Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 11-11-2018, 23:08   #601
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 3,439
Thanks: 703
Thanked 848 Times in 578 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
B.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga {A_N_G_E_L_69} Shiko postimin
History ne Europe! Ska kush tjeter nga Italia! Knaquni ju tjeret me tituli Seria A!

Tituj te vjedhur edhe ato.
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 23:09   #602
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,997
Thanks: 1,111
Thanked 1,259 Times in 701 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Si te vjedhur? Ste kuptoj
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 23:15   #603
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 3,439
Thanks: 703
Thanked 848 Times in 578 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
B.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

FIAT ka pasur ne liber page te gjithe arbitrat...ky eshte fakt . Eshte gjithmone " penallti per Juve "
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2018, 06:32   #604
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,654
Thanks: 2,913
Thanked 2,912 Times in 1,622 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga B.E.V Shiko postimin
FIAT ka pasur ne liber page te gjithe arbitrat...ky eshte fakt . Eshte gjithmone " penallti per Juve "
Te pakten kur shkruan informohu. Me duket se qenke nga ata tifoza qe lexojne keta fan page e ketyre kalamojve ne Shqiperi si Milan Club apo Juventus Club.

Eshte e vertete qe keni fituar me shume Champions por Juventus gjithashtu ka qene nje nga ekipet me te forta edhe i respektuar ne europe. Po ta kishim fatin tuaj ne Champions ndoshta do kishim edhe nai kupe me shume.
Nga 92 deri ne 2018 Juventus ka luajtur 6 finale, 6 ka luajtur edhe Milan e 7 ka luajtur Real Madrid.
Ketu ke renditjen e ekipeve qe kane marre me shume penallti ne 10 vitet e fundit ne Serie A.
Kryeson Milani yt me 89 penallti..
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2018, 06:34   #605
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,997
Thanks: 1,111
Thanked 1,259 Times in 701 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Per Juven se ve ne dyshim qe gjithmone eshte favorizuar ne Itali, kte e verteton dhe fakti qe jane deshtake ne Europe. Ska kush ti japin nje dore ne Champions. Ska llafe aty. Historia ben diference

Ēarje pjeshke pordhunim nga Mourinju brenda ne shpi
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2018, 06:39   #606
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,752
Thanks: 7,064
Thanked 8,315 Times in 5,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Te pakten kur shkruan informohu. Me duket se qenke nga ata tifoza qe lexojne keta fan page e ketyre kalamojve ne Shqiperi si Milan Club apo Juventus Club.

Eshte e vertete qe keni fituar me shume Champions por Juventus gjithashtu ka qene nje nga ekipet me te forta edhe i respektuar ne europe. Po ta kishim fatin tuaj ne Champions ndoshta do kishim edhe nai kupe me shume.
Nga 92 deri ne 2018 Juventus ka luajtur 6 finale, 6 ka luajtur edhe Milan e 7 ka luajtur Real Madrid.
Ketu ke renditjen e ekipeve qe kane marre me shume penallti ne 10 vitet e fundit ne Serie A.
Kryeson Milani yt me 89 penallti..
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2018, 06:42   #607
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,654
Thanks: 2,913
Thanked 2,912 Times in 1,622 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Ajo ndeshja me Manchesterin duhet perfundonte 0-3 atje e 5-0 ne Torino nese i ke pa ndeshjet kane qrne te dyja te dominuara nga Juventus edhe eshte pa lidhje ca thua ti. Plus ishte ndeshje me pak e rendesishme e me mire qe ndodhi aty.

Ne Chl problemi i Juventus kan qene finalet qe ka humbur por per te qene protagonist ka qene historikisht.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2018, 06:49   #608
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,997
Thanks: 1,111
Thanked 1,259 Times in 701 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Po clidhje ka! duhet ti fitonte, mqs, po sikur. Po jo er shok se nuk hecet para duke thene gjithmone po sikur ta kisha ber ashtu do me dilte kshu?

Deshtim ne Europe kjo eshte e vertere! Ky eshte fakt! Deshtim dhe kur keni super ekip me lojtare te mdhenj. Trainer klas qe gjith klubet e botes e deshirojne, dhe perfundimi, deshtim.

Ti lejme lloqet kot tani.

Ne Champions ska vlere vetem sa i forte je, histori si klub dhe pesha fanelles aty eshte gjithcka mbi gjithcka.
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2018, 07:04   #609
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,654
Thanks: 2,913
Thanked 2,912 Times in 1,622 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Ke quan super trajner e lojtar klas ti?

Nese ke ndjek futboll Juventus historikisht nuk ka qene kurre ekip qe ka bere blerje e cmendurira neper merkato. Edhe me pare 2 ekipet qe kane shpenzuar me shume ishin Interi i Moratti edhe Milani i Berlusconi.

Juventus i bente lojtaret e medhenj e nuk i blente te tille. Zidane, Del Piero, Davids, Deschamp, Ibrahimovic, Conte etc.

Rastet e vetme ku Juventus ka shpenzuar kane qene ne 2000-2001 ku shiten Zidane tek Real e blene Buffon, Nedved, Thuram.

Champions League do edhe fat, gje qe Juventus se ka pasur kurre neper finale.

Juventus i Lippi ka qene nje nga ekipet qe ka bere histori ne europe. Fitoj kupen ueffa qe ne ate kohe ka qene kompeticion serioz sepse ne Champions merrnin pjese veten fitueset e kampionateve. Me pas ka luajtur 3 finale Chl rrjesht ku fitoj edhe nje kundra Ajax, nje e humbi me goal offside te Mijatovic kundra Real Madrid.
Nese ben nje kerkim do kuptosh e lexosh me shume gjera e do gjesh edhe deklaratat e Ferguson ne kohen e Manchesterit te arte ku thoshte se u tregoja videot e Juventus ekipit tim.

Per futboll pa tifozllik mund flasim sa duash po ato qe thoni ju jane thjeshte postime per inat te Benit.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2018, 07:26   #610
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,997
Thanks: 1,111
Thanked 1,259 Times in 701 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Super trainer lojtar class? Allegri, Ronaldo & Dybala & Co.

Te fillojme duke folur per ekipet e tjera qe si ka hecur ne finali apo ku di une, na dilte Bayern me 10 Champions, e Milan dicka me shume se 10.


Lojtar class e kam fjalen per vitet e fundit, por edhe mqs u ktheve ne kohe, prap lojtar kalibri ka pas Juve e prap deshtonte.

Une e di qe ju vjen inat per hisorine qe ka Milan.

Kjo krijon te ju kompleksin e inferioritetit si tifoza dhe filloni ne iluzjone po sikur tna kishte ec pak, ah sikur te kishim pak me shume fat.

Me hecje dhe fat Milan & Bayern do kishin nga 10 Champions per koke.

Per futboll jam tu fol sme intereson gje tjeter. Une kam luajt futboll dhe pasion ne gjak e kam.
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2018, 08:03   #611
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,654
Thanks: 2,913
Thanked 2,912 Times in 1,622 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga {A_N_G_E_L_69} Shiko postimin
Super trainer lojtar class? Allegri, Ronaldo & Dybala & Co.

Te fillojme duke folur per ekipet e tjera qe si ka hecur ne finali apo ku di une, na dilte Bayern me 10 Champions, e Milan dicka me shume se 10.


Lojtar class e kam fjalen per vitet e fundit, por edhe mqs u ktheve ne kohe, prap lojtar kalibri ka pas Juve e prap deshtonte.

Une e di qe ju vjen inat per hisorine qe ka Milan.

Kjo krijon te ju kompleksin e inferioritetit si tifoza dhe filloni ne iluzjone po sikur tna kishte ec pak, ah sikur te kishim pak me shume fat.

Me hecje dhe fat Milan & Bayern do kishin nga 10 Champions per koke.

Per futboll jam tu fol sme intereson gje tjeter. Une kam luajt futboll dhe pasion ne gjak e kam.
Nuk eshte hic ceshtje kompleksimi.
Te shkruajta ato per te thene qe Juventus peshe ka edhe ka pasur ne europe.Pastaj ceshtja finaleve do edhe icik fat e Juventus kete se ka pas derisa ka humbur aq shume finale.

Mua sme vjen aspak inat me Milan qe ka 7 apo Real 13.
Une ndjek futboll qe femije se me pelqen, kam zgjedhur nje ekip te bej tifo qe nga periudha e Del Piero edhe kaq.

Nese e zgjata kaq thjeshte ishte sepse sme pelqejne keto qarjet qe bejne keta per nje karton te verdhe qe po te jepej nuk do ishte skandal ashtu sikur nuk eshte skandal nese nuk u dha.
Duhet ta pranojne inferioritetin ndaj Juventus ne vitet e fundit qe i ka mundur 13 here ne 15 ndeshje.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Venom : 12-11-2018 nė 08:06
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2018, 08:15   #612
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,103
Thanks: 16,428
Thanked 9,721 Times in 6,575 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Nuk eshte hic ceshtje kompleksimi.
Te shkruajta ato per te thene qe Juventus peshe ka edhe ka pasur ne europe.Pastaj ceshtja finaleve do edhe icik fat e Juventus kete se ka pas derisa ka humbur aq shume finale.

Mua sme vjen aspak inat me Milan qe ka 7 apo Real 13.
Une ndjek futboll qe femije se me pelqen, kam zgjedhur nje ekip te bej tifo qe nga periudha e Del Piero edhe kaq.

Nese e zgjata kaq thjeshte ishte sepse sme pelqejne keto qarjet qe bejne keta per nje karton te verdhe qe po te jepej nuk do ishte skandal ashtu sikur nuk eshte skandal nese nuk u dha.
Duhet ta pranojne inferioritetin ndaj Juventus ne vitet e fundit qe i ka mundur 13 here ne 15 ndeshje.

Merresh me KLLUFA qe se dine ceshte dhjecja,lere me karshine.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-11-2018, 17:06   #613
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,997
Thanks: 1,111
Thanked 1,259 Times in 701 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Lacio - Milan duke u luajtur kto momente. Ndeshje direkte per te kap vendin e katert = Zona Champions.

Shpresoj ne fitoren e Milan
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-11-2018, 17:55   #614
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,103
Thanks: 16,428
Thanked 9,721 Times in 6,575 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Hupa 45min KOT per diten e sotme.Me canakalate arrnaute dhe prifterinjte abate do fitoni mo...

Zene se fitute matematika= 13 POENA PAS.

Tungi...se tash do kqyr Romeot shpijuna te Stasit.Paskan BO nomin.

SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-11-2018, 18:41   #615
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,752
Thanks: 7,064
Thanked 8,315 Times in 5,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

oooo yes 0-1 per miqt
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-11-2018, 18:59   #616
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,103
Thanks: 16,428
Thanked 9,721 Times in 6,575 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
oooo yes 0-1 per miqt
Paska barazu.....Corea

Sa poena INDIETRO....shttttttttttttttt

Urt.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-11-2018, 19:05   #617
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,752
Thanks: 7,064
Thanked 8,315 Times in 5,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Paska barazu.....Corea

Sa poena INDIETRO....shttttttttttttttt

Urt.
une barazim e vuna. 1 pikshin e mori gatuso sot. lazio dominoj lojen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-12-2018, 15:15   #618
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,103
Thanks: 16,428
Thanked 9,721 Times in 6,575 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

hmmmmmmmmmmmm...


Me erdhi KEQ dhe kjo SINQERISHT kete HERE.Penalltia ishte KOT(ndoshta rubentinet kan bo puc),por jeni DOBET.Veini men SeriA-se,qe te kapni noi vend te katert.Ngushellime me ata kushurinjte tuaj.

PS: kur te LLAPNI per JUVEN.........CIU.

KLM se njoni o per i birre ne Club TANI.

ALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEe.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-12-2018, 15:20   #619
3d1
V.I.P
 
Avatari i 3d1
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Vendndodhja: Tirane
Posts: 2,372
Thanks: 162
Thanked 472 Times in 308 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SturmFÜHRER Shiko postimin
hmmmmmmmmmmmm...

https://www.youtube.com/watch?v=Sp1gOlFwFdA

Me erdhi KEQ dhe kjo SINQERISHT kete HERE.Penalltia ishte KOT(ndoshta rubentinet kan bo puc),por jeni DOBET.Veini men SeriA-se,qe te kapni noi vend te katert.Ngushellime me ata kushurinjte tuaj.

PS: kur te LLAPNI per JUVEN.........CIU.

KLM se njoni o per i birre ne Club TANI.

ALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEe.
Mos te te vij keq hiQ....moren ate qe meritonin.
Sua ka fajin arbitri,.....faji kryesor eshte traineri
__________________
Sa me shume i njoh njerezit,aq me shume me pelqejne kafshet.
3d1 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-12-2018, 16:13   #620
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,103
Thanks: 16,428
Thanked 9,721 Times in 6,575 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Apet....hupet

Urte aty...aproPO...kom gatu grosh.

Shtttttttttttttttttttttttttttttttttt

mamkat.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur