Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 11-11-2018, 18:32   #361
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 3,961
Thanks: 541
Thanked 926 Times in 569 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 96
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Inter

Bergamo historikisht ka qene nder fushat me te veshtira ne itali. Gjithsesi humbja e Interit ishte e meritume , biles mund te ishte edhe me e thelle po mos ishte per Handanovicin.
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i AAO pėlqehet nga
i vjetėr 11-11-2018, 21:21   #362
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,378
Thanks: 363
Thanked 1,836 Times in 1,231 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 61
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tifozat e Inter

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Bona iher dikur muhabet me i labush....dhe i thashe....ne te semes cdeshen jermanet ne LEBERi.
Po ja a derrzi mu pergjigj....vite i motociklet me dy ushtare jermane dhe ja kellcisnin kshu me batare kot per qejf.

Edhe...une.

Gjithe FSHATI ja KELLCISTE ne MAJE te Jezerces,biles merrnin mushqera,mushka dele dhe dhi.

Po kto ci deshen me vete-e pyeta une.

Te FANDAKSUR a te qifja udhet,kujtonin se do ja u vidhte gjermani.

Te mbaruar a i vrare...

Te paca dhe na rrofsh-pergjigja ime
Kur hyn ti ketu te tema, befas krijohet nje antidot bio kunder kapsllekut e te gjithe lirohemi pernjeheresh....


p.s. hajde mbushu tani...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-11-2018, 07:42   #363
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,433
Thanks: 12,078
Thanked 6,971 Times in 4,666 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 313
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Inter

hmmmmmmmmmmmmmmm


Lexoni kaptinGOVNA...midis te tjerash ky FIGURA e JUVES thote qe po te jemi objektive pjesa e pare duhet te dilte 4-0.Pastaj vazhdoj vete me interPRESHA,milankaLESHA dhe bavarezKLLUFEsha,m.q-se Venom nuk ju ka sqaruar....trainieri i dikurshem i M.United ju tha lojtareve te TIJ....ne i kemi te gjitha ato qe ka Juventusi.Ndersa ajo qe na mungon ESHTE....deshira apo DELLI per fitore.

PS: por ju ne TERESI jeni tifoza peseLEKsha qe dini vetem historira te kaluara,dhe nje nga ARESYET per flamurtaret,PERSE jane te FUNDIT ne TROJE.

Ironia e FATIT....ec aty Berati.

Chapeau dhe SQUK ju darat nga GERXHET.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Tags
internazionale

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur