Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Politika Shqiptare

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 27-04-2019, 08:46   #181
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 9,783
Thanks: 29
Thanked 85 Times in 74 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Albin KurtiMolliqaj e Krasniqi deklarohen pėr protestėn e VV-sė, lėvizjen e quajnė sekt

26 prill 21:29

Deputetėt e PSD-sė, Dardan Molliqaj dhe Frashėr Krasniqi, kanė ironizuar me protestėn e sotme tė thirrur nga ish-partia e tyre, Lėvizja Vetėvendosje!.

Molliqaj dhe Krasniqi, e kanė quajtur Vetėnvedosjen sekt, e liderin e saj “profet paranik”.“Shpesh takoj njerėz qė i janė mėrzitur ndarjes sė VV-sė. Meqenėse besimtarėt e sektit nuk guxojnė as tė mė flasin sepse i qorton profeti, tė tjerėt qė guxojnė tė mendojnė, e kanė kuptuar gjendjen ku ėshtė katandisur kjo parti. Nga njė lėvizje shpresėdhėnėse, ėshtė shndėrruar nė sekt qė pėr interesa tė profetit paranoik, duke u mbrojtur nga ”armiku i jashtėm”, e shkatėrroi vetėn nga brenda. Nga njė lėvizje shpresėdhėnėse, ėshtė shndėrruar nė sekt qė pėr interesa tė profetit paranoik, ėshtė e gatshme ta djegė edhe protestėn si aktin mė demokratik tė njė populli. Sekt, fundosja e shpejtė e tė cilit nuk po ndalet. Dėshmia mė e mirė ėshtė protesta e sotme, tė cilėn profeti do ta quante ‘karneval i dėshtuar’”, shkruar nė fund Molliqaj.

“AmeLika, kaLnevali, lepuri. Qytetarėt mund tė mashtrohen njėherė, por ata nuk harrojnė. Kur protestat qė i organizon vet i quan karnevale, dhe i fyen pjesėmarrėsit nė protesta nė njė mėnyrė aq tė ulėt, atėherė lėre mė qė tė dėshtojnė protestat, por nuk arrin dot tė organizosh as karneval. I tillė ishte tubimi i sotėm i militantėve tė Sektit tė cilėve nuk iu bashkua as edhe njė qytetar partiak”, ka shkruar deputeti tjetėr, Frashėr Krasniqi.
__________________
Lirinė s’mund ta gjykojė askush!

Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
🖤 (1)
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-04-2019, 11:37   #182
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,289
Thanks: 3,965
Thanked 4,285 Times in 2,889 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Albin Kurti

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gi de Masha Shiko postimin
Po cka me thanė more Pirat!
E kam hapur njė temė nė FB ku i kam vėnė titullin: Do me ardhė njė kohė qė njeriut me i ardhė marre me thanė se jam prej Drenice! ( faktikisht kėtė e thashė gabim, e thashė sipas mentalitetit primitiv shqiptar, sepse Drenica nuk identifikohet me te ( Hashum(ut)in). Nė Drenicė ka pasur, ka dhe do tė ketė edhe njerėz tė mirė. Pastja fjala e urtė thotė: Nga Skenderi del beteri, nga beteri del Skėnderi; por ke edhe njė tjetėr fjalė: Cdo fis ka nga nji pis; ky i Drenicės sė nderit e krenarisė ka qėlluar Hashum dhe do militantė tė tij. Kam menduar se ėshtė dobėsuar, por ende kish goxha do dhapa-kashta - dhokumo - sevda)

ke tė drejtė: elekturati dhe funcat po ia zgjasin jetėn.

e ato dhafat e miletit thonė: kush s'e lufton tė keqen/krimin, nuk ėshtė viktimė, por bashkėpunėtor.
Ti ke shpetuar, qe dole me Reke te keqe po ēfare Drenice, ate e kane bere kontajner te gjubrave kumanantat, pa fajin e saj.

Bile ai sllogani: edhe une jam drenice eshte qashtu sot, qe kush te thote a je edhe ti Drenice? lirisht shaja me babe e me nene, se sa ta pranosh e te thuash qe je Drenica
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-05-2019, 22:49   #183
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 9,783
Thanks: 29
Thanked 85 Times in 74 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Albin KurtiEskalon Stavileci – Pas padisė, tash Kurtin e krahason me Serbinė e Rusinė
Mė: 5 maj 2019 Nė ora: 23:01
Stavileci dhe Kurti
“Nė kėtė Natė tė Madhe, nė fillim tė muajit tė shenjtė tė Ramazanit, kur harmonia dhe pajtimi duhet tė mbisundojė kudo, Albin Kurti prej Vlad-imirit, duke mos njohur komb, fe e atdhe lajmėrohet nga humnera e tij politike.

Blerand Stavileci, Shef i Kabinetit tė Kryeparlamentarit Kadri Veseli, ka sulmuar ashpėr kryetarin e Vetėvendosjes Albin Kurti i cili tė dielėn ka deklaruar se PDK e Lista Serbe kanė politika tė pėrbashkėta.

Stavileci ka thėnė se nuk pret asgjė tjetėr nga Kurti i cili njėsoj sikur Serbi e Rusia nuk e njeh dhe e minon ēdo ditė shtetin e Kosovės.

Nėpėrmjet njė reagimi nė Facebook, Stavileci ka thėnė se Albin Kurti dhe Vetėvendosje qė thirren nė shqiptari, nuk kanė arritur tė gjejnė njė kandidat shqiptar pėr kryetar tė Mitrovicės sė veriut, duke kandiduar kėshtu me njė tė afėrm tė Adriana Hoxhiqit qė e mbėshtetė Listėn Serbe.

“Nė kėtė Natė tė Madhe, nė fillim tė muajit tė shenjtė tė Ramazanit, kur harmonia dhe pajtimi duhet tė mbisundojė kudo, Albin Kurti prej Vlad-imirit, duke mos njohur komb, fe e atdhe lajmėrohet nga humnera e tij politike.

Ai mbetet njė dhe vetėm njė: mohues i Kosovės shtet, sharės mė i madh i shtetit tonė krahas Beogradit e Moskės, preferuesi i sllavėve ose tė huajave, sepse femrat shqiptare pėr tė s’janė tė denja pėr martesė e familje, godet pėr vota prapė shqiptarėt, Mitrovicėn dhe Kosovėn.

Kėtė e bėn vetėm Albin Kurti, mohuesi e kundėrshtari i shtetit tė Kosovės si Beogradi e Moska, organizuesi i orgjive shfrenuese, shizofreni dhe mohuesi i vetėm i Kosovės shtet. Don kinse ta fitojė Mitrovicėn me joshqiptar nė emėr tė shqiptarisė, me bashkėkombėsin e Adriana Hoxhiqit tė Listės Serbe. Qytetarė tė Mitrovicės, jo pseudopatriotėve, jo komunistėve, jo tė pamoralshmėve, jo demagogėve, jo nihilistėve, pa komb dhe pa identitet. Mitrovica vetėm pėr shqiptarėt e asessi pėr marionetat Vlad-imirase”, ka shkruar Stavileci.
__________________
Lirinė s’mund ta gjykojė askush!

Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-05-2019, 09:45   #184
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 9,783
Thanks: 29
Thanked 85 Times in 74 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Albin Kurti
Topalli: Ēuditėrisht LDK-ja ėshtė shndėrruar nė bisht tė LVV-sė

10 maj 00:11

Partia Social Demokrate (PSD), vlerėson se pėr njė vjet tė funksionimit ka arritur qė tė bėjė shumė punė nė tė mirė tė vendit.

Faton Topalli deputet i PSD-sė, tha nė televizionin publik se nuk janė aspak “pishman”, qė janė larguar nga LVV-ja, dhe sipas tij ato bėjnė konstatim tė gjendjes, kurse PSD ofron zgjidhje konkrete.

Topalli ka deklaruar se LDK-ja ėshtė shndėrruar nė bisht tė LVV-sė, dhe kjo sipas tij ėshtė shumė e ēuditshme. Kėrkesėn pėr tė ēuar vendin nė zgjedhje duke ditur qė nuk janė votat, Topalli e ka quajtur lojė qė nga fillimi, dhe padrejtėsisht e kanė akuzuar PSD-nė pėr kėtė.

“PSD-ja ėshtė partia e parė qė ka ofruar votat pėr rrėzimin e qeverisė dhe ato nėnshkrime mund tė pėrdorėn nė ēdo kohė, por gjithė kjo ėshtė lojė e tyre”, ka thėnė Topalli.

Sipas tij janė LDK-ja dhe LVV-ja ato qė mundėsojnė funksionimin e kėsaj qeveria duke mos bėrė projekte konkrete si opozitė pėr tė kushtėzuar qeverinė.

Topalli tha se shembull i punės sė PSD-sė ėshtė qeveria nė Prishtinė dhe Kamenicė, tė cilat sipas tij janė model pėr komunat e tjera. Ai tha se PSD-ja padyshim qė do tė jetė parti parlamentare, dhe sondazhet qė po bėhen sipas tij janė pėr shkak se PSD-sė ia kanė frikėn.
__________________
Lirinė s’mund ta gjykojė askush!

Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-05-2019, 09:53   #185
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 6,898
Thanks: 7,694
Thanked 3,531 Times in 1,848 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 156
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Albin Kurti

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Llapi Shiko postimin

Dardan Molliqaj dhe Glauk Konjufca

Molliqaj nė Kuvend: Glauk Konjufca punoi nė SHIK gjatė vitit 2000-2001, paguhej 150 marka

Mė: 12 prill 2019 Nė ora: 10:54


Dardan Molliqaj nė fjalėn e tij nė Kuvendin e Kosovės, siē ka deklaruar mbrėmė nė emisionin DPT te Fidani, ka prezantuar fakte pėrmes tė cilave pretendon se Glauk Konjuca ka punuar nė SHIK gjatė pėriudhės kohore 2000-2001 dhe ėshtė paguar 150 marka.

Ai thotė se ėshtė rekrutuar nga Fadil Lepaja, dhe ka punuar nė pozitėn e pėrpunimi tė tė dhėnave.

“Pas shumė tė pavėrtetave, siē e kemi thėnė edhe mė herėt. Na duhet tė ballafaqohemi me tė vėrteta dhe jo shpifje. Deklarata qė njė nga kolegėt e mi, Glauk Konjufca, do t;iu jap info tjera. Viti 2000-2001 ai ka punuar nė SHIK.Paga 150 marka.

Rekurtimin e ka bo Fadil Lepaja

Sektori: Perpunimi i tė dhėnave

Njė prej letrave qė e ka nda: Ishte tė dhėnat qė vinin nga Lugina e Preshevės.

Tė gjithė ato letra ai i pėrpunonte dhe i fuste tek te dhėnat e SHIKut

Paga e ult ishte arsye e largimit.

Kėto dhe shumė fakte tė tjera, tregojnė qė Glauk Konjufca ka qenė shėrbyes nė SHIK

E kam pare qė Glauku po hezitojnė me u ballafaqu me tė vėrtetėn.

Unė besoj qė SHIK-u ka kry veprime kriminale.

Glauk nuk tė pshton Kadrija, tė pshton vec e vėrteta”, ka deklaruar Molliqaj.

Detajet e arrestimit te spijunit te veselit :


Arrestohet Dardan Molliqaj, PSD jep detajet

Partia Socialdemokrate ka bėrė tė ditur se Policia e Kosovės ka arrestuar sot nė orėt e hershme tė mėngjesit deputetin Dardan Molliqaj.
Sipas njoftimit tė PSD-sė, ai ėshtė arrestuar nė banesėn e tij dhe nuk ka qenė i paralajmėruar mė herėt pėr seancė apo paraqitje ne gjykatė.
“Molliqaj ėshtė arrestuar nėn arsyetimin pėr pjesėmarrje nė protestėn pėr lirimin e deputetit Albin Kurti, nė vitin 2015. Arrestimi i deputetit nė fjalė ka qenė nė kundėrshtim me liritė dhe tė drejtat e njeriut dhe nė shkelje tė plotė tė procedurave ligjore. Pėr kėtė arsye, ajo protestė ka qenė e drejtė dhe e nevojshme”, thuhet nė njoftimin e PSD-sė.
Kėshtu, Partia Socialdemokrate kėrkon lirimin e menjėhershėm tė deputetit Dardan Molliqaj.
“PSD ėshtė pėr shtet tė sė drejtės, ku respektohet liria pėr protestė dhe kritikė. Prandaj, pėr ne ėshtė e papranueshme ēfarėdo pėrpjekje pėr cenimin e tyre”, pėrfundohet nė reagimin e PSD-sė. /Telegrafi/
_____________________________________
https://telegrafi.com/arrestohet-dar...d-jep-detajet/
________________________________

Shiku i pdkucave arreston kete legenin qe tradhetoi VV e te madhit shqiptar, Albin Kurti.
Shenje mirenjohjeje e gadri veselit, xavit halitit dhe hasim tacit!
🖤 (2)
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-05-2019, 11:34   #186
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 9,783
Thanks: 29
Thanked 85 Times in 74 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Albin Kurti

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fshatari Shiko postimin
Detajet e arrestimit te spijunit te veselit :


Arrestohet Dardan Molliqaj, PSD jep detajet

Partia Socialdemokrate ka bėrė tė ditur se Policia e Kosovės ka arrestuar sot nė orėt e hershme tė mėngjesit deputetin Dardan Molliqaj.
Sipas njoftimit tė PSD-sė, ai ėshtė arrestuar nė banesėn e tij dhe nuk ka qenė i paralajmėruar mė herėt pėr seancė apo paraqitje ne gjykatė.
“Molliqaj ėshtė arrestuar nėn arsyetimin pėr pjesėmarrje nė protestėn pėr lirimin e deputetit Albin Kurti, nė vitin 2015. Arrestimi i deputetit nė fjalė ka qenė nė kundėrshtim me liritė dhe tė drejtat e njeriut dhe nė shkelje tė plotė tė procedurave ligjore. Pėr kėtė arsye, ajo protestė ka qenė e drejtė dhe e nevojshme”, thuhet nė njoftimin e PSD-sė.
Kėshtu, Partia Socialdemokrate kėrkon lirimin e menjėhershėm tė deputetit Dardan Molliqaj.
“PSD ėshtė pėr shtet tė sė drejtės, ku respektohet liria pėr protestė dhe kritikė. Prandaj, pėr ne ėshtė e papranueshme ēfarėdo pėrpjekje pėr cenimin e tyre”, pėrfundohet nė reagimin e PSD-sė. /Telegrafi/
_____________________________________
https://telegrafi.com/arrestohet-dar...d-jep-detajet/
________________________________

Shiku i pdkucave arreston kete legenin qe tradhetoi VV e te madhit shqiptar, Albin Kurti.
Shenje mirenjohjeje e gadri veselit, xavit halitit dhe hasim tacit!Lirohet Dardan Molliqaj

Mė: 13 maj 2019 Nė ora: 11:20

Deputeti Molliqaj ėshtė liruar me procedurė tė rregullt

(E plotėsuar) - Dardan Molliqaj ėshtė liruar. Deputeti i PSD-sė ishte arrestuar sot herėt nė mėngjes me njė urdhėr arrest lėshuar nga Gjykata.

Lajmin pėr lirimin e Molliqajt e konfirmoi zėdhėnėsja e Partisė Socialdemokrate Natyra Kuēi.

“Rasti ishte dėrguar nė Prokurori. Deputeti Molliqaj tashmė ėshtė liruar me procedurė tė rregullt”, tha zėdhėnėsja e PSD-sė.

Sipas Policisė gjykata Themelore nė Prishtinė ka lėshuar dje njė urdhėr arrest pėr Dardan Molliqajn.

Ai ėshtė arrestuar nė lidhje me pjesėmarrjen nė protestė pas arrestimit tė liderit tė VV-sė Albin Kurtit nė vitin 2015.

Molliqaj nė atė kohė ka qenė sekretar organizativ dhe njėri ndėr njerėzit kyq nė VV.
__________________
Lirinė s’mund ta gjykojė askush!

Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
🖤 (1)
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-05-2019, 14:29   #187
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,289
Thanks: 3,965
Thanked 4,285 Times in 2,889 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Albin Kurti

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fshatari Shiko postimin
Detajet e arrestimit te spijunit te veselit :


Arrestohet Dardan Molliqaj, PSD jep detajet

Partia Socialdemokrate ka bėrė tė ditur se Policia e Kosovės ka arrestuar sot nė orėt e hershme tė mėngjesit deputetin Dardan Molliqaj.
Sipas njoftimit tė PSD-sė, ai ėshtė arrestuar nė banesėn e tij dhe nuk ka qenė i paralajmėruar mė herėt pėr seancė apo paraqitje ne gjykatė.
“Molliqaj ėshtė arrestuar nėn arsyetimin pėr pjesėmarrje nė protestėn pėr lirimin e deputetit Albin Kurti, nė vitin 2015. Arrestimi i deputetit nė fjalė ka qenė nė kundėrshtim me liritė dhe tė drejtat e njeriut dhe nė shkelje tė plotė tė procedurave ligjore. Pėr kėtė arsye, ajo protestė ka qenė e drejtė dhe e nevojshme”, thuhet nė njoftimin e PSD-sė.
Kėshtu, Partia Socialdemokrate kėrkon lirimin e menjėhershėm tė deputetit Dardan Molliqaj.
“PSD ėshtė pėr shtet tė sė drejtės, ku respektohet liria pėr protestė dhe kritikė. Prandaj, pėr ne ėshtė e papranueshme ēfarėdo pėrpjekje pėr cenimin e tyre”, pėrfundohet nė reagimin e PSD-sė. /Telegrafi/
_____________________________________
https://telegrafi.com/arrestohet-dar...d-jep-detajet/
________________________________

Shiku i pdkucave arreston kete legenin qe tradhetoi VV e te madhit shqiptar, Albin Kurti.
Shenje mirenjohjeje e gadri veselit, xavit halitit dhe hasim tacit!

po qashtu edhe kadhezoju, ketyre pas kalimasha tunelit, qe ky spiunja i futojes eshte bashkeshorti i asaj bagjelles qe tumanhaleja i tirones e beri ministre te arsimit.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
🖤 (2)
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-05-2019, 14:55   #188
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,909
Thanks: 1,111
Thanked 1,229 Times in 678 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Albin Kurti

Albin Kurti


Sot takova kryetarin e LDK-sė, z. Isa Mustafa. Biseduam pėr situatėn politike dhe iniciativėn pėr mocionin e mosbesimit ndaj qeverisė. Kosova ka nevojė pėr zhvillim ekonomik e jo pėr korrupsion institucional. Qytetarėt duan qeverisje tė re, tė mirė e tė drejtė dhe jo keqqeverisje qė na e rrit borxhin, zhvat buxhetin dhe falimenton ndėrmarrjet. U pajtuam qė t'i bėjmė pėrgatitjet e nevojshme pėr rrėzimin e qeverisė.
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2019, 10:03   #189
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,909
Thanks: 1,111
Thanked 1,229 Times in 678 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Albin Kurti

Tė mėrkurėn qė shkoi doktoroi nė Universitetin Evropian tė Tiranės, nė drejtimin e Shkencave Sociale - Marrėdhėniet Ndėrkombėtare. Xhavit Drenori sot na u bashkua nė VETĖVENDOSJE!.

Paraprakisht ai ka bėrė mgjistraturė nė Universitetin “Angel Kanchev” nė Ruse, Bullgari, nė vitet 2004-2006 dhe nė Universitetin Teknik nė Chemnitz, Gjermani. Edhe mė herėt se kaq, studimet bazike, menjėherė me tė mbaruar lufta, i ka kryer nė Universitetin e Prishtinės dhe nė Universitetin e Hamburgut pėr gjuhė dhe letėrsi gjermane.

Xhavit Drenori ka kryer edhe njė mori studimesh, kursesh e trajnimesh posaēėrisht nė fushėn e qeverisjes lokale dhe tė politikave publike, sidomos nė Gjermani, ku edhe ishte bursist i Bundestagut nė vitin 2008. Po ashtu, ai ka dhėnė mėsim si profesor i gjuhės gjermane.

Nga viti 2013 e deri mė 2018 ishte asamblist nė Kuvendin Komunal nė Drenas. Luftėn kundėr korrupsionit, krimit tė organizuar dhe dukurive tjera negative nė shoqėri, tė filluara nė asamblenė komunale nė Drenas dhe mė pas tė shprehura edhe pėrmes videoinēizimeve tė shkurtėra nė rrjete sociale, do ta vazhdojė si aktivist i Lėvizjes VETĖVENDOSJE!.

Xhavit Drenori ėshtė me prejardhje nga Drenica: shkollėn fillore "Rilindja" nė Dobroshec dhe gjimnazin "Gjergj Kastrioti - Skėnderbeu" nė Drenas.

Si politikan tejet aktiv e aktivist i shoqėrisė civile, si njeri i pasionuar pas dijes dhe mėsimdhėnės i dashur pėr studentėt, Xhaviti na sjell mė shumė dije dhe pėrvojė, energji dhe punė nė Lėvizje.
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
🖤 (1)
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2019, 10:16   #190
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 9,783
Thanks: 29
Thanked 85 Times in 74 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Albin Kurti

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angel69 Shiko postimin
Albin Kurti


Sot takova kryetarin e LDK-sė, z. Isa Mustafa. Biseduam pėr situatėn politike dhe iniciativėn pėr mocionin e mosbesimit ndaj qeverisė. Kosova ka nevojė pėr zhvillim ekonomik e jo pėr korrupsion institucional. Qytetarėt duan qeverisje tė re, tė mirė e tė drejtė dhe jo keqqeverisje qė na e rrit borxhin, zhvat buxhetin dhe falimenton ndėrmarrjet. U pajtuam qė t'i bėjmė pėrgatitjet e nevojshme pėr rrėzimin e qeverisė.


Albin Kurti pėr Isa Mustafėn: Dikur e quante argat tė Serbisė, sot ēkapės tė shtetit!


Deputeti i PSD-sė, Dardan Molliqaj ka kritikuar sonte Albin Kurtin e Vetėvendosjes pėr ndryshim tė qėndrimit karshi Isa Mustafės sė LDK-sė.

Nė njė video pėrmbledhėse me deklarata tė Kurtit, dėgjohet Kurti duke thėnė mendime krejtėsisht tė ndryshme pėr Mustafėn, pėr tė cilin dikur thoshte se s’ka respekt, kurse tani thotė se e respekton, transmeton Indeksonline.

Molliqaj ka shpėrndarė videon nė Facebook, duke ftuar qytetarėt tė shohin sic ka thėnė ai kėtė ‘hipokrizi’.

Mė poshtė postimi dhe videoja:

Shiheni bashkėpunimin jo-parimor nė mes tė Albin Kurtit dhe Isa Mustafės. Dikur ky i fundit ishte “argat i Serbisė”, kurse tash “ēkapės i shtetit”. Dikur pėr Kurtin, Mustafa ishte i nėnshtruar i Thaēit, mbrojtės i Jabllanoviēit, shėrbėtor i Serbisė… kurse sot njeri “i respektuar” qė “deshi ta ndryshojė Kosovėn”.

Shpėrndajeni qė ta shohin tė gjithė kėtė hipokrizi!

ju lutem ndegjone albinin
https://indeksonline.net/albin-kurti...es-te-shtetit/


Kur Albin Kurti thoshte se nuk ka respekt pėr Isa Mustafėn Is,Is,Argati i serbis
__________________
Lirinė s’mund ta gjykojė askush!

Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Llapi : 02-06-2019 nė 10:27
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2019, 10:49   #191
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 6,898
Thanks: 7,694
Thanked 3,531 Times in 1,848 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 156
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Albin Kurti

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Llapi Shiko postimin


Albin Kurti pėr Isa Mustafėn: Dikur e quante argat tė Serbisė, sot ēkapės tė shtetit!


Deputeti i PSD-sė, Dardan Molliqaj ka kritikuar sonte Albin Kurtin e Vetėvendosjes pėr ndryshim tė qėndrimit karshi Isa Mustafės sė LDK-sė.

Nė njė video pėrmbledhėse me deklarata tė Kurtit, dėgjohet Kurti duke thėnė mendime krejtėsisht tė ndryshme pėr Mustafėn, pėr tė cilin dikur thoshte se s’ka respekt, kurse tani thotė se e respekton, transmeton Indeksonline.

Molliqaj ka shpėrndarė videon nė Facebook, duke ftuar qytetarėt tė shohin sic ka thėnė ai kėtė ‘hipokrizi’.

Mė poshtė postimi dhe videoja:

Shiheni bashkėpunimin jo-parimor nė mes tė Albin Kurtit dhe Isa Mustafės. Dikur ky i fundit ishte “argat i Serbisė”, kurse tash “ēkapės i shtetit”. Dikur pėr Kurtin, Mustafa ishte i nėnshtruar i Thaēit, mbrojtės i Jabllanoviēit, shėrbėtor i Serbisė… kurse sot njeri “i respektuar” qė “deshi ta ndryshojė Kosovėn”.

Shpėrndajeni qė ta shohin tė gjithė kėtė hipokrizi!

ju lutem ndegjone albinin
https://indeksonline.net/albin-kurti...es-te-shtetit/

https://www.youtube.com/watch?v=eR-uI53VS60

Kur Albin Kurti thoshte se nuk ka respekt pėr Isa Mustafėn Is,Is,Argati i serbis
Shume kohe para Albin Kurtit, ise mustafoviēi ka qene kryeminister dhe shok i ngusht i hasim taēit.
🖤 (1)
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-06-2019, 14:58   #192
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 9,783
Thanks: 29
Thanked 85 Times in 74 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Albin Kurti

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fshatari Shiko postimin
Shume kohe para Albin Kurtit, ise mustafoviēi ka qene kryeminister dhe shok i ngusht i hasim taēit.
po po pdk e ka pas partner po veq kumbonen e ka mbajt isa a tjeter kush ka qen shef i ti ndersa albushi ka pas ba beee qe kurr me isen nuk do te qeveris as nuk do te bashkpunoi me te sepse edhte mbeturin e sllavo-komuniste te krijuar nga UDB-a dhe u mundue edhe me ba atentat ndaj ti e ka sulmue ne parlament e ka sulmue me militantet e ti ne shtepi si ne prishtine si ne prapashtic dhe ka organizue protesta kunder ti tuj brohorit is is argati i serbis dhe tash jan ra ne braz qe dy partit jan kunder ketyre qe e qliruen vendin dhe kunder ketyre qe e formuan shtetin dhe tash kur u zbuluan qe dy partit LDK dhe Vetfundosje jan te krijuara nga sherbimet serbo-ruse ata skan tjeter rrug veq te bashkohen e ti luftoin keto partit qe e luftuan serbin mirpo do te deshtoin keq se populli nuk po i han ma foret e tyre
__________________
Lirinė s’mund ta gjykojė askush!

Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-06-2019, 23:18   #193
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 9,783
Thanks: 29
Thanked 85 Times in 74 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Albin Kurti
Thaēi kujton takimin e parė me Kurtin: I ofruam pushkėn, tha jo, unė s’jam pėr pushkė

08/06/2019 - 23:59


Presidenti i Kosovės, Hashim Thaēi, nė emisionin “Personale” me Krenare Vokshi-Shala nė RTV Dukagjini, ka bėrė pėrshkrimin e figurės sė Albin Kurtit.

Thaēi thotė se me Albin Kurtin pėr herė tė parė ėshtė takuar nė vjeshtėn e vitit 1998 nė Likoc, kur ky i fundit ishte i shoqėruar nga Adem Demaēi.

“Disa ushtarė tė UĒK-sė i ofruan qė tė radhitet nė mesin e Ushtrisė Ēlirimtare tė Kosovės, por tha “jo, unė s’jam pėr pushkė”. Ka refuzuar edhe armėn e UĒK-sė edhe uniformėn e UĒK-sė”, tha ai.


Ish-drejtuesi politik i UĒK-sė thotė se pas arrestimit tė Albin Kurtit, ai bashkė me Rugovėn dhe tė tjerėt qė kanė udhėtuar jashtė vendit kanė lobuar fortė pėr tė liruar Albin Kurtin nga burgu serb.

“Nė tė gjitha takimet qė kemi zhvilluar jashtė vendit kemi lobuar fuqishėm pėr ta liruar atė nga burgu”.

Thaēi ka thėnė se nė angazhimet politike Albini duhet tė ketė mė shumė energji pozitive e jo “vetėm vrerė, mllef, negativitet dhe mund tė them njė agresivitet tė panevojshėm pėr skenėn politike kosovare”.
__________________
Lirinė s’mund ta gjykojė askush!

Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-06-2019, 18:28   #194
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 9,783
Thanks: 29
Thanked 85 Times in 74 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Albin KurtiProfesori i njohur amerikan dhe miku i shqiptarėve ka njė pyetje shokuese pėr Albin Kurtin

Nga: D.RR Mė: 20 qershor 2019 Nė ora: 14:49
i

Profesori i njohur amerikan dhe miku i shqiptarėve, Alon Ben-Meir, e ka pyetur kreun e Vetėvendosjes, Albin Kurtin, se si mund tė ndihmojė Erdogani Kosovėn nė integrimet Evropiane, kur vet ai nuk ėshtė i mirėseardhur nė Evropė, transmeton "Bota sot".

Profesori amerikan ka shkruar se Erdogani ėshtė mik i Rusisė dhe jo i Evropės.

Kryetari i Vetėvendosjes, Albin Kurti, ka vizituar Turqinė kėto ditė dhe ėshtė takuar me njerėz tė Erdoganit.
__________________
Lirinė s’mund ta gjykojė askush!

Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-06-2019, 19:09   #195
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,909
Thanks: 1,111
Thanked 1,229 Times in 678 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Albin Kurti

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fshatari Shiko postimin
Shume kohe para Albin Kurtit, ise mustafoviēi ka qene kryeminister dhe shok i ngusht i hasim taēit.
E bukur kjo ahhahah
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-06-2019, 19:11   #196
Oqeani
V.I.P
 
Avatari i Oqeani
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 8,570
Thanks: 2,108
Thanked 1,174 Times in 797 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Albin Kurti

Mendoj qe Kurti eshte ajka e Ks !
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
🖤 (1)
Oqeani ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-06-2019, 20:31   #197
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 9,783
Thanks: 29
Thanked 85 Times in 74 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Albin KurtiKush ėshtė Albin Kurti? Njė dokumentar qė ngre shumė pikėpyetje (Video)


KOSOVE- ‘100 fytyrat e Albin Kurtit, i vetmi shqiptar qe u lirua nga burgu i Serbisė!’

Kėshtu e kanė titulluar dokumentuarin pėr kreun e Vetėvendosjes, aktivistė tė LDK-sė sė vjetėr dhe idealeve tė Ibrahim Rugovės.

Faktet e renditura nė kėtė dokumentar nė fakt janė tė vėrteta reale, qė kanė tė bėjnė me lėvizjet e tij politike.

Qėndrimet e Albin Kurtit duket se janė gjithmonė kundėr zhvillimeve normale qė ndodhin nė Kosovė.

Pėr mė shumė, ju ftojmė ta ndiqni tė plotė dokumentarin disa minutash.

(BalkanWeb)
__________________
Lirinė s’mund ta gjykojė askush!

Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-07-2019, 10:05   #198
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 9,783
Thanks: 29
Thanked 85 Times in 74 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Re: Albin Kurti

__________________
Lirinė s’mund ta gjykojė askush!

Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-08-2019, 17:56   #199
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 9,783
Thanks: 29
Thanked 85 Times in 74 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Re: Albin Kurti__________________
Lirinė s’mund ta gjykojė askush!

Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-08-2019, 12:32   #200
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 9,783
Thanks: 29
Thanked 85 Times in 74 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Re: Albin Kurti
Ministri i shėndetėsisė Uran Ismaili


Para pak kohėsh Kryetari i Lėvizjes Vetėvendosje Albin Kurti nė zyrėn e tij prezantoi aderimin e kardiologut tė akuzuar nė rastin kriminal “Stenta”. Pėr mė tepėr Albin Kurti e promovoi atė si prurje cilėsore dhe si shembull tė pastėrtisė profesionale e politike.

Tani po e kuptojmė se raporti mes tyre mė shumė sesa bashkėpunim politik, qenka partneritet biznesor dhe konferenca e sotme ėshtė manifestim i kėtyre interesave.

Sulmet e sotme kundėr heqjes sė listės tė pritjes pėr stentim qė ka shpėtuar mijėra jetė dhe 12 milionė euro tė qytetarėve janė dėshmia mė e mirė se Lėvizja Vetėvendosje gjithnjė radhitet nė anėn e kundėrt tė reformave.

Heqja e listės tė pritjes pėr stentim ėshtė mirėpritur nga familjet kosovare dhe ka qenė lajm i keq pėr biznesmenėt e stentave. Arritja jonė i pengon Lėvizjes Vetėvendosjes sepse kemi defunksionalizuar industrinė e krimit qė ka terrorizuar ekonomikisht qytetarėt.

Lėvizja Vetėvendosje, pėrmes mjekėve tė cilėt kanė organizuar greva me motive tė ngushta partiake dhe qė kanė lėnė fėmijėt tanė pa shėrbime nė QKUK, tentoi tė na moralizojė pėr reformat nė shėndetėsi.

Duke dashur tė mbjellin dyshime tė pabazuara mbi njėrin prej sukseseve mė tė mėdha nė shėndetėsinė kosovare, Lėvizja Vetėvendosje po synon qė tė favorizojė bizneset private qė zhvatin pacientėt.

Ėshtė pėr keqardhje dhe ironike se si njė parti politike qė flet gjithė kohėn pėr tė mirėn publike dhe pėr shėrbime falas nė shėndetėsi sot rreshtohet krahas interesave financiare tė zhvatėsve dhe kundėr qytetarėve.

Qytetarėt e kanė parė punėn e PDK-sė nė shėndetėsi nė kėto dy vite dhe janė vlerėsimet e tyre qė do t’i marrim parasysh e assesi konferencat e Vetėvendosjes tė sponsorizuara nga grupet e interesit.
__________________
Lirinė s’mund ta gjykojė askush!

Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur