Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Politika Shqiptare

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 26-06-2019, 12:39   #1
Kastrioti1443
V.I.P
 
Avatari i Kastrioti1443
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 2,151
Thanks: 225
Thanked 361 Times in 276 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
Kastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarė
Zionistet e Amerikes kercenojne PD-ne duke e shpall organizate te dhunshme.

https://www.gazetatema.net/2019/06/2...jene-paqesore/

Jo se me plas per PD-ne.

Sali Berisha dhe PD ashtu si edhe PS eshte organizate kriminale dhe terroriste ne raport me Shqiptaret.

Por mos harrojme qe ne 2011 Berisha u shpall burr shteti nga Amerikanet.

Pra axhenda e cifuteve amerikane eshte e qarte.

Cdo kush qe del kunder Edi Rames dhe Sorosit trajtohet si terrorist per shkak se Rama sic e kam thene eshte produkt i klikave nderkombetare krejtesisht.

Axhenda e tyre do vazhdoje.

Normalisht une nuk dua as lufte dhe as konflikt ne Shqiperi, ka me qindra mijra shqiptare qe kane biznese te lidhura me turizmin.

Por ceshtja kryesore ketu eshte kjo:

Lindja e nje force te re politike qe del kunder axhendes cifute soroiste ne Shqiperi me shume gjasa do shpalllet organizata armiqesore nga te lartpermendurit.

Kjo eshte ajo qe eshte me e frikshme.

Eshte edhe nje kambane alarmi per ata budallenj qe ende besojne tek " demokracia dhe mbeshtetja e politikes amerikane per Shqiptaret".
Kastrioti1443 ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-06-2019, 12:41   #2
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 12,920
Thanks: 1,399
Thanked 7,984 Times in 3,503 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 293
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Zionistet e Amerikes kercenojne PD-ne duke e shpall organizate te dhunsh

Le tua mbaj tani te bejne rremuja! Lol
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-06-2019, 14:31   #3
TerraN
incognito
 
Avatari i TerraN
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Vendndodhja: ANTAHKARANA
Posts: 1,869
Thanks: 741
Thanked 444 Times in 267 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
TerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Zionistet e Amerikes kercenojne PD-ne duke e shpall organizate te dhunsh

*

E gjitha ėshtė njėsoj. O me Ramėn o me Saluan. O me... tė gjithė janė (dhe do tė jenė) tė instaluar nga 'cionistėt' a sido qė t'i quash. Dhe cili nga kėta nuk luan vallen sipas muzikės sė tyre, do tė largohet. Deri nė ditėn e shembjes sė "sistemit cionist".

Kjo qė thash nuk d.t.th. se duhet tė quhemi tė kėnaqur dhe pajtohemi mė kėtė fat!!!


*
__________________
Be what you are. Do not follow one another. If you practice honesty of mind, sincerity of spirit and detachment, you will know your Self, ... Me, ... Lord.
TerraN nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-06-2019, 14:54   #4
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,734
Thanks: 6,435
Thanked 1,800 Times in 1,014 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 102
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Zionistet e Amerikes kercenojne PD-ne duke e shpall organizate te dhunsh

Si doli Rama kaq mafioz?! Ai trupoja i sales nga tropoja thishte qe ne universitet e rrahte shpulla ramen cdo dite, si doli ky te jete kaq i forte?!
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-06-2019, 15:09   #5
SystemA
Banned
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,174
Thanks: 14,907
Thanked 8,792 Times in 5,919 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Zionistet e Amerikes kercenojne PD-ne duke e shpall organizate te dhunsh


Me SHARLATAN dhe PALLOSH se ky qakua zor se gjen
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-06-2019, 18:16   #6
Duaje Siveten
V.I.P
 
Avatari i Duaje Siveten
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 4,166
Thanks: 338
Thanked 582 Times in 431 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 43
Duaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Zionistet e Amerikes kercenojne PD-ne duke e shpall organizate te dhunsh

Ki kaqi qe hap tema te ktilla esht asgje tjeter veēse nji hipokrit i shpifet, anti-perendimor i betuar ne ... Anadoll.
Duaje Siveten nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Duaje Siveten pėlqehet nga
i vjetėr 26-06-2019, 18:24   #7
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,313
Thanks: 267
Thanked 918 Times in 580 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 200
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Zionistet e Amerikes kercenojne PD-ne duke e shpall organizate te dhunsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Duaje Siveten Shiko postimin
Ki kaqi qe hap tema te ktilla esht asgje tjeter veēse nji hipokrit i shpifet, anti-perendimor i betuar ne ... Anadoll.
dujsiv

pervec pikpamjeve per zogin, kam filluar te bie dakord me te gjitha postimet e tua, o ke filluar ti te mendosh si une, o kam filluar une te mendoj si ty, do thoshte nard ndoka.

un me dujsivin nuk di gjo

e ka bo brary me koken e vet

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga magnus : 26-06-2019 nė 18:27
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-06-2019, 19:12   #8
Duaje Siveten
V.I.P
 
Avatari i Duaje Siveten
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 4,166
Thanks: 338
Thanked 582 Times in 431 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 43
Duaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Zionistet e Amerikes kercenojne PD-ne duke e shpall organizate te dhunsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga magnus Shiko postimin
dujsiv

pervec pikpamjeve per zogin, kam filluar te bie dakord me te gjitha postimet e tua, o ke filluar ti te mendosh si une, o kam filluar une te mendoj si ty, do thoshte nard ndoka.

un me dujsivin nuk di gjo

e ka bo brary me koken e vet
Duhet te jem un ai qe mendon si ti, sepse ti ke perparsin e antarsis ne kte forum nji vit para meje.

Sa ke patur lidhje ti me Magna Karten, aq kam patur edhe un me Brarin.

PS. Kohen ne forumin shqiptar te atij papisit e quaj me vlere deri sa u be aq kellire derisa u be i pavlere dhe i padurueshem qendrimi - forumi-al.com i Mandit ishte shpetimi!
Duaje Siveten nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Duaje Siveten pėlqehet nga
i vjetėr 26-06-2019, 19:58   #9
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,313
Thanks: 267
Thanked 918 Times in 580 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 200
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Zionistet e Amerikes kercenojne PD-ne duke e shpall organizate te dhunsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Duaje Siveten Shiko postimin
Duhet te jem un ai qe mendon si ti, sepse ti ke perparsin e antarsis ne kte forum nji vit para meje.

Sa ke patur lidhje ti me Magna Karten, aq kam patur edhe un me Brarin.

PS. Kohen ne forumin shqiptar te atij papisit e quaj me vlere deri sa u be aq kellire derisa u be i pavlere dhe i padurueshem qendrimi - forumi-al.com i Mandit ishte shpetimi!
Ate me braryn e kisha me shaka, po qe per te vjeter, se di un. Di qe ishe andej nga forumi tjeter, dhe isha tifoz i joti perveq gjerave te zogit. Un kam teorine se te gjithe kreret shqiptare te nje shekulli jan muter, ti thu, zogi o burr i mir.
Nejse mos merremi me zogin por me nipin e shoferit te zogit.
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i magnus pėlqehet nga
i vjetėr 26-06-2019, 20:01   #10
ana_gend
V.I.P
 
Avatari i ana_gend
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 3,796
Thanks: 665
Thanked 836 Times in 288 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
ana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Zionistet e Amerikes kercenojne PD-ne duke e shpall organizate te dhunsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga magnus Shiko postimin
Ate me braryn e kisha me shaka, po qe per te vjeter, se di un. Di qe ishe andej nga forumi tjeter, dhe isha tifoz i joti perveq gjerave te zogit. Un kam teorine se te gjithe kreret shqiptare te nje shekulli jan muter, ti thu, zogi o burr i mir.
Nejse mos merremi me zogin por me nipin e shoferit te zogit.
nuk e ka keq Magnus po ta vesh Zogun ne peshore me te tjeret sidomos me keta pas eshte ku e ku ne cdo drejtim
ana_gend nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-06-2019, 20:17   #11
juke
V.I.P
 
Avatari i juke
 
Data e antarėsimit: May 2017
Posts: 970
Thanks: 373
Thanked 255 Times in 210 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
juke ka shumė pėr tė qenė krenarėjuke ka shumė pėr tė qenė krenarėjuke ka shumė pėr tė qenė krenarėjuke ka shumė pėr tė qenė krenarėjuke ka shumė pėr tė qenė krenarėjuke ka shumė pėr tė qenė krenarėjuke ka shumė pėr tė qenė krenarėjuke ka shumė pėr tė qenė krenarėjuke ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Zionistet e Amerikes kercenojne PD-ne duke e shpall organizate te dhunsh

Amerika ka vene Shqiptaret brenda interesave Amerikane strategjike afat-gjate. Kan investuar per te krijuar Kosoven me nderhyrje edhe ushtarake pale, kane vene ne kontroll situaten ne Maqedoni, edhe kane vene perpara levizjet pro Shqiptare. Mos vini ne dyshim Ameriken se ka plot Shqiptar ketej qe punojn shume qe Amerika te bej sa me shume per Shqiptaret. Nuk e bejn per para as edhe per njohuri. Sorosi eshte dore Amerikane edhe ku prek ajo zeje se po prekin interesat Amerikane. Ka shume "dore" tjera qe veprojn per Ameriken.

Neqoftese levisja Soros nderhyn ne Serbi per te paqesuar situaten ne favor te Shqiptareve, nderhyn ne Maqedoni per te paqesuar situaten ne favor te Shqiptareve, pse duhet ta shihni si rrezik per Shqiptaret?

Kur kritikoni keto levisje ne kete menyre jeni duke bere punen e atyre qe nuk ja duan te mires interesave Amerikane, edhe rrjedhimisht, interesave Shqiptare.
juke nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i juke pėlqehet nga
i vjetėr 26-06-2019, 20:23   #12
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,313
Thanks: 267
Thanked 918 Times in 580 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 200
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Zionistet e Amerikes kercenojne PD-ne duke e shpall organizate te dhunsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ana_gend Shiko postimin
nuk e ka keq Magnus po ta vesh Zogun ne peshore me te tjeret sidomos me keta pas eshte ku e ku ne cdo drejtim
un nuk shof bardh e zi lol, por me colori. ca merita zogut ja njoh dhe une, dhe ja, po i them shkurt.
beri perpjekje per oksidentalizimin e vendit, vuri ne funksion nje legjislacion alla freng-zviceran. ndaloi me ligj qe burrat te ngrinin bythen perpjete fetarisht me arsyetimin, shqiptari nuk i perulet askujt, cliroi gruan nga zgjedha fetare, sepse derisa erdhi zogu ne pushtet, vetem ferexhe shihje ane e mbane shqiperise, beri ca perpjekje per zhvillimin e shqiperise, sepse mori ne dore nje shtet cop cop, pa financa fare, zerooooooooo.
ca gjona qe sja pelqej, eshte se ishte diktatoruc, eliminoi fizikisht kundershtaret e tij politike, nuk kishte pluralizem politik, bashkepunoi me ruset e bardhe dhe me serbet per te ardhur ne pushtet, si dhe ajo puna e floririt ne fund fare.
ka nje princip, me anijen qe eshte duke u mbytur, kapiteni e braktis anijen i fundit, ky ja mbathi komve i pari bashk me floririn.


kishte shum qef dhe femrat, por kte spo ja quaj mekat, se i kam qef dhe vet

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga magnus : 26-06-2019 nė 20:26
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i magnus pėlqehet nga
i vjetėr 26-06-2019, 20:26   #13
ana_gend
V.I.P
 
Avatari i ana_gend
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 3,796
Thanks: 665
Thanked 836 Times in 288 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
ana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Zionistet e Amerikes kercenojne PD-ne duke e shpall organizate te dhunsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga magnus Shiko postimin
un nuk shof bardh e zi lol, por me colori. ca merita zogut ja njoh dhe une, dhe ja, po i them shkurt.
beri perpjekje per oksidentalizimin e vendit, vuri ne funksion nje legjislacion alla freng-zviceran. ndaloi me ligj qe burrat te ngrinin bythen perpjete fetarisht me arsyetimin shqiptari nuk i perulet askujt, cliroi gruan nga zgjedha fetare, sepse derisa erdhi zogu ne pushtet, vetem ferexhe shihje ane e mbane shqiperise, beri ca perpjekje per zhvillimin e shqiperise, sepse mori ne dore nje shtet cop cop, pa financa fare, zerooooooooo.
ca gjona qe sja pelqej, eshte se ishte diktatoruc, eliminoi fizikisht kundershtaret e tij politike, nuk kishte pluralizem politik, bashkepunoi me ruset e bardhe dhe me serbet per te ardhur ne pushtet, si dhe ajo puna e floririt ne fund fare.
ka nje princip, me anijen qe eshte duke u mbytur, kapiteni e braktis anijen i fundit, ky ja mbathi komve i pari bashk me floririn.
edhe kisha ortodokse ishte autoqefale, nese bejme nje bilanc sesa dhe si i eliminuan kundershtaret e tyre te tjeret prape peshorja nxjerr me mirw Zogun
Floriri u mor vesh sa ishte ku shkoi dhe kush e mori a di te me thuash per keta te tjeret sa kane vj3dh

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga ana_gend : 26-06-2019 nė 20:33
ana_gend nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i ana_gend pėlqehet nga
i vjetėr 26-06-2019, 20:27   #14
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 5,326
Thanks: 3,089
Thanked 2,429 Times in 1,636 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Zionistet e Amerikes kercenojne PD-ne duke e shpall organizate te dhunsh

Thuhet se ne nje familje brezi i pare fillon dhe e krijon pasurine, i dyti e con perpara ndersa brezi i trete e shperdoron pasurine. Pa u futur ne debate per Zogun dhe komunizmim sepse mund te kete mendime pro dhe kunder, per nje gje besoj jemi dakord te gjithe, keta qe jane sot jo e shperdoruan por i vune kazmen vendit.
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i King Bardhyl pėlqehet nga
i vjetėr 26-06-2019, 20:32   #15
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,313
Thanks: 267
Thanked 918 Times in 580 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 200
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Zionistet e Amerikes kercenojne PD-ne duke e shpall organizate te dhunsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ana_gend Shiko postimin
edhe kisha ortodokse ishte autoqefale, nese bejme nje bilanc sesa dhe si i eliminuan kundershtaret e tyre te tjeret prape peshorja nxjerr me mirw Zogun
sigurisht, peshorja nxjerr me mire zogin se shokin enver lol, pa diskutim.
e nxjerr me mire, goxha ne avance madje, me kte diktatorucin e sotem qe ka shqiperia. zogi nuk ishte skizofren.

ky i sotmi esht pall gamori. megjithse ca goje te liga thone qe zogi kishte dashnore grun e shoferit te vet.

se cili ka qen shoferi i zogit, besoj se e di


por une prap i mbetem teorise, se te gjithe kreret shqiptare ne 100 vjetet e fundit kane qene muter, kush me shume e kush me pak, ca lloj mutrish si ky i fundit mbajn me shum ere, te qelbin fare.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga magnus : 26-06-2019 nė 20:34
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i magnus pėlqehet nga
i vjetėr 26-06-2019, 20:35   #16
ana_gend
V.I.P
 
Avatari i ana_gend
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 3,796
Thanks: 665
Thanked 836 Times in 288 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
ana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Zionistet e Amerikes kercenojne PD-ne duke e shpall organizate te dhunsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga magnus Shiko postimin
sigurisht, peshorja nxjerr me mire zogin se shokin enver lol, pa diskutim.
e nxjerr me mire, goxha ne avance madje me kte diktatorucin e sotem qe ka shqiperia. zogi nuk ishte skizofren.

ky i sotmi esht pall gamori. megjithse ca goje te liga thone qe zogi kishte dashnore grun e shoferit te vet.

se cili ka qen shoferi i zogit, besoj se e di
vetem ne shqiperi ndodh qe nipi i shoferit te mbretit te behet mbret nuk e kam thene une
ana_gend nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-06-2019, 20:37   #17
Duaje Siveten
V.I.P
 
Avatari i Duaje Siveten
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 4,166
Thanks: 338
Thanked 582 Times in 431 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 43
Duaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Zionistet e Amerikes kercenojne PD-ne duke e shpall organizate te dhunsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga magnus Shiko postimin
...

[Zogu] ... kishte shum qef dhe femrat, por kte spo ja quaj mekat, se i kam qef dhe vet
Si shkon gjuha aty ku dhemb dhembi
Duaje Siveten nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Duaje Siveten pėlqehet nga
i vjetėr 26-06-2019, 20:42   #18
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,313
Thanks: 267
Thanked 918 Times in 580 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 200
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Zionistet e Amerikes kercenojne PD-ne duke e shpall organizate te dhunsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ana_gend Shiko postimin
vetem ne shqiperi ndodh qe nipi i shoferit te mbretit te behet mbret nuk e kam thene une
ku e di ti qe ai nuk esht vet nipi i mbretit

vetem nona dihet, baba s'dihet.
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-06-2019, 20:43   #19
ana_gend
V.I.P
 
Avatari i ana_gend
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 3,796
Thanks: 665
Thanked 836 Times in 288 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
ana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Zionistet e Amerikes kercenojne PD-ne duke e shpall organizate te dhunsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga magnus Shiko postimin
ku e di ti qe ai nuk esht vet nipi i mbretit

vetem nona dihet, baba s'dihet.
nese eshte e vertete atehere ky eshte mekati me i madh o Zogut
ana_gend nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-06-2019, 20:50   #20
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,388
Thanks: 1,155
Thanked 1,868 Times in 1,078 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 70
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Zionistet e Amerikes kercenojne PD-ne duke e shpall organizate te dhunsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ana_gend Shiko postimin
nese eshte e vertete atehere ky eshte mekati me i madh o Zogut
Nėse ėshtė e vėrtetė.... atėherė i takon se paska gjak blu....
Eh, s:na u ndanė kėta kopilat...
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur