Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca > Mjekėsia

Mjekėsia ''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 11-03-2019, 10:17   #21
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 22,987
Thanks: 6,481
Thanked 7,720 Times in 4,942 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 357
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Doza e Paracetamol.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Samiu Shiko postimin
Neve na bon "saksalem" (esull ...nga gripi e kom fjalen...) fare, ska vend per grip aty....

Po ku je o shpat e skenderbeut...se ty si rralle po ta ndegjoj zonin koheve t`fundit...
mos eshte fejuar gjė?
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 11-03-2019, 10:22   #22
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,192
Thanks: 7,796
Thanked 5,929 Times in 2,519 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 178
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Doza e Paracetamol.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
mos eshte fejuar gjė?
mos ka fut gjo derrin m'kasolle ene s'dime gjo?
O flori, i bukur Avatari ta gzosh, u dh*va fare duke qesh….
Tamom si qefli pjeshkash….
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i BABA nga DURRSI pėlqehet nga
i vjetėr 11-03-2019, 10:25   #23
Samiu
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 6,359
Thanks: 4,993
Thanked 3,151 Times in 1,566 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 148
Samiu ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Doza e Paracetamol.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
mos eshte fejuar gjė?
Une po pres veq kur ta shoh noj limuzine t'gat (aty mbrenda ti e Beni), para deres s' shpise dhe ...hop-hop ne Insbruk. ..per fejese t'Bablokut. ..
__________________
Mos ma vritni dėshirėn qė t ju dua, aman.
Samiu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Samiu pėlqehet nga
i vjetėr 11-03-2019, 10:28   #24
Samiu
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 6,359
Thanks: 4,993
Thanked 3,151 Times in 1,566 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 148
Samiu ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Doza e Paracetamol.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
mos ka fut gjo derrin m'kasolle ene s'dime gjo?
O flori, i bukur Avatari ta gzosh, u dh*va fare duke qesh….
Tamom si qefli pjeshkash….
Po pjeshkat e buta ...edhe po spate dhom hahen per merak. ...ia di renin Hoxha
__________________
Mos ma vritni dėshirėn qė t ju dua, aman.
Samiu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-03-2019, 10:29   #25
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 22,987
Thanks: 6,481
Thanked 7,720 Times in 4,942 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 357
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Doza e Paracetamol.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Samiu Shiko postimin
Une po pres veq kur ta shoh noj limuzine t'gat (aty mbrenda ti e Beni), para deres s' shpise dhe ...hop-hop ne Insbruk. ..per fejese t'Bablokut. ..
duhet tja gjejme patjeter nji nuse. nai katunare per yzmet se moma nuk do rroj 200vjet
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 11-03-2019, 10:40   #26
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,192
Thanks: 7,796
Thanked 5,929 Times in 2,519 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 178
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Doza e Paracetamol.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
duhet tja gjejme patjeter nji nuse. nai katunare per yzmet se moma nuk do rroj 200vjet
ce pyt mo, Lili (plaka)shkrete ka n'kurriz 2 gamore qe po i morin shpirtin me larje-shplarje, gatim e rregullim….
Po sikur t'mor nji puntore shpie ruse sa per punet e perditshme quhet apo jo? Me pagese natyrisht jo qyl
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i BABA nga DURRSI pėlqehet nga
i vjetėr 11-03-2019, 10:48   #27
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 22,987
Thanks: 6,481
Thanked 7,720 Times in 4,942 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 357
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Doza e Paracetamol.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
ce pyt mo, Lili (plaka)shkrete ka n'kurriz 2 gamore qe po i morin shpirtin me larje-shplarje, gatim e rregullim….
Po sikur t'mor nji puntore shpie ruse sa per punet e perditshme quhet apo jo? Me pagese natyrisht jo qyl
edhe nai teke ab und zu

tani skadoj parazetamoli XHuli
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur