Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Politika Shqiptare

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 19-02-2019, 06:10   #1
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,042
Thanks: 6,238
Thanked 2,996 Times in 1,226 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
PD djeg mandatet, deputetėt e LSI i bashkohen

Teksa Lulzim Basha deklaroi se deputetėt e PD kanė pranuar unanimisht djegien e mandateve, duke marrė mandatimin pėr t’iu drejtuar Kėshillit Kombėtar tė partisė qė ai drejton pėr njė vendim final, duket se edhe LSI do tė shkojė drejt kėtij vendimi.

Ndėrsa bėhet e ditur se Monika Kryemadhi ėshtė nisur drejt selisė blu, pėr tė diskutuar me kreun e PD, Lulzim Basha, disa prej deputetėve tė forcės sė saj politike, pėrmes rrjeteve sociale, janė shprehur hapur pro djegies sė mandateve.__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Mandi pėlqehet nga
i vjetėr 19-02-2019, 08:53   #2
murik
peace and love
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Vendndodhja: philadelphia
Posts: 1,654
Thanks: 1,234
Thanked 763 Times in 476 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
murik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: PD djeg mandatet, deputetėt e LSI i bashkohen

Flaka parlamentit,ne hale te gomarit vafshin te tere.Hajduter e kriminele jane pa perjashtim.Dy banda(PS+PD) qe mbajne peng nje popull.
murik nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i murik pėlqehet nga
i vjetėr 19-02-2019, 16:47   #3
lenci
::
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 2,666
Thanks: 160
Thanked 943 Times in 476 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
lenci ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: PD djeg mandatet, deputetėt e LSI i bashkohen

Edhe pa i djegur mandatet opozita nuk ka dhėnė asnjė kontribut tė vlefshėm ashtu si duhet tė jetė pėr rolin e sa nė jetėn politike dhe aspektet qė prekin shoqėrinė.
Nga ana tjetėr parlamenti duhet tė ishte shkrirė me kohė dhe qeveria aktuale tė vendoste fatin e saj nė duart e elektoratit,edhe pse jam mėse i bindur qė zgjedhjet duhen bojkotuar masivisht pėr tė ripėrtėritur mesazhin qė shoqėria i jep klasės politike,qė vlen mė pak se zero.
Edi Rama do mbahet mend gjatė dhe nė faqen qė historia do ti dedikojė,si personi qė mban pėrgjegjėsinė pėr vrasjen e shpresės ndėr shqiptarė.
Uroj qė tė mos gjejė paqe deri nė fundin natyral,bashkė me aleatėt e tij.
Nga ana tjetėr e barrikadės nuk kam komente,vetėm kur i sheh bashkė kupton se ēfarė po vuan dhe do vuaj ky popull.
lenci nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i lenci pėlqehet nga
i vjetėr 19-02-2019, 16:52   #4
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,249
Thanks: 6,723
Thanked 7,944 Times in 5,075 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 371
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: PD djeg mandatet, deputetėt e LSI i bashkohen

Rotacioni ne ēdo vend demokratik eshte i shendetshem.
Ne Shqiperi bath bath per nje kokerr.
drague nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 19-02-2019, 16:55   #5
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 12,920
Thanks: 1,399
Thanked 7,981 Times in 3,503 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 293
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: PD djeg mandatet, deputetėt e LSI i bashkohen

I dogjen?? Oh well ne t’semes shkofshin. Langaraqet!
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Bad_Teacher pėlqehet nga
i vjetėr 19-02-2019, 16:58   #6
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 5,325
Thanks: 3,089
Thanked 2,428 Times in 1,635 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: PD djeg mandatet, deputetėt e LSI i bashkohen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
Rotacioni ne ēdo vend demokratik eshte i shendetshem.
Ne Shqiperi bath bath per nje kokerr.
Rotacioni, por jo hiqja Lenkės dhe vėrja Prengės. Megjithėse nė rastin konkret ne as heqim as vėmė gjė, Lenka dhe Prenga na kanė vėnė poshtė dhe po merren ata me kėtė punė.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i King Bardhyl pėlqehet nga
i vjetėr 19-02-2019, 17:19   #7
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,346
Thanks: 137
Thanked 700 Times in 548 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 141
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: PD djeg mandatet, deputetėt e LSI i bashkohen

Lefteri ja futi mones lol
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 19-02-2019, 17:42   #8
Duaje Siveten
V.I.P
 
Avatari i Duaje Siveten
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 4,166
Thanks: 338
Thanked 582 Times in 431 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 43
Duaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: PD djeg mandatet, deputetėt e LSI i bashkohen

mbahu nene pe-se, mos ki frike,
sa ke "derjansat" n'Amerike ...
Duaje Siveten nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Duaje Siveten pėlqehet nga
i vjetėr 19-02-2019, 17:57   #9
3d1
V.I.P
 
Avatari i 3d1
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Vendndodhja: Tirane
Posts: 2,373
Thanks: 162
Thanked 473 Times in 309 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: PD djeg mandatet, deputetėt e LSI i bashkohen

Historia perseritet.....e njejte me votimin e reformes ne drejtesi.
Do i vene ne rresht te hyjne ne parlament.(I dha sinjalet amb.Amerikane dhe amb Europian)
E shumta do kete nje takim Rama-Basha...dhe te dy do dalin te qeshur nga takimi.Ndoshta me nje ndryshim te vogel se kete radh mund ta bejne treshe,do fusin dhe monen
Mjere populli shqiptar qe do e haj prap sa krahu.
__________________
Sa me shume i njoh njerezit,aq me shume me pelqejne kafshet.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga 3d1 : 19-02-2019 nė 18:09
3d1 nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 19-02-2019, 18:21   #10
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,249
Thanks: 6,723
Thanked 7,944 Times in 5,075 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 371
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: PD djeg mandatet, deputetėt e LSI i bashkohen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Duaje Siveten Shiko postimin
mbahu nene pe-se, mos ki frike,
sa ke "derjansat" n'Amerike ...
pjelle e PPSH jane te gjitha keto parti
drague nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 19-02-2019, 18:37   #11
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 8,956
Thanks: 1,247
Thanked 1,838 Times in 962 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 137
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: PD djeg mandatet, deputetėt e LSI i bashkohen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
I dogjen?? Oh well ne t’semes shkofshin. Langaraqet!

A sa mir do ishte pėr atė popull sikur e gjithė klasa politike ta bėntė atė qė sugjerove ti!

Tė kėrkosh kėtė nga ata ėshtė njėsoj sikur t'i kėrkosh kriminelit tė futet vet nė burg.
Mano nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 19-02-2019, 18:41   #12
lenci
::
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 2,666
Thanks: 160
Thanked 943 Times in 476 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
lenci ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: PD djeg mandatet, deputetėt e LSI i bashkohen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
pjelle e PPSH jane te gjitha keto parti
Dy rrjeshta i kuptove pa pėrkthyes ti me berlinez
pale shkove edhe nė protestė,jazėk buka gjermonit
lenci nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 19-02-2019, 18:52   #13
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,249
Thanks: 6,723
Thanked 7,944 Times in 5,075 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 371
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: PD djeg mandatet, deputetėt e LSI i bashkohen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lenci Shiko postimin
Dy rrjeshta i kuptove pa pėrkthyes ti me berlinez
pale shkove edhe nė protestė,jazėk buka gjermonit
Para protestes ja fus vetes
drague nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 19-02-2019, 20:13   #14
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 6,688
Thanks: 0
Thanked 932 Times in 813 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 58
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: PD djeg mandatet, deputetėt e LSI i bashkohen

e dogja dhe une... pranveren.

__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 19-02-2019, 20:20   #15
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 45,956
Thanks: 14,134
Thanked 12,211 Times in 7,616 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 668
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: PD djeg mandatet, deputetėt e LSI i bashkohen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Rotacioni, por jo hiqja Lenkės dhe vėrja Prengės. Megjithėse nė rastin konkret ne as heqim as vėmė gjė, Lenka dhe Prenga na kanė vėnė poshtė dhe po merren ata me kėtė punė.
Thėnia ėshtė "hiqja Lenės vėrja Prenės"
Ē'ėshtė kjo vėrja Prengės? Prenga ėshtė burrė mor tu shoftė me mavri.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 19-02-2019, 20:31   #16
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 8,933
Thanks: 3,807
Thanked 4,103 Times in 2,755 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 216
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: PD djeg mandatet, deputetėt e LSI i bashkohen

tani i mbetet radha edhe socjalistave ta bejne kete gjo, ti djegin mandatet edhe te kadhen vete, se vetem keshtu mbrohet demokracia
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Pirati pėlqehet nga
i vjetėr 19-02-2019, 20:36   #17
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 6,688
Thanks: 0
Thanked 932 Times in 813 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 58
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: PD djeg mandatet, deputetėt e LSI i bashkohen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
tani i mbetet radha edhe socjalistave ta bejne kete gjo, ti djegin mandatet edhe te kadhen vete, se vetem keshtu mbrohet demokracia
"kur i hyp tropojani kalit, nuk i zdryp mo" ka thon nji shkrimtar i famshem qe nuk me kujtohet emri. m'duket se ka pas edhe nji parti t'veten. e qunte partia ekologjike.
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i uj me gaz pėlqehet nga
i vjetėr 19-02-2019, 20:42   #18
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 8,933
Thanks: 3,807
Thanked 4,103 Times in 2,755 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 216
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: PD djeg mandatet, deputetėt e LSI i bashkohen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
"kur i hyp tropojani kalit, nuk i zdryp mo" ka thon nji shkrimtar i famshem qe nuk me kujtohet emri. m'duket se ka pas edhe nji parti t'veten. e qunte partia ekologjike.
Kush ka pasur parti ekologjike ?

nuk e di, se ēfare duan te arrine, mire e nisen. Po rri aty e beji surratin tumanes zhgarravina bojash seance per seance deri ne fund te mandatit seri pikturash, kameleon prej canabisti.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 19-02-2019, 20:48   #19
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 6,688
Thanks: 0
Thanked 932 Times in 813 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 58
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: PD djeg mandatet, deputetėt e LSI i bashkohen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
Kush ka pasur parti ekologjike ?

nuk e di, se ēfare duan te arrine, mire e nisen. Po rri aty e beji surratin tumanes zhgarravina bojash seance per seance deri ne fund te mandatit seri pikturash, kameleon prej canabisti.
tumanja u firmos reformat n'shtremsi dhe i zhgarravit ne burg nji m'nji. t'presin ato sa t'dalin nga burgu me rras tumanen n'burg prap? jo ore. qenke i qut ti.

shum i famshem ka qen ai i partis ekologjike. por nuk me kujtohet jo. t'a thot akrepi. a ledio.
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 19-02-2019, 21:32   #20
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 5,325
Thanks: 3,089
Thanked 2,428 Times in 1,635 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: PD djeg mandatet, deputetėt e LSI i bashkohen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Thėnia ėshtė "hiqja Lenės vėrja Prenės"
Ē'ėshtė kjo vėrja Prengės? Prenga ėshtė burrė mor tu shoftė me mavri.
Mos ta hapim kapitullin e pėrplasjes sė brirėve ndėrmjet deshėrve nė Pezė. I shkreti qėngj i njomė qė u sakrifikua dhe u masakrua nė atė pėrplasje brirėsh.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur