Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 01-09-2018, 17:04   #561
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,755
Thanks: 7,064
Thanked 8,317 Times in 5,333 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Po lene...kujt ju thu.
https://www.youtube.com/watch?v=0r926QhJLNw
pergezime dhe.....URTE.
Gatuzo duartroket, por ul euforinė: Kutrone ka helmin nė gjak, por ja ku i ka limitet Milani

Xhenaro Gatuzo nuk ka kohė pėr tė festuar, sepse pavarėsisht fitores sė rėndėsishme dhe tri pikėve tė para me peshė, trajneri i Milanit e kupton qė skuadra ka ende disa limite pėr tė korrigjuar, por beson shumė te grupi i lojtarėve tė tij. “Jemi ende nė ndeshjen e dytė, por mos mė flisni pėr kthesėn e madhe tė Milanit. Jam i zhgėnjyer pėr mėnyrėn se si humbėm ndeshjen me Napolin, ku luajtėm mjaft mirė pėr njė orė, por bėmė njė paraqitje edhe mė tė mirė kundėr Romės. Tani mos tė kalojmė nė eufori, sepse mos harrojmė qė kemi shumė kundėrshtarė qė na presin.

gatuzo kutrone

Kundėr Romės, ndryshe nga Napoli, diferencėn e bėri mentaliteti, ndonėse kemi ende shumė limite pėr tė pėrmirėsuar. Cilat janė? Kur kundėrshtarėt na sulmojnė, nė vėshtirėsinė e parė qė ndiejmė nė fushė, tėrhiqemi shumė. Kur u japim fushė rivalėve, e gjithė mbrojtja nis tė trembet dhe kėtė gjė duhet ta korrigjojmė sa mė shpejt qė tė jetė e mundur. Kutrone dhe Higuain bashkė? Do tė ketė kohė pėr tė gjithė, por unė di tė them qė klubi mė ka vėnė nė dispozicion njė grup tė rėndėsishėm dhe do tė ketė vend pėr tė gjithė. Unė di tė them se Kutrone ka helmin nė gjak kur del pėrpara portės dhe kjo mė pėlqen shumė.

Ndėrsa, Higuain ėshtė arkitekti i atij aksioni, por edhe arkitekti i lojės korale qė unė kėrkoj. Thjesht duhet tė mėsohemi ta ndihmojmė, sepse nuk mė pėlqen se si e shtrijmė lojėn sulmuese, kur Higuain na vjen nė mbėshtetje pėr tė ndihmuar mesfushėn”, pėrfundoi Gatuzo.
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-09-2018, 18:30   #562
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,137
Thanks: 16,448
Thanked 9,735 Times in 6,585 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 410
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
Gatuzo duartroket, por ul euforinė: Kutrone ka helmin nė gjak, por ja ku i ka limitet Milani

Xhenaro Gatuzo nuk ka kohė pėr tė festuar, sepse pavarėsisht fitores sė rėndėsishme dhe tri pikėve tė para me peshė, trajneri i Milanit e kupton qė skuadra ka ende disa limite pėr tė korrigjuar, por beson shumė te grupi i lojtarėve tė tij. “Jemi ende nė ndeshjen e dytė, por mos mė flisni pėr kthesėn e madhe tė Milanit. Jam i zhgėnjyer pėr mėnyrėn se si humbėm ndeshjen me Napolin, ku luajtėm mjaft mirė pėr njė orė, por bėmė njė paraqitje edhe mė tė mirė kundėr Romės. Tani mos tė kalojmė nė eufori, sepse mos harrojmė qė kemi shumė kundėrshtarė qė na presin.

gatuzo kutrone

Kundėr Romės, ndryshe nga Napoli, diferencėn e bėri mentaliteti, ndonėse kemi ende shumė limite pėr tė pėrmirėsuar. Cilat janė? Kur kundėrshtarėt na sulmojnė, nė vėshtirėsinė e parė qė ndiejmė nė fushė, tėrhiqemi shumė. Kur u japim fushė rivalėve, e gjithė mbrojtja nis tė trembet dhe kėtė gjė duhet ta korrigjojmė sa mė shpejt qė tė jetė e mundur. Kutrone dhe Higuain bashkė? Do tė ketė kohė pėr tė gjithė, por unė di tė them qė klubi mė ka vėnė nė dispozicion njė grup tė rėndėsishėm dhe do tė ketė vend pėr tė gjithė. Unė di tė them se Kutrone ka helmin nė gjak kur del pėrpara portės dhe kjo mė pėlqen shumė.

Ndėrsa, Higuain ėshtė arkitekti i atij aksioni, por edhe arkitekti i lojės korale qė unė kėrkoj. Thjesht duhet tė mėsohemi ta ndihmojmė, sepse nuk mė pėlqen se si e shtrijmė lojėn sulmuese, kur Higuain na vjen nė mbėshtetje pėr tė ndihmuar mesfushėn”, pėrfundoi Gatuzo.

ALEEEEEEEEEEEEEEEEE


SHTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-09-2018, 19:36   #563
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,755
Thanks: 7,064
Thanked 8,317 Times in 5,333 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
ALEEEEEEEEEEEEEEEEE

https://www.youtube.com/watch?v=Qeqw5kneSGA

SHTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
forza parma


drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-10-2018, 14:56   #564
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,137
Thanks: 16,448
Thanked 9,735 Times in 6,585 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 410
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
forza parma


E para....pergezime per pjesen e pare.
e DYTA: kom shkrujt qe PIPITA do PALLAKUQI nja TRENTA RRETE( ndoshta gabohem) dhe perse???
SEPSE....KILLERIT i jepet POZICIONI ose ZANATI qe ka.

URIME.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-10-2018, 00:17   #565
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,137
Thanks: 16,448
Thanked 9,735 Times in 6,585 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 410
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: AC Milan

Prap paskeni ngron DRU????
Ncncncncnc....me vjen keq.
Ngushellime dhe................psttttttttttttttttttt
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-10-2018, 20:26   #566
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,137
Thanks: 16,448
Thanked 9,735 Times in 6,585 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 410
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Po ja u merr gabzerin Genoa....i gjo skuptoj!!!
Edhe avanti edhe ulurisni.
Shttttttttttttttttttttttttttttttttt
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-10-2018, 20:37   #567
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 3,442
Thanks: 703
Thanked 848 Times in 578 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
B.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Kemi Gjenaron ne stol ca kujtove ti
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-10-2018, 20:49   #568
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,137
Thanks: 16,448
Thanked 9,735 Times in 6,585 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 410
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

ju ne perenia sju bo DERRmon....kujqt e zite te LESHIT.
@Lindushe

Do i MASKROJME djajte...te darit

FORZA JUVE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-10-2018, 21:00   #569
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 3,442
Thanks: 703
Thanked 848 Times in 578 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
B.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Kismet...Tu pa tu bo.
Lajmi fundit.: ex rubentini Iaquinta 2 vjet burg si ndraghetist.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga B.E.V : 31-10-2018 nė 21:02
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-10-2018, 21:43   #570
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,137
Thanks: 16,448
Thanked 9,735 Times in 6,585 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 410
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga B.E.V Shiko postimin
Kismet...Tu pa tu bo.
Lajmi fundit.: ex rubentini Iaquinta 2 vjet burg si ndraghetist.

Mje bo me keq se KY...


@LINDA

Lene pa Brot....TOCIN.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-10-2018, 21:50   #571
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,998
Thanks: 1,111
Thanked 1,259 Times in 701 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Drrago urime!

Milani kapi vendin e katert = Zona Champions
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-11-2018, 08:16   #572
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 3,442
Thanks: 703
Thanked 848 Times in 578 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
B.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
U Kry...si thote Gjiani : "Godo- me oooo n'fund.
Kush o Ibra?
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2018, 19:58   #573
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,137
Thanks: 16,448
Thanked 9,735 Times in 6,585 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 410
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Forza BETI-s.Sa emer i bukur...me kujto njonen
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2018, 20:01   #574
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,998
Thanks: 1,111
Thanked 1,259 Times in 701 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Ekipi italian mė me shume suksese ne kupat e Europes! Champions 7, tjeret shofin me dylbi! Roso Neri! Forza Milan sonte!
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2018, 20:26   #575
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 3,442
Thanks: 703
Thanked 848 Times in 578 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
B.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

E hongrem njo.
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2018, 20:34   #576
Linda
❤❤❤❤
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,183
Thanks: 3,999
Thanked 1,484 Times in 864 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 148
Linda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin


Lene se mo esht merzit,e hongri nje Milani

Beni, wir sind stolz auf unsere mannschaft
__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Linda : 08-11-2018 nė 20:36
Linda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2018, 21:02   #577
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,137
Thanks: 16,448
Thanked 9,735 Times in 6,585 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 410
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Linda Shiko postimin


Lene se mo esht merzit,e hongri nje Milani

Beni, wir sind stolz auf unsere mannschaft
ich LIEBE DICH,ne ka mor FUN KJO.Bohet gjeloz noi qeter...vari hebet.

PUC.

SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2018, 21:22   #578
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 3,442
Thanks: 703
Thanked 848 Times in 578 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
B.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Milan űber alles
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2018, 21:24   #579
Linda
❤❤❤❤
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,183
Thanks: 3,999
Thanked 1,484 Times in 864 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 148
Linda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga B.E.V Shiko postimin
Milan űber alles
Emo se keni dhe gati 25 minuta,mos u gzoni kaq shum
__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.
Linda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2018, 21:27   #580
Linda
❤❤❤❤
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,183
Thanks: 3,999
Thanked 1,484 Times in 864 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 148
Linda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
ich LIEBE DICH,ne ka mor FUN KJO.Bohet gjeloz noi qeter...vari hebet.

PUC.

HDL

__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.
Linda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur