovo conio, Donnarumma seguirebbe lo stesso percorso a diciott’anni e per tre-quattro lustri erediterebbe ruoli, oneri e onori dal compagno di Nazionale. Il vero atout per la Juve č Raiola: driiin, «Ciao Mino...».

“TuttoSport”.
Peshku i Kuq nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-01-2017, 11:27   #430
Peshku i Kuq
JUVE, storia di un grande
 
Avatari i Peshku i Kuq
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Vendndodhja: Tirana & Roma
Posts: 38
Thanks: 6
Thanked 19 Times in 17 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Peshku i Kuq ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: AC Milan

Juventus vs Milan (calcio d’inizio ore 20.45)

Juventus (4-3-1-2): Neto; Lichtsteiner, Barzagli, Bonucci, Alex Sandro; Rincon, Khedira, Sturaro; Pjanic; Dybala, Higuain. All. Allegri

Milan (4-3-3): Donnarumma; Abate, Paletta, Romagnoli, Antonelli; Kucka, Locatelli, Pasalic; Suso, Bacca, Niang. All. Montella

Peshku i Kuq nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-01-2017, 12:41   #431
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 6,855
Thanks: 2,560
Thanked 2,539 Times in 1,322 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 132
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Il Rossoneri: Koalicioni anti-Juventin(Beni)

__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-01-2017, 14:42   #432
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,137
Thanks: 16,448
Thanked 9,735 Times in 6,585 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 410
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Linda Shiko postimin
Ste doli mire llogaria sot
Ngordhesirat
Me Toron hongren dy golla ne pjesen e pare......paregguan
Me Napollin po dy golla ne 45 min e para............u palluan
Ene un jom me keq se ky KRIZA
Sot do han po perseri dy petlla ne 2700 sec e para=dyfishuar ne 90 min.....SHPARTALLUAR.
Do ja u heqim mellcine.....ne ska doktor qe ja u zevendso.
FORZA ZEBRA.
Aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 181257193-fbccfabd-2ec4-43f1-98ba-05847d7b308c.jpg (22.7 KiloByte, 30 shikimet)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-01-2017, 15:52   #433
Peshku i Kuq
JUVE, storia di un grande
 
Avatari i Peshku i Kuq
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Vendndodhja: Tirana & Roma
Posts: 38
Thanks: 6
Thanked 19 Times in 17 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Peshku i Kuq ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: AC Milan

Milan skuadėr e pjerdhur,
ekip i 10-rė katrahurė,
Jepi shih n'ėndėrr treshen,
nuk do ngresh njė trofe kurrė.

Vargun e fundit e thashė pėr rimė,
do ta lemė ndonjė kupė,
me oriz apo sake,
Juven gjithnjė pėrballė e ke.

Iku kohė e treshes jevgjite,
me Gulit, Rijkard e Saki,
Erdhi erė e kohės s're,
Dibala, Higuain e shfaqi.

Nuk do shkruaja bejte pėr ju,
kam mėshirė si "italianė"
Por s'kam ē'bėj, s'rri dot pa shkruar,
krenari Juve tėrbuar,

Pesė, gjashtė a gjashtėdhjetė,
vulosur duket fati ynė,
Akoma gjė s'keni kuptuar,
NEVE KEMI KRENARINĖ
GJITHMONĖ JEMI J U V E N T I N Ė

Falė me shnet nga peshku i kuq,
ju uroj gjithmonė fitore,
me njė kusht tek ju'a kam,
vendin e dytė kapni pėr dore..

ha h
Peshku i Kuq nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-01-2017, 16:33   #434
xhori
V.I.P
 
Avatari i xhori
 
Data e antarėsimit: Feb 2016
Vendndodhja: MARCHE
Posts: 923
Thanks: 159
Thanked 358 Times in 207 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
xhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

kupa kampioni
ROMA-0
NAPOLI-0
INTER-3
RUBENTUS-2
MALDINI=5
__________________
pis milet
xhori nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-01-2017, 16:38   #435
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,757
Thanks: 7,064
Thanked 8,317 Times in 5,333 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga xhori Shiko postimin
kupa kampioni
ROMA-0
NAPOLI-0
INTER-3
RUBENTUS-2
MALDINI=5
hajde bab te kallxoj arat
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-01-2017, 19:30   #436
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,137
Thanks: 16,448
Thanked 9,735 Times in 6,585 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 410
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Duroni dhe pakez.....se mos filloni....bla.bla.BLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Si kahera.
EC ATY JUVE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-01-2017, 21:00   #437
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,137
Thanks: 16,448
Thanked 9,735 Times in 6,585 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 410
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
hajde bab te kallxoj arat
MASAKROHET DYBALA mer LANGARAQERIT e BERLUSKES???
FORZA JUVE......THERRI.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-01-2017, 21:43   #438
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,137
Thanks: 16,448
Thanked 9,735 Times in 6,585 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 410
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Shkoni BONI.....SHURREN..

FAKt: Montella me 10 lojtare ketij DESHTAKUT ton i jep MESIM.
FORZA JUVENTUS.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2017, 00:32   #439
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,998
Thanks: 1,111
Thanked 1,259 Times in 701 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Milan tani po nuk kapi vendin e trete ne Seria A do jete per te nje sezon i deshtuar duke mar parasyshe dhe buxhetin qe vune ne dispozicion Kinezet
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2017, 17:02   #440
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,137
Thanks: 16,448
Thanked 9,735 Times in 6,585 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 410
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Mbas gollit qe napi me.....
iku truri dhe u fiken dritat.
Provokacija
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur