Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 08-11-2018, 21:28   #581
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 3,442
Thanks: 703
Thanked 848 Times in 578 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
B.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Linda Shiko postimin
Emo se keni dhe gati 25 minuta,mos u gzoni kaq shum
Kjo o java jone Pike. Te djelen e mbyllim ndeshjen ne minute te 95 me gol komplet jashtloje.
U kry!
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2018, 21:59   #582
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,137
Thanks: 16,448
Thanked 9,735 Times in 6,585 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 410
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs down Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga B.E.V Shiko postimin
Kjo o java jone Pike. Te djelen e mbyllim ndeshjen ne minute te 95 me gol komplet jashtloje.
U kry!
Ju KALBSINA keni VETEM nje LOJTAR ...CREATIV.
Ndersa NE kemi...SHTATE.
Do ti rendis????
E SHQYEJ FANELLEN po sju MASAKRUAM.
ALE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2018, 22:28   #583
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,137
Thanks: 16,448
Thanked 9,735 Times in 6,585 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 410
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Per keta VRROMSAT....

DJALI me i MIRE....tifozi MILANIT.

Por isha une me JUVEN dhe skishte <shonce> KY.

Ne Venedig...ne ka Shkodra KY por jo pordhac.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg IMG_20180917_114550.jpg (21.5 KiloByte, 17 shikimet)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 21:18   #584
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,137
Thanks: 16,448
Thanked 9,735 Times in 6,585 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 410
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Shkoni boni...SHURREN.
JUVJA me e DOBET e te gjitha KOHRAVE.

Grande RONALDO....dhe mjafton

Shttttttttttttttttttttttttttt
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 21:24   #585
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 3,442
Thanks: 703
Thanked 848 Times in 578 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
B.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Shkoni boni...SHURREN.
JUVJA me e DOBET e te gjitha KOHRAVE.

Grande RONALDO....dhe mjafton

Shttttttttttttttttttttttttttt
Arbitri edhe me gjigand!
Te isha juventin do isha ofendu. Po ju nuk keni cipe.
Sheva ju vinte hakut ju!
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 21:29   #586
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,137
Thanks: 16,448
Thanked 9,735 Times in 6,585 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 410
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga B.E.V Shiko postimin
Arbitri edhe me gjigand!
Te isha juventin do isha ofendu. Po ju nuk keni cipe.
Sheva ju vinte hakut ju!

Jeni dobet JUVE...AGREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 21:44   #587
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 3,442
Thanks: 703
Thanked 848 Times in 578 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
B.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Mund te fitonit me merite. Ky eshte i njejti arbiter qe anulloi golin e Muntarit....Venom!

B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 21:49   #588
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,654
Thanks: 2,913
Thanked 2,913 Times in 1,622 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga B.E.V Shiko postimin
Mund te fitonit me merite. Ky eshte i njejti arbiter qe anulloi golin e Muntarit....Venom!

https://www.youtube.com/watch?v=v2AC41dglnM
Jeni bere qesharak sinqerisht.

Duhet dish nje here qe rregullorja ka ndryshuar edhe eshte hequr ndeshkimi i dyfishte penallti + karton. Kerko se e gjen kollaj. Aq me teper kur flitet per prekje te pa vullneteshme.

Edhe me 8 lojtar te lunte Juventus deri neser nuk benit gol. 0 raste e 0 gjuajtje ne porte beret.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 22:11   #589
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,137
Thanks: 16,448
Thanked 9,735 Times in 6,585 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 410
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga B.E.V Shiko postimin
Arbitri edhe me gjigand!
Te isha juventin do isha ofendu. Po ju nuk keni cipe.
Sheva ju vinte hakut ju!
JUVJA....PENICILINEN ja u RRASI...ke BYCA.

Noten ...IDIOT njeri.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 22:17   #590
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 3,442
Thanks: 703
Thanked 848 Times in 578 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
B.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
JUVJA....PENICILINEN ja u RRASI...ke BYCA.

Noten ...IDIOT njeri.
O klluf nuk ka mbaru as kampionati as Ch.l e nuk keni fitu asigjo deri tashi. Me kyt ekip qe keni duhet te fitoni te gjitha se iket ne faliment perndryshe. Po jo me arbitra shkerdhata.
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 22:30   #591
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,137
Thanks: 16,448
Thanked 9,735 Times in 6,585 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 410
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs down Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga B.E.V Shiko postimin
O klluf nuk ka mbaru as kampionati as Ch.l e nuk keni fitu asigjo deri tashi. Me kyt ekip qe keni duhet te fitoni te gjitha se iket ne faliment perndryshe. Po jo me arbitra shkerdhata.
O PICMUT...mos diskuto me BENIN per FUTBOLL.

Urte ATY....ZGJEBS se po na trego ne ukrainasin


ALEEEEEEEEEEEEEEE
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 22:32   #592
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,654
Thanks: 2,913
Thanked 2,913 Times in 1,622 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga B.E.V Shiko postimin
O klluf nuk ka mbaru as kampionati as Ch.l e nuk keni fitu asigjo deri tashi. Me kyt ekip qe keni duhet te fitoni te gjitha se iket ne faliment perndryshe. Po jo me arbitra shkerdhata.
https://www.facebook.com/17868812895...2369277921360/
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 22:32   #593
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 3,442
Thanks: 703
Thanked 848 Times in 578 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
B.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
O PICMUT...mos diskuto me BENIN per FUTBOLL.

Urte ATY....ZGJEBS se po na trego ne ukrainasin

https://www.youtube.com/watch?v=ZgPuzFYbs8s

ALEEEEEEEEEEEEEEE
Urte...rubentini
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 22:36   #594
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,137
Thanks: 16,448
Thanked 9,735 Times in 6,585 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 410
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

kur JEVGJIT me ato FYTYRA bejne dasem qahet daullja.

EPOKALE SHQIPTARE...mungon dhe ky qobani ka vllora dhe behet...monumentale.


ALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEe.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 22:46   #595
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,998
Thanks: 1,111
Thanked 1,259 Times in 701 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Ne 2003 Milan kunder Juventus


__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 22:49   #596
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,137
Thanks: 16,448
Thanked 9,735 Times in 6,585 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 410
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

E dini juve qe ky kombi SOT PERSE eshte ...IDIOT???

Jetojne me lexhenda(ky te pakten QUHEJ).

ALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 22:51   #597
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 3,442
Thanks: 703
Thanked 848 Times in 578 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
B.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

O Daku ....kur ti gerthet ate Aleeee behesh tifoz medioker dhe e din pse. Sheves i heq kapelen ashtu sic hiqet per Pinturicchio....Po ju nuk jeni sportive!
Ale ishte e eshte njeri ! Fanculo!
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 22:54   #598
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,654
Thanks: 2,913
Thanked 2,913 Times in 1,622 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Rast i ngjashem sot ne ndeshjen Atalanta Inter.

Penallti per interin per nje prekje me dore te Mancini, mbrojtesit te Atalanta.

Distanca ishte e afert edhe prekja e pa qellimshme. U akordua 11 metersh por jo karton per mbrojtesin.

Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 22:57   #599
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,137
Thanks: 16,448
Thanked 9,735 Times in 6,585 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 410
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga B.E.V Shiko postimin
O Daku ....kur ti gerthet ate Aleeee behesh tifoz medioker dhe e din pse. Sheves i heq kapelen ashtu sic hiqet per Pinturicchio....Po ju nuk jeni sportive!
Ale ishte e eshte njeri ! Fanculo!
Po ik o katnar se srri une te qi karet me ty per OBJEKTIVITET.

Kta te tjeret kane nerva ti sqarojne ....plisat.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 23:04   #600
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,998
Thanks: 1,111
Thanked 1,259 Times in 701 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

History ne Europe! Ska kush tjeter nga Italia! Knaquni ju tjeret me tituli Seria A!

__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur