Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Politika Shqiptare

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 25-09-2015, 08:50   #41
Ganimet
V.I.P
 
Avatari i Ganimet
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Ne toke
Posts: 5,398
Thanks: 211
Thanked 195 Times in 144 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 27
Ganimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Hashim Thaēi Ēlirimtari dhe Themeluesi i Shtetit te Kosoves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
Gani bej a bon me shkrujt pak ma mire shqip?
kom dasht me shkuejt'gurabia me mish' se i ka merak kumuniteti evgjit,ashkali dhe krytari i tyre shoku Llap.

Sallam-Sallama ,mish peshki-mish peshku.
cikrrim hesapi...
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=jE_nX_SSPKM
Ganimet nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 25-09-2015, 09:41   #42
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 9,630
Thanks: 28
Thanked 83 Times in 72 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Hashim Thaēi Ēlirimtari dhe Themeluesi i Shtetit te Kosoves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ganimet Shiko postimin
Hash Gabelovic ka shum gabel qe e perjkrahin edhe kini te drejt se po ju hedh sallama,mish peshki e gurtabia me mish ahahhhahah
po per ty jan krejt populli shqiptar i kosoves gabel
po normal a mos po presum prej juve qe u ka niek nga kosova krejt spiujt e shkaut ndryshe te thoni a hahaha
u plane moj tetja gane tuj sha shqiptaret
u plake oj tete ne gyrbet larg shales tane larg mitrovices tane
u plake me mall moj tete per bukurit e shales
po kush te ka faj qe ke qen ne rrugen e gabuar te tradhtis ndaj popullit dhe vendit tan dhe vazhdon te njejten pun edhe jasht kosove


kerko falje keti populli qa i ke ber gjat gjith jetes
e ndoshta do te ndermjetsoi une e do te lejoim te vish ne kosove
te pakten ni here ne vit
Llapi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 25-09-2015, 19:41   #43
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 9,630
Thanks: 28
Thanked 83 Times in 72 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Hashim Thaēi Ēlirimtari dhe Themeluesi i Shtetit te Kosoves

Llapi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 27-09-2015, 11:27   #44
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 9,630
Thanks: 28
Thanked 83 Times in 72 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Hashim Thaēi Ēlirimtari dhe Themeluesi i Shtetit te Kosoves
Moj Vlore e bukur te paēim,qe nderove Hashim Thaēin


Lulkuqja e PamvaresiseVlora jone heroike,vendlindja e atdhetareve tane te medhenje Ismail Qemali e Selam Musai,qyteti i shpalljes se
Pamvaresise dhe i ngritjes se flamurit tone kombetar,kuq e zi me 28 nentor 1912,ka qene gjithmone krenaria dhe djepi i
patriotizmit shqiptar.Populli i saj vlonjat patriot ka zhvilluar gjate tere historise luftra te vazhdueshme dhe beteja
legjendare kunder te gjithe okupatoreve tane shekullor sllav,grek,turq e tj,dhe ka fituar gjithmone kunder tyre..Me luften e
tij te gjate e titanike,ai ka dhene nje kontribut te madhe e te rendesishem, edhe ne krijimin e shtetit shqiptar me 1920 dhe
clirimin e tij nga pushtuesit nazi-fashist ne luften e dyte boterore.Gjate kesaj periudhe,ai ka sakrifikuar bijte e tij me te
mire,duke e vene gjakun e tyre ne themelet e Shqiperise dhe te lirise se saj,per te cilen sot Vlora dhe c’do vlonjat
kane te drejte qe te mburren dhe levdohen me nje krenari te ligjeshme.E gjithe toka e Vlores eshte e mbushur me lapidar
te deshmoreve dhe heronjeve tane,qe kane dhene jeten e tyre trimerisht per liri,por gjaku i djemeve te saj ka skuqur dhe
vaditur,c’do pellembe te trojeve shqiptare,duke shkruar keshtu nje histori te ndritur e te lavdishme per mbar
kombin tone.Veprat dhe aktet heroike te bijeve te Vlores u bene burim frymezimi per te gjithe popullin tone trim,i cili e ka
paguar shume shtrenjte lirine e tij. Ne te njejten kohe populli vlonjat ka respektuar dhe vleresuar shume edhe sakrificat
dhe gjakun e derdhur nga bijte e tjere te kombit shqiptar,duke i bere ata nderi dhe krenaria e Vlorse,i ketij qyteti te bukur
bregdetar,qe tashme eshte bere i dashur per c’do shqiptar.Ky akt patriotik e atdhedashurie flete qarte per
kulturen,traditat e shkelqyera dhe unitetin e madhe qe ka i tere populli yne,i cili di ti nderoi djemte e tij dhe vepren e tyre,
ne sherbim te kombit,ashtu sic e meritojne.
Shpallja e Zotit Hashim Thaci(komandantit legjendar te Ushtrise Clirimtare te Kosoves”UCK-se&rdquo,qytetar
nderi i Vlores,gezoi pa mase vet vlonjatet dhe te gjithe shqiptaret,ne Mal te Zi,Kosove,Serbi,Maqedoni,Greqi(Cameri) dhe
diaspore.Te mbrekulluar nga ky lajme,qe na e dhane vellezrit tane trima vlonjat,tani ne prag te pamvaresise se
shumepritur te Dardanise edhe krijuesit tane ketu ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes e perjetuan ate me nje gezim te
vecante dhe nxituan te shkruajne me penen tyre vargjet e e para,duke ja kushtuar UCK-se, Drenices,Vlores,Kosoves
dhe djemeve te popullit tone,qe kryen akte te larta heroizmi e trimerie.
Djemte qe sollen Pamvaresine.
E meriton plotesisht kete respekt te madhe Hashim Thaci nga ky qytet ,pasi emri i tij i bene nder dhe e zbukurone me
shume sheshin e Pamvaresise, i jepe shkelqim e ngjyra te zjarrta,si ne ato dite te medhaja nentori te vitit 1912,kur
kreshniku i Kosoves me dy alltija dhe heroi ipopullit Ise Buletini,puthte flamurin dhe betohej para tij,duke derdhur te gjitha
lotet e gezimit te shqiptareve ne kete vend teper te shenjte te kombit tone.
Hashim Thaci lindi dhe u rrite ne Drenicen e lavdishme,ne nje familje me tradita te medha patriotike dhe u edukua me
ndjenjat e dashurise ndaj popullit e atdheut,duke akumuluar gjithmone e me shume urrejtjen kunder okupatorit barabar
serbo-sllav,qe kryente vazhdimisht krime c’njerzore ndaj shqiptareve ne Kosove,Mal te Zi dhe Maqedoni.Ai eci
gjithmone me vendosmeri ne gjurmet e patrioteve tane te medhenje si Azem Galica,Idriz Seferi, Dede Gjon Luli,Cerciz
Topulli,Mihal Grameno,Kostandin Kristoforidhi,Ismail Qemali,Luigj Gurakuqi,Isa Buletini,Hasan Prishtina,,Shaban
Polluzha e tj dhe e ndoqi me besnikeri kete rruge, duke e vazhduar me tej vepren e tyre,ne sherbim te popullit te
Kosoves dhe te kombit ..Ne nje periudhe teper te veshtire dhe te mbushur plote me rreziqe,ndonse ne moshe te re,
Hashim Thaci,u fute me guxim ne rrjedhat e veprimtarise se tij poliktike,per te kryer detyren dhe obligimin e vet qe i
takonte,si bire i ketij populli,qe po vuante prej qindra vjetesh i shtypur dhe i roberuar. Shume shpejt ai u njohe me
atdhetar e patriot te shquar brenda e jashte Kosoves,me te cilet punoi vazhdimisht pa u kursyer,per te mbrojtur popullin e
http://www.ballikombit.org - Balli i Kombit nƫ Internet
Powered by Mambo
Generated:27 September, 2015, 13:21
pa fajshem,ndaj te cilit po ushtrohej gjenocid mesjetar.I rrezikuar seriozisht nga UDB-ja dhe rrjeti agjenturor i spiuneve te
saj qe ndodhej kudo,per ti shpetuar burgosjes dhe likujdimit fizik,ne rrethana te pa vullneteshme,e teper te
dhimbeshme,ai u detyrua qe ta lere Kosoven e tij te dashur dhe te largohet ,neper shtete te nderyshme te
Europes.Jashte atdheut ne mergim,se bashku me shoket e vet,ai punoi perseri intensivisht,duke e demaskuar ashper
shtetin fashist serb dhe kliken e tij gjakatare te Milloshevicit,qe e kishin kthyer Kosoven ne nje kasapane te vertete, ne
mes te Europes,e cila e shikonte kete tragjedi dhe paturpesisht e miratonte,me heshtjen e saj prej varri.Por edhe ne
perendim terroristet e UDB-se e ndoqen ate kudo nga pase dhe i organizuan prita e kurthe te vazhdueshme,per ta
vrare,atentate,te cilat fale zotit,shkathtesise dhe shokeve te tij qe e mbrojten me besnikeri,nuk u realizuan kurr.Patrioti i
zjarrte nga Drenica,Hashim Thaci,duke pare se krimineli psikopat sllav me emrin Milloshevic filloi hapur fushaten e
masakrave dhe spastrimin etnik ndaj shqiptareve,ai nuk priti shume,por se bashku me shoket e tij formoi menjihere
Ushtrine e Lavdishme Clirimtare te Kosoves(UCK-ne),u betuan para flamurit kombetar dhe filluan luften kunder
diktatures serbe.Ai nuk pati kohe qe te degjonte leksionet dhe teorite paqesore e mashtruese(te pregatitura ne
Beograd),qe servirnin spiunet,tradhetaret dhe antishqiptaret,por i injoroi ato dhe i doli Serbise perpara me ushtrine e vet,
dhe e goditi e gjakosi armikun vazhdimisht.duke mbrojtur popullin e tij.Komandanti Hashim Thaci me zgjuarsi,shkathtesi
e trimeri te rralle e udhehoqi UCK-ne drejt fitoreve te medha,pasi ai perdori nje strategji e taktike te shkelqyer,jo vetem ne
fushen ushtarake,por edhe ne ate politike,ku ai u shqua si nje diplomat i klasit te larte dhe e bindi perndimin e opinionin
perparimtar boteror qe te mbronin popullin shqiptar nga dhuna serbe.Se bashku me shoket e tij,lider te lavdishem te
Ushtrise Clirimtare te Kosoves,si Azem Sylaj,Fatmir Limaj,Jakup Krasniqi,Ali Ahmeti,Xhavit Haliti e shume te tjere, ai
perballoi e zgjidhi me sukses te gjitha problemet,qe duktoi ajo kohe e situate e veshtire dhe me ndihmen e aleateve e
miqeve te medhnje te popullit tone,Zotit Bill Klinton dhe Toni Blejer,arriten te bejne realitet,fitoren me te madhe
historike,duke e cliruar Kosoven pergjithmone nga okupatori shekullor serb dhe shkaterruar perfundimisht Perandorine
barabare sllave te jugut me emrin Jugosllavi.
Ky eshte Hashim Thaci,djaloshi shtatlarte e bukurosh i Drenices legjendare,me shikim te mprehte shqiponje ne maje te
bjeshkes,me pamjen magjike prej aktori star e famoz hollivudian,me mendje te kthjellte e temperament gjithmone te
qete,qe befasoi dhe beri per vete jo vetem mbretereshen e paqes dhe kryediplomaten boterore,Magdalen Albright e
perndimin,por ne te njejten kohe ai luajti me shume aftesi edhe rolin kryesor ne dramen dhe filmin me te bukur ne
bote(luften e Kosoves)duke i sjelle popullit te tij lirine.Te gjithe jemi duke pritur me padurim minutat e fundit qe
Kryeministri yne i nderuar dhe Komandanti i Ushtrise Clirimtare te Kosoves, zoti Hashim Thaci,ta filloje sa me pare ne
Prishtine,festen e madhe te Pamvaresine.Zoti e bekofte Pamvaresine e Kosoves, Shtetet e Bashkuara te Amerikes dhe
aleatet tane euro-perndimor.
GEZUAR,GEZUAR...PERGJITHMONE FESTEN E PAMVARESINE!
Nga : Themi J.Tushe
Pashko Rr.Camaj
Llapi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 27-09-2015, 11:29   #45
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,345
Thanks: 3,506
Thanked 3,978 Times in 2,228 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hashim Thaēi Ēlirimtari dhe Themeluesi i Shtetit te Kosoves

A po punon edhe te dieleve Llap a?
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 27-09-2015, 16:20   #46
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 9,630
Thanks: 28
Thanked 83 Times in 72 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Hashim Thaēi Ēlirimtari dhe Themeluesi i Shtetit te Kosoves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
A po punon edhe te dieleve Llap a?
non stop edhe ate pa u lodh fare
Llapi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 28-09-2015, 08:55   #47
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 9,630
Thanks: 28
Thanked 83 Times in 72 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Hashim Thaēi Ēlirimtari dhe Themeluesi i Shtetit te Kosoves


Video e rrallė, Thaēi e Ēeku bashkė nė luftė (Video)


Kryeministri Hashim Thaēi, gjatė luftės nuk ėshtė parė shpesh me pushkė nė krah, pasi nė kėtė organizatė kishte njė rol tjetėr, atė politik.

Por, ish drejtori politik i Ushtrisė Ēlirimtare tė Kosovės, nė njė video tė rrallė tė kohės sė luftės, kėsaj here shfaqet me pushkė nė krah, me njė grup ushtarėsh, nė mesin e tyre, edhe dy ministra aktual tė kabinetit tė tij qeveritar.

Bėhet fjalė, sipas reporterit, pėr Ministrinė e Forcės sė Sigurisė sė Kosovės, Agim Ēeku, dhe ministrin e Arsimit, Ramė Buja.

Video ėshtė regjistruar nė muajin prill tė vitit 1999, nė njė fshat tė Kaēanikut.
Qendrimi i SHP te UĒK se ne F. Biqec te Kaēanikut
Llapi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 28-09-2015, 08:58   #48
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 9,630
Thanks: 28
Thanked 83 Times in 72 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Hashim Thaēi Ēlirimtari dhe Themeluesi i Shtetit te Kosoves


JA NJE RRUGETIM I ZOTIT THAĒI
SHTIGJEVE TE LUFTES ĒLIRIMTARE TE KOSOVES.
[/B]
Riza Greiēevci
E HEDHIM PER "PER HATER" TE ATYRE QE ENDE
KOKETOJNE SE NE KOSOVE NUK KA PASUR
LUFTE ĒLIRIMTARE, POR E GJITHE AJO SAKRIFICE
PASKESH QENE, RUANA ZOT, VETEM NJE KONFLIKT!

DESHMI:

Kryeministri Hashim Thaēi, gjatė luftės nuk ėshtė parė shpesh me pushkė nė krah, pasi nė kėtė organizatė kishte njė rol tjetėr, atė udhėheqėsit politik.Por, ish drejtori politik i Ushtrisė Ēlirimtare tė Kosovės, Hshim Thaēi, nė njė video tė rrallė tė kohės sė luftės, kėsaj here shfaqet me pushkė nė krah, me njė grup ushtarėsh, nė mesin e tyre, edhe dy ministra aktual tė kabinetit tė tij qeveritar.Sipas portalit reporteri, bėhet fjalė pėr ministrin e Forcės sė Sigurisė sė Kosovės, Agim Ēeku dhe ministrin e Arsimit, Ramė Buja.
Video ėshtė regjistruar nė muajin prill tė vitit 1999, nė njė fshat tė Kaēanikut.
Llapi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 28-09-2015, 21:21   #49
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 9,630
Thanks: 28
Thanked 83 Times in 72 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Hashim Thaēi Ēlirimtari dhe Themeluesi i Shtetit te KosovesLlapi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 28-09-2015, 21:31   #50
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,345
Thanks: 3,506
Thanked 3,978 Times in 2,228 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hashim Thaēi Ēlirimtari dhe Themeluesi i Shtetit te Kosoves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Llapi Shiko postimin
non stop edhe ate pa u lodh fare
Te lumte Llap!

Do te pushoni mjaft kur te shkoni ne burg.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 28-09-2015, 21:34   #51
Miti
V.I.P
 
Avatari i Miti
 
Data e antarėsimit: Sep 2012
Posts: 1,074
Thanks: 33
Thanked 47 Times in 15 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Miti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Hashim Thaēi Ēlirimtari dhe Themeluesi i Shtetit te Kosoves

Llap tregona pse kete idolin tend familja Jashari ja ka ndalu ti shkoj te dera?
Miti nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 28-09-2015, 22:08   #52
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 9,630
Thanks: 28
Thanked 83 Times in 72 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Hashim Thaēi Ēlirimtari dhe Themeluesi i Shtetit te Kosoves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Te lumte Llap!

Do te pushoni mjaft kur te shkoni ne burg.
maj ymyd ti ne koqe te dashit sa te duesh e mos blej mish per dasum
Llapi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 28-09-2015, 22:10   #53
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 9,630
Thanks: 28
Thanked 83 Times in 72 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Hashim Thaēi Ēlirimtari dhe Themeluesi i Shtetit te Kosoves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Miti Shiko postimin
Llap tregona pse kete idolin tend familja Jashari ja ka ndalu ti shkoj te dera?
nuk eshte e vertet kjo qe thue ti
mirpo ka pas tendenca qe ta politizoin ket familje te shenjt te Shqiptaris
Llapi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 28-09-2015, 22:11   #54
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,247
Thanks: 6,721
Thanked 7,942 Times in 5,074 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 371
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hashim Thaēi Ēlirimtari dhe Themeluesi i Shtetit te Kosoves

ishte kompliment ledio?
drague nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 28-09-2015, 22:14   #55
Miti
V.I.P
 
Avatari i Miti
 
Data e antarėsimit: Sep 2012
Posts: 1,074
Thanks: 33
Thanked 47 Times in 15 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Miti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Hashim Thaēi Ēlirimtari dhe Themeluesi i Shtetit te Kosoves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Llapi Shiko postimin
nuk eshte e vertet kjo qe thue ti
mirpo ka pas tendenca qe ta politizoin ket familje te shenjt te Shqiptaris
......hahaha... Llap me ner me thane qetash si shkin je pergjegj hahaha... Jo llapo jo, pranoje qe asajde as pahiri me i ra nuk guxon se eshte i ndyte, e lere ti politizimin mos ja baj gajle ati. Pse bre burr me sy ne balle po mundohesh me e rrejt veten se lere ma neve, hahaha..
Miti nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 28-09-2015, 22:15   #56
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,345
Thanks: 3,506
Thanked 3,978 Times in 2,228 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hashim Thaēi Ēlirimtari dhe Themeluesi i Shtetit te Kosoves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Llapi Shiko postimin
maj ymyd ti ne koqe te dashit sa te duesh e mos blej mish per dasum
Kur fol edhe ti per koqe qe i ke sa dy lajthia, me ja bo vetes bam.

Pershendete kryeqlirim*arin ne emrin tim kur te kthjellet facebooku.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 28-09-2015, 22:20   #57
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 9,630
Thanks: 28
Thanked 83 Times in 72 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Hashim Thaēi Ēlirimtari dhe Themeluesi i Shtetit te Kosoves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Kur fol edhe ti per koqe qe i ke sa dy lajthia, me ja bo vetes bam.

Pershendete kryeqlirim*arin ne emrin tim kur te kthjellet facebooku.
hajde mami ne dor e mati sa jan te rana
pisi a nuk te bahet me diskutu nihere si nieri a
Llapi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 28-09-2015, 22:21   #58
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 9,630
Thanks: 28
Thanked 83 Times in 72 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Hashim Thaēi Ēlirimtari dhe Themeluesi i Shtetit te Kosoves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Miti Shiko postimin
......hahaha... Llap me ner me thane qetash si shkin je pergjegj hahaha... Jo llapo jo, pranoje qe asajde as pahiri me i ra nuk guxon se eshte i ndyte, e lere ti politizimin mos ja baj gajle ati. Pse bre burr me sy ne balle po mundohesh me e rrejt veten se lere ma neve, hahaha..
ani masi une po rrej
perfundoje me mua
dhe besoju atyre te ambasadave te shkieve siq u ke besue deri sot tung e perfundova me ty sje serioz ne bised
Llapi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 28-09-2015, 22:27   #59
Miti
V.I.P
 
Avatari i Miti
 
Data e antarėsimit: Sep 2012
Posts: 1,074
Thanks: 33
Thanked 47 Times in 15 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Miti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Hashim Thaēi Ēlirimtari dhe Themeluesi i Shtetit te Kosoves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Llapi Shiko postimin
ani masi une po rrej
perfundoje me mua
dhe besoju atyre te ambasadave te shkieve siq u ke besue deri sot tung e perfundova me ty sje serioz ne bised
Llap mos u dorezo ne kete menyre, te pakten thuaje ok nuk eshte edhe aq i paster hashim thaqi. Te betohem se isha gezu te kishte qen ashtu siq po thua ti, por eshte e kunderta o burr se tybe kurfar interesi nuk kam me e kritiku apo me ja pas inati po punet nuk i bajn hiq. Perseri po te them mos e merr ne menyre personale.
Miti nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 28-09-2015, 22:28   #60
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,345
Thanks: 3,506
Thanked 3,978 Times in 2,228 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hashim Thaēi Ēlirimtari dhe Themeluesi i Shtetit te Kosoves

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Llapi Shiko postimin
hajde mami ne dor e mati sa jan te rana
pisi a nuk te bahet me diskutu nihere si nieri a
Une gjithmone mundohem me diskutu si nieri me ty, por ti nuk kthen pergjigje.

Qe nje pyetje qe nuk me je pergjigj kurre.

A ke pa ndonjehere vagine me sy?

Nese i pergjigjesh, kam me t'lon rehat.

p.s. a e di cka eshte vagina ma s'pari?
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur