Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Politika Shqiptare

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 23-09-2015, 10:13   #1
Llapi
Banned
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,655
Thanks: 42
Thanked 119 Times in 106 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Llapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyer
Hashim Thaēi

Hashim Thaēi Ēlirimtari dhe Themeluesi i Shtetit te Kosoves

LUTJE per STAFIN e ADMINISTRATORIN MANDI


Shifni se si po ardhka puna ne nji forum qe emrin e ka shqiptar
e kinse eshte per shqiptar
po u deshka te baj lutje STAFIT dhe Administratorit qe te lejoin nji tem per Legjenden Heroin e Gjall ishte Themeluesin e UĒK-se Drejtorin Politik dhe Antarin e Shtabit te Pergjithshem te UĒK-se
Njeriun qe e Ēliroi gjysmen e kombit Shqiptar
Njeriun i cili e Shpalli pavarsin e Shtetit te dyt Shqiptar
Njeriu i cili eshte Kryetar i partis ma te madhe dhe ma te votuar Shqiptar

Nuk e di perpos urrejtjes qe ka STAFI dhe ADMINISTRATORI per ket Njeri qfar Arsye tiera kan qe nuk e lejoin ket dot te ket tema per te ne ket forum
se paku 10 tema mi kan mbyll e besa ma shum i kan zhduk pa gjurm e nishan se spjegim kurr nuk kam marr.

sipas nji burimi qe kam kinse ai qe e financon ket forum nuk e lejon dot ket teme per ket Kryēlirimtarin e Republikes se Kosoves
dhe se nuk koka shqiptar ai qe e financon forumin


por ma mire do te ishte qe Administratori MANDI se pari ta lejoi temen per Thaqin
e nese me te vertet nuk e lejon ai qe e mban dhe e financon ket forum atehere MANDI nese eshte shqiptar duhet te jam dorheqje

Shpresoi se ma ne fund ky STAH dhe ky ADMIN.da ta lejoin ket tem
sepse po se ky sipas tyre nuk po e meritoika qe te jet tem diskutimi ne ket forum
cili do te jet ai qe ka ma shum merita per ata qe e gezoim ne sot.

Ketu lejohen tema per:
slloben
per kengetar
per tradhtar
per sportist
per misa
per pisa
e per ket Heroi te Gjall
u deshka qe edhe lutje te bejm.

Shpallja dhe Deklarata e Pavarsise se Kosoves

Llapi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 23-09-2015, 10:20   #2
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,786
Thanks: 7,081
Thanked 8,325 Times in 5,340 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hashim Thaēi Ēlirimtari dhe Themeluesi i Shtetit te Kosoves

erdhi shoku Angelises
drague nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 23-09-2015, 10:23   #3
rolex
V.I.P
 
Avatari i rolex
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Vendndodhja: Tirane
Posts: 590
Thanks: 235
Thanked 249 Times in 129 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
rolex ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Hashim Thaēi Ēlirimtari dhe Themeluesi i Shtetit te Kosoves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Blloku Shiko postimin
Hashim Thaēi Thradhtari i Kosoves
Pse eshte tradhtar o Llap?
__________________
A goal without a plan is just a wish
rolex nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 23-09-2015, 10:25   #4
Poeti
V.I.P
 
Avatari i Poeti
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Ferizaj-Kosovė
Posts: 4,539
Thanks: 0
Thanked 30 Times in 22 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
Poeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hashim Thaēi Ēlirimtari dhe Themeluesi i Shtetit te Kosoves

Se pari me duket shume nencmuese te vehet ne nje kornize i madhi Ismail Qemali dhe Hasha. Sikur ky ta kishte cliruar gjysmen e shqiptarise ateher nuk na ishte dahst fare intevenimi i NATO-s por do ta clironim vet vendin tone. kemi shume merak te bejme heronj dhe te jetojme me kultin e tyre, por asnjehere nuk mendojme dhe as qe qajme koken bile per ata qe mbajten armen ne dore dhe luftuan balle per balle me shkja! Dikush qe e ka "ēliruar" vendin, kurr nuk do ta shiste ate, kurr nuk do te abuzonte me te dhe kurre ama kurre nuk do te kishte nevoje te bente pazare me shkije.
Kaq sa per idealizimin e te zakonshmes!
__________________
KOMBI MBIGJITHA

Kurrė mos thuaj kurrė!
Poeti nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 23-09-2015, 10:29   #5
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,630
Thanks: 13,618
Thanked 7,580 Times in 4,811 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 441
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hashim Thaēi Ēlirimtari dhe Themeluesi i Shtetit te Kosoves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
erdhi shoku Angelises
Pse gjelozo ledio
Se shef qe eshte besnik djali
Angelisa nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 23-09-2015, 10:30   #6
Llapi
Banned
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,655
Thanks: 42
Thanked 119 Times in 106 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Llapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Hashim Thaēi Ēlirimtari dhe Themeluesi i Shtetit te Kosoves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Poeti Shiko postimin
Se pari me duket shume nencmuese te vehet ne nje kornize i madhi Ismail Qemali dhe Hasha. Sikur ky ta kishte cliruar gjysmen e shqiptarise ateher nuk na ishte dahst fare intevenimi i NATO-s por do ta clironim vet vendin tone. kemi shume merak te bejme heronj dhe te jetojme me kultin e tyre, por asnjehere nuk mendojme dhe as qe qajme koken bile per ata qe mbajten armen ne dore dhe luftuan balle per balle me shkja! Dikush qe e ka "ēliruar" vendin, kurr nuk do ta shiste ate, kurr nuk do te abuzonte me te dhe kurre ama kurre nuk do te kishte nevoje te bente pazare me shkije.
Kaq sa per idealizimin e te zakonshmes!
une thash qe i ka qlirue gjysmen e shqiptarve
e nuk thash qe kjo liri vlen edhe per ju qe ishi ne sherbim te serbit
dhe kini ik se bashku me serbin nga kosova
me vjen keq per ju
Llapi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 23-09-2015, 10:33   #7
Rex
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 13,654
Thanks: 3,724
Thanked 4,298 Times in 2,414 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hashim Thaēi Ēlirimtari dhe Themeluesi i Shtetit te Kosoves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Blloku Shiko postimin

sipas nji burimi qe kam kinse ai qe e financon ket forum nuk e lejon dot ket teme per ket Kryēlirimtarin e Republikes se Kosoves
dhe se nuk koka shqiptar ai qe e financon forumin
Na paska fut mandi gjate gjithe kohes.
Rex nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 23-09-2015, 10:40   #8
Gon!
IllyrianMuslim
 
Avatari i Gon!
 
Data e antarėsimit: Sep 2011
Posts: 6,554
Thanks: 778
Thanked 752 Times in 309 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Gon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hashim Thaēi Ēlirimtari dhe Themeluesi i Shtetit te Kosoves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Blloku Shiko postimin
une thash qe i ka qlirue gjysmen e shqiptarve
e nuk thash qe kjo liri vlen edhe per ju qe ishi ne sherbim te serbit
dhe kini ik se bashku me serbin nga kosova
me vjen keq per ju
Ty edhe n'Shtime me t'qu, nuk t'pranojne. I tranon hala ma zi ata pacientat me kete krye-qiri-lirim-tarin tond.
__________________
"Liria e vatanit nuk fitohet me partia e me tarafe, me tė pafe e me shkije tė veshun shqiptarēe".
Gon! nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 23-09-2015, 10:52   #9
Llapi
Banned
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,655
Thanks: 42
Thanked 119 Times in 106 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Llapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Hashim Thaēi Ēlirimtari dhe Themeluesi i Shtetit te Kosoves

pasi qe kam kerkue nga Stafi i forumit
qe te ma fshi nofken dhe te gjitha postimet
u pendova ma von
tuj e dit qe ne ket forum rreth 95% te antarve jan:
te minoriteteve te ndryshme
jan ish bashkpuntor te serbit maqedonit grekut
ose femijet e tyre

dhe nuk do te dorzohem para jush kurr
qysh kam qendrue ne istikame ne luften e fundin ne Kosove
ashtu do tu perballoi edhe propagandes e urrejtjes se juve qe kini ndaj ketyre qe na e sollen Lirin dhe Pavarsin
prandaj te vegjel ini si zogj pule per mua ta dini
Llapi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 23-09-2015, 11:05   #10
ana_gend
V.I.P
 
Avatari i ana_gend
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 3,974
Thanks: 834
Thanked 1,097 Times in 394 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
ana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hashim Thaēi Ēlirimtari dhe Themeluesi i Shtetit te Kosoves

mire bere qe u ktheve
ana_gend nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 23-09-2015, 11:15   #11
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,630
Thanks: 13,618
Thanked 7,580 Times in 4,811 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 441
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hashim Thaēi Ēlirimtari dhe Themeluesi i Shtetit te Kosoves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Blloku Shiko postimin
pasi qe kam kerkue nga Stafi i forumit
qe te ma fshi nofken dhe te gjitha postimet
u pendova ma von
tuj e dit qe ne ket forum rreth 95% te antarve jan:
te minoriteteve te ndryshme
jan ish bashkpuntor te serbit maqedonit grekut
ose femijet e tyre

dhe nuk do te dorzohem para jush kurr
qysh kam qendrue ne istikame ne luften e fundin ne Kosove
ashtu do tu perballoi edhe propagandes e urrejtjes se juve qe kini ndaj ketyre qe na e sollen Lirin dhe Pavarsin
prandaj te vegjel ini si zogj pule per mua ta dini

Pse ja fut kot bre daj ?
Edhe Serb na bere ??? Ik se nuk te kam me shok
Angelisa nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 23-09-2015, 11:21   #12
Miti
V.I.P
 
Avatari i Miti
 
Data e antarėsimit: Sep 2012
Posts: 1,071
Thanks: 33
Thanked 45 Times in 13 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Miti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Hashim Thaēi Ēlirimtari dhe Themeluesi i Shtetit te Kosoves

......hashim thaqi eshte themelues i zajednices serbe, e qe me kete ka ven gurthemelin e ndarjes se kosoves. hashim zajednica ka lene jasht bisedimeve kosoven lindore. hashim thaqi se bashku me francen ka ndare Mitrovicen. hashim thaqi eshte bere multimilioner duke vjedh dhe shite kosoven. hashim th.....etj etj
Miti nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 23-09-2015, 11:29   #13
Llapi
Banned
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,655
Thanks: 42
Thanked 119 Times in 106 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Llapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Hashim Thaēi Ēlirimtari dhe Themeluesi i Shtetit te Kosoves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Pse ja fut kot bre daj ?
Edhe Serb na bere ??? Ik se nuk te kam me shok
mos e vet se te tregon vet
thot nji fjal popullore
dhe kush e ka mizen mas veshi ja paft hajrin
une e thash nji te vertet te madhe se rreth 95% te antarvr te keti forumi jan bashkpuntor te shkaut maqedonit e grekut ose femi te tyre
e nuk thash 100%
Llapi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 23-09-2015, 11:30   #14
TerraN
incognito
 
Avatari i TerraN
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Vendndodhja: ANTAHKARANA
Posts: 1,926
Thanks: 825
Thanked 515 Times in 310 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
TerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hashim Thaēi Ēlirimtari dhe Themeluesi i Shtetit te Kosoves

*

Pernjemend perse po e ngacmoni kete Thapin, more...?


Mire po e thot ky, qe nga titulli:


Hashim Pondla qirimiltari i Kusöv's (po e dėlirė Kosoven nga shqiptaret) dhe po themelon shtet te forte serb: "Srpska Zajebnica"


*
__________________
Be what you are. Do not follow one another. If you practice honesty of mind, sincerity of spirit and detachment, you will know your Self, ... Me, ... Lord.
TerraN nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 23-09-2015, 11:33   #15
Llapi
Banned
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,655
Thanks: 42
Thanked 119 Times in 106 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Llapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Hashim Thaēi Ēlirimtari dhe Themeluesi i Shtetit te Kosoves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Miti Shiko postimin
......hashim thaqi eshte themelues i zajednices serbe, e qe me kete ka ven gurthemelin e ndarjes se kosoves. hashim zajednica ka lene jasht bisedimeve kosoven lindore. hashim thaqi se bashku me francen ka ndare Mitrovicen. hashim thaqi eshte bere multimilioner duke vjedh dhe shite kosoven.
po qe de tana qito qe po thue ti i ka ba
e populli po e don hahahaha
ti dhe armiqt e kosoves kini me plas e nuk kini qa me ba
perpos me sha e urrejt ne kompjuter hahaha
gjynaha ini per bes
Llapi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 23-09-2015, 11:35   #16
Llapi
Banned
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,655
Thanks: 42
Thanked 119 Times in 106 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Llapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Hashim Thaēi Ēlirimtari dhe Themeluesi i Shtetit te Kosoves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga TerraN Shiko postimin
*

Pernjemend perse po e ngacmoni kete Thapin, more...?


Mire po e thot ky, qe nga titulli:


Hashim Pondla qirimiltari i Kusöv's (po e dėlirė Kosoven nga shqiptaret) dhe po themelon shtet te forte serb: "Srpska Zajebnica"


*
hahahahahaha
thash une qe 95% te antarve te keti forumi nuk ini shqiptar
Llapi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 23-09-2015, 11:40   #17
ana_gend
V.I.P
 
Avatari i ana_gend
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 3,974
Thanks: 834
Thanked 1,097 Times in 394 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
ana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hashim Thaēi Ēlirimtari dhe Themeluesi i Shtetit te Kosoves

Llapi po edhe mu mbone armik aaaa se prisja prej teje
ana_gend nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 23-09-2015, 11:47   #18
TerraN
incognito
 
Avatari i TerraN
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Vendndodhja: ANTAHKARANA
Posts: 1,926
Thanks: 825
Thanked 515 Times in 310 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
TerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hashim Thaēi Ēlirimtari dhe Themeluesi i Shtetit te Kosoves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Blloku Shiko postimin
hahahahahaha
thash une qe 95% te antarve te keti forumi nuk ini shqiptar

Po perse atehere po rrin me "shkije" kur e ke Mushadijėn gjere e gjat


*
__________________
Be what you are. Do not follow one another. If you practice honesty of mind, sincerity of spirit and detachment, you will know your Self, ... Me, ... Lord.
TerraN nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 23-09-2015, 12:15   #19
Gon!
IllyrianMuslim
 
Avatari i Gon!
 
Data e antarėsimit: Sep 2011
Posts: 6,554
Thanks: 778
Thanked 752 Times in 309 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Gon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hashim Thaēi Ēlirimtari dhe Themeluesi i Shtetit te Kosoves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Blloku Shiko postimin
pasi qe kam kerkue nga Stafi i forumit
qe te ma fshi nofken dhe te gjitha postimet
u pendova ma von
tuj e dit qe ne ket forum rreth 95% te antarve jan:
te minoriteteve te ndryshme
jan ish bashkpuntor te serbit maqedonit grekut
ose femijet e tyre

dhe nuk do te dorzohem para jush kurr
qysh kam qendrue ne istikame ne luften e fundin ne Kosove
ashtu do tu perballoi edhe propagandes e urrejtjes se juve qe kini ndaj ketyre qe na e sollen Lirin dhe Pavarsin
prandaj te vegjel ini si zogj pule per mua ta dini
Idi na trista picke materine, jebem ti cigane.
__________________
"Liria e vatanit nuk fitohet me partia e me tarafe, me tė pafe e me shkije tė veshun shqiptarēe".
Gon! nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 23-09-2015, 12:18   #20
Llapi
Banned
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,655
Thanks: 42
Thanked 119 Times in 106 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Llapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Hashim Thaēi Ēlirimtari dhe Themeluesi i Shtetit te Kosoves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga TerraN Shiko postimin
Po perse atehere po rrin me "shkije" kur e ke Mushadijėn gjere e gjat


*
sepse jam i sigurt qe do te dal fitues edhe tash ne paq siq kam dal fitues ne luft sepse tash ne paq argumentet jan ne anen time
ndersa disave ketu nuk kan kurrfar argumenti perpos urrejtjes qe kan per ne qe luftuam shkaun
dhe stafin e forumit qe e kan pas
dhe cenzuroin e bllokoin nofka e postime per keta qe e luftuan shkaun
pra me te drejt them prap 95%
Llapi nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur